1 : 4
ŁKS ŁódźŁKS Łódź
1. połowa0 : 3
18:06

Wynik 4:1 idzie w świat, ale bez wątpienia był to najsłabszy mecz ŁKS w obecnym sezonie. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live z meczów łodzian w Ekstraklasa.net!

93'

Koniec spotkania! ŁKS odnosi kolejne zwycięstwo i z kompletem punktów przewodzi tabeli łódzkiej IV ligi!

90'

Najpierw Jurkowski, po chwili Żytek złapani na spalonym.

90'

Sędzia doliczył trzy minuty!

89'

Kaźmierczak symulował faul po dobrej interwencji Słyścio.

88'

Znowu Jurkowski uderzał i jeszcze wyżej ponad bramką!

87'

Jurkowski strzelał na bramkę Startu, ale minimalne przestrzelił nad poprzeczka.

85'

Jurkowski dostał żółtą kartkę za ostry faul.

85'

Ostatnia zmiana w ŁKS. Za Sarafinskiego wchodzi Adamski

84'

W starcie też zmiana. Za Pabiniaka wchodzi Borowski.

84'

Zmiana w ŁKS. Za Patorę wchodzi Zaleśny.

83'

ŁKS atakuje. Sarafiński i Jurkowski w rolach głównych, ale tracą piłkę łodzianie.

81'

Zmiana w Starcie. Za Szuberta wchodzi Nowak

79'

Goooool dla ŁKS! Po dobrej akcji Sarafińskiego i pięknej asyście Patory czwartą bramkę strzelił Jurkowski!

78'

Rzut wolny Startu wykonany jednak nieudolnie.

77'

Kolejny faul Słyścio. Dokładnie w tym samym miejscu co minute temu.

77'

Knera wykonywał ten rzut wolny. Strzelił obok bramki.

76'

Rzut wolny dla Startu po faulu Słyścio tuż przed polem karnym ŁKS.

75'

Druga zmiana w ŁKS. Filipiak za Białka.

74'

Kolejna akcja Startu, ale również kolejna dobra interwencja Salskiego w obronie.

73'

Rzut rożny dla Startu. Dośrodkowywał Kaźmierczak, piłka trafiła do Stajewskiego, ale ten mocno przestrzelił.

72'

Gra toczy się głównie w środku pola. Przy probie ataku zawsze jednej i drugiej stronie przytrafiają się teraz niecelne podania!

69'

W drugiej połowie ŁKS gra znacznie słabiej niż przed przerwą. Wysokie prowadzenie wyraźnie zdemobilizowało zespół trenera Robaszka, co wyraźnie nie podoba się szkoleniowcowi.

68'

Start również ma problemy ze skonstruowaniem składnej akcji.

67'

Akcja na połowie Startu. Dużo niedokładności i niecelne podania powodują, że ŁKS traci piłkę

66'

Pierwsza zmiana w Starcie. Żurkowski zmienił Swaczynę

66'

Start wyszedł z kontrą, ale dobrze w obronie zachował się Zimoń.

65'

Ślęzak z wolnego uderzył prosto w mur.

64'

Rzut wolny dla ŁKS przed polem karnym Startu.

63'

Zagotowało się w polu karnym ŁKS, ostatecznie ciecelnie strzelał Grzywacz.

60'

Pierwsza zmiana w ŁKS. Bielicki za Jankiewicza

58'

Słyścio dostał żółtą kartkę za faul na Damianie Knerze.

58'

Ślęzak , Patora i Sarafiński rozegrali piłkę i stworzyli fajną akcję, ale ten ostatni dal sobie zabrać futbolówkę.

52'

Trener Robaszek wyraźnie zdenerwowany sytuacją, krzyczy na zawodników.

51'

Start poczuł krew i rzucił się do ataku. ŁKS jakby przysnął na początku drugiej połowy.

50'

Kamil Woźniak puścił pierwszą bramkę w tym sezonie IV ligi!

49'

Robert Szubert wykorzystuje rzut karny po faulu Zimonia!

48'

Marcin Zimoń fauluje w polu karnym, rzut karny i żółta kartka!

46'

Bardzo szybko żółtą kartę łapie Szymon Salski. Zawodnik faulował gracza Startu.

17:17

Wracamy na boisko. Właśnie zabrzmiał pierwszy gwizdek sędziego w 2. połowie spotkania !! Zaczynają gospodarze.

17:01

Akcja bramkowa była ostatnią w pierwszej części spotkania. Za kwadrans wracamy na boisko !!

46'

ŁKS zaprzecza moim słowom i zrywa się do kolejnego ataku... procentuje to trzecim golem dla łodzian !! Autorem tego trafienia jest Aleksander Ślęzak !!!

45'

Trwa mało ciekawa gra w środkowej części boiska... można odnieść wrażenie, że drużyny czekają już na gwizdek kończący pierwszą połowę.

42'

Jeden z nielicznych strzałów Startu. Dobra obrona Woźniaka.

41'

Żółta kartka dla Patory za ostre wejście w nogi zawodnika z Brzezin.

40'

Na murawie leży powalony Ślęzak. Na chwilę gra została wstrzymana.

38'

Bardzo groźna akcja Startu. Praktycznie sam na sam z Woźniakiem był Damian Knera, ale dobry powrót zanotował Zimoń.

35'

Gooool nr 2 dla ŁKS-u !!! po pięknej akcji Jurkowskiego do piłki w polu karnym dopadł Żytek i mocnym strzałem pokonał Mariusza Jatczaka.

32'

Żółta kartka dla Kaźmierczaka za faul na Ślęzaku.

30'

ŁKS idzie za ciosem. Za radą trenera Robaszka do pracy wziął się Jankiewicz, który bardzo dokładnie podał do Patory, który znajdował się już w polu karnym Startu. Uderzenie Patory poleciało jednak wysoko ponad bramką Jatczaka.

28'

Akcja Knery, ale ponownie dobrze interweniował Zimoń. Po dwóch rzutach z autu graczy Startu również żadnego zagrożenia pod bramką Woźniaka nie było.

27'

Start chciał odpowiedzieć na straconego gola, ale pewnie w obronie zagrał Marcin Zimoń.

25'

Mamy pierwszego golaaaa !! jego strzelcem jest Adam Patora !!!

24'

Żółta kartka dla Dawida Sarafińskiego.

23'

Trener Robaszek wyraźnie daje do zrozumienia Jankiewiczowi, że nie jest zadowolony z gry swojego zawodnika.

21'

Co więcej...sami starają się budować akcje ofensywne. Widać, że do meczu przystąpili bez kompleksów.

21'

Kolejne dwa ataki ŁKS-u, ale jak na razie obrona Startu nie chce się pomylić.

18'

Dość ryzykownie zagrał teraz Zimoń, który chciał "zabawić" się z graczami Startu, ale w efekcie końcowym prawie stracił futbolówkę na swojej połowie. Na szczęście obrońcy ŁKS-u sędzia odgwizdał faul zawodnika Startu.

17'

ŁKS mozolnie budował swoją akcję, której i tak nie udało się dobrze wykończyć Jankiewiczowi. Od bramki Jatczak.

14'

Dobra akcja ŁKS-u. W polu karnym zawodnik gospodarzy uprzedził wbiegającego na piłkę Patorę.

14'

Tym razem bardzo ostro został potraktowany Marcin Zimoń, ale sędzia nie sięgnął po żółty kartonik.

11'

Żółta kartka dla Żytka, który sfaulował Pabiniaka.

11'

Gra przeniosła się na drugą stronę boiska. Piłkę w pole karne ŁKS-u wbijał Szubert, ale dobrze spisała się w tej sytuacji obrona łodzian.

8'

Po raz kolejny dobrze pokazuje się Sarafiński, który już po raz trzeci jest faulowany. ŁKS ma kolejny rzut wolny, a jego wykonawcą był Ślęzak, który oddał bardzo mocny strzał. Bramkarz Startu wypiąstkował piłkę poza pole gry.

7'

Dobrze zapowiadającą się akcję Startu przerwał Rafał Jankiewicz. W kolejnej akcji zawodnik gospodarzy próbował wymusić faul, ale sędzia nie dał się nabrać.

5'

Kolejny faul, tym razem po drugiej stronie. Do zagrania z rzutu wolnego doszedł Patora, ale jego strzał głową pewnie wybronił bramkarz Startu.

3'

Od samego początku ŁKS w natarciu ! dobra akcja Jankiewicz i Sarafińskiego, który został sfaulowany na wysokości pola karnego Startu. Rzut wolny wykonywał sam poszkodowany, ale dobrze zareagowała obrona gospodarzy.

16:13

Po ciężkich trudach zaczynamy !!! piłkę do gry wprowadzają zawodnicy ŁKS-u, a dokładniej Patora i Sarafiński.

16:08

Piłkarze obu drużyn skończyli już rozgrzewkę i za moment ponownie pojawią się na murawie.

15:51

Mecz ma rozpocząć się o godz. 16.15. Kibice ŁKS-u rozpoczęli doping.

15:50

Kibice ŁKS-u przed bramką stadionu:Start Brzeziny - ŁKS Łódź

15:43

Wreszcie! Rozpoczęła się rozgrzewka.

15:32

Piłkarze stoją przy ławkach rezerwowych, a sędziowie jeszcze raz weszli sprawdzić murawę.

15:28

Cały czas przed stadionie jest spora, rosnąca liczba kibiców ŁKS-u. Na oko powinno ich być ok. 150-200.

15:24

W zasadzie ŁKS chce wyjść na rozgrzewkę, jednak nie zgadzają się na to organizatorzy.

15:21

W tej chwili trener Wojciech Robaszek w asyście trenera bramkarzy Jakuba Skrzypca przygotowują murawę do rozgrzewki. Właśnie rozstawiają pachołki.

15:18

Właśnie zakończyła się pierwsza wizytacja na murawie. O godz. 15.30 ma być druga. Jeśli wtedy będą jeszcze jakiś ślady szkła na murawie, mecz nie odbędzie się. Jeśli nie będzie przeciwwskazań, spotkanie rozpocznie się o godz. 16.

15:06

Sędziowie i kierownicy drużyn od dłuższego czasu chodzą po murawie i szukają szkła. Czekamy.

14:59

Start Brzeziny - ŁKS Łódź

14:52

Kierownik Startu, Marcin Kołodziejczyk, zaprosił właśnie przedstawicieli telewizji, by sami weszli na murawę i ocenili ten stan. Zdaniem gospodarzy, boisko nadaje się do gry. Innego zdania jest ŁKS.

14:26

Mamy newsa !! Mecz na pewno nie zostanie rozegrany o 14:30... Na murawie rozsypano drobinki szkła i piłkarze ŁKS-u nie chcą rozgrywać swojego meczu w takich warunkach. Gospodarze są innego zdania - twierdzą, że stan murawy nie zagraża ich zdrowiu. O 15:00 boisko obejrzeć ma delegat i jeżeli uzna, że murawa nadaje się do gry, mecz zostanie rozpoczęty o 15:30...

14:21

Znamy już składy obu drużyn. Na ławce rezerwowych ŁKS-u zasiądą dzisiaj : Sekuterski, Filipiak, Zaleśny, Bielicki, Adamski, Surowiec.

14:15

Zgodnie z zapowiedziami, przed obiektem jest spora grupka kibiców ŁKS-u, jednak ochrona nie zamierza ich wpuścić na trybuny.

14:12

Witamy z obiektu Startu Łódź! Dzisiaj na tym stadionie odbędzie się zaległy mecz 4. kolejki grupy łódzkiej IV ligi, między Startem Brzeziny, a Łódzkim Klubem Sportowym.