Rossettini brzydko fauluje Pepe, ale arbiter jest dzisiaj wyjątkowo pobłażliwy.

Piłkarze nabijają sobie statystyki podań a kibice szykują się do świętowania tytułu!

Schodzi Andrea Pirlo zastępuje go Simone Pepe.

77'

Za chwilę na boisku zobaczymy Simone Pepe.

76'

Ponownie Lichsteiner, nie zanosi się już jednak na zmianę wyniku. Obydwa zespoły grają "na luzie".

74'

Pirlo powraca do defensywy i zabiera piłkę Ibraimiego, natychmiast rusza Juventus.

72'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Ibarbo minimalnie przestrzelił piłkę nad bramką Rubinho.

71'

Bonucci trafiony piłką opuszcza na chwilę plac gry ale za chwilę Stara Dama znów będzie grała w pełnym składzie.

70'

Lichsteiner rozgrywa piłkę z Tevez przy linii bocznej, efektem tej akcji jest kolejny korner dla Juve.

67'

Rubinho oprowadził piłkę za linię końcową po strzale Ibarbo.

66'

Ibraimi zastępuje na boisku Cossu.

63'

Piłkarze znów nas zanudzają, ale kibice domagają się od Bianconerich kolejnej bramki więc miejmy nadzieję że gospodarze nie siądą na laurach i spełnią życzenia fanów.

61'

Sporo walki na boisku, Juve wciąż kontroluje grę a atakuje niezmordowany Lichsteiner.

60'

Fernando Llorente również żegnany aplauzem z trybun. Za niego na boisku pojawił się Pablo Osvaldo, który prawdopodobnie latem opuści Turyn.

59'

Juventus - Cagliari

58'

Tymczasem do wejścia na boisko szykuje się Pablo Osvaldo.

57'

Lichsteiner zbyt głęboko zagrał w pole karne.

55'

Aplauz dla Buffona, którego zastępuje Rubinho. Gigi czule żegna się również z Mauro Bergonzim - arbitrem dzisiejszego spotkania :-)

53'

Ibarbo faulowany przez Pirlo.

51'

Lichsteiner podłącza się do akcji ofensywnej, znów próbuje Juve.

50'

Pinilla miał dobrą okazję jednak piłka odskoczyła mu od nogi a Buffon szybko ją zagarnął.

48'

Asamoah dośrodkował w pole karne, mamy korner dla gospodarzy. Za linią boczną rozgrzewa się Rubinho.

46'

Mieliśmy zmianę w drużynie przyjezdnych, Astoriego zastąpił Bastrini.

16:06

Zaczynamy drugą część spotkania, na trybunach oprawa dla Conte!

16:02

16:00

15:59

W przerwie meczu można obejrzeć bramki :

15:57

Juve

46'

Doliczona minuta gry właśnie się zakończyła a z nią pierwsza połowa spotkania. Wracamy za 15 minut!

44'

Ależ kiks piłkarza drużyny gości, Tabanelli poślizgnął się ale Lichsteiner nie wykorzystał tej sytuacji.

43'

Znów świetnie Silvestri! Tym razem zza pola karnego uderzał Asamoah ale przytomnie zachował się golkiper Cagliari. Kolejny korner.

42'

Silvestri broni potężne uderzenie Teveza!

40'

Wrzut z autu, piłkę ładnie przyjął Llorente, upadając dograł ją półnożycami do Marchisio a ten swietnie ją przyjął i z powietrza huknął pod poprzeczkę!

40'

Kapitalny gol Marchisio!

38'

Marchisio krótko z Asamoah, ale Cagliari zacieśniło szyki obronne i ciężko będzie się przedrzeć.

37'

Świetna parada Silvestrego ratuje Cagliari po strzale Asamoah!

36'

Lichsteiner próbował ofensywnego wejścia prawą stroną boiska i mamy korner dla Juve.

34'

Tevez wpadł w szesnastkę ale szybko powstrzymali go defensorzy gości.

33'

Wciąż nuda na boisku. Juventus szuka sposobu ale też za bardzo nie chce go szukać.

32'

31'

Kolejna okazja dla gości, Cossu dogrywał z rzutu wolnego - na głowę Llorente...

30'

Słabe dośrodkowanie piłkarzy gospodarzy, z kontrą rusza Cagliari lecz szybko powstrzymał ich Bonucci.

27'

Piłka na połowie Cagliari, goście próbują konstruować atak pozycyjny.

26'

Gra nam się uspokoiła, Bianconeri powoli rozgrywają piłkę.

24'

Dobre zagranie do Teveza, jednak Argentyńczyk na spalonym.

22'

Parada Buffona po strzale Desseny z jedenastu metrów chroni Juve przed stratą bramki! Następnie groźnie zderzenie Cacaresa z kolegą z zespołu, ale skończyło się szczęśliwie.

21'

Powinno być trzy do zera, ale Tevez przekombinował i obrońcy Cagliari wybili piłkę!

20'

Po krótkim rozegraniu piłki Pirlo próbował lobować stoperów ale efektem tej akcji jest pewna interwencja Silvestrego.

19'

Andrea Pirlo na pozycji spalonej.

18'

Korner dla Starej Damy po akcji Teveza.

17'

Tym razem rzut wolny dla Cagliari, dobre rozegranie piłki ale na miejscu są obrońcy Bianconerich.

16'

16'

Znów Andrea Pirlo, tym razem dograł piłkę z rzutu rożnego, tam przy drobnej pomocy obrońców Cagliari piłka trafiła do Llorente który z zimną krwią wykańcza akcję!

15'

Llorente!!! 2:0!!!

14'

Rosettini wybija piłkę po akcji Pogby, rzut rożny dla Juve.

14'

Na chwilę Cagliari w dziesiątkę, jeden z zawodników poza placem gry.

12'

Pogba faulował Tabanellego w środku pola.

11'

11'

Coraz wyraźniej widać przewagę gospodarzy, naciskają na piłkarzy gości gdy tylko znajdą się oni przy piłce.

9'

Pirlo uderzył z rzutu wolnego w swoim stylu - opadając przed bramką, Silvestri zdołał sięgnąć piłkę ręka ale odbiła się ona od pleców golkipera Cagliari i wpadła do siatki!

9'

Goooooooooooooooooooooool Pirlooooooooooooooooooooo!!!

9'

Pirlo tym razem ma szansę strzelić bramkę z rzutu wolnego.

7'

Pogba minął rywala i dostrzegł Pirlo, chwilę później Włoch uderzał na bramkę lecz niecelnie.

6'

Conti faulował w polu karnym Juve, grę wznawiają gospodarze.

6'

Dobra postawa Buffona, który broni strzał Ibarbo.

5'

Było niebezpiecznie, Asamoah z kolegą rozegrali piłkę która trafiła w pole karne. Tam jednak dobrze ustawiony był Astori.

3'

Silvestri złapał futbolówkę i grę wznawia Cagliari.

2'

Piłkarze gospodarzy przechwycili piłkę w środku pola ale nic z tego nie wynikło.

15:03

Zaczynamy! Ze środka Cagliari.

15:02

Przed rozpoczęciem spotkania piłkarze dziękują kibicom za wsparcie przez cały sezon a kapitanowie drużyn wymienili się proporczykami.

14:58

Wspaniała atmosfera na trybunach, cały stadion wziął udział w tworzeniu oprawy!

14:57

Piłkarze są już na murawie, za chwilę zaczynamy!

14:49

Wszyscy zgromadzeni dziś na stadionie oczekują zwycięstwa Bianconerich. Jeśli gospodarze wygrają to uda im się pobić rekord punktów zdobytych przez klub w rozgrywkach ligowych nie tylko we Włoszech ale i w całej Europie!

14:45

Ławka rezerwowych Cagliari:

Loi, Sau, Bastrini, Eriksson, Carboni, Ibraimi, Ikonomou

14:42

Puchar gotowy! Scudetto wędruje do Turynu trzeci raz z rzędu.

Puchar

14:35

Juve

14:31

Ławka rezerwowych Starej Damy

Storari, Rubinho, Isla, Barzagli, Peluso, Padoin, Pepe, Giovinco, Vucinic, Osvaldo, Quagliarella

14:27

Witam! Już za nieco ponad pół godziny rozpocznie się ostatnie w tym sezonie spotkanie na Juventus Stadium w Turynie. Gospodarze - mistrzowie kraju walczą o kolejne ligowe zwycięstwo i przekroczenie granicy stu punktów. Goście są na 15 pozycji w tabeli i jedyne co mogą osiągnąć to przeskoczenie o oczko do góry.