Niedziela, 10 listopada 2013, godz. 20:45
napoliSSC Napoli
22:38

Ja dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na Ekstraklasa.net. Dobranoc.

22:38

Juventus dzięki zwycięstwu przeskakuje w tabeli swojego dzisiejszego rywala i jest wiceliderem Serie A z 31. punktami na koncie. "Stara Dama" traci zaledwie punkt do Romy.

95'

Koniec spotkania.

94'

Jeszcze świetnie uderzył Insigne, ale znów na posterunku był Buffon.

93'

Krótko rozegrany rożny przez gości i dobre dośrodkowanie. Fernandez bez opieki w polu karnym strzelał z woleja, ale uderzył prosto w ręce rzucającego się Buffona.

90'

Arbiter o 4 minuty przedłużył to spotkanie.

89'

Ostatnią zmianę wykorzystuje Antonio Conte. Quagliarella za Llorente.

88'

Strzelał Raul Albol z daleka, ale piłkę łatwo złapał Buffon.

86'

Kolejna defensywna zmiana w drużynie gospodarzy. Marchisio za Vidala.

85'

Od razu na to osłabienie zareagował Conte. Zdejmuje Teveza, a w jego miejsce wprowadza Peluso.

84'

Ogbonna fauluje taktycznie w środkowej strefie boiska i zostaje ukarany drugą żółtą kartką.

80'

Na ok. 25. metrze od bramki Napoli Vidal podał do Pogby. Francuz podrzucił sobie piłkę i huknął z woleja. Bramka stadiony świata.

80'

GOOOOOOL!!!!!!! PIĘKNIE POGBA!!!!!!!!!!!!!

80'

Zmiana w Napoli. Zapata za Inlera.

78'

Napoli nie poddaje się. Kapitalne podanie Hamsika do Insigne, ten strzelał lewą nogą, ale świetnie broni Buffon.

75'

Do wolnego podszedł Andrea Pirlo. Kopnął jakby od niechcenia, ale zrobił to tak genialnie, że nie dał żadnych szans Reinie.

75'

GOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! PIRLO!!!!!!!!!!!!!

74'

Blisko pola karnego Inler faulował Teveza.

72'

Teraz żółtą kartką ukarany Vidal.

70'

Pierwsza zmiana w Napoli. Mertens za Callejona.

66'

Odpowiada Juventus. Świetna okazja Vidala, ale i on uderzył obok bramki.

65'

Armero dośrodkował. Jeden z obrońców Juventusu wybijał piłkę, ale ta spadła pod nogi Hamsika. Słowak jednak uderzył w boczną siatkę.

60'

Faulowany Pirlo. Żółta dla Hamsika.

57'

Teraz bezmyślnie Ogbonna zarobił żółtą kartkę. Przeszkadzał w wybiciu Reinie.

55'

Faulowany Tevez, z wolnego dośrodkował Pirlo, ale zero zagrożenia.

53'

Sam poszkodowany podchodzi do wolnego. Dobre uderzenie, ale broni Buffon.

52'

Insigne przedarł się przez obronę Juve, ale faulował go na ok. 20. metrze Bonucci i dostał za to żółtą kartkę.

53'

Juventus - Napoli

50'

Napoli wyszło odważnie na drugą połowę, ale Juventus dobrze się broni.

48'

Długie podanie do Higuaina przerywa Barzagli i wybija piłkę na aut.

46'

Oba zespoły bez zmian po przerwie.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę.

21:34

Juventus po szybkim początku i zdobyciu bramki, później zwolnił tempo. Mimo to, Napoli nie potrafiło stworzyć sobie dobrej okazji. Do przerwy gospodarze zdecydowanie lepsi.

45'

Nic nie doliczył arbiter i zaprosił obie drużyny do szatni. Koniec pierwszej połowy.

43'

Leżał na boisku Inler po starciu z Bonuccim, ale już wrócił na boisko.

42'

Insigne zszedł ze skrzydła do środka i strzelał z daleka, ale nad bramką.

38'

Uderzał Llorente ale trafił prosto w Reinę.

33'

Ładnie próbował Insigne lewą nogą. Strzelił jednak obok bramki.

28'

Tevez miękko do Asamoaha. Ten strzelał z całej siły, ale trafił tylko w boczną siatkę.

26'

Ładnie strzelał z daleka Tevez, ale odbił piłkę Reina.

23'

Ładnie obrócił się Higuain z obrońcą na plecach, ale strzelił daleko obok bramki.

18'

Dośrodkowanie Asamoaha trafiło w rękę jednego z obrońców gości. Wolnego z boku boiska wykonywał Pirlo, ale Pogba faulował piłkarza Napoli w polu karnym i wolny w drugą stronę.

15'

Długie podanie do Pogby, ale ten źle opanował piłkę i faulował.

13'

Groźnie pod bramką Juventusu, ale dobrze wyszedł z bramki Buffon i złapał piłkę.

10'

Znowu groźne dośrodkowanie na 16. metr drużyny gospodarzy. Jednak zagrożenie zażegnał Maggio, który głową podał do własnego bramkarza.

8'

Kolejna świetna akcja Juve po stałym fragmencie. Pogba wygrał główkę, strzelał jeszcze z bardzo bliska któryś z jego kolegów, ale dobra obrona Reiny.

7'

Groźne dośrodkowanie, które mogło wpaść za kołnierz Reinie, ale Hiszpan wybija na róg.

6'

Juventus nie zwalnia tempa, ale Napoli skoncentrowane, chce szybko odebrać piłkę i wyprowadzić zabójczą kontrę.

2'

Juventus - NapoliJuventus - Napoli

2'

Krótko rozegrany rzut rożny przez gospodarzy. Z daleka, po ziemi strzelał Isla, piłka odbiła się jeszcze od jednego z obrońców Napoli i trafiła pod nogi Llorente. Ten z bliskiej odległości trafił do siatki.

2'

GOOOOOOOOL!!!!!!!! JUVE 1:0

2'

Pierwsza groźna akcja Juventusu. Pogba uderzał z woleja z ok. 16. metrów, kozłem, ale wybił piłkę na róg Reina.

1'

Rozpoczynamy spotkanie. Od środka goście.

20:41

Jest to mecz o pozycję wicelidera Serie A. Napoli bowiem zajmuje właśnie taką lokatę, a Juventus jest oczko niżej, mimo że obie drużyny mają po 28 punktów. Ten, kto dziś wygra będzie miał już tylko punkt straty do liderującej Romy. Rzymianie w tej kolejce zremisowali bowiem z dopiero 17. w tabeli Sassuolo.

20:38

Rezerwowi Napoli: Rafael, Bruno Uvini, Britos, Mertens, Colombo, Pandev, Dzemaili, Radosević, Cannavaro

20:37

Rezerwowi Juve: Stroari, Marchisio, De Ceglie, Giovinco, Peluso, Motta, Padoin, Quagliarella, Rubinho

20:35

Dobry wieczór. Rozpoczynamy relację z meczu 12. kolejki Serie A, Juventus - Napoli. Michał Przybycień. Zapraszam.