Rubin KazańRubin
1 : 0
WikimediaWigan Athletic
94'

Koniec spotkania, można by nawet powiedzieć: wreszcie koniec spotkania. Lekko mówiąc piłkarze obu ekip nie oczarowali nas dzisiaj niczym szczególnym i mecz ten oglądało się dość topornie. Rubin odnosi trzecie zwycięstwo w fazie grupowej tych rozgrywek, ma już dziesięć punktów i umacniają się na pozycji lidera. W drugim pojedynku ekip z lig rosyjskiej i angielskiej, Swansea zremisowało na na wyjeździe Kubaniem Krasnodar, 1:1. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę serdecznie dziękuję, Damian Wiśniewski.

93'

Gomez przymierzył z rzutu wolnego, ale piłka tylko odbiła się od muru.

91'

Wakaso dograł futbolówkę w pole karne, tam błąd popełnił goalkeeper, który nie potrafił jej opanować. Do strzału doszedł jeden z gospodarzy, ale mocno się pomylił.

90'

Było blisko remisu! Po dośrodkowaniu w pole karne do strzału doszedł James McClean, ale bardzo nieznacznie się pomylił.

88'

Mogło, a nawet powinno być trafienie na 2:0, ale Nicholls radzi sobie ze strzałem Prudnikowa. Sędzia i tak odgwizdał jednak spalonego.

86'

Wakaso w pole karne, łapie piłkę Nicholls.

85'

Ostatnia zmiana w tym meczu. Prudnikow za Mukhametshina.

84'

Mało brakło, a mielibyśmy ten cud dla gości! Nick Powell dośrodkował w pole karne, a Thomas Rogne głową trafił w poprzeczkę. Powinno być 1:1.

81'

Fortune uderzył po kolejnym podaniu z rzutu autowego, ale nie trafił w światło bramki.

80'

Wigan potrzebuje cudu, żeby odmienić losy tego meczu. Piłkarze z zaplecza Premier League nie są w stanie zaprezentować nam nic ciekawego.

76'

Strzał McArthuta po aucie wykonanym przez Shottona, piłka została jednak zablokowana i nie było nawet stałego fragmentu gry dla gości.

74'

Drugą zmianę przeprowadza Kurban Berdyev. Za Torbinskiego wchodzi Wakaso.

73'

I ostatnia zmiana wśród Atletów. Jordi Gomez za McManamana.

73'

Dośrodkowanie w pole karne Rubina, jednak kompletnie nieudane.

71'

Druga zmiana w angielskiej ekipie, Fortune za Granta Holta.

70'

Żółta kartka dla McCleana za faul na Natkho.

70'

Kolejna kapitalna akcja gospodarzy, ale jeden z obrońców zablokował strzał jaki oddał Ryazantsev

68'

Kapitalna akcja Powella. Wypożyczony z Manchesteru United piłkarz minął kilku rywali, ale oddał niecelny strzał sprzed pola karnego.

67'

Kolejna wrzutka w pole karne Wigan, ale Nicholls poradził sobie z tym zagrożeniem.

66'

Żółta kartka dla Stephena Crainey'a.

65'

I znów z dystansu gospodarze, znów niecelnie.

64'

Kolejna ładna akcja piłkarzy z Kazania, skończona jednak nieudanym strzałem sprzed szesnastki w wykonaniu Romana Eremenki.

61'

Świetna sytuacja dla gospodarzy, jednak Torbinski w kluczowym momencie, w szesnastce Nichollsa, źle zagrał futbolówkę do kolegi z drużyny.

60'

Zmiana w ekipie Owena Coyle'a. Powell za Jamesa Percha.

58'

Kolejny rzut z autu w wykonaniu Shottona i piłka nawet odbiła się od poprzeczki po strzale jednego z zawodników, ale arbiter odgwizdał faul na bramkarzu. Jak jednak pokazały powtórki, zrobił to bezpodstawnie.

57'

Shotton w pole karne z rzutu z autu, łapie jednak piłkę bramkarz.

55'

Żółta kartka dla Cesara Navasa, za faul na Holcie, oczywiście w środku pola. Zawodnik Rubina z powodu nadmiaru żółtych kartkoników, nie zagra w następnym spotkaniu.

54'

Przepychanki w środku pola to w tej chwili najciekawsze zdarzenia na boisku

51'

Wigan absolutnie bez najmniejszego pomysłu na rozegranie akcji. Rubin zdaje się być zadowolonym z tego co już ma i oglądamy naprawdę nudne spotkanie.

48'

Wigan doszło do szesnastki Rubina, ale uderzenie Espinozy zostało zablokowane. Rzut rożny dla gości.

46'

Pierwsza zmiana w tym spotkaniu, Kislyak wchodzi za Mavingę.

46'

Arbiter daje znak, gospodarze wznawiają grę od środka.

46'

Arbiter z Turcji kończy pierwszą połowę. Gospodarze prowadzą w pełni zasłużenie, ale skłamałbym gdybym powiedział, że pierwsze trzy kwadranse tego meczu, to było widowisko na wysokim poziomie. Mecz jak na razie jest słaby, a nam pozostaje mieć nadzieję, iż po przerwie jego jakość znacznie się podniesie. Spotkamy się za około piętnaście minut.

43'

Stephen Crainey dośrodkował w szesnastkę z rzutu wolnego, z dalszej odległości, ale bez większych kłopotów radzą sobie piłkarze z Kazania.

42'

James McClean w pole karne z rzutu rożnego, ale tam jeden z jego kolegów oddał zbyt słaby strzał głową i bramkarz spokojnie chwycił futbolówkę.

40'

Shotton dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego, ale nieznacznie głowa pomylił się Grant Holt. Nawet jednak gdyby piłka wpadła do siatki, to gol nie zostałby uznany, gdyż sędzia odgwizdał faul w ataku.

39'

Żółta kartka dla Torbinskiego za taktyczny faul na McManamanie.

36'

Szybka kontra Atletów, ale Espinoza za mocno wypuścił sobie piłkę i po chwili już ją stracił. Próbował jeszcze wymusić rzut karny, ale na szczęście mu się to nie udało.

35'

Ładna kombinacja gospodarzy, ale zablokowany strzał Kuzmina.

34'

Żółta kartka dla Percha za faul na rywalu w środkowej strefie boiska. Jak najbardziej zasłużona kara.

32'

I znów to gospodarze kontrolują grę, nie pozwalając piłkarzom Owena Coyle'a na zbliżenie się pod własną bramkę.

30'

Kolejna ładna akcja Rubina, jednak za mocne podanie otrzymał Ryazantsev i piłka wyszła na aut bramkowy.

27'

Aż do teraz. Ładna, długa wymiana podań ze strony Atletów i nieznacznie niecelny strzał głową Granta Holta w polu karnym.

25'

Rubin panuje nad zdarzeniami na boisku. Gospodarze prowadzą grę, a goście nie mają pomysłu na atak.

23'

Gospodarze próbują iść za ciosem, strzał Aleksandra Ryazantseva sprzed szesnastki był jednak mocno nieudany i Atleci rozpoczną od bramki.

22'

Goool! 1:0 dla Rubina! Kapitalne, idealne podanie z głębi pola od Natkho do Olega Kuzmina i to właśnie ten zawodnik kapitalnym strzałem zakończył tę akcję.

19'

Roman Sharonov leży kontuzjowany na boisku, po dość ostrym starciu z jednym z rywali

16'

Dośrodkowanie w pole karne Rubina z rzutu rożnego, jednak strzał McCleana został zablokowany.

15'

Pierwszy kwadrans za nami. Jak do tej pory na boisku mamy wyrównaną grę, ale to zawodnicy zespołu rosyjskiego mieli już okazję do objęcia prowadzenia. Bez skutku oczywiście bramkowego, ale to oni mają teraz inicjatywę.

14'

M'Vila zagrał ładną prostopadłą piłkę do Torbinskiego, ale tego drugiego uprzedził goalkeeper gości.

12'

Groźnie zrobiło się pod bramką Nichollsa, ale piłka przeszła przez wszystkich piłkarzy Rubina będących w szesnastce i skończyło się bez uderzenia. Mogło być 1:0.

11'

McClean dośrodkował futbolówkę w pole karne Rubina, ale Sergei Ryzhikov spokojnie chwycił piłkę. Całkiem ładna akcja Atletów, szkoda, że skończona kiepską wrzutką.

8'

Jak na razie żadna z drużyn nie przeprowadziła jakiejś akcji bramkowej i mecz dopiero nam się rozkręca. Nie było jeszcze nawet strzału na bramkę.

6'

Teraz to gospodarze zbliżyli się pod szesnastkę rywala, ale skutek był podobny jak w przypadku Wigan, czyli aut bramkowy.

4'

Brzydki faul McArthura na M'Vili, nawet na żółtą kartkę, ale uszło to uwadze arbitra,

2'

Goście przeprowadzili akcję na bramkę rywala, jednak piłka wyszła za bramkę.

1'

Pan Huseyin Gocek z Turcji dał znak do rozpoczęcia meczu, od środka zaczynają gospodarze...

17:56

Do rozpoczęcia meczu już tylko trzy minuty. Miejmy nadzieję na dobrą rozgrzewkę przed wieczornym spotkaniem warszawskiej Legii.

17:54

W ostatniej kolejce ligowej dzisiejsi gospodarze bezbramkowo zremisowali z FK Rostów, a w tabeli ekstraklasy rosyjskiej plasują się na dziewiątej pozycji. Podopieczni Owena Coyle'a ostatnio pokonali u siebie Huddersfield Town, a w tabeli Championship są dopiero na miejscu numer osiem. Wigan gra w Lidze Europy oczywiście tylko dzięki wygranej w ubiegło sezonowych rozgrywkach FA Cup.

17:48

... a Kurban Berdyev następujących: Berezin, Kulik, Kislyak, Wakaso, Dzhalilov, Prudnikow.

17:47

Po lewej stronie możecie oczywiście zapoznać się ze składami jakie wystawili obaj szkoleniowcy na to spotkanie. Owen Coyle na ławce rezerwowych posadził następujących piłkarzy: Pollit, Boyce, Garcia, McCann, Jordi Gomez, Powell, Fortune...

17:44

W poprzedniej kolejce obie te ekipy mierzyły się na DW Stadium w Wigan i wtedy padł remis 1:1. W tabeli grupy D z siedmioma punktami prowadzi Rubin, Atleci z dwoma oczkami mniej znajdują się na pozycji wicelidera.

17:39

Witamy! Już za około 20 minut zainaugurujemy czwartą kolejkę Ligi Europy. W kazaniu Rubin podejmie Wigan i nie będzie to jedyny tego dnia pojedynek drużyn z lig rosyjskiej i angielskiej. Równolegle swój mecz rozgrywać będą Kubań Krasnodar i Swansea City.