Lazio RzymLazio Rzym
0 : 0
TrabzonsporTrabzonspor
95'

Ostatni gwizdek Clementa Turpina na Stadio Olimpico w Rzymie! Lazio dzieli się punktami z Trabzonsporem. Obie drużyny pozostają niepokonane w tej edycji Ligi Europy i pewnie awansują do kolejnej fazy rozgrywek. Aby być na bieżąco nie tylko z Lazio ale i całą Serie A proponuję Państwu stronę Gloria Calcio prowadzoną przez mojego redakcyjnego kolegę, Mateusza Wariankę. Znajdziecie tam relacje, podsumowania, komentarze, zapowiedzi spotkań włoskiej ligi. Jeśli chodzi o Ligę Europy, to w grupie J na trzecim miejscu będzie Apollon Limassol, a stawkę zamknie Legia Warszawa, która wygrała na Cyprze 2:0. Za uwagę i wspólnie spędzony czas dziękuje Państwu Marek Stefańczyk. Dobrej nocy!

GLORIA CALCIO na Facebooku! SPRAWDŹ!

93'

Klose szybko przedarł się lewą stroną boiska i próbował dośrodkować w pole karne. Nikogo z partnerów tam jednak nie było i piłkę wybili defensorzy Trabzonsporu.

90'

Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry. Sędzia Turpin doliczył 4 minuty do tego meczu.

88'

Emre Gural pojawia się na boisku w miejsce Paulo Henrique.

87'

Radu ukarany żółtą kartką. Olcan już składał się do strzału, kiedy Rumun nieprzepisowo go zatrzymał.

85'

Wydaje się, że obie drużyny nie chcą już sobie zrobić krzywdy w tym meczu. Wszelkie akcje ofensywne jednej i drugiej drużyny kończą się na wysokości trzydziestego metra od bramki.

81'

Candreva wrzuca na głowę Klose! Minimalnie za wysoka piłka dla niemieckiego napastnika.

80'

Yumlu cierpi we własnym polu karnym. Klubowi lekarze pomagają obrońcy Trabzonu.

79'

Klose fauluje Aykuta Demira w centrum boiska.

77'

Kwadrans do zakończenia spotkania. Sporo niedokładności, sporo fauli a bardzo mało okazji bramkowych. Siadło nam tempo tego meczu. Drużyny sprawiają wrażenie zadowolonych z bezbramkowego wyniku.

75'

Przy linii bocznej jest już Miroslav Klose. Zastąpi na boisku Edersona.

71'

Enrique faulowany przez Floccariego. Rzut wolny.

70'

W drugim spotkaniu Grupy J Legia Warszawa prowadzi z Apollonem Limassol już 2:0. Bramkę z rzutu wolnego zdobył Tomasz Brzyski.

69'

Erdogan od razu bierze się do pracy. Fauluje Cavandę. Ogląda za to zagranie żółtą kartkę!

67'

Zmiana także w ekipie gości. Boisko opuścił Alanzinho. Na murawę wbiegł Erdogan.

66'

Hernanes gotowy do wejścia. Zastąpi na boisku Onaziego.

63'

Ederson fauluje Maloudę. Który to już raz Francuz leży na murawie...

60'

Antonio Candreva melduje się na placu gry w miejsce Felipe Andersona. To pierwsza zmiana w dzisiejszym meczu.

60'

1 Żółte kartki 1

59'

Ederson faulowany przez Colmana.

55'

Kivrak staranował swojego partnera z linii defensywnej, Paulo Henrique. Potrzebna interwencja lekarzy.

54'

Malouda faulowany przez Biavę. Uaktywnił się Francuz w tej drugiej połowie.

52'

Malouda świetnie przedarł się między dwoma obrońcami Lazio, ale zatrzymał się przy trzecim i wywalczył tylko rzut rożny.

51'

Felipe Anderson próbował zagrać do Floccariego, ale Kivrak wyszedł z bramki i uprzedził napastnika Lazio.

49'

Jeśli ktoś miał nadzieję, że obraz gry zmieni się po przerwie, musi się zawieść. Lazio nadal dyktuje warunki, z tym że jest teraz dużo bardziej niedokładne...

46'

Clement Turpin daje sygnał do rozpoczęcia drugiej części meczu. Obyśmy byli w niej świadkami bramek.

21:52

Sporo akcji ofensywnych oglądaliśmy w tej pierwszej połowie. Lazio jest stroną przeważającą, ale mimo to, nadal jest 0:0. Z niecierpliwością czekamy więc na drugą, miejmy nadzieję pełną emocji, drugą połowę.

47'

Anderson do Cavandy! Cavanda decyduje się na strzał z ponad dwudziestu metrów! Bez zarzutu jednak Kivrak. Koniec pierwszej połowy.

45'

Keita do Felipe Andersona! Nad poprzeczką uderza pomocnik Lazio!

44'

Ledesma prostopadle zagrywa do wychodzącego na czystą pozycję Radu. Uprzedził jednak Rumuna Olcan.

41'

Floccari nieźle główkuje po wrzutce z rzutu rożnego. Minimalnie obok prawego słupka bramki Kivraka!

40'

Bosingwa fauluje Onaziego w środku pola.

39'

Keita minął Bosingwę i uderzył w kierunku bramki Trabzonsporu! Wysoko jednak ponad bramką!

37'

Cavanda dokładnie centruje na głowę Edersona, ale jego strzał z łatwością broni golkiper gości.

34'

Żółta kartka dla Biavy za faul na Bosingwie.

32'

Ederson faulowany przez Mustafę na środku boiska.

31'

Pół godziny gry za nami. Póki co lepsze wrażenie sprawia gra Lazio. Wynik jednak jest bezbramkowy.

31'

Colman do Olcana Adina, ale znów spalony.

29'

Olcan Adin złapany na spalonym.

27'

0 Żółte kartki 1

25'

Ledesma dośrodkowuje z głębi pola tuż przed bramkę Trabzonsporu. Dobra komunikacja i w efekcie skuteczna interwencja defensorów gości.

22'

Aykut Akgun ukarany żółtą kartką. To pierwsze indywidualne napomnienie w dzisiejszym meczu.

21'

Ederson uderza! Wprost w ręce Kivraka.

20'

Ederson faulowany w okolicach dwudziestego piątego metra na wprost bramki Trabzonsporu. Będzie okazja z rzutu wolnego.

19'

Vladimir Petković cały czas pokrzykuje na swoich zawodników przy linii bocznej.

17'

Cavanda świetnie wypracował sobie pozycję do dośrodkowania, zagrał w pole karne, ale stoperzy gości oddalili zagrożenie.

15'

Anderson uderza na bramkę Kivraka! Dobra interwencja bramkarza Trabzonsporu.

13'

W drugim spotkaniu tej grupy warszawska Legia prowadzi z Apollonem Limassol 1:0 po golu Tomasza Jodłowca z siódmej minuty meczu.

11'

Keita starał się dośrodkować z lewej strony w pole karne, ale zablokował tę próbę Mustafa Yumlu.

9'

Felipe Anderson dośrodkowuje w pole karne, ale dobrze interweniuje Bosingwa i zagrożenie zostało oddalone.

8'

Dobra prostopadła piłka w kierunki Maloudy, ale w porę orientuje się stoper Lazio i odgrywa piłkę do Ledesmy.

6'

Gospodarze bardzo aktywni w tych pierwszych fragmentach meczu.

1'

Zaczynamy!

21:03

Zawodnicy są już na murawie. Za moment początek tego spotkania!