Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
0 : 2
Puszcza NiepołomicePuszcza Niepołomice
93'

KONIEC! Chojniczanka Chojnice niespodziewanie przed własną publicznością przegrywa z Puszczą 0:2. Gole dla gości zdobyli Łukasz Nowak i Mateusz Cholewiak, a trzy zdobyte punkty sprawią, że niepołomiczanie wydostaną się ze strefy spadkowej.

90'

Mecz potrwa o trzy minuty dłużej.

89'

Zmiana w zespole Puszczy, z boiska schodzi Nowak i zastąpi go Moskwik.

86'

Łukasz Nowak próbował swych sił strzałem z około 25 metra, zakończył się on jednak niepowodzeniem.

84'

Grono ukaranych żółtą kartką powiększa się, teraz dołącza do niego Arkadiusz Mysona.

82'

Z murawy przez moment nie podnosił się bramkarz gości Andrzej Sobieszczyk. Nic poważnego się jednak nie stało.

81'

Nie powinien zdziwić nikogo fakt, że w spotkaniu tym sędzia po raz kolejny sięgnął po żółty kartonik i pokazał go Wallace za faul na Rybskim.

78'

Do końca spotkania pozostało nieco ponad piętnaście minut, a wyniki nie ulega zmianie. Wszystko wskazuje więc na to, że trzy punkty pojadą do Niepołomic.

76'

Feciuch oddał mocny strzał z dystansu, ale piłka po jego strzale w żaden sposób nie zagroziła Andrzejowi Sobieszczykowi.

74'

Michał Mikołajczyk próbował sforsować bramkę Szymańskiego, ale faulem powstrzymywał go Chyła.

71'

I kolejna kartka, tym razem żółta wędruje do Norberta Jędrzejczyka.

70'

Bilans zawodników po obu stronach wyrównał się. Czerwoną kartką za faul bez piłki został ukarany Jacek Magdziński.

69'

Pierwsza zmiana w zespole Puszczy. Mikołajczyk, były zawodnik Chojniczanki pojawi się na murawie za Szymonika.

67'

Tempo spotkania nieco spadło. Bezradni gracze Chojniczanki zupełnie nie mają pomysłu w jaki sposób mogliby zaskoczyć niepołomiczan, z kolei ekipa przyjezdna zadowolona z obecnego wyniku nie kwapi się już do ataku bramki Karola Szymańskiego.

65'

Nadgorliwość Gancarczyka znów daje o sobie znać. Piłkarz źle ocenił sytuację na boisku i zamiast spokojnie rozegrać akcję ruszył na pole karne rywali i został złapany na ofsajdzie.

64'

Jeśli obraz gry nie ulegnie zmianie na inaugurację rundy wiosennej na boiskach 1. ligi Puszcza Niepołomice sprawi wielką niespodziankę pokonując na wyjeździe Chojniczankę.

61'

Grająca w osłabieniu Chojniczanka pomimo prób nie jest w stanie przeciwstawić się dziś Puszczy.

60'

Gospodarze mieli kilka okazji na zdobycie gola z rzutu rożnego, ale żadna z nich nie zakończyła się sukcesem.

59'

Zmiana w zespole Chojniczanki, za Adama Dudę na placu gry pojawia się Jakub Mrozik.

58'

Mateusz Cholewiak wykorzystał dobre podanie jakie otrzymał od jednego ze swoich kolegów i z prawej strony boiska wpakował piłkę do pustej bramki Puszczy.

57'

GOOOOL! MATEUSZ CHOLEWIAK!!!

54'

Wysyp żółtych kartek, kolejny kartonik wędruje do Andrzeja Sobieszczyka za zbyt długie wznawianie gry.

52'

Kolejna akcja Błażeja Radlera zakończyła się niecelnym strzałem na bramkę golkipera Puszczy.

51'

Kolejna żółta kartka, tym razem ukarany został Marcel Kotwica.

50'

Najpierw Rybski, a później Radler byli bliscy pokonania Andrzeja Sobieszczyka.

49'

Brawa dla Chojniczanki za dobrą postawę z jaką rozpoczęła drugą część spotkania. Pomimo straty bramki i gry w osłabieniu gospodarze nie poddają się i próbuję zmienić obliczę gry na swoją korzyść.

48'

Petar Borovicanin ukarany żółtą kartką.

47'

Dobre dośrodkowanie Maka Gancarczyka, które trafiło do Błażeja Radlera. Ten z poświęceniem złożył się do strzału, ale piłka powędrowała obok bramki.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

47'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Chojniczanka przegrywa z Puszczą 0:1.

45'

O dwie minuty sędzia spotkania przedłuży pierwszą połowę.

41'

Puszcza nie zwalnia tempa i przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę wciąż szuka akcji na podwyższenie wyniku.

39'

Błażej Radler włączył się do akcji ofensywnej swojej drużyny, którą ostatecznie zakończył niecelnym zagraniem. W międzyczasie do gry powrócił Paweł Iwanicki.

36'

Zaremba nieładnie sfaulował Iwanickiego, który leży teraz na murawie.Krótka przerwa w grze.

35'

Sędzia ukarał żółtym kartonikiem Krzysztofa Zarembę.

33'

Dobra akcja Chojniczanki. Andrzej Rybski wypatrzył Iwanickiego i ładnym podaniem otworzył mu drogę do bramki Puszczy, jednak ten uderzał prosto w ręce Andrzeja Sobieszczyka.

30'

Mariusz Pawlak szybko reaguje na boiskowe wydarzenia i dokonuje pierwszej zmiany. Z boiska schodzi Ikegami, a w jego miejsce pojawia się Jędrzejczyk

28'

Ależ skomplikowała sobie życie Chojniczanka. Gospodarze na początku spotkania przeważali, później oddali inicjatywę gościom, a teraz po zagraniu ręką w polu karnym Robert Bednarek nie dość, że będą grali w osłabieniu, to stracili bramkę z rzutu karnego.

26'

GOL DLA PUSZCZY! ŁUKASZ NOWAK PEWNIE EGZEKWUJE JEDENASTKĘ!

26'

Rzut karny dla gości! Piłkę ręką w polu karnym zagrał Robert Bednarek!

25'

Czerwona kartka dla Roberta Bednarka!

25'

Paweł Iwanicki ukarany żółtą kartką za faul przed polem karnym.

23'

Walka toczy się teraz głównie w środkowej strefie boiska, jednak w Chojnicach wciąż czekamy na gole. Niestety te nie padły jeszcze na stadionie przy ulicy Mickiewicza, bowiem obie drużyny nie grzeszą dziś celnością i skutecznością.

21'

Marek Gancarczyk niewątpliwie jest najaktywniejszym graczem Chojniczanki, ale w wielu sytuacjach po prostu przecenia swoje możliwości. Zamiast podawać do lepiej ustawionych kolegów decyduje się na indywidualne strzały, które nie przynoszą dobrych rezultatów.

20'

Ładna dwójkowa akcja Rybski-Iwanicki została przerwana przez czujnego na posterunku Tomasza Wełnę.

17'

Teraz to Puszcza przeważa, ale nie potrafi w żaden sposób wykorzystać słabszego okresu gry Chojniczanki.

15'

Żółta kartka dla Damiana Szymonika za faul na Mysonie.

13'

Puszcza przejmuje inicjatywę. Piłkarze z Niepołomic podjęli przed momentem kilka nieudanych prób zaatakowania bramki Karola Szymańskiego.

11'

Pierwsza groźna akcja niepołomiczan. Sędzia podyktował dla drużyny gości rzut wolny, który wykonywał Łukasz Nowak. Po jego strzale piłka powędrowała jednak dwa metry obok bramki.

8'

Niespełna dziesięć minut meczu za nami, a akcja wciąż toczy się głównie na połowie Puszczy. Jeśli przyjezdni szybko nie otrząsną się z letargu niebawem będą mogli stracić bramkę.

7'

Paweł Iwanicki dośrodkowywał do Dudy, ale czujni defensorzy Puszczy zablokowali jego podanie.

6'

Początek spotkania na korzyść gospodarzy, którzy jak na razie przeważają na boisku i dłużej utrzymują się przy piłce.

5'

Ładny, samotny rajd Gancarczyka, który początkowo zapowiadał zainicjowanie skutecznej akcji, zakończył się klęską i stratą piłki.

2'

Pierwsi do głosu doszli gospodarze. Iwanicki popisał się ładnym strzałem i wywalczył dla swojej drużyny rzut rożny.

15:03

Rozpoczynamy mecz w Chojnicach!

15:02

Rezerwowi piłkarze Puszczy Niepołomice: Krystian Stępniowski, Paweł Moskwik, Jarosław Lizak, Michał Mikołajczyk, Michał Kiełtyka, Łukasz Staroń, Łukasz Wierzba.

15:01

Rezerwowi piłkarze Chojniczanki Chojnice: Rafał Misztal, Norbert Jędrzejczyk, Przemysław Laskowski, Jakub Mrozik, Mateusz Kołodziej, Tomasz Wypij, Jacek Podgórski.

14:49

Z kolei Puszcza z powodu urazu będzie musiała poradzić sobie bez Dawida Kałata. Podobnie jak w drużynie rywali, także niepołomicki zespół został osłabiony karami za kartki, które w tym przypadku dotknęły Marcina Biernata oraz Longinusa Uwakwe.

14:48

W szeregach gospodarzy za kartki w dzisiejszym spotkaniu będzie musiał pauzować Tomasz Mikołajczak. Poza nim zabraknie również kontuzjowanych Błażeja Jankowskiego oraz Tomasza Ostalczyka.

14:48

Pierwsze spotkanie ligowe obu drużyn pierwotnie miało zostać rozegrane w Niepołomicach, jednak ze względu na remont stadionu odbył się w Krakowie na obiekcie Hutnika. Wówczas zwycięstwo na swoim koncie zapisali gracze Chojniczanki, którzy pokonali rywali 2:1. W tamtym spotkaniu gole dla zespołu z Chojnic zdobyli Artur Pląskowski oraz Maciej Ropiejko, zaś dla Puszczy trafił Paweł Moskwik.

14:44

Po osiemnastu rozegranych kolejkach Chojniczanka ma na swoim koncie 21. punktów i zajmuję obecnie 11 pozycję w ligowej tabeli. Z kolei niepołomiczanie z zaledwie dwoma "oczkami" mniej plasują na 15 miejscu zagrożonym spadkiem.

14:40

Zimowa przerwa na pierwszoligowych boiskach dobiegła końca, a rozgrywki wracają do Chojnic. Serdecznie witamy i zapraszamy Was na relacje LIVE z meczu 19. kolejki w którym miejscowa Chojniczanka zmierzy się z Puszczą Niepołomice.