Puszcza NiepołomicePuszcza Niepołomice
1 : 0
Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
16:52

Puszcza wygrywa drugie spotkanie z rzędu! Dziś 1:0 z Olimpią po bramce Krzysztofa Zaremby w 24. minucie. Za uwagę dziękuje, Mateusz Kapera. Zapraszam do dzielenia się opiniami na twitterze.

96'

Koniec meczu!

96'

Żółta kartka dla Borovicanina. Ostania okazja dla Olimpii. Rzut wolny z prawego skrzydła... Piłka jednak ląduje wysoko nad poprzeczką.

94'

Żółtą kartkę za grę na czas otrzymał Tomasz Wełna.

91'

Cztery minuty doliczone do drugiej połowy.

90'

Ostanie minuty meczu! Wszyscy piłkarze Olimpii na połowie Puszczy!

88'

Longinus Uwakwe otrzymuje żółtą kartkę.

88'

Łukasz Nowak opuszcza boisko, a w jego miejsce pojawia się Michał Kiełtyka.

86'

Michał Łabędzki ratuje się faulem na Nowaku! Żółta kartka. Sędzia podjął dobra decyzję, gdyby nie faul Nowak mógłby stanąć oko w oko z bramkarzem.

83'

Staniek trafia w słupek, po czym kolejne uderzenie sprzed pola karnego oddaje Gawęcki i tylko robinsonada Sobieszczyka ratuje Puszczę przed utratą bramki.

81'

Boisko opuszcza Marcel Kotwica, a pojawia się na nim Jarosław Lizak.

80'

Woźniak otrzymuje żółtą kartkę.

79'

Boisko opuścił Adam Banasiak, a pojawił się na nim Marcin Woźniak.

78'

Łukasz Nowak poszukał szczęścia po uderzeniu przewrotką, ale piłkę złapał golkiper gości.

73'

Paweł Strózik otrzymuje żółtą kartkę za faul na Kłusie.

70'

Rogalski opuszcza boisko w jego miejsce melduje się Kaczmarek.

69'

Bardzo groźne uderzenie sprzed pola karnego Puszczy broni Sobieszczyk.

63'

Zaremba sprytnie zastawił się ciałem i wywalczył rzut wolny z lewej strony boiska na wysokości pola karnego.

61'

Przed zmianą doszło do kontrowersyjnej sytuacji. Po szarży Szczota piłka trafiła w jednego z zawodników Puszczy. Zawodnicy Olimpii domagali się rzutu karnego za ich zdaniem zagranie piłki ręką.

59'

Boisko opuszcza Szczot, za niego pojawia się Łukasz Suchocki.

57'

Rozpadało się w Niepołomicach. Komu pogoda utrudni grę?

56'

Szczot bardzo głęboko dośrodkowuje z rzutu wolnego, ale wprost w bramkarza.

53'

Cholewiak dostał piłkę na prawym skrzydle zagrał przed pole karne do Zaremby, który uderzył bardzo mocna, ale wprost w bramkarza.

51'

Adam Cieśliński ma dużą ochotę dopisanie Puszczy do listy swoich małopolskich "ofiar". Po długim rajdzie za piłką był bliski pokonania Sobieszczyka.

45'

W przerwie zmiana w drużynie Puszczy. Na boisko już nie wyszedł Paweł Moskwik. Zastąpił go Longinus Uwakwe.

45'

Rozpoczynam drugą połowę! Olimpia przy piłce.

47'

Koniec pierwszej połowy. Puszcza prowadzi 1:0 z Olimpią po bramce Zaremby w 24. minucie spotkania.

45'

Długo przygotowywali strzał z rzutu wolnego piłkarze gości. Skończyło się jedynie precyzyjnym, ale słabym uderzeniem, które wyłapał Sobieszczyk.

42'

Sobieszczyk wypuszcza piłkę z rąk po dośrodkowaniu i ratuje się ofiarnym strąceniem piłki. Do piłki doszedł jeszcze Szczot i ze skraju pola karnego uderzył w słupek bramki gospodarzy.

41'

Nad stadionem w Niepołomicach pojawił się słońce. Czyżby zwiastowało gole?

39'

Nowak przyjął piłkę w polu karnym tyłem do bramki, błyskawicznie się obrócił i uderzył na bramkę. Boczna siatka.

38'

Bardzo aktywny na skrzydle Zaremba dośrodkował w pole karne, tam był Moskwik, ale pogubił się z piłką przy nodze. Strata.

36'

Cholewiak uderza zza pola karnego, ale strzał nie sprawił żadnych problemów golkiperowi gości.

35'

Szybki kontratak Puszczy zatrzymany przez piłkarzy Kubickiego dopiero w polu karnym!

33'

Puszcza często popełnia straty, które kończą się groźnymi akcjami gości.

31'

Żółtą kartką ukarany za symulowanie w polu karnym Piotr Ruszkul.

29'

Moskwik otrzymał piłkę w polu karnym, ładnie się zastawił i uderzył wysoko nad poprzeczką bramki Fabiniaka.

29'

Zaremba pomylił się rozgrywając piłkę i zagrał do zawodnika Olimpii. Piłkarze z Grudziądza nie zdołali zdobyć bramki, ale oddali groźne uderzenie na bramkę.

27'

Szarża Nowaka na lewym skrzydle zatrzymana przez zawodnika gości.

26'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego Nowaka, najwyżej wyskoczył Zaremba i strzałem głową wpakował piłkę do siatki. Gol w debiucie nowo pozyskanego piłkarza.

24'

ZAREEEEMBAAA!!! GOOOOL!!! PUSZCZA!

23'

Kolejny rzut rożny dla Puszczy.

17'

Dobrze zaczęła Puszcza i równie dobrze odpowiedziała Olimpia. Po kwadransie gry jednak bramek nie ma.

15'

Cieśliński ściął z lewego skrzydła do środka i uderzył po ziemi na bramkę Puszczy. Bez problemów piłkę złapał młody Sobieszczyk.

11'

Pisarczuk ukarany żółtą kartką za faul na kontrującym Zarembie.

9'

Marcin Biernat został ukarany żółtym kartonikiem.

8'

Dobra akcja gości. Adam Banasik został sfaulowany przed polem karnym, ale sędzia puścił grę i Ruszkul uderzył na bramkę. Interweniował Sobieszczyk.

6'

W pierwszych 5 minutach, to Puszcza próbuje przejąć inicjatywę.

4'

Moskwik ustawiony tyłem do bramki rywali zagrał na prawe skrzydło do wbiegającego Zaremby, który dośrodkował w pole karne, ale czujni byli defensorzy Olimpii wybijając piłkę z dala od bramki.

1'

Wraz z pierwszym gwizdkiem sędziego wzniósł się doping miejscowych.

14:59

Pierwszy mecz rundy wiosennej przy Kusocińskiego 2 rozpoczynają niepołomiczanie! Zaczynamy!

14:58

Puszcza Niepołomice w niebieskich koszulkach i białych spodenkach. Olimpia w zielono-białym komplecie.

14:57

Dziecięca eskorta wyprowadza piłkarzy obu drużyn na murawę.

14:57

Arbitrem głównym spotkania jest Krzysztof Jakubik. Na liniach pomagać mu będą: Tomasz Niemirowski i Marcin Protasiewicz.

14:52

Zapraszam do zapoznania się z zapowiedzią tego spotkania.

14:50

Trybuna gości świeci dziś pustkami. Kibice Olimpii zawiesili działalność, efektem tego będzie dziś jedynie doping miejscowych fanów.

14:48

"Żubry" przezimowały w strefie spadkowej zajmując 16. miejsce. Na koncie niepołomiczan widniało 19 punktów. Ostatnia ligowa wygrana spowodowała, że Puszcza opuściła strefę zagrożoną spadkiem i aktualnie zajmuje 14 pozycję.

Olimpia Grudziądz lokuje się na wysokim 5 miejscu z dorobkiem 29 punktów. Do miejsca premiowanego awansem traci jedynie sześć punktów.

Zapowiada się bardzo ciekawe spotkania. Obie ekipy walczą o, co prawda inne cele, ale równie ważne dla ich sytuacji.

14:44

Za nami już pierwsza kolejka rundy rewanżowej. Gospodarz tego meczu - Puszcza - rozpoczęła od zwycięstwa w Chojnicach z Chojniczanką 2:0. Natomiast dzisiejszy rywal niepołomiczan - Olimpia - skromnie wygrała u siebie z Kolejarzem 1:0.

14:39

Runda wiosenna po raz pierwszy gości dziś w Niepołomicach. Niestety pod Krakowem pogoda nie dopisuje. Kilka godzin przed meczem obficie padało. Teraz warunki atmosferyczne ustabilizowały się. Niebo jest zachmurzone, ale tylko czasami kropi.

14:34

Zapraszam do zapoznania się obszernym artykułem na temat Puszczy Niepołomice. W materiale przedstawiona droga Puszczy do I ligi, podsumowanie rundy jesiennej i przerwy zimowej, kulisy zamieszania z Sebastianem Janikiem oraz komentarze, opinie i wypowiedzi ludzi związanych z Puszczą Niepołomice.

14:29

Ławka rezerwowych Olimpii Grudziądz: Michał Wróbel, Marcin Woźniak, Michał Piter Bucko, Bartosz Śmietanko, Łukasz Suchocki, Konrad Kaczmarek, Maciej Kowalczyk.

14:28

Ławka rezerwowych Puszczy Niepołomice: Krystian Stępniowski, Bartosz Biel, Michał Mikołajczyk, Longinus Uwakwe, Damian Szymonik, Michał Kiełtyka, Jarosław Lizak.

14:22

Witam serdecznie w relacji LIVE z meczu 20. kolejki I ligi: Puszcza Niepołomice - Olimpia Grudziądz. Za moment składy obu drużyn.