5 : 0
Zawisza PajęcznoZawisza Pajęczno
1. połowa2 : 0
92'

Koniec meczu. ŁKS w swoim drugim meczu w 4. lidze ponownie wysoko wygrywa rozbijając Zawiszę Pajęczno aż 5:0. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje LIVE !!! :)

91'

Już w doliczonym czasie gry bramkę na 6:0 mógł strzelić Jankiewicz. Strzał mija słupek bramki.

89'

Żółta kartka dla zawodnika Zawiszy.

88'

... a nawet jak próbują coś zwojować, to obrońcy ŁKS-u pokazują jak powinna funkcjonować dobrze zorganizowana defensywa.

86'

Goście czekają już chyba na gwizdek końcowy... ich akcje nie stwarzają żadnego zagrożenia pod bramką gospodarzy.

85'

Zawodnik podbudowany bramką ponownie próbował pokonać Smolarza. Tym razem strzałem z dalszej odległości. Uderzenie młodego piłkarza było jednak niecelne.

82'

Piąte trafienie dla ŁKS-u. Strzelcem gola jest Rafał Jankiewicz !!!!

81'

Za dobrze spisującego się Sarafińskiego na polu gry witamy Radosława Surowca.

80'

Widać, że ŁKS ma chrapkę na kolejnego gola. Strzały łodzian są jednak mocno niecelne.

78'

Kolejna próba ataku Zawiszy, ale ponownie pewnie interweniował Woźniak.

76'

Piłatowski dośrodkował piłkę w pole karne zmuszając Woźniaka do interwencji.

75'

Zmiana również w ŁKS-ie. Za Kasztelana na polu gry pojawia się Filipiak.

74'

Za Krężela na boisku pojawia się Romański.

72'

Łodzianie zaprzeczyli teraz moim słowom i przedarli się pod bramkę Zawiszy. Wywalczyli rzut rożny, którego wykonawcą był Kasztelan. Nikt z obecnych w polu karnym zawodników nie wykorzystał dobrego dośrodkowania.

70'

Niezbyt ciekawy fragment gry. Nie widzimy ciekawych, składnych akcji, które torowałyby drogę do bramki którejkolwiek z drużyn.

66'

na murawie mamy również Bielickiego z drużyny ŁKS-u :)

65'

Zmiana w drużynie Zawiszy. Na boisku melduje się Staszczyk.

63'

Po przyznany rzucie wolnym piłkę do siatki Zawiszy skierował Szymon Salski !!!!!

63'

Ostre wejście Wojciechowskiego w nogi Sarafińskiego, po którym ŁKS ma rzut wolny.

62'

Żółta kartka dla Jankiewicz za "symulkę" w polu karnym Zawiszy.

62'

Jedna z nielicznych prób ataku Zawiszy. Krezel oddał strzał na bramkę Woźniaka, ale uderzenie było za słaby, by mogło zaskoczyć golkipera ŁKS-u.

60'

Już w pierwszej akcji po zmianie Jankiewicz mógł strzelić bramkę, ale Smolarz był na posterunku.

59'

Pierwsza zmiana w ŁKS-ie. Za strzelca dwóch bramek na boisko wchodzi Rafał Jankiewicz.

57'

Zawodnicy ŁKS-u zapracowali na trzecie trafienie.Jurkowski podał do Patory, a ten z najbliższej odległości skierował piłkę do siatki !!!

55'

Kolejna świetna akcja Sarafińskiego, który dograł piłkę do Kasztelana, ale dzisiaj piłkarz ŁKS-u nie ma dobrze wyregulowanego celownika ;)

53'

jedynym akcentem ofensywnym graczy Zawiszy był rzut rożny, którego nie udało się dobrze rozegrać. Dominacja ŁKS-u jest widoczna gołym rokiem.

51'

Tym razem pod bramkę gości zawędrował Sarafiński, który znalazł się na minimalnym spalonym.

51'

Smolarz ma pełne ręce roboty !! Raz po raz swoje ataki przeprowadza ŁKS. Patora zmarnował kolejną, wyśmienitą okazję...

50'

ŁKS w dalszym ciągu buduje przewagę. Doskonałą okazję do zdobycia trzeciego gola miał Patora, ale Smolarz dobrze odczytał zamiary napastnika gospodarzy.

46'

Goście szybko stracili piłkę i pod bramką Zawiszy znalazł się Kasztelan, którego strzał znacznie minął słupek bramki Smolarza.

46'

Wracamy na boisko. Drugą połowę rozpoczyna drużyna przyjezdnych.

15:50

ŁKS Łódź - Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 4:0

15:49

Udało mi się złapać Olafa Okońskiego i zapytać o kontuzję z poprzedniego meczu. Piłkarz ma zerwany przyczep przywodziciela i jego przerwa w grze potrwa ok. 5 tygodni. Olafowi życzymy dużo zdrowia !!

15:46

Sędzia Białek kończy pierwszą połowę. ŁKS pewnie wygrywa 2:0.

44'

W jednaj z ostatnich akcji 1 połowy pozycja spalona została odgwizdana Sarafińskiemu.

42'

ŁKS atakuje. Dobry rajd Białka lewą stroną boiska, podanie do Patory, który jednak troszkę się "zakiwał" ;) obrona gości wybiła piłkę z pola karnego.

40'

Strzał Adriana Kasztelana. Dobrą interwencją w bramce gości może pochwalić się Patryk Smolarz.

38'

ŁKS wywalczył rzut wolny, którego wykonawcą był Żytek. Jego strzał zatrzymał się na murze ustawionym przez graczy Zawiszy.

35'

Pierwsza zmiana w drużynie gości. Za Brożynę na boisku melduje się Piłatowski.

35'

Przed chwilą Ślęzak faulował zawodnika gości, ale Zawisza nie potrafiła odpowiednio wykorzystać stałego fragmentu.

34'

Mamy drobne kłopoty techniczne, ale postaramy się jak najlepiej przekazać wydarzenia z boiska.

34'

Piękną oprawę przygotowali kibice ŁKS-u. W przerwie postaram się dodać zdjęcia :)

30'

Wynik wciąż się nie zmienia. Podanie do Sebastiana Domonia, ale czujnie w bramce zachował się Kamil Woźniak, który skuteczną interwencją zażegnał niebezpieczeństwo.

27'

Dwa rzutu rożne dla Zawiszy, ale nie było zagrożenia pod bramką Łódzkiego Klubu Sportowego.

25'

Groźny strzał z dystansu oddał gracz Zawiszy Dariusz Krężel.

23'

Ciężko na tę chwilę napisać cokolwiek dobrego o zawodnikach gości. Drugi stracony gol wyraźnie ich podłamał. Nie potrafią skonstruować poprawnej akcji, co wykorzystuje ŁKS - póki co bez kolejnego trafienia.

19'

Mamy drugą bramkę dla ŁKS-u !! Efektownym i efektywnym strzałem popisał się Aleksander Ślęzak !!!!!!

18'

Tym razem na bramkę gości strzelał Adrian Kasztelan, którego uderzenie poleciało wysoko ponad bramką.

16'

Kolejna dobra akcja ŁKS-u. Dobrze poczyna sobie Sarafiński, który podał futbolówkę do Patory, który tym razem strzelił prosto w bramkarza Zawiszy.

14'

Zawisza nie spuściła głowy i próbuje atakować. Obrońcy gospodarzy jak na razie stanowią zaporę nie do przejścia dla gości.

12'

Wykonawcą stałego fragmentu gry był Adrian Płuciennik, który oddał bardzo niecelny strzał. Kamil Woźniak nie musiał interweniować.

12'

Zawisza chce szybko odrobić stratę. Krezel został sfaulowany przez Kasztelana i goście mają rzut wolny na wysokości pola karnego Łks-u.

9'

Mamy bramkę dla ŁKS-u !!!!!!!!!! po pięknej akcji do siatki rywali trafił Adam Patora !!!!

7'

Zawisza odpowiedziała dobrą akcją, ale solidnie w obronie popracował Marcin Zimoń.

6'

Już na początku dobrą akcją popisał się Sarafiński. Wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny, z którego jednak nic dobrego nie wyszło dla gospodarzy.

4'

Rezerwowi w drużynie ŁKS-u to: Adam Sekuterski, Adrian Filipiak, Michał Zaleśny, Michał Bielicki, Łukasz Adamski, Radosław Surowiec, Rafał Jankiewicz

Rezerwowi w drużynie Zawiszy : Michał Sojda, Kamil Piekielny, Patryk Trawczyński, Bartosz Wilkoszewski, Tobiasz Romański, Bartłomiej Piłatowski, Rafał Staszczyk.

15:00

Zaczynamy. Piłkę do gry wprowadzili gospodarze !!

14:58

Znamy już składy obu drużyn. Zaraz podamy kogo na ławkach rezerwowych mają do dyspozycji obaj trenerzy.

14:54

Uzupełniamy już składy obu drużyn. Wkrótce będą one widoczne w panelu po lewej stronie.

14:52

W ostatniej kolejce w środę - ŁKS wtedy nie grał, bo działaczom Startu Brzeziny nie udało się wynająć żadnego stadionu - Zawisza zremisował na własnym stadionie z Jutrzenką Warta 1:1.

14:45

Zapraszamy na relację LIVE z meczu ŁKS Łódź - Zawisza Pajęczno! Łodzianie przed tygodniem na własnym stadionie pokonali Pogoń-Ekologa Zduńska Wola 4:0, a wydaje się, że Zawisza to drużyna na podobnym poziomie. Oczywiście faworytem jest zespół z al. Unii, który jest głównym kandydatem do awansu z czwartej ligi.