Torino F.C.Torino FC
22:50

Ja już dziękuję za uwagę. Dobranoc.

22:50

W drugiej połowie mecz zrobił się bardzo emocjonujący. Sytuacji było co niemiara i ostatecznie po emocjonującej końcówce mamy remis.

94'

Koniec meczu. Liga Europy nie dla Torino.

93'

Cerci marnuje karnego. Uderza w prawo i tam rzuca się Rosati.

93'

KARNY DLA TORINO. Faulował Roncaglia i został ukarany żółtą kartką. Faulowany Baretto.

92'

Kurtić w pole karne. Przyjmował tam piłkę El Kaddouri, ale był na spalonym.

90'

4 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

88'

Żółta kartka dla Vargasa za faul z boku boiska. Piłka w pole karne po wolnym, ale wybita przez obrońców.

85'

Ostatnia zmiana u gospodarzy. Bakić za Cuadrado.

84'

Do rzutu wolnego podszedł Kurtić i z 18. metrów huknął jak z armaty.

84'

GOOOOOOL!!!!!!!! TORINO WYRÓWNUJE

82'

Gonzalo Rodriguez ukarany żółtą kartką za zagranie ręką przy próbie wslizgu przed polem karnym.

79'

Zabójcza kontra gospodarzy. Wychodzili 3 na 2. Cuadrado do Rebicia, ten w drugim kontakcie uderzył pod porzeczkę z bliska.

79'

GOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! FIORENTINA WYCHODZI NA PROWADZENIE

77'

Zmiana we Fiorentinie. Rebić za Pasquala.

76'

Żółta kartka także dla Cuadrado.

76'

Darmian ukarany żółtą kartką za faul.

75'

Rzut wolny dla Torino. Na długim słupku piłkę głową do środka zgrał Larrondo. Tam stał Moretti, który wykończył całą akcję, ale wcześniej Larrondo przy wyskoku do główki faulował i gol nieuznany.

72'

Cerci podobnie jak wcześniej, uderza w mur z wolnego.

70'

Cerci faulowany przed polem karnym. Wolny dla gości.

67'

Źle wyprowadził piłkę Pizarro. Przejął ją Kurtić i podał w poprzek pola karnego do Larrondo, który dołożył nogę i pewnie wykończył tą sytuację.

67'

GOOOOOOOL!!!!!!!!!! LARRONDO WYRÓWNUJE

65'

Od razu wchodzi też Baretto w miejsce Meggioriniego.

65'

Zmiana także w Torino, Larrondo zastępuje Tachtsidisa.

63'

Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy. Rossiego zastępuje Joaquin.

61'

Torino w natarciu. Najpierw strzał El Kaddouriego odbity od obrońcy, potem jego dośrodkowanie niecelne

58'

Pewnym egzekutorem karnego okazał się Giuseppe Rossi. Spokojny, mierzony strzał przy słupku po ziemii, bramkarz zmylony.

58'

GOOOOOOL!!!!!!!! ROSSI!!!!!!!!!

57'

Faulowany Cuadrado przez Vivesa w polu karnym. Jedenastka dla gospodarzy i żółta kartka dla piłkarza Torino.

56'

Z wolnego Cerci uderza w mur.

55'

Faulowany Kurtić blisko pola karnego. Rzut wolny dla Torino

52'

Po raz drugi Aquilani. Tym razem z daleka, ale również niecelnie.

49'

Strzelał Aquilani głową z rzutu rożnego, ale przestrzelił.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę

21:37

Pierwsza część niezbyt ciekawa. Po jednej dobrej szansie dla każdej z drużyn. Zapraszam za kwadrans.

45'

Koniec pierwszej połowy.

43'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego El Kaddouriego. Na długim słupku zamykał akcję Glik, ale nie trącił piłki.

39'

Dobre zgranie Cuadrado z Rossim. Kolumbijczyk jeszcze przewrócony w szesnastce, ale wszystko odbyło się zgodnie z przepisami.

33'

Dobra próba Tachtsidisa z daleka, ale obok bramki.

30'

Meggiorini dobrze strzelał z woleja z 16. metrów, ale broni Rosati.

27'

David Pizarro ukarany żółtą kartką za kopnięcie piłki po gwizdku

24'

Roncaglia strzelał z daleka, ale spokojnie łapie piłkę Padelli.

21'

Szybka kontra Torino. El Kaddouri grał do Cerciego, ale ten poślizgnął się w polu karnym i cała akcja spaliła na panewce.

18'

Długa piłka do Meggioriniego, ale za mocne podanie i piłka opuszcza boisko.

15'

Strzał Vargasa z daleka zablokowany. Próbował też Cuadrado, ale z podobnym skutkiem.

13'

Strzelał głową z rzutu rożnego Kamil Glik, ale uderzył obok bramki.

10'

Dobry techniczny strzał zza pola karnego Rossiego, ale dobrą interwencją popisał się Padelli.

9'

Strzelał z daleka Borja Valero ale prosto w bramkarza.

6'

Pasqual w pole karne, ale prosto w ręce Padelliego.

2'

Długie podanie do Cuadrado, ale wychodzi na 16. metr Padelli i wybija piłkę.

1'

Rozpoczynają goście.

20:48

Piłkarze już na boisku, a król strzelców Serie A, Ciro Immobile z Torino dziś na trybynach.

20:43

Torino ma jeszcze szansę na awans do Ligi Europy, ale musi we Florencji wygrać, albo liczyć na potknięcia Parmy, Milanu i Hellasu Verona. Gospodarze natomiast miejsce w Lidze Europy zapewnili sobie już wcześniej.

20:32

Dziś w zespole Torino od tradycyjnie od pierwszej minuty wyjdzie Kamil Glik, który jest kapitanem swojej drużyny. Natomiast Rafał Wolski znalazł się tylko na ławce Fiorentiny.