Czwartek, 24 października 2013, godz. 21:05

Sędzia kończy mecz. Dziękuję za wspólnie spędzony czas.

93'

W doliczonym już czasie gry gospodarze naciskają - czy jednak nie za późno?

90'

4 minuty doliczył sędzia

90'

McClean ukarany kartką za faul

88'

Wygląda na to, że w tym meczu już nic się nie zmieni.

85'

Wakaso Mubarak potyka się o własne nogi i piłka wychodzi na aut

83'

No wreszcie na 6 minut przed końcem meczu mieliśmy okazję podbramkową w drugiej połowie. Po dalekim wrzucie z autu Callum McManaman stanął przed szansą na wepchnięcie piłki do siatki ale nie zdążył z dobitką.

82'

Mavinga ogląda kartkęza faul

81'

Znów próbował jeden z zawodników Rubina zaskoczyć Carrsona ale po raz kolejny bez efektu

78'

Do zakończenia meczu pozostało mniej niż kwadrans. Czy któraś z drużyn zdobędzie się na zwycięską akcję? A może zachowany zostanie status quo?

76'

...i kolejna zmiana

76'

Nerwowo, coraz bardziej nerwowo na boisku. Arbiter musi to wszystko na kwadrans przed końcem uspokoić.

74'

Strzelec bramki opuścił już boisko

73'

Więcej działo się w pierwszych 45 minutach. Teraz widzimy dużo niedokładności, dużo prostych błędów.

71'

Ostatnie 20 minut przed nami

69'

Fatalnie uderza bo zbyt lekko na bramkę Rubina Marc-Antoine Fortuné

67'

Druga zmiana w zespole gospodarzy

67'

Cesar Navas na boiskum Sharonov poza nim

66'

Wakaso wpisuje siędo protokołu.

66'

Dwadzieścia minut spotkania w drugiej części za nami. Niewiele sięw tym czasie działo na boisku w Anglii

63'

Będzie druga zmiana w zespole gości za chwilkę

63'

Fortune zmienia Holta

61'

Zaostrzyła nam się gra. Oglądamy brzydki fragment spotkania

60'

Ryazantsev próbuje zagrać prostopadłą piłkę ale szybszy jest golkiper zespołu z Anglii

59'

Torbinski schodzi w jego miejsce Wakaso Mubarak

57'

Carson wznawia grę

55'

Tym razem to Torbinski ogląda kartkę

54'

Pada w polu karnym Boyce ale sędzia słusznie nie odgwizdał faulu

51'

Szybka akcja Wigan ale pod polem karnym Rubina zepsuł akcję Hol niedokładnym podaniem.

49'

Shotton brzydko fauluje Dmitri Torbinskiego i zasłużenie ogląda kartkę

49'

Ben Watson w dogodnej sytuacji dośrodkowując piłkę podaje ją w ręce bramkarza.

47'

Spokojny początek drugiej części

46'

Gramy!!

22:06

Wracamy na boisko

45'

Zapraszam na przerwę. Można sobie zrobić herbatkę i spotykamy się za kwadrans

45'

O 120 sekund pierwszą połowę przedłużył sędzia

44'

Do końca pierwszej połowy pozostało już bardzo niewiele czasu

42'

Mamy pierwszą żółtą kartkę w tym meczu. Ukarany Barnett

41'

Najaktywniejszy Prudnikov uderza w pełnym biegu obok bramki

39'

G o o o l l l ! Nick Powel precyzyjnie przy słupku trafia do bramki Rubina! To 3. bramka młodego zawodnika!!!

38'

Jean Beausejour próbował przedrzeć się środkiem ale kapitalnie zachowali się defensorzy Rubina spokojnie zatrzymując tą akcję

37'

Korner dla gości

36'

Watson z narożnika pola karnego wprost w ręce golkipera

34'

W pierwszych minutach meczu wydawało się, że to gospodarze mimo wszystko będą lepsi. Na 10 minut przed końcem pierwszej połowy sytuacja jest zgoła odmienna.

32'

Dość niespodziewanie w polu karnym Rubina znalazł się Holt, który nożycami próbował zaskoczyć golkipera rywali. Piłka uderzona jednak nieczysto nie mogła zaskoczyć rywali.

31'

Przy próbie oddania strzału faulowany kapitan gospodarzy Boyce przez Torbinskiego

30'

Sędzia na kwadrans przed końcem pierwszej połowy uspokaja zawodników bo na boisku nam się "zagotowało" troszkę

27'

Okazja dla gospodarzy ale Holt bardzo źle podaje do Powella w pole karne

26'

AJJJJ..Jordi Gomez był sam na 16 metrze. Uderzenie Hiszpana jednak przelatuje bardzo wysoko nad bramką!!

24'

Aleksandr Ryazantsev oddaje uderzenie na bramkę z 14 metrów. Piłka jednak przelatuje obok słupka

24'

Wigan nie potrafi podnieść się po stracie bramki. Piłkarze z Anglii nieporadnie na swojej połowie rozgrywają piłkę dając się kilka razy zaskoczyć rywalom.

21'

Znów szansa dla gości, pada w polu karnym strzelec pierwszej bramki ale sędzia nie reaguje.

18'

Po golu zdecydowanie lepiej wyglądają goście. Przed momentem znów szansę miał Mavinga ale tym razem jednak faulował rywala

16'

G o o o l l l ! ! ! ! Co się odwlecze....nie minęło 60 sekund a Mavinga kapitalnie zagrał do nieobstawionego Prudnikova, który uderzeniem w krótki róg pokonał bramkarza Wigan!!!!

15'

Alexander Prudnikov doskonale wychodził na czystą pozycję po dalekim podaniu. Akcję Rosjanina przerwał jednak arbiter gwizdkiem orzekając pozycję spaloną.

12'

Niewiele ciekawego dzieje się w pierwszych minutach tego spotkania. Obie drużyny grają dużo w środku boiska nie zagrażając bramce rywala.

9'

Pierwsza bardzo groźna akcji gospodarzy. Z 16 metrów uderzał Powell ale obrońcy z Kazania zablokowali ten strzał. To było ciekawe rozegranie

7'

Spokojny początek spotkania. Grający na zapleczu angielskiej ekstraklasy gospodarze mają przewagę w posiadaniu piłki ale do tej pory nic z tego nie wynika

6'

Po 6 minutach po raz pierwszy próbują odgryźć się goście - jednak angielska obrona radzi sobie bez zarzutu

5'

Pierwsze minuty to przewaga gospodarzy. Piłkarze z Rosji na swojej połowie spokojnie czekają na rozwój wypadków

2'

Pierwsza próba ofensywnej akcji w wykonaniu gospodarzy ale zawodnicy z Kazania spokojnie sobie poradzili

1'

Mamy pierwszy gwizdek w tym meczu

21:03

Powitanie, losowanie i za moment początek meczu

20:59

Już za chwilę początek meczu w grupie D Ligi Europy.

20:47

Spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie, ponieważ w dotychczasowych występach obie drużyny radzą sobie całkiem podobnie.

20:46

Arbitrem głównym spotkania będzie Florian Meyer z Niemiec.

20:44

Rezerwowi gości: V. Kulik, W. Mubarak, A. Berezin, César Navas, G. Karadeniz, B. Natcho, R. Mukhametshin

20:42

Rezerwowi gospodarzy: J. McClean, L. Nicholls, C. McManaman, J. McArthur, R. Espinoza, J. Perch, M. Fortuné