dogrywka 1. połowa2 : 2
dogrywka 2. połowa2 : 2
karne5 : 4
19:41

To Sandecja zagra z Zagłębiem Lubin w 1/4 finału Pucharu Polski. Nowosączanie pokonują po rzutach karnych Widzew Łódź! Taniec radości na boisku! To koniec relacji - na kolejne zapraszamy, jak zwykle, do serwisu ekstraklasa.net!

19:40

Adam Mójta daje awans Sandecji! 5:4 w karnych!

19:33

Pewne uderzenie Visnakovsa! 1-0 dla Widzewa!

19:33

Zacznie Widzew. Eduards Visnakovs...

19:32

Zaczynamy serię "jedenastek"!

19:30

Kto zmierzy się w ćwierćfinałowym dwumeczu z Zagłębiem Lubin? Odpowiedź poznamy już za kilka minut.

120'

Koniec! O wszystkim zadecydują rzuty karne!

120'

Visnakovs mógł rozstrzygnąć o awansie Widzewa! Jego uderzenie z 18 metrów wypluwa przed siebie Kozioł, obrońcy Sandecji chaotycznie wybijają poza pole karne.

119'

Melunović fauluje w pojedynku powietrznym Kozioła. Golkiper Sandecji rozpocznie z własnego pola karnego.

119'

mariusz.mydlarski@...- mecz jest transmitowany na Orange Sport.

117'

Tym razem uderzenie Grzeszczyka wędruje obok bramki. Do końca już tylko trzy minuty!

115'

Grzeszczyk na spalonym. Rzut wolny dla gości.

113'

Uderzenie Batrovicia trafia w głowę jednego z zawodników stojących w murze- piłka wychodzi na rzut rożny.

112'

Żółta kartka dla Petrana za zagranie ręką na 23. metrze przed własną bramką. Widzew będzie miał szansę.

111'

Makuch bardzo źle dośrodkowuje w pole karne a prawej strony boiska. Jęk zawodu na trybunach.

110'

Podobna sytuacja z drugiej strony boiska. Gdyby E. Visnakovs opanował piłkę po podaniu Batrovicia, byłby w sytuacji sam na sam. To mu się jednak nie udało i ostatecznie Sandecja zażegnuje niebezpieczeństwo.

109'

Górski otrzymał dobre podanie od jednego z partnerów, jednak niezbyt czysto trafił w piłkę i widzewiacy przejmują futbolówkę.

107'

Okazja dla Widzewa! Po dośrodkowaniu z prawej strony A. Visnakovsa piłka trafia na głowę jego brata. Bramkarz pewnie broni to uderzenie.

105'

Gramy!

105'

Koniec pierwszej części dogrywki. Na tablicy wyników nadal widnieje remis 2:2. Za chwilę ostatni kwadrans tego spotkania. Czy będziemy świadkami serii "jedenastek"?

104'

Nie wiadomo, czy Kaczmarek zdoła wrócić na boisko. Nawet jeśli to się uda, gracz ten może stać się kompletnie nieprzydatny w drugiej części dogrywki.

103'

Kaczmarek boryka się ze skurczami. Na boisku pojawiają się fizjoterapeuci.

103'

Od kilku minut gra toczy się na połowie widzewiaków. Wydaje się, że to gospodarze zachowali więcej sił na dogrywkę.

102'

Sandecja ciągle atakuje. Tym razem z 16 metra próbował Grzeszczyk, uderzenie to było jednak bardzo niecelne.

101'

Zawiślan mógł dać Sandecji prowadzenie! Górski fantastycznie podał górą do kolegi, a ten w klarownej sytuacji trafia w bramkarza. Dobitka w boczną siatkę.

100'

Pierwsza próba akcji ofensywnej wprowadzonego Certika, traci on jednak piłkę na rzecz A. Visnakovsa.

99'

Ostatnia zmiana w zespole Sandecji. Za Bębenka wszedł Certik

96'

Grzeszczyk przebiegł z piłką kilkadziesiąt meczów, po czym oddał strzał zza pola karnego, ale piłka poleciała obok bramki

95'

Grzeszczyk zagrał ładną, prostopadłą piłkę do Zawiślana, ale pomocnik Sandecji był na spalonym

92'

Melunovic zagrał piłkę do Kaczmarka, a ten uderzył z pierwszej piłki, ale wysoko nad bramką

90'

Sandecja rozpoczyna pierwsza część dogrywki!!

18:52

Za nami druga połowa tego spotkania. Była ona jeszcze bardziej emocjonująca niż pierwsza, co zaowocowało, aż trzema bramkami (dwie dla Widzewa i jedna dla Sandecji). Jednak obiektywnie patrząc remis jest wynikiem sprawiedliwym. Miejmy nadzieję, że dogrywka dostarczy nam tyle samo emocji co regulaminowy czas gry. Na dogrywkę w meczu Sandecja Nowy Sącz - Widzew Łódź zapraszam za chwilę.

93'

Koniec drugiej połowy!!

91'

Kosiorowski ładnie zagrał w pole karne gdzie był Zawiślan, ale były gracz Kolejarza Stróże źle podał i piłka trafiła w ręce bramkarza

90'

Przynajmniej trzy minuty dłużej potrwa druga połowa spotkania

18:45

Na stadionie w Nowym Sączu zebrało się dzisiaj około 3 tyś. kibiców. W tym około dwustu z Łodzi

86'

Widzew ciśnie! Melunovic w polu karnym, głową zgrywał piłkę do E. Visniakovsa, ale w ostatniej chwili Litwina ubiegł Czarnecki!

85'

Tym razem Melunovic po idealnym podaniu Bartovica znalazł się sam na sam z Koziołem, ale strzelił obok bramki!

83'

Bartović w sytuacji sam na sam strzelał z powietrza i trafił w słupek!

81'

Górski ukarany żółtą kartką za faul na A. Visniakovsie

80'

Sandecja Nowy Sącz - Widzew Łódź

18:37

Akcja braci Visniakovs. Eduards zagrał do Aleksjesa, ten odegrał do brata który był w polu karnym i mocnym strzałem w długi róg pokonał Kozioła

79'

GOOOOL!! 2:2!! Eduards Visniakovs

77'

Górski minął Krakowiaka, miał przed sobą pustą bramkę, ale trafił w boczną siatkę!

75'

I Górski za Badalyana

75'

Zawiślan za Margola

74'

Bartović za Bruno

18:29

Bębenek dostał ładnie podanie na prawą stronę, wszedł w pole karne i ładnym zagraniem obsłużył Grzeszczyka, który bez problemu pokonał Krakowiaka

73'

GOOOOOL!! 2:1!! Łukasz Grzeszczyk

67'

Nather faulował Melunovica za co został ukarany żółtą kartką

64'

Mójta wygrał przebitkę ze Stępińskim i dośrodkował w pole karne, ale piłka wpadła wprost w ręce Krakowiaka

62'

60'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę poza pole karne wybili obrońcy Sandecji. Tam dopadł do niej A. Visniakovs, który chciał oddać strzał z powietrza, ale nie trafił w piłkę

58'

Grzeszczyk przy linii bocznej faulował Bartkowskiego za co obejrzał żółtą kartkę

54'

Żółtą kartką za faul na Melunovicu ukarny Kosiorowski.

18:10

Petran zabawił się we własnym polu karnym i stracił piłkę na rzecz E. Visniakovs, który zagrał do Bartkowskiego. Ten zagrał do Kaczmarka, a ten w sytuacji sam na sam z Koziołem pewnie go pokonał

52'

GOOOOOL!! 1:1!! Marcin Kaczmarek

48'

Kaczmarek ładnie zagrał z linię obrońców. W polu karnym najlepiej znalazł się E. Visniakovs, ale w sytuacji sam na sam z Koziołem nie zdołał trafić w piłkę!

46'

Sandecja rozpoczyna drugą połowę!!

18:02

...i E. Visniakovs za Leimonasa

17:59

Dwie zmiany w drużynie gości. Okachi za Augustyniaka.....

17:57

Polub nas na Facebooku! Sandecja Nowy Sącz w Ekstraklasa.net:

17:48

Za nami pierwsza połowa tego, pucharowego spotkania. Pierwsze minuty należały do Widzewa, ale gracze z Łodzi nie potrafili zagrozić bramce Kozioła. Później inicjatywę przejęła Sandecja, co poskutkowało zdobytą bramką. Krótko mówiąc mecz stoi na wysokim poziomie i może podobać się postronnemu obserwatorowi. Na drugą połowę spotkania Sandecja Nowy Sącz - Widzew Łódź zapraszam za około 15 minut.

46'

Koniec pierwszej połowy!!

45'

Przynajmniej minutę dłużej potrwa pierwsza spotkania pomiędzy Sandecją, a Widzewem

43'

Lafrance zagrał na prawą stronę do Visniakovsa. Litwin zdecydował się na dośrodkowanie, ale uczynił to w beznadziejny sposób

17:41

Mójta pewnie, płasko uderzył w lewy róg bramki, czym nie dał szans Krakowiakowi na skuteczną interwencję

40'

GOOOOL!! 1:0!! Adam Mójta

39'

Bębenek faulowany w polu karnym i mamy jedenastkę dla Sandecji!

35'

Grzeszczyk idealnie zagrał w pole karne do Margola, który znalazł się w sytuacji sam na sam z Krakowakiem, ale przegrał ten pojedynek!

31'

Grzeszczyk ładnie wypuścił Mójtę, który dośrodkował w pole karne, a tam Bębenek w doskonałej sytuacji nie trafił czysto w piłkę!

29'

Bębenek ładnie zagrał na wolne pole do Grzeszczyka. Były piłkarz Widzewa znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale za długo zwlekał z oddaniem strzału i został zablokowany przez Pereza!

27'

Nather ładnie przeciął podanie do Lafrance'a i zagrał do Mójty. Były gracz Warty Poznań, przebiegł z piłką kilka metrów, po czym zdecydował się na dośrodkowanie, ale uczynił to w fatalnym stylu

26'

Badalyan ładnie minął Stępińskiego, ale gracz Widzewa zdołał sfaulować Ormianina, za co dostał żółtą kartkę

25'

W polu karnym Sandecji dobrze znalazł się Kaczmarek i oddał strzał, ale piłkę z linii bramkowej wybił Czarnecki!

23'

Po rzucie rożnym piłkę przed pole karne wybili obrońcy gospodarzy, tam dopadł do niej Visniakovs, który oddał strzał z pierwszej piłki, ale trafił prosto w defensorów biało-czarnych

22'

Visniakovs ładnie wpadł w pole karne Sandecji, zagrał wzdłuż linii bramkowej, ale Petran wybił piłkę na rzut rożny

20'

Grzeszczyk ładnie odebrał piłkę zawodnikowi Widzewa, przebiegł z nią kilka metrów do przodu, po czym zdecydował się na prostopadłe podanie do Badalyana, ale uczynił to za mocno

19'

Bruno ostro potraktował Petrana, za co sędzia z Bytomia ukarał go żółtą kartką

18'

Grzeszczyk zagrał do Bębenka, a ten odegrał do dobrze ustawionego Margola. Były piłkarz Górnika Zabrze zdecydował się na uderzenie sprzed pola karnego, ale fatalnie chybił

17'

Bębenek zagrał na prawą stronę do Makucha. Ten zdecydował się na dośrodkowanie w pole karne, ale tam piłkę przejęli dobrze ustawieni obrońcy Widzewa

15'

Widzew rozgrywał piłkę w środku pola, aż ta w końcu trafiła Melunovica, ale Serb był faulowany przez Kosiorowskiego.

17:14

Sandecja gra dzisiaj w swoich tradycyjnych biało-czarnych strojach i czarnych spodenkach. Natomiast gracze Widzewa cali ubrani są na czerwono

10'

Po faulu Makucha Widzew miał rzut wolny. Do piłki podszedł Visniakovs, ale jego dośrodkowanie wpadło wprost w ręce Kozioła

8'

Bębenek zagrał piłkę do Nathera, ten oddał strzał z dystansu, ale piłka poleciała wysoko nad bramką Widzewa

4'

Bębenek źle przyjął sobie piłkę i był bliski straty, ale powalczył do końca i został sfaulowany przez Kaczmarka

2'

Z lewej strony dośrodkowywał Bruno, do piłki przed polem karnym dopadł Lafrance, ale jego strzał poleciał nad bramką Kozioła

1'

Widzew rozpoczyna mecz!!

16:58

Obie jedenastki są już na murawie stadionu w Nowym Sączu. Oznacza to, że tylko kilka chwil dzieli nas od rozpoczęcia tego, pucharowego spotkania

16:50

Sędzia z Bytomia zaprosił wszystkich zawodników do szatni, by ci mogli się przygotować do rozpoczęcia tego arcyważnego spotkania

16:40

16:30

Na przedmeczowej rozgrzewce pojawili się już gracze obu drużyn. A w Nowym Sączu panują dobre warunki do gry w piłkę: niebo jest bezchmurne, wieje lekki wietrzyk, ale jest dosyć chłodno