VfL WolfsburgVfL Wolfsburg
1 : 1
wikimediaHamburger SV
22:25

Niesamowite widowisko stworzyły dzisiaj oba zespoły! W pierwszej połowie dominował Wolfsburg, tak samo rozpoczęła się druga odsłona, ale pod koniec spotkania zdecydowanie do głosu doszli goście. Kapitalne sytuacje marnowali napastnicy HSV. Wolfsburg został zdecydowanie zepchnięty do defensywy, nawet nie udawało mu się wychodzić z kontratakami. Bardzo dobry mecz rozegrał Lasogga po stronie gości i Caligiuri po stronie gospodarzy. Obaj raz po raz nacierali na bramkę przeciwnika i stwarzali ogromnie zagrożenie dla obrońców. Koniec końców padł remis i chyba jest to sprawiedliwy wynik. Mimo tego, że jednak lepsze sytuacje miał zespół gości. Za uwagę dziękuję już Jakub Trzaska. Zapraszam na kolejne transmisje z meczów na naszym portalu!

92'

Koniec spotkania!

92'

Lasogga sieje teraz największe niebezpieczeństwo w szeregach defensywnych Wolfsburga, Teraz jego uderzenie minimalnie nad poprzeczką bramki.

91'

Arbiter dołożył dwie minuty do tego spotkania.

90'

Wyraźnie HSV jest teraz zespołem lepszym niż gospodarze. Stwarza sobie coraz lepsze sytuacje do zdobycia zwycięskiej bramki. Wolfsburg zdecydowanie skupia się teraz tylko i wyłącznie na defensywie.

88'

Calhanoglu uderzał obok bramki strzeżonej przez Benaglio.

87'

Ostatnia zmiana wśród gospodarzy - Klose za Knoche.

86'

Kapitalna szansa dla gości! Lasogga wyłożył piłkę Badeljowi, ten przebił ją do Ilicevicia, a ten w sytuacji sam na sam trafia w poprzeczkę!

84'

Druga zmiana trenera Heckinga: Olić już poza boiskiem a na nim Schaefer.

84'

Lasogga dwukrotnie świetnie uderzał na bramkę Benaglio, ale Szwajcar dwukrotnie kapitalnie broni te strzały!

82'

Lasogga poradził sobie z trójką graczy Wolfsburga, ale dośrodkował zbyt mocno do wchodzących kolegów.

81'

Dost w polu karnym rywala, ale w ostatniej chwili ubiegł go obrońca HSV.

80'

Akcja za akcję. Teraz więcej z gry mają jednak goście. Stworzyli sobie kilka naprawdę świetnych sytuacji i powinni prowadzić w tym meczu.

76'

Zmiana w Wolfsburgu: Dost za Perisicia.

74'

Kartka za faul dla Knoche.

75'

Fantastyczne uderzenie Calhanoglu broni Benagio!

74'

Będzie szansa dla HSV. Faulowany jeden z napastników HSV tuż przed linią pola karnego.

73'

W polu karnym upadł jeden z graczy HSV, sędzia nie widział jednak powodów do podyktowania jedenastki. Była jeszcze szansa po potężnej bombie Calhanoglu zza pola karnego, ale ponownie dobrze interweniował Benaglio!

71'

Arslan w polu karnym Wolfsburga minął już Benaglio, ale dobra interwencja Ochsa ciałem uratowała sytuację! Arbiter nie widział powodów do odgwizdania rzutu karnego i wciąż mamy remis!

70'

I od razu kontratak HSV, ale Benaglio dobrze interweniuje wślizgiem poza własnym polem karnym!

69'

Świetna szansa przed Luizem Gustavo! Jego uderzenie zza pola karnego o centymetry mija prawy słupek bramki Adlera.

67'

Ilicević uderzał na bramkę Benaglio, ale strzał był zbyt lekki i szwajcarski golkiper nie miał problemów z jego obroną.

66'

Bardzo dobra gra HSV w defensywie. Mimo tego, że Wolfsburg bardzo dobrze organizuje swoje ataki są one rozbijane w okolicach pola karnego gości.

63'

Niesamowita bomba Calhanoglu z rzutu wolnego! Piłka oddalona od bramki Benaglio była o 40 metrów, ale nie przeszkadzało to zawodnikowi HSV w oddaniu bardzo dobrego uderzenia!

61'

Pierwsza zmiana w drużynie HSV - Ilicević za Beistera.

60'

Dobra sytuacja dla HSV, ale Beister uderzył obok słupka bramki Benaglio.

60'

Byłaby szansa dla HSV, ale Arslan znajdował się na pozycji spalonej.

58'

Bardzo niebezpieczne wejście Naldo w nogi przeciwnika. Zresztą nie po raz pierwszy w dzisiejszym meczy tak gra Brazylijczyk. Żółta kartka za to zagranie jak najbardziej słuszna.

57'

Perisić zza pola karnego ponad poprzeczką.

55'

Kolejna szansa przed Caligiurim! Piłkę w polu karnym nie sięgnął Olić, ta dotarła do skrzydłowego Wolfsburga, ale znów dobrze interweniuje Adler!

55'

Wolfsburg stara się wyciągnąć graczy gości na własną połowę.

53'

Żółtą kartką ukarany Arslan. Zawodnik gości starał się naciągnąć arbitra na rzut karny.

52'

Zdecydowanie dłużej przy piłce teraz utrzymuje się Wolfsburg, ale prostymi stratami skazują się na kontry.

51'

Fantastycznie rozpoczęła się druga połowa tego spotkania! Obie jedenastki wyszły bardzo zmotywowane na drugie 45 minut i już na początku stworzyły sobie dogodne sytuacje, aby prowadzić w tym meczu.

49'

Arnold zza pola karnego! Piłka kozłowała jeszcze przed Adlerem, ale bramkarz gości nie popełnił błędu!

47'

W odpowiedzi Wolfsburg! Caligiuri zrobił sobie miejsce do oddania strzału w polu karnym HSV, ale doskonała interwencją popisał się Adler!

46'

Już na początku drugiej połowy HSV ponownie mógł wyjść na prowadzenie, ale uderzenie Calhanoglu minimalnie niecelne!

45'

Drugą połowę rozpoczyna zespół Wolfsburga.

21:33

Wracają już na murawę obie jedenastki oraz sędziowie dzisiejszego spotkania.

21:22

W pierwszej odsłonie więcej sytuacji stworzył sobie zespół gospodarzy, a mimo tego pierwsi stracili oni bramkę. Wyrównali po rzucie karnym. Faulowany w szesnastce HSV był Caligiuri. Jeśli Olić zachowywałby zimną krew pod bramką Adlera gospodarze prowadziliby po pierwszej połowie nawet dwoma bramkami. Emocji jednak nie brakuje i miejmy nadzieję, że tak samo będzie w drugiej połowie, której wspólnie oczekujemy.

21:18

Wolfsburg - Hamburger SV

46'

Koniec pierwszej połowy spotkania. 1:1 w Wolfsburgu.

46'

Minuta doliczona.

46'

W końcówce pierwszej połowy Wolfsburg stara się utrzymywać piłkę u swoich obrońców.

44'

HSV próbowało zawiązać swój atak na połowie rywala, ale szybko stracili piłkę na rzecz Luiza Gustavo.

41'

Szansa dla Wolfsburga, ale po raz kolejny uderzenie wysoko ponad poprzeczką bramki Adlera.

41'

Omal nie pomylili się obrońcy Wolfsburga i nie stracili piłki przed własnym polem karnym, ale koniec końców udało im się wybić piłkę.

38'

Druga żółta kartka w tym meczu. Ukarany Arnold.

39'

Kolejny faul gracza Wolfsburga. Mecz się zaostrza.

36'

Bardzo ostre wejście Ochsa i mamy pierwsze upomnienie indywidualne w tym meczu.

33'

Szansa dla HSV, ale uderzenie po ziemi broni Benaglio.

33'

Kontratak gospodarzy zakończył się faulem Westermana we własnym polu karnym, a Rodriguez nie miał problemu z wykorzystaniem tej sytuacji i znów mamy remis.

31'

GGGGGGGGOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL!!! 1:1!!! Strzelcem bramki Rodriguez!!!

31'

KARNY!!! Faulowany w polu karnym Caligiuri!

30'

Kapitalna kontra HSV!!! Uderzenie jednak sam na sam z bramkarzem obok słupka!

29'

Atak pozycyjny gospodarzy, jednak jak na razie utrzymują się oni przy piłce zbyt daleko od bramki Adlera by oddać celny strzał na jego bramkę.

26'

Niedokładne podanie Rodrigueza i Wolfsburg traci dosyć łatwo piłkę na połowie przeciwnika.

24'

Szansa dla Medojevicia, ale jego uderzenie obok słupka. Wydaje się, że pomocnik gospodarzy mógł wcześniej decydować się na uderzenie, a tak zdążyli doskoczyć do niego obrońcy HSV.

23'

Caligiuri wpadł w pole karne i wyłożył piłkę do wbiegającego Olicia, a ten minimalnie obok prawego słupka bramki Adlera!

22'

Sprawdziło się znane piłkarskie powiedzenie - niewykorzystane sytuacje się mszczą. Wolfsburg mógł zdobyć już dzisiaj co najmniej dwa gole, a tymczasem to oni przegrywają 0:1.

19'

GGGGGGGGGGGGGGGOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLL!!!! Bramka dla HSV!!! Dośrodkowanie w pole karne trafia w poprzeczkę, piłka odbija się od pleców Diego Benaglio i wpada do siatki!!! Bramka zaliczona jednak dośrodkowującemu Calhanoglu!!!

19'

Napastnik Wolfsburga raz po raz ucieka obrońcą gości. Jeśli nie zaczną kryć go bardziej dokładnie już wkrótce może wpisać się on na listę strzelców.

18'

Po raz kolejny Olić. Tym razem wpadł w pole karne z lewej strony, ale uderzenie znów bardzo niedokładne.

17'

Szansa dla Wolfsburga, ale Olić dobrze blokowany nie doszedł do podania Caligiuriego.

16'

Kolejny strzał na bramkę Adlera. Olić jednak nie nakrył piłki ciałem i poszybowała ona w trybuny.

15'

Perisić szarżował po lewej stronie boiska, ale dobrze blokowany przez Jonathana Taha i piłka wyszła poza boisko. Od bramki Adler.

12'

Uderzenie Arnolda bardzo daleko od lewego słupka bramki Adlera.

11'

Bardzo aktywny od pierwszej minuty jest Caligiuri, który sieje zamieszanie po prawej stronie defensywy HSV.

10'

Dośrodkowanie w pole karne pewnie wyłapuje Adler.

10'

Oba zespoły starają się wygrać walkę w środku boiska.

8'

Obie jedenastki rozpoczęły ten mecz bardzo spokojnie, nie chcą już na początku meczu stracić bramki stąd ataki są spokojne i mała ilość piłkarzy jest w nie zaangażowana.

6'

Uderzenie Olicia zza pola karnego bardzo niecelne.

5'

Akcja Wolfsburga prawą stroną boiska zatrzymana przez obrońcę i będzie rzut rożny dla gospodarzy.

3'

Szansa dla Wolfsburga, ale wciąż mamy remis.

2'

W pierwszej akcji goście, ale zatrzymani zostali oni w okolicach pola karnego.

0'

Zaczynamy!

20:31

Losowanie zakończone i już za chwilę początek tego spotkania.

20:29

Pan Felix Brych wyprowadza piłkarzy na boisko.

20:27

Oba zespoły przygotowane już do wyjścia na murawę. Na ławce rezerwowej HSV były gracz Lecha Poznań - Artjoms Rudnevs.

20:27

Jesteśmy już na stadionie Volkswagen Arena w Wolfsburgu.

20:14

Pierwszy gwizdek tego pojedynku zaplanowany jest na 20:30, a więc wspólnie czekamy na emocje związane z niemiecką ligą.

20:11

Ławki rezerwowych obu klubów: Wolfsburg - Gruen, Schaefer, Klose, Polak, Evseev, Dost i Kutschke. HSV - Drobny, Mancienne, Sobiech, Ilicević, Jiracek, Rudnevs, Zoua

20:08

W ostatniej kolejce Wolfsburg tylko zremisował z Norymbergą, natomiast HSV pokonało Hannover 3:1. W tabeli jedna to gospodarze są znacznie wyżej ulokowani, bowiem zajmują oni 5. miejsce przy 11. dzisiejszych gości.

20:05

Witam podczas transmisji LIVE z meczu Bundesligi! Dzisiaj Wolfsburg na swoim stadionie podejmuje Hamburger SV.