sandecja nowy sączSandecja Nowy Sącz
95'

Koniec meczu. Ciekawe widowisko, 4 bramki i remis w Legnicy.

93'

G o o o o o o o o l l l l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! ! Ależ akcja Bębenka, który podał na 16. metr do Bartkowa a ten pięknym strzałem w okienko trafił do siatki!!!!!

90'

4 minuty dłużej potrwa ten mecz

89'

Bartków za faul

88'

G o o o o o o l l l l l l ! ! ! ! ! A jednak !!! Chrzanowski wychodzi sam na sam z bramkarzem po kapitalnym zagraniu Madejskiego i pokonuje Cabaja!!

85'

Patrząc na nieskuteczność gospodarzy to jeżeli Miedź dziś nie zdobędzie kompletu punktów to tylko własnej indolencji może to zawdzięczać. Szczególnie bryluje tutaj Zakrzewski.

82'

Zakrzewski dobija uderzenie Madejskiego będąc 5 metrów od bramki ale fatalnie przestrzela!!

82'

No i chyba najaktywniejszy Łobodziński opuszcza boisko a w jego miejsce doświadczony Madejski.

80'

Zawodnik Sandecji leży na murawie. Przypomnijmy, że trener Kuźma nie ma już możliwości zmiany.

78'

Ajjjj.....ładna akcja aktywnego Łobodzińskiego skończyła się jednak na Cabaju.

75'

Młody Chrzanowski zmienia nieskutecznego Szczepaniaka.

73'

Rudolf na nieco ponad kwadrans przed zakończeniem meczu egzekwuje rzut wolny jednak zagrożenia pod bramką Bledzewskiego nie ma.

68'

Pojedynek przeradza się w bardzo jednostronny. Miedź nieskutecznie a Sandecja już opada z sił.

64'

Kontuzjowany Margol opuszcza boisko w jego miejsce Szczepański

63'

Szymańskiego zmienia Machaj

62'

Urban zmienia Nathera

62'

Sandecja zaczyna się coraz bardziej gubić. Przewaga gospodarzy jest znacząca. Za chwilę na boisku pojawi się Rudolf Urban

59'

Prawie godzina meczu za nami. Sandecja w drugiej części meczu nie jest w stanie stworzyć sobie żadnej dogodnej sytuacji poza stałymi fragmentami gry.

56'

Bębenek wpada w pole karne po ciekawym rozegraniu rzutu wolnego ale zostaje zablokowany

53'

Adam Fedoruk mocno musiał zmobilizować w przerwie swoich zawodników bo ci od początku rzucili się na rywali. Kilka okazji miał już Szczepaniak, podobnie Zakrzewski

51'

Szczepaniak strzela na bramkę Cabaja głową ale bramkarz kapitalnie broni

49'

Słaby zmienia Mójtę

49'

Dynamiczne wejście Wołczka w pole karne kończy się kapitalną interwencją Cabaja.

47'

Pierwsza groźna akcja Miedzi ale Łobodziński zagrywa niedokładnie w pole karne Sandecji

46'

Zaczynamy!

45'

Do przerwy 1:1. Zapraszam po przerwie.

45'

60 sekund dolicza sędzia

44'

Kolejna groźna akcja "Miedzianki" ale nie zakończona strzałem na bramkę.

42'

Szczepaniak zmarnował 100% okazję na strzelenie drugiej bramki. Łobodziński świetnie dograł w pole karne a napastnik Miedzi z 6 metrów fatalnie przestrzelił!

39'

Dośrodkowanie w pole karne Grzeszczyka nie potrafi przejąć jednak Fałowski. Wydaje się, że oba zespoły czekają powoli na koniec pierwszej połowy.

37'

Bębenek za faul

36'

Łobodziński przegrywa biegowy pojedynek z Makuchem i od bramki zacznie Cabaj.

33'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie przechodzi jednak nawet pierwszego gracza pod bramką Sandecji

32'

Makuch fauluje w środku pola rywala. Bartoszewicz będzie wrzucał piłkę w pole karne Cabaja.

29'

Przed nami ostatni kwadrans wyrównanej i ciekawej pierwszej połowy. Zobaczyliśmy kilka ciekawych akcji, dwa gole.

26'

Tanżyna ogląda kartkę za faul taktyczny

25'

Bledzewski faulowany we własnym polu bramkowym przez Margola

24'

Optyczna przewaga w ostatnich minutach zdecydowanie dla gospodarzy. Sandecja po straceniu bramki cofnęła się i czeka na kontry i stałe fragmenty gry.

21'

Ładna akcja Łobodzińskiego, który wrzuca w pole karne piłkę ale Cicman wybija piłkę na korner.

19'

Dośrodkowanie Mójty głową wybija jeden z obrońców na rzut rożny. Trzeba przyznać, że te dośrodkowanie to najgroźniejsze akcje gości.

18'

Znów gwizdek, znów przerwa w grze. Znów rzut wolny dla Sandecji.

17'

Adrian Frańczak leży na murawie po starciu z rywalem. Chwila przerwy w grze.

16'

Jakże bardzo zmienił się obraz meczu po wyrównującej bramce. Przed momentem doswiadczony Zakrzewski miał dwukrotnie swoje szanse na pokonanie Cabaja.

12'

G o o o o o o o o o o o o l l l l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! ! Bomba Radosława Bartoszewicza z 25 metrów wpada tuż przy słupku bramki Cabaja !!!!!!

11'

Łobodziński zatrzymany w narożniku boiska blisko bramki Sandecji

10'

Miedź w pierwszych minutach została zaskoczona szybko straconą bramką. Mimo, że 10 minut meczu już za nami to Cabaj jeszcze nie był poważniej zatrudniony.

6'

Piłka w siatce Sandecji ale Zdzisław Zakrzewski znajdował się na pozycji spalonej i gol słusznie nie został uznany.

4'

Znów brzydki faul w środku pola zawodników Miedzi. Sandecja doskonale rozpoczęła to spotkanie.

3'

G o o o o o o o o l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! Adrian Mójta dośrodkowuje wprost na nogę Tomasza Margola, który kieruje piłkę wprost do siatki Bledzewskiego!!!

2'

Mocno rozpoczęła Sandecja. Przedziera się Łukasz Grzeszczyk i będzie pierwszy rzut wolny dla goście

1'

Zaczynają spotkani goście!!

17:28

Oba zespoły witają się na środku boiska, za moment zaczyniemy

17:22

Sędziowie wyprowadzają już oba zespoły na murawę. Za chwilę zaczniemy miejmy nadzieję interesujące spotkanie.

17:12

Ławka Sandecji w tym spotkaniu przedstawia się następująco: Kozioł, Słaby, Gomez, Szczepański, Urban, Górski, Kuźma

17:10

Rezerwowi gospodarzy to w tym spotkaniu: Budzyński, Bartczak, Kasperkiewicz, Chrzanowski, Cierpka, Machaj, Madejski

17:09

Goście natomiast nie wracali po wtorkowej porażce z Zagłębiem do Nowego Sącza tylko zatrzymali się w pobliżu Legnicy.

17:07

Podchodzimy do tego meczu z dużą wiarą w zwycięstwo. Jesteśmy dobrze przygotowani, zespół bardzo ciężko pracuje na treningach, a to musi się przełożyć na wynik – mówi trener Adam Fedoruk.
17:04

Znamy już składy w jakich w tym spotkaniu wystąpią oba zespoły.

16:52

Niespełna 45 minut dzieli nas od rozpoczęcia kolejnego już dziś spotkania w ramach rozgrywek 1. ligi. W Legnicy spotkają się drużyny miejscowej Miedzi z Sandecją Nowy Sącz.