Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
1 : 0
Kolejarz StróżeKolejarz Stróże
95'

Koniec spotkania! Olimpia wygrała zasłużenie 1:0, ale do strzelenia zwycięskiej bramki, potrzebowała gry w przewadze!

94'

Gawęcki miał idealną sytuację na podwyższenie wyniku! Uderzył piłkę pod Radlińskim, ale wybił ją sprzed bramki jeden z asekurujących bramkarza obrońców!

93'

W doliczonym czasie gry akcja za akcję, ale bez groźniejszych sytuacji.

90'

Aż cztery minuty doliczone do drugiej połowy.

88'

Uderzał Kaczmarek, ale na posterunku był Radliński. Ciągle 1:0.

87'

Mogło być 2:0, jednak Szczot nie sięgnął piłki w polu karanym!

85'

Leśniak w miejsce Cichego. Ostatnia zmiana w spotkaniu.

84'

Niewiele czasu potrzebowała OIimpia, by wykorzystać grę w przewadze! Smoliński dośrodkował, głową uderzył Cieśliński i mamy 1:0!

82'

Kaczmarek zmienia Banasiaka.

78'

Drugą żółtą kartkę, ponownie za dyskusję z sędzią, otrzymał Smuczyński! W efekcie wylatuje z boiska! Niebywały wyczyn, zważywszy, że są to jedyne żółte kartki w cały spotkaniu! Kolejarz gra w "10"!

76'

Z kolei nieskutecznego ostatnio Kowalczyka, w ekipie gospodarzy zmienia Gawęcki.

75'

W ekipie Kolejarza Gryźlaka zmienił skuteczny ostatnimi czasy Majchrzak.

72'

Bardzo niecelnie z dystansu uderzył Banasiak.

71'

Gryźlak zagrał w pole karne Olimpii, ale pewnie interweniował bramkarz gospodarzy.

69'

Olimpia kontynuuje taktykę wrzutek. Tym razem po dośrodkowaniu Banasiaka wybijają piłkę obrońcy.

67'

Tym razem Staniek w ataku! Po dośrodkowaniu Szczota, który przed chwilą pojawił się na boisku, zdołał oddać strzał głową. Piłka przeszła jednak nad bramką.

66'

Zapowiadał się groźnie akcja Kolejarza. Staniek jednak bezpardonowo powstrzymał Adamka. Dobra interwencja obrońcy gospodarzy.

65'

Pierwsza zmiana w Olimpii. Ruszkul za Rogalskiego.

64'

Po uderzeniu Banasiaka i rykoszecie, Radliński z trudem przeniósł piłkę nad bramką.

62'

Goście szukają okazji po stałych fragmentach. Dośrodkowanie Trochima z rzutu rożnego wyłapuje jednak Fabiniak.

60'

Pierwsza zmiana w spotkaniu. W zespole gości Marcin Adamek zmienia Chałasa.

58'

Po uderzeniu Smolińskiego sprzed pola karnego problemów z interwencją nie miał Radliński.

55'

Banasiak z rzutu wolnego próbował dograć do Cieślińskiego, ale piłka minęła zawodnika Olimpii i od bramki rozpocznie Kolejarz.

54'

Olimpia cały czas stara się atakować, głównie skrzydłami, ale wrzutki w pole karne gości nie przynoszą żadnego efektu.

51'

Smoliński wrzucił piłkę w pole karne z rzutu wolnego z około 30 metrów, ale pewnie wyłapał ją bramkarz gości.

50'

Po wrzutce Rogalskiego strzał głową nad bramką gości oddał Cieśliński.

48'

Po dośrodkowaniu Smuczyńskiego strzałem z woleja popisał się Gryźlak. Gdyby uderzył celnie, mogła być bramka, a tak piłka minęła jedynie bramkę gospodarzy.

47'

Z rzutu rożnego dośrodkował Smoliński, ale obrońcy gości poradzili sobie z zagrożeniem.

46'

Pierwsza akcja Olimpii w drugiej połowie i mamy rzut rożny.

46'

Początek drugiej części spotkania w Grudziądzu! Od środka Kolejarz.

45'

Sędzia kończy pierwszą połowę. Przewagę miała Olimpia, która mogła wyjść na prowadzenie tuż przed końcem pierwszych 45 minut, ale na razie mamy 0:0!

44'

Ależ okazja Olimpii! Po strzale głową Kowalczyka piłkę z bramki wybił Cichy! Mogło być 1:0!

42'

Dobrze spisuje się dzisiaj defensywa Olimpii, która przerywa większość akcji gości.

41'

@kibic1949 - postaramy się wrzucić jakieś foty w przerwie, w ostateczności po meczu!

40'

Mogło być groźnie pod bramką Fabiniaka, gdyby Trochim przyjął dobrze piłkę! Ostatecznie przechwycił ją jednak bramkarz Olimpii.

39'

Rogalski otrzymał idealne podanie w polu karnym, próbował odegrać do wychodzącego na pozycję Kowalczyka, ale zrobił to niedokładnie i dobra okazja przeszła gospodarzom koło nosa!

37'

Okres przewagi Olimpii, Kolejarz w głębokiej defensywie. Ciągle brakuje jednak gospodarzą ostatniego podania i celnego strzału.

35'

Na strzał sprzed pola karnego zdecydował się Trochim, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

33'

Po wrzutce z autu w pole karne Kolejarza strzał głową zdołał oddać jeden z zawodników gospodarzy. Piłka wędruje jednak nad bramką..

31'

Cieśliński zdecydował się na strzał z dystansu, ale pewnie piłkę wyłapał bramkarz Kolejarza.

30'

Rzut rożny dla Kolejarza. Po dośrodkowaniu strzał głową zawodnika gości, ale piłka minęła bramkę.

28'

Tempo meczu nie powala. Typowe spotkanie w sobotnie popołudnie.

25'

Atak Olimpii, jednak dośrodkowanie z lewego skrzydła zablokowane.

22'

Kowalczyk uderzał na bramkę Radlińskiego, ale nie zmienił wyniku spotkania.

23'

Żółta kartka dla Smuczyńskiego, który zbyt ostro dyskutował z sędzią.

21'

Z 20 metrów uderzał Gryźlak, jednak bez problemu wybronił bramkarz Olimpii.

19'

Radliński pewnie wyłapuje dośrodkowanie Kowalczyka w pole karne.

16'

Rzut wolny dla Olimpii. Uderzenie Rogalskiego trafia w mur.

14'

Chałas znalazł miejsce do oddania strzału, ale jego uderzenie wybronił Fabiniak!

12'

Daleki wykop Fabiniaka, piłka przeszła całe boisko i w polu karnym Kolejarza wyłapał ją Radliński, uprzedzając piłkarzy Olimpii.

11'

W odpowiedzi bardzo niecelnie uderzał Bocian. Piłka szerokim łukiem minęła bramkę Fabiniaka.

9'

Atak Olimpii prawą stroną! Cieśliński zdecydował się na strzał, ale piłka minimalnie minęła bramkę!

5'

Pisarczuk próbował uruchomić Kowalczyka, ale zagrał niedokładnie. Gospodarze budują atak od defensywy.

3'

Zagranie w pole karne Kolejarza i pierwszą okazję do złapania piłki miał Fabiniak.

2'

Atak gospodarzy. Kowalczyk starał się znaleźć podaniem Cieślińskiego, ale zostało ono przechwycone.

1'

Początek spotkania! Od środka gospodarze.

12:00

Gospodarze zagrają w strojach w biało-zielone pasy, Kolejarz zagra w granatowych strojach.