GKS KatowiceGKS Katowice
0 : 1
Okocimski KS BrzeskoOkocimski KS Brzesko
18:54

Za wspólne 90 minut z Katowic dziękuje Tytus Daniluk. Do zobaczenia, do usłyszenia. Miłego wieczoru. Dobranoc!

18:52

Kibice GKS-u pożegnali swoich ulubieńców głośnymi: ''Do roboty, do roboty!".

94'

Koniec spotkania! GKS przegrywa na własnym terenie z ostatnim w tabeli Okocimskim Brzesko 0:1. Bramkę na wagę trzech punktów dla gości zdobył wprowadzony w ostatnim kwdransie Michał Nawrot.

92'

Ekstraklasa oddala się od Katowic już bardzo dużymi krokami.

90'

Sędzia główny dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

90'

GKS w rozpaczliwym ataku.

87'

Ależ była szansa na wyrównanie dla GieKSy! Zieliński znalazł się kilka metrów od bramki, piłka spadła mu wprost na nogę, ale napastnik gospodarzy nie potrafił celnie uderzyć.

83'

Cebula za Tymińskiego. Trener Stach wykorzystuje limit zmian w swoim zespole.

80'

Przy bramce dla gości zwiniła cała linia defensywna GKS-u.

80'

Ależ trener Stach miał nosa! Nawrot jak as z rękawa szkoleniowca Okocimskiego.

78'

Wykrakałem!!! Bramka dla gości! Dośrodkowanie z prawej strony na gola zamienia wprowadzony niedawno na murawę Michał Nawrot!

75'

Ostatni kwadrans w Katowicach. Wszyscy na Bukowej czekają na bramki. Miejmy nadzięję, że przed ostatnim gwizdkiem sędziego, któryś z bramkarzy będzie musiał wyciągnąć piłkę z siatki.

74'

Nawrot za Tatare.

72'

Trener Moskal wykorzystał juz wszystkie trzy zmiany.

71'

''Zielu'' za słabo grającego dzisiaj Skrzypczaka.

70'

68'

Strzał Pitrego ponad bramką.

67'

Rzut wolny dla GieKSy z ok. 20 metra..

67'

Schodzi kapsa, wchodzi znany w GKS-ie Patryk Stefański.

62'

Goncerz za Dudę.

61'

Strzał Żołądzia minimalnie obok lewego słupka bramki Dobrolińskiego.

59'

Chojniczanka prowadzi 1:0 z Bełchatowem, co na pewno cieszy fanów katowickiej GieKSy, ale co im z tego jak GKS nie potrafi wbić bramki Okocimskiemu.

57'

Kibice Trójkolorowych domagają się poprawy gry swoich ulubieńców śpiewając co jakiś czas: "Ku... M.. GieKSa grać!".

54'

Rzut rożny dla GieKSy.

54'

GKS zdecydowanie w ataku, ale gospodarze nie potrafią wykorzytać przewagi, w dziecinny sposób tracą piłkę.

49'

GieKSa rozpoczęła szturmowanie bramki gości. Najpierw strzelał Fonfara, później Duda, jednak oba uderzenia zostały zablokowane.

46'

45'

Od środka goście z Brzeska

18:00

Zawodnicy obu drużyn już na murawie.

17:54

W stolicy Górnego Śląska ponownie pada, a słoneczko schowało się za czarnymi chmurami.

17:53

O zakończonej pierwszej odsłonie spotkania w Katowicach można powiedzieć naprawdę bardzo niewiele... Na pewno na boisku panuje bardzo duży chaos, zawodnicy graja niedokładnie i niecelnie oraz podejmują złe decyzje. Miejmy nadzieję, że obraz meczu w drugiej połówce obróci się o całe 180 stopni.

47'

42'

Strzał z główki Napierały broni Kuchta.

39'

Gra się bardzo wyrównała. Na boisku dużo walki w środku pola.

35'

Dwa rzuty rożne dla gości, z których dwukrotnie nic nie wynikło...

34'

Duda ponownie z dystansu. Po raz kolejny niecelnie.

33'

Za przewinienie na Wawryce.

30'

Nie ma bramki!!! Strzał Dudy obronił w fantastycznym stylu Kuchta!

30'

Dla GieKSy! Faulowany Przemysław Pitry.

27'

Dobra akcja Okocimskiego! Tatara minął Dobrolińskiego, wszedł w pole karne, ale nie potrafiił oddać strzału i wracający na posterunek bramkarz GieKSy zabrał mu futbolówkę.

25'

Strzał Sławomira Dudy zza pola karnego. Uderzenie jednak bez problemów wyłapuję bramkarza gości.

22'

Pierwsza część spotkania jak na razie po dyktando gospodarzy. GKS stra się grać piłką, raz po raz próbując zaatakować bramkę gości ze skrzydła, jednak ich strzały albo są niecelne lub blokują je zawodnicy trenera Stacha.

20'

Trzeci już rzut rożny dla GKS-u.

17'

Pierwszy strzał na bramke w meczu oddał zawodnik Okocimskiego - David Kwiek, jednak uderzył bardzo niecelnie.

16'

Kolejne przewinienie zawodnika Okocimskiego. Goście jak dotąd grają bardzo agresywnie w obronie.

15'

Rzut wolny dla GieKSy, po ponownym faulu Grzegorzewskiego. Zaraz zawodnik z Brzeska wyleci z boiska, jak tak dalej będzie postępował.

14'

12'

Za niesportowe zachowanie.

12'

Faul Tymińskiego na Pietrzaku.

9'

Kolejny rzut rożny dla GieKSy.

6'

Gospodarze jak na razie bardzo nerwowo i niecelnie.

5'

Przewinienie zawodnika GKS-u. Rzut wolny spod lini bocznej boiska dla drużyny z Brzeska.

17:03

Do Katowic przyjechała również ekipa kibiców gości, w liczbie ok. 30 osób.

2'

Rzut rożny dla gości.

1'

Od środka spotkanie rozpoczęła drużyna gospodarzy, czyli katowickiej GieKSy!

16:58

Cała trybuna główna na stojąco przywitała zawodników obu drużyn.

16:55

Rezerwowi Okocimskiego: Pączek, Abubakar, Ślęczka, Sosnowski, Cebula, Stefański, Nawrot.

16:54

Ławka rezerwowych GKS - u: Wierzbicki, Cholerzyński, Goncerz, Gancarczyk, Chwalibogowski, Zieliński, Sadzawicki.

16:48

Rozgrzewka już za nami, a przypomnijmy o wyzwaniu, jakie rzucili kibice piłkarzom katowickiego klubu.

16:28

Witamy z Bukowej, gdzie przy zamkniętym Blaszoku, miejscowy GKS Katowice zmierzy się z Okocimskim Brzesko. W Katowicach od rana opady, do tego silny wiatr. Zobaczymy, jak te warunki wpłyną na poziom dzisiejszego widowiska.