1. połowa1 : 2
14:25

My już powoli kończymy tą relację, mamy nadzieje, że miło się Państwu ją śledziło i zapraszamy oczywiście na kolejne. Miłej niedzieli!

14:24

W drugiej połowie znacznie więcej okazji do zdobycia bramki mieli gospodarze tego spotkania, udało im się tylko doprowadzić do wyrównania. Zawodnikiem meczu zdecydowanie Janusz Gancarczyk.

94'

Koniec meczu! Hit 21. kolejki 1. ligi polskiej kończy nam się remisem.

93'

Prokić miał szansę przechylić szalę zwycięstwa na korzyść gości, ale po wejściu w pole karne fatalnie zagrał piłkę

91'

Sędzia dolicza trzy minuty do drugiej części meczu.

90'

Gancarczyk fantastycznie podaje do Zielińskiego, ten jednak fatalnie spudłował i nici z zagrożenia.

85'

GKS Katowice praktycznie ciągle utrzymuje się na połowie przeciwnika, jednak nie wynikają z tego żadne sytuacje podbramkowe.

82'

Żółtą kartką także Szymon Sawala za faul na Fonfarze.

82'

Żółtą kartką ukarany Alan Czerwiński.

80'

Ależ teraz katowiczanie zamknęli gości w ich polu karnym, jednak z bliska nie zdecydowali się na strzał, chwilę później Adrian Napierała potężnie uderzył zza pola karnego, piłka minęła słupek bramki Malarza.

78'

Grzegorz Fonfara leży na boisku po starciu głowami z Szymonem Sawalą.

75'

Wisi bramka w powietrzu. GKS Katowice nie schodzi z pola karnego rywali. Brakuje jednak decyzji o strzale.

71'

Zakotłowało się teraz w polu karny bełchatowian! Dwukrotnie gracze gospodarzy mogli oddać strzał, ale za każdym razem brakowało decyzji o strzale.

70'

Przemysław Pitry oddał strzał zza pola karnego, który został zablokowany, piłka dotarła jednak Janusza Gancarczyka, który fantastycznym technicznym strzałem doprowadza do wyrównania!

68'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Janusz Gancarczyk!!!!!! Ponownie remis!

66'

Druga zmiana w ekipie gospodarzy. Za Sławomira Dudę na boisku melduje się Michał Zieliński.

65'

Ależ fantastyczna szansa katowiczan! Janusz Gancarczyk z impetem wpadł w pole karne rywala, ale cudowną interwencją popisał się Arkadiusz Malarz i mamy tylko rzut rożny.

64'

Kibice Bełchatowa fantastycznie się bawią za bramką gospodarzy wymachując flagami.

60'

Chwalibogowski dośrodkowuje w pole karne na głowę Pitrego, ten minimalnie przenosi piłkę nad poprzeczką Malarza.

59'

GKS Katowice częściej utrzymuje się przy futbolówce, ale jak na razie niewiele z tego wynika. W drugiej połowie nie mieliśmy jeszcze żadnej bardzo dobrej sytuacji dla którejś z ekip.

55'

Pierwsza zmiana w tym spotkaniu, w powodu kontuzji schodzi z boiska Kamil Wacławczyk, jego miejsce zajmuje natomiast Szymon Sawala.

53'

Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Za faul w środku pola ukarany gracz GKS-u Bełchatów, Paweł Baranowski.

52'

Chwalibogowski minął jednego rywala i płasko uderzył po ziemii. Malarz z problemami wybija na rzut rożny.

51'

Na boisku leży Kamil Wacławczyk, ale raczej za moment wróci do gry.

48'

Już na samym początku Bełchatów miał szansę, by podwyższyć prowadzenie. Mateusz Mak chciał wziąć rywala na zamach, ten jednak nie dał się nabrać i odebrał piłkę.

46'

Początek drugiej części meczu! Rozpoczyna Bełchatów.

13:33

Oba zespoły są już na boisku, za moment rozpoczęcie drugiej połowy.

46'

W drugiej połowie pojawi się Przemysław Pitry. Na drugą część meczu nie wyjdzie już Szymon Skrzypczak.

13:18

Krótkie podsumowanie pierwszej połowy: Na początku lepiej wyglądał zespół gospodarzy, do momentu zdobycia bramki utrzymywali małą przewagę i stwarzali sytuację. Po zdobyciu gola cofnęli się co jest efektem dwóch goli w końcówce gości. Teraz zapraszamy na przerwę, niedzielny rosół. Na drugą połowę zapraszamy już za kilka minut.

46'

Koniec pierwszej połowy w Katowicach, Bełchatów po morderczej końcówce prowadzi z gospodarzami 2-1.

45'

Sędzia do pierwszej połowy dolicza co najmniej 1 minutę.

44'

Niemal kopia pierwszej bramki. Michał Mak zagrywa w pole karne z lewej strony boiska, a Damian Szymański strzałem głową daje prowadzenie bełchatowianom!

43'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Szymański!!!!!!!!!

42'

Michał Mak zaczarował na lewej stronie boiska, dośrodkował piłkę w pole karne gospodarzy, gdzie znalazł się Adrian Basta, ten przyjął piłkę i dokładnie przymierzył dając swojej drużynie wyrównanie!

41'

GOOOOOOOOOOOL!!!! Adrian Basta

39'

Z rzutu wolnego nic nie wyszło, poszła kontra gospodarzy i Michał Mak stanął w sytuacji sam na sam z bramkarzem katowiczan, jednak fatalnie spudłował!

37'

Niebezpieczne zagranie Michała Maka pod własnym polem karnym. Mamy rzut wolny pośredni dla gospodarzy z dobrej pozycji.

34'

Mógł odpowiedzieć teraz Bełchatów. Piłka zagrana do Turkovsa, który ładnie uwolnił się z opieki obrońców i oddał strzał na bramkę gospodarzy. piłka po nodze Kamińskiego trafiła w słupek i wyszła poza plac gry.

31'

Fantastyczna akcja gospodarzy. Lewą stroną popędził Chwalibogowski i cudownie dośrodkował na głowę Janusza Gancarczyka. Ten będąc bez krycia nie mógł się pomylić i mamy 1:0!

30'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Janusz Gancarczyk!!!!!

29'

Stały fragment gry ponownie źle wykonany, ale za moment powtórka.

29'

Zamienili się stronami bracia Mak, lewą stroną popędził tym razem Michał, mamy rzut rożny dla gości.

26'

Pierwszy rzut rożny dla Bełchatowa. Mateusz Mak zagrał piłkę w pole karne, ale nic ciekawego z tego nie wyszło.

24'

Moment dezorientacji obrony katowiczan, który chciał wykorzystać Adrian Basta. Zawodnik Bełchatowa wpadł w pole karne rywala, ale zagrał niedokładną piłkę.

23'

Tomasz Wróbel popędził z piłką prawą stroną boiska, zagrał w pole karne rywala, ale futbolówka zostaje wybita.

19'

Strzał z pierwszej piłki spoza pola karnego Adriana Basty zablokowany przez obrońców gospodarzy, piłka ląduje w rękach Rafała Dobrolińskiego.

17'

Na razie prócz sytuacji Tomasza Wróbla niewiele dzieje się na placu gry. Oglądamy dużo walki, żadna z drużyn nie chce się odkryć.

15'

Sławomir Doda chciał zagrać przekątną piłkę do swojego kolegi, wyszło z tego podanie do Malarza.

12'

Okazja dla gospodarzy Skrzypczak zagrał piłkę w pole karne rywala, jednak Kamil Cholerzyński nie trafił w piłkę.

11'

Gra toczy się w środku pola, żaden z zespołów nie potrafi teraz na dłużej utrzymać piłki.

9'

W odpowiedzi szansa gości! Turkovs wpadł w pole karne katowiczan i posłał piłkę wzdłuż pola karnego, jendak podanie przeciął Dobroliński.

7'

Pierwsza groźna akcja gospodarzy w tym meczu. Alexis Norambuena zagrał piłkę do Tomasza Wróbla, ten popędził w pole karne gości i oddał strzał na bramkę, Arkadiusz Malarz końcami palców wybił piłkę na rzut rożny.

5'

Pierwsze dośrodkowanie w pole karne katowiczan. Mariusz Mak posłał piłkę w "szesnastkę" Dobrolińskiego, ale wybijają obrońcy gospodarzy.

3'

Początek spotkania na korzyść bełchatowian. Goście na razie częściej utrzymują się przy piłce.

1'

Sędzia Marek Opaliński rozpoczyna spotkanie w Katowicach!

12:29

Zmiana w ostatniej chwili. Na rozgrzewce urazu doznał Hristijan Kirovski i w jego miejsce w pierwszym składzie wystąpi Daniils Turkovs.

12:28

@pawlak-bartek - na stadionie jest około setki kibiców z Bełchatowa.

12:27

Piłkarze oby zespołach wychodzą już na murawę w Katowicach. Gospodarze na żółto-czarno, natomiast goście z Bełchatowa w jednolitych białych kostiumach.

12:26

Dzisiaj oprócz spotkania w Katowicach grają jeszcze Termalica Bruk-Bet Nieciecza z Puszczą Niepołomice (do przerwy 0:0), oraz Sandecja Nowy Sącz z Górnikiem Łęczna (0:0 po 15 minutach)

12:22

Ławka rezerwowych GKS-u Katowice: Rafał Figiel, Adrian Jurkowski, Przemysław Pitry, Dominik Sadzawicki, Paweł Szołtys, Maciej Wierzbicki, Michał Zieliński.

12:18

Ławka rezerwowych GKS-u Bełchatów: Damian Podleśny, Marcin Flis, Szymon Sawala, Patryk Rachwał, Andreja Prokić, Łukasz Wroński oraz Daniils Turkovs.

12:15

W poprzedniej kolejce oba zespoły osiągnęły wyniki znacznie poniżej oczekiwaniom swoich kibiców. Bełchatowianie zremisowali na własnym stadionie z Chojniczanką Chojnice 1:1, natomiast katowiczanie przegrali, także u siebie, z Okocimskim Brzesko 0:1.

12:13

Obie drużyny są sąsiadami z ligowej tabeli. GKS Bełchatów zajmuje aktualnie 3. miejsce w tabeli z dorobkiem 36. punktów, natomiast cztery punkty mniej ma GKS Katowice, który zajmuje 4. pozycję.

12:12

Już o 12:30 na stadionie przy ulicy Bukowej w Katowicach zostanie rozegrane hitowe spotkanie 21. kolejki 1. ligi pomiędzy GKS-em Katowice, a GKS-em Bełchatów. Na relację LIVE z tego meczu zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb.