Wtorek, 29 października 2013, godz. 20:45
Inter MediolanInter Mediolan
22:43

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Państwu Tomasz Górski i zapraszam na kolejne relacje NA ŻYWO w Ekstraklasa.net.

22:42

Druga połowa należała do gości, lecz nie miało to przełożenia na wynik końcowy. Ba, To Atalanta mogła zapewnić sobie komplet punktów gdyby Yepes wykorzystał dogodną okazję. W 15. minucie bramkę dla Interu strzelił Ricardo Alvarez:

Do remisu, dziewięć minut później, doprowadził German Denis mający patent na mediolańskich Nerazzurrich:

W tabeli Inter skoczył na 4. miejsce z 19 punktami, ale jutro grają Fiorentina (5;18) i Verona (6;16). Atalanta jest 8. z 13 oczkami na koncie.

93'

Piłkę meczową miał Palacio, ale nie ograł w polu karnym Caniniego. Kilka sekund później Nicola Rizzoli kończy mecz! Derby Lombardii na remis.

92'

Ricky Alvarez źle dośrodkował i znowu bramkarza Atalanty wznawia grę .

92'

Nieudany atak Interu i ostatecznie Consigli wznawia grę z piątki. Nieco ponad minuta do końca spotkania.

90'

Nicola Rizzoli dolicza 3 minuty

89'

Walter Samuel stanął w torze biegu zawodnika Atalanty. Taktyczne przewinienie, więc pierwsza żółta kartka dla Interu w tym spotkaniu.

88'

Migliaccio ukarany żółtą kartką za faul.

86'

Ożywił się pod koniec spotkania Yagatomo Co prawda lepiej późno niż wcale, ale był na spalonym.

86'

Taider pojawia się na boisku zastępując Jonathana. Walter Mazzarri wykorzystał limit zmian.

84'

Palacio pada w polu karnym Atalanty. Nie ma mowy o rzucie karnym, co nie podoba się kibicom Interu.

83'

Yepes strzela z linii 5 metrów w nogę Carizzo!. Kolumbijczyk powinien wykorzystać "setkę"!

81'

Rolando ratuje Inter przed ewentualnym straceniem gola wybiciem na korner.

81'

Migliacco za Moraleza. Ostatnia zmiana w Atalancie.

79'

Atak pozycyjny Interu i w polu karnym został Icardi. Wszystko było pod kontrolą - rezerwowy Interu na spalonym.

77'

Piłka po centrze Nagatomo straciła na impecie po rykoszecie. Łapie ja Consigli. Po chwili Denis skoczył wyżej w polu karnym Interu i strzela głową. Za słabo by pokonać Carrizo.

75'

Marilungo nie wykorzystał dogodnej okazji do zmiany rezultatu. Gospodarze powoli opadają z sił co próbują wykorzystać gracze Waltera Mazzaniego.

74'

Baslli pojawia się na murawie. Opuszcza ją Cigarini.

73'

Icardi ograł na zamach Yepesa i trafia w słupek! Szczęście sprzyja też bramkarzowi Atalanty.

72'

Icardi nie sięgnął piłki głową po centrze Jonathana.

71'

Strata za stratą w środku pola. Podanie w pole karne do Moraleza, ale ten był skutecznie blokowany przez Waltera Samuela.

68'

Wreszcie w ofensywie pokazali się zawodnicy Atalanty. Cambiasso wybija piłkę sprzed linii bramkowej! Druga raz dobrze jest asekurowany bramkarz Interu!

65'

I Icardi zastępuje nieźle grającego Guarina.

65'

Pierwsza zmiana w Atalancie: Marilungo wchodzi za Livaję.

63'

Zbyt indywidualnie tę akcję chciał wykończyć Alvarez, lecz jego uderzenie z ostrego kąta nogami broni Consiglie. Wynik pozostaje bez zmian.

62'

18 000 kibiców zasiada na trybunach Stadio Atleti Azzurri d'Italia w Bergamo

60'

Palacio kieruje piłkę do siatki Atalanty, ale jego radość została brutalnie przerwana przez sędziego. Spalony.

60'

Sędzia Nicola Rizzoli pokazuje żółtą kartkę Caniniemu za faul taktyczny w środku pola.

59'

Carrizo na raty broni strzał Livai. Od początku drugiej połowy mocno leje, więc nasiąknięta murawa może spłatać psikusa bramkarzom.

57'

Nikt nie sięgnął piłki po centrze Cambiasso.

57'

Szósty korner dla Interu. Tyle samo ma Atalanta. Bez zagrożenia pod bramką, ale jeszcze jeden rzut rożny dla gości.

56'

Dalekie wybicie Stendardo pod pole karne Interu, ale Denis nie doszedł do piłki. Carrizo wznawia grę.

54'

Guarin nadział się na nogę Stendaro, który w stylu kung-fu chciał trafić w piłkę. Zamiast niej trafił w Kolumbijczyka. Pierwsza żółta kartka w tym meczu.

53'

Rzut rożny dla Interu. Sędzia przywołał do siebie Yepesa. Ricky Alvarez strzela głową nad poprzeczką.

51'

Kolejna nieudana próba Guarina. Powinien popracować na treningu nad celownikiem.

49'

Kontra Atalanty przerwana przez arbitra. Livaja złapany na spalonym.

47'

Niecelny strzał Guarina. Z animuszem zaczęli drugą odsłonę goście.

46'

Juan Pablo Carrizo od początku drugiej połowy zajmie miejsce w bramce za kontuzjowanego Samira Handanovicia.

46'

I wracamy na drugą odsłonę. Inter z jedną wymuszoną zmianą. Atalanta w tym samym składzie personalnym.

21:35

Pierwsza połowa Derbów Lombardii jak najbardziej na plus. Sporo akcji i szybkie tempo gry może się podobać kibicom. Może pora częściej relacjonować Serie A?;) Dwie bramki rozbudzają apetyt na drugie trzy kwadranse. Jak będzie? Przekonamy się niebawem. Wracamy za kilkanaście minut.

46'

Gospodarze oddalają grę od własnego pola karnego. Bez doliczania nawet minuty Nicola Rizzoli kończy pierwszą połowę.

42'

Pojedynek na prawej stronie dwóch trzynastek: Guarina z Caninim. Poniekąd górą lepszy zawodnik Interu, ale dośrodkował w pole karne za mocno. Piłka nie dotarła do adresata.

41'

Podłączył się Nagatomo, ale został bez trudu powstrzymany przez Stendardo. Po sambie w polu karnym Jonathana i centrze Palacio strzela głową w słupek.Od bramki Consigli.

39'

Okazja Interu, ale Guarin powstrzymany w polu karnym Atalanty. Gospodarze ruszyli z kontrą, która po chwili przemieniła się w atak pozycyjny.

35'

Centra Moraleza z prawej flanki przeciągnięte i opuszcza pole karne Interu.

33'

Handanović nie miał problemu z obroną plasowanego strzału Denisa. Notabene, reprezentant Argentyny ma na koncie już 5 bramek.

32'

Moralez pada w polu karnym Interu! Sędzia nie zdecydował się odgwizdać "jedenastki".

30'

Livaja leży na boisku po starciu z Jonathanem. Po chwili wstaje z murawy. Może kontynuować grę.

29'

Role się odwróciły. Teraz Inter ma przewagę. Atalanta rzadko jest przy piłce.

28'

Publiczności na pewno podoba się to spotkanie. Stracona bramka podziałała pobudzająco na Atalantę i szybko udało się wyrównać. I gospodarze idą za ciosem.

24'

Argentyński snajper ma patent na Inter. Wykorzystał bardzo dobre dośrodkowanie z prawej flanki i strzałem głową doprowadza do remisu. Handanović odprowadził piłkę wzrokiem.

24'

GOL, GERMAN DENIS!!!

23'

Yepes strzela głową po rzucie rożnym. Handanović przenosi piłkę nad poprzeczką.

23'

Jeszcze raz Brivio. Jego centrę zablokował Jonathan. Aut na wysokości pola karnego Interu. Gospodarze mocno przycisnęli rywala.

21'

Handanović łapie piłkę po dośrodkowaniu z lewej strony Brivii.

20'

Jonathan na wszelki wypadek wybija piłkę na rzut rożny. Chociaż za jego plecami nie było zawodnika Atalanty. Centra i Yepes prawie szczupakiem strzela obok bramki!

18'

Zablokowane uderzenie Guarina, ale piłka wychodzi na rzut rożny.

15'

Centra z prawej strony Kovacicia w pole karne do Palacio, który głową zgrywa ją na 7. metr do Ricky'ego Alvareza. Ten przyjął piłkę i strzelił przy biernej postawie obrońcy przy bliższym słupku. To trzecie trafienie Alvareza w tym sezonie.

15'

GOL, RICARDO ALVAREZ!!!

14'

Jonathan powinien jak najszybciej zapomnieć o tym strzale w stronę bramki Consigliego. Fatalne uderzenie z 20 metrów.

12'

Płaskie zagranie Livai w pole karne Interu, ale piłkę wybija Juan Jesus. Próba poprawki nieudana. Od bramki Handanović.

10'

Guarin chciał ograć na prawej stronie przeciwnika, ale ten nie chciał się nabrać na "przekładańca".

9'

Guarin wybija piłkę z linii bramkowej! Tylko rzut rożny dla podopiecznych Stefano Colantuono.

7'

Odpowiedź Atalanty i podanie na 13. metr do niekrytego Denisa w decydującym momencie przechwycone przez Waltera Samuela.

6'

Podanie w pole karne Nagatomo przerwane przez Stendardo, który wybija piłkę poza linię końcową. Jeszcze jeden korner dla mediolańskich Nerazzurri. Bez zagrożenia.

5'

Consigli broni strzał Guarina zza pola karnego. Po chwili goście mają jednak rzut rożny. Yepes wybija piłkę po dośrodkowaniu Cambiasso.

4'

Błyskawiczna kontra Jonathana, który podaje w pobliże pola karnego do Palacio. Ten uciekł z piłką do lewego narożnika i podaje przed "16" do Guarina. Ten za mocno wypuścił sobie piłkę, którą wybija Stendardo.

3'

Rzut wolny dla gospodarzy 35 metrów od bramki Interu. Canini trafia w mur, a po centrze obrońca gości wybija piłkę na korner.

1'

Gwizdek sędziego i pierwsza połowa rozpoczęta!z lekkim opóźnieniem.

20:46

German Denis vs. Esteban Cambiasso - kapitanowie obu drużyn stoją przy arbitrze głównym. Następuje losowanie stron.

20:45

Już wychodzą. Za kilka chwil nastąpi losowanie stron. Fani Atalanty przygotowali oprawę w niebiesko-czarne pionowe pasy.

20:42

Zniecierpliwieni kibice nerwowo patrzą na zegarek. Lada moment obie jedenastki powinny wyjść na murawę.

20:39

Zachęcam do podawania w komentarzach swoich typów jakim wynikiem zakończy się to spotkanie.

20:35

TUTAJ można przeczytać zapowiedź tego spotkania.

20:33

Z kolei piłkarze Waltera Mazzaniego wygrali u siebie z Veroną 4:2. Bramki dla Interu strzelili Moras (samob.), Rodrigo Palacio, Esteban Cambiasso i Rolando. Na te trafienia odpowiedzieli R. Martinho oraz Romulo.

20:32

W poprzedniej kolejce Atalanta przegrała w Genui 0:1 z Sampdorią. Jedynego gola strzelił wówczas Shkodran Mustafi.

20:28

Rezerwowi Interu Mediolan: Andreolli, Icardi, Castellazzi, Mudingayi, Kuzmanović, Wallace, S. Taider, Rabocchia, Carrizo, Pereira, Donkor, Olsen.

20:26

Za moment pojawi się skład gospodarzy. A oto szeroka ławka rezerwowych Atalanty: Scaloni, Migliaccio, Polito, Baselli, Del Grosso, Cazzola, Gagliardini, Marilungo, M. Kone, De Luca, Fezzolini.

20:21

Tomasz Górski, dobry wieczór Państwu.

20:20

Już za 25 minut rozpocznie się spotkanie 10. kolejki Serie A, w którym Atalanta Bergamo zmierzy się z bardziej znanym przedstawicielem Nerazzurri, Interem Mediolan.