Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście
1 : 0
Miedź LegnicaMiedź Legnica
90'

Zmiana nic już nie dała! Koniec meczu w Świnoujściu! Flota wygrywa na inaugurację!

90'

Ostatnia zmiana w spotkaniu. Kasperkiewicz w miejsce Cierpki.

90'

Aż cztery minuty doliczone do drugiej połowy!

88'

Zółta kartka dla Śpiączki za zagranie piłki ręką.

86'

Miedź utrzymuje się przy piłce, Miedź atakuje, Miedź ma inicjatywę... ale nic poza tym. Na prowadzeniu ciągle Flota, która dobrze broni wyniku.

83'

Ostatnia zmiana we Flocie. Kolendowicz z kartką na koncie schodzi, w jego miejsce Erić.

81'

Kolejny strzał głową zawodnika gości i na posterunku Brljak!

80'

W ataku ciągle Miedź. Po strzale głową Chrzanowskiego dobrze interweniuje bramkarz Floty. Gospodarze ciągle prowadzą 1:0.

79'

Żółtą kartką ukarany Kolendowicz.

78'

Druga zmiana we Flocie. Śpiączka zmienia Arifovicia. Wynik zadowala Bogusława Baniaka.

76'

Ofensywnie ustawiona Miedź, nawet za ofensywnie. Dopiero co wprowadzony Chrzanowski za bardzo wyrywa się do przodu i kończy na spalonym.

74'

@xdalanxd - Kibiców gości "na oko" 40-50. Dopingują.

73'

Chrzanowski zmienia Szczepaniaka. Wszystko na jedną kartę w ekipie Miedzi.

70'

Z kornera wrzutka w pole karne Miedzi, strzał głową oddał Gusocenko, ale trafił w rywala.

69'

Pierwsza zmiana we Flocie. Sołowiej zmienia Bodzionego.

67'

Miedź w ataku. Po dośrodkowaniu Łobodzińskiego wzdłuż pola karnego, żaden z piłkarzy gości nie doszedł do piłki i nie zdołał zamknąć akcji.

65'

MIedź nie ma na razie pomysłu na sforsowanie obrony Floty. Próbę zagrania piłki do Zakrzewskiego przecinają defensorzy "Wyspiarzy"

63'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne Floty piłkę wyłapał Brljak.

60'

Miedź dostawiła sobie napastnika, ale na razie niewiele z tego wynika. Tymczasem z dystansu niecelnie na bramkę Ptaka uderzał Mokwa.

58'

Zmianą reaguje na boiskową sytuację trener Miedzi. Zakrzewski wchodzi w miejsce Bartoszewicza.

55'

Miedź stara się pozbierać po niespodziewanej bramce, ale na razie jej ataki są mało przekonujące. Flota wyraźnie zadowolona z prowadzenia, nie forsuje tempa gry.

52'

Goooooooooooool! Niewiada oddał strzał, piłka trafiła w Arifovicia, który zmienił tor jej lotu i wyprowadził Flotę na prowadzenie, myląc Ptaka!

50'

W ataku Flota. Groźnie zapowiadającą się akcję ofiarną interwencją zażegnał jednak Woźniczka.

48'

Żółta kartka dla Zasady za faul na Mokwie.

46'

Bez zmian w obu zespołach.

46'

Początek drugiej połowy w Świnoujściu!

46'

I koniec pierwszej części spotkania. Bez goli z obu stron. Wizualna przewaga po stronie gości.

45'

Minuta doliczona do pierwszej połowy spotkania.

44'

Łobodziński oddał strzał po podaniu Madejskiego, ale bardzo niecelny.

41'

Tempo spotkania spadło. Niewiele ciekawego dzieje się na boisku w Świnoujściu.

37'

Kolendowicz strzelał sprzed pola karnego, ale piłka przeszła ponad bramką.

36'

Flota z rzutu rożnego. Dośrodkowanie wybite jednak przez piłkarza gości.

35'

Piłkę przed polem karnym dostał Szczcepaniak, ale nie zdołał celnie uderzyć na bramkę. Niemniej to Miedź ma ciągle inicjatywę.

31'

Burkhardt z rzutu wolnego uderzył prosto w mur.

31'

A na trybunach pojawiła się kilkudziesięcioosobowa grupa fanów z Legnicy, która teraz wspiera swój zespół dopingiem.

30'

Ucierpiał po faulu Łobodziński. Będzie potrzebna pomoc medyczna.

29'

Miedź ma wyraźną przewagę. Flota broni się na własnej połowie i od czasu do czasu próbuje wyprowadzić kontratak. Na razie jednak niewiele z tego wychodzi. Bliżej gola goście.

28'

Próba wyjścia Szczepaniaka na czystą pozycję, ale za szybko ruszył przed obrońców i dał się złapać na spalonym.

27'

Kolejna akcja Miedzi zakończona strzałem Burkhardta. Broni bramkarz Floty, która od paru minut jest wyraźnie w defensywie.

24'

Akcja Miedzi lewym skrzydłem, po wrzutce w pole karne strzał głową oddał Szczepaniak, ale piłka minęła bramkę Floty.

22'

Tym razem próbował Madejski, jednak jego uderzenie zza pola karnego okazało się baaaardzo niecelne.

19'

W ataku Miedź. Po dośrodkowaniu Cierpki w pole karne niebezpieczeństwo zażegnują obrońcy gospodarzy.

16'

Rzut wolny dla Floty. Do piłki podszedł Kieruzel i uderzył na bramkę, jednak dobrze broni Ptak!

15'

Mamy pierwszą żółtą kartkę w spotkaniu. Ukarany Midzierski.

13'

Groźnie w polu karnym Floty! Madejski przełożył sobie piłkę na lewą nogę, dośrodkował do Burkardta, ale w mieszał się w to Jasiński i wybił piłkę na aut!

11'

W ataku znów Flota. Tylko ofiarna interwencja Wołczka w polu karnym zażegnała niebezpieczeństwo po próbie strzału Bodzionego.

10'

Piłka w pole karne do Arifovicia, ale uprzedza go bramkarz Miedzi. Na razie mamy wymianę ciosów, jednak niezbyt mocnych.

9'

Z rzutu wolnego w pole karne Floty zagrał Burkhardt, ale wybijają piłkę obrońcy.

8'

Akcja za akcję! Tym razem w dogodnej pozycji znalazł się Łobodziński, lecz były zawodnik krakowskiej WIsły uderzył obok słupka!

8'

Po kolejnej akcji Floty w polu karnym przewracał się Opałacz, ale sędzia uznał, że nie ma mowy o jakimkolwiek faulu.

7'

Znowu akcja Floty, tym razem zakończona strzałem Jasińskiego. Niecelnym.

6'

Długa piłka na dobieg do Kolendowicza, ale ostatecznie pojedynek biegowy do futbolówki wygrał bramkarz Miedzi.

6'

Akcja Miedzi. Ze skrzydła w pole karne wrzucał Łobodziński, ale futbolówkę wyłapał Brljak.

5'

Spokojny początek spotkania. Oba zespoły badają się, nie odsłaniając tyłów. Miejmy nadzieję, że spotkanie nie będzie przypominać piłkarskich szachów.

2'

Atakuje Miedź. Najpierw Opałacz powstrzymał Szczepaniaka, a po chwili uderzenie Bartoszewicza zza pola karnego musiał bronić Brljak.

1'

Od środka rozpoczęli goście. Pogoda dzisiaj sprzyja grze. W powietrzu czuć wiosnę.

1'

Początek spotkania w Świnoujściu!

15:00

Oba zespoły już na boisku, czekamy na pierwszy gwizdek sędziego.

14:59

Flota zagra dzisiaj w standardowych biało-niebieskich strojach. Goście w wyjazdowych, czerwonych kompletach. Już za moment początek spotkania.

14:50

Już w tygodniu pisaliśmy, że piłkarzem Floty może ponownie zostać Sebastian Olszar. Wydaje się, że coraz bliżej tego faktu, ponieważ zawodnik pojawił się dzisiaj na stadionie!