Sandecja Nowy Sączsandecja nowy sącz
1 : 0
GKS KatowiceGKS Katowice
93'

Koniec meczu. GieKSa w pierwszej połowie dyktowała warunku gry, ale zabrakło skuteczności. W drugiej połowie to Sandecja ruszyła odważniej czym była bramka Grzeszczyka. Do tego poprzeczka Frańczaka. W Nowym Sączu doszło z pewnością do sensacji. Za uwagę dziękuję, Bartosz Czekała.

91'

Fonfara z rzutu wolnego bardzo niecelnie.

90'

Doliczono 3 minuty.

88'

Świetne podanie do Wróbla w pole karne, ten kropnął, ale daleko obok bramki!

87'

Powinno być 2:0! Świetna wrzutka Mójty w pole karne, do strzału doszedł Frańczak, ale uderzył w poprzeczkę!

86'

Świetna wrzutka w pole karne, uderzył głową Zieliński, ale w środek bramki!

85'

Kontra GieKSy, ale świetnie Słaby zatrzymał Zielińskiego.

82'

Zmiana także w zespole gości. Zieliński za Dude.

82'

Fałowski za Szczepańskiego. Młodzieżowiec za młodzieżowca.

79'

Mójta uderzał z rzutu wolnego, mocno, ale wybił to przed siebie Dobroliński, do strzału doszedł jeszcze Frańczak, trafił w swojego kolegę z zespołu, ale i tak był spalony.

77'

13 minut do końca. Czy GieKSa odwróci jeszcze losy tego meczu?

75'

Oraz Słaby za Gomeza.

74'

Frańczak w miejsce Górskiego.

71'

Za Gancarczyka wszedł Wołkowicz.

70'

Uderzenie Goncerza, ale bardzo lekkie i w Cabaja.

67'

Dobra wrzutka z wolnego w pole karne, do strzału głową doszedł Pitry, ale Cabaj bez żadnych problemów łapie piłkę.

64'

Za głębokie dośrodkowanie Wróbla i od bramki zacznie Cabaj.

63'

Goncerz za Skrzypczaka.

62'

Kartka dla Dudy za bardzo ostry faul.

60'

Świetne dośrodkowanie Wróbla w pole karne na głowę Pitrego, ale ten uderzył nad poprzeczką!

59'

Świetnie zachował się Grzeszczyk w polu karnym. Położył Czerwińskiego, uderzył na bramkę, piłka wpadła przy słupku!

59'

GOOOOL! 1:0!

57'

Brakuje klarownych sytuacji.

55'

Duda z dystansu obok bramki.

53'

GieKSa nie forsuje już tak tempa jak w pierwszej połowie.

50'

Dośrodkowanie Mójty z rzutu wolnego, Pitry wybijał z pola karnego.

49'

Sandecja bardzo odważnie rozpoczęła drugą połowę.

47'

Kartka dla Napierały za faul.

46'

Początek drugiej części gry. Przy piłce GieKSa.

45'

Koniec pierwszej połowy. Wracamy za 15 minut.

42'

Znowu przed szansą Gancarczyk - tym razem zablokowany.

40'

Uderzenie Gancarczyka bardzo niecelne.

38'

Po 38 minutach meczu można śmiało stwierdzić, że to goście prowadzą grę i dążą do strzelenia bramki.

36'

Ładna akcja prawą stroną Gancarczyka, wrzucił w pole karne, Skrzypczak uderzał wślizgiem, ale piłka o milimetry minęła bramkę!

33'

Tym razem próbował Szczepański z ostrego kąta, ale daleko obok słupka.

32'

Dobre zgranie Skrzypczaka do Wróbla, ale ten uderzył prosto w Cabaja!

28'

Płaskie podanie z lewej strony Mójty w pole karne, ale nikt nie doszedł do strzału.

26'

Grzeszczyk na spalonym.

25'

Po rożnym do strzału doszedł Skrzypczak - Cabaj ratuje Sandecje!

24'

Skrzypczak centrował z lewej strony do Wróbla, ale Gomez wybił piłkę na korner.

23'

Zamieszanie w polu karnym gości po rzucie rożnym, ale ostatecznie Kamiński wybił piłkę.

20'

GieKSa przeważa. Już na połowie Sandecji atakuje ostrym pressingiem gospodarzy.

18'

Skrzypczak na spalonym.

17'

Kolejna dobra wrzutka w pole karne, ale tym razem w piłkę nie trafia Skrzypczak!

16'

Bardzo dobre dośrodkowanie Wróbla z prawej strony, ale Gancarczyk nie trafił w piłkę!

15'

Fonfara faulował Bębenka w środku pola.

12'

Fani katowiczan już w sektorze gości dopingują swój zespół.

10'

Mogło być 0:1! Świetne dośrodkowanie z prawej strony do niepilnowanego Napierały, ten uderzył, ale prosto w Cabaja!

9'

Duda uderzył z dystansu, piłka po rykoszecie wyszła na róg.

7'

Kibice GieKSy dopiero zostają wpuszczani na stadion.

6'

Ciekawie rozegrany rzut wolny. Piłka ostatecznie trafiła do Kamińskiego, który umieścił piłkę w siatce, ale znajdował się na pozycji spalonej.

5'

Obydwa zespoły od początku meczu badają się w środku pola.

2'

GKS od początku spokojnie rozgrywa piłkę na połowie Sandecji.

19:46

Początek meczu.

19:42

Piłkarze już na murawie. Za chwilę początek spotkania!

19:35

Obie ekipy zmierzyły się na pierwszoligowych boiskach dziewięciokrotnie. Bilans jest niezwykle wyrównany: po 3 remisy, i zwycięstwa obu zespołów. W rundzie jesiennej Trójkolorowi wygrali na własnym stadionie 2:0, mało tego - GKS z Sandecją nie przegrał od października 2010 roku.

19:34

Rezerwowi GKS: Bartosz Kucharski, Kamil Cholerzyński, Grzegorz Goncerz, Krzysztof Wołkowicz, Bartłomiej Chwalibogowski, Michał Zieliński, Dominik Sadzawicki.

19:32

Rezerwowi Sandecja: Marek Kozioł, Fabian Fałowski, Maciej Kononowicz, Szymon Kuźma, Rudolf Urban, Kamil Słaby, Adrian Frańczak.

19:31

W tym sezonie GieKSa wygrała tylko w Niecieczy. Czy dzisiaj czeka gości drugie zwycięstwo na obcym boisku?

19:30

Przed meczem zachęcam jeszcze z zapoznaniem się z zapowiedzią meczu.

19:15

Już za około 30 minut rozpocznie się inauguracja rundy wiosennej w Nowym Sączu. Miejscowa Sandecja podejmie GKS Katowice.