Juventus TurynJuventus Turyn
1 : 0
Atalanta F.C.Atalanta Bergamo
95'

KONIEC! Juventus wygrywa z Atalantą 1:0 po bramce Padoina i razem z kibicami świętuje mistrzostwo Włoch! To będzie długa i piękna noc w Turynie!

95'

I jeszcze Tevez od niechcenia po świetnym podaniu Quagliarelli.

94'

Juventus - Atalanta

92'

Piłkarze Atalanty wymieniają między sobą podania, po czym jednym strzałem posyłają futbolówkę do Estigarribi. Ten jednak nie opanował jej i stracił na rzecz piłkarzy Juventusu.

90'

O cztery minuty przedłużył ten mecz sędzia Andre De Marco.

89'

German Denis faulował Barzaglego, obyło się bez kartki.

88'

Strzał z dystansu Daniele Basellego, ale pewny w bramce Storari nie miał żadnych kłopotów z jego obroną.

87'

Jeszcze próbował namieszac pod bramką Juve Marcelo Estigarribia, ale wygląda na to, że gospodarze nie dadzą sobie wyrwac zwycięstwa w tym spotkaniu.

85'

Ostatnia zmiana Juventusu. Stephana Lichtsteinera zajmie Simone Pepe.

84'

Piłkarze Juventusu oddali na bramkę rywala aż osiemnaście strzałów, przy ośmiu uderzeniach Atalanty.

83'

Carlos Tevez pędzi na bramkę rywali, Moralez biegł za Argentyńczykiem, ale kiedy nie miał szans, aby go dogonic odpuścił.

81'

Niewiele wskazuje na to, że wynik spotkania ulegnie zmianie na korzyśc gości. Gracze z Bergamo powoli opadają z sił i nie są w stanie przeprowadzic ataku mogącego zagrozic bramce Storariego.

79'

Piłka odbiła się od ręki Gianpaolo Belliniego, ale sędzia nie odgwizdał przewinienia gracza Atalanty.

78'

Dośrodkowanie Giacomo Bonaventury, piłkarze Juventusu oddalają grę od własnej bramki, mamy korner dla Atalanty.

77'

Wymuszona kontuzją zmiana w Atalancie. Yepesa zastąpi Constantin Nico.

74'

Mario Yepes doznał jakiegoś poważnego urazu i nie jest zdolny by kontynuowac grę, Kolumbijczykowi założono kołnierz ortopedyczny i zostaje właśnie zniesiony z murawy na noszach.

73'

Simone Padoin wykorzystał podanie Pogby i pewnym, mocnym strzałem pokonuje Consiglego, który nawet nie poruszył się między słupkami w tej sytuacji.

72'

GOOOL! PADOIN!!!!

71'

Rzut rożny Maximiliano Moraleza nie zagroził w żaden sposób Juventusowi.

71'

Marcelo Estigarribia ukarany żółtą kartką.

70'

Dwadzieścia minut pozostało nam do zakończenia meczu, wciąż nie oglądaliśmy żadnej bramki.

68'

Znów Paul Pogba wrzucał futbolówkę w pole karne, ale obrońcy Atalanty skutecznie się bronią.

67'

Dobijał jeszcze Pogba, ale Andrea Consigli popisał się kapitalną interwencją!

66'

Tevez! Argentyńczyk szybko przyjął sobie piłkę i posłał ją mocnym strzałem w lewy dolny róg bramki Atalanty. Niezawodny dziś Andrea Consigli znów stanął na wysokości zadania i wybronił strzał "Apacza".

65'

Wrzawa na trybunach się podnosi, bowiem na murawę wbiega ulubieniec trybun, Carlos Tevez. Argentyńczyk zastąpił Pablo Osvaldo.

64'

Kolejna zmiana w szeregach Atalanty. Za Raimodiego na placu gry pojawił się Estigarribia.

63'

To mogła byc świetna szansa Juventusu, Paul Pogba dobrze przyjmuje piłkę i strzela z około trzydziestu metrów. Zabrakło w tym wykonaniu odrobinę celności.

62'

Po chwili Quagliarella wrzucał też piłkę z rzutu rożnego, ale Andrea Consigli nie miał problemów z jej złapaniem.

60'

Faulowany Osavldo, mamy rzut wolny dla Juventusu. Quagliarella uderzał słaby, trafił w mur, a Pirlo przewraca się chyba na ławce rezerwowych widząc tą fatalną próbę swojego kolegi.

59'

Aktywni są w drugiej części meczu piłkarze Atalanty, już kilkakrotnie zrobili niemałe zamieszanie pod bramką Storariego.

58'

Cristian Raimondi posłał futbolówkę w okolice pola karnego, ale ta zabrakło któregoś z piłkarzy Atalanty by wykończyc tę akcję.

56'

Simone Padoin nie opanował piłki po podaniu z głębi pola, a kontrą już wychodzą przyjezdni z Bergamo.

55'

Nie porywa druga połowa tego spotkania. Jak na razie na największe brawa zasługują...kibice Juventusu, którzy fantastycznie dopingują swoich ulubieńców tego wieczoru.

54'

Maximiliano Moralez uderzał z rzutu rożnego, wyskoczył do tej piłki Yepes, ale bez efektu.

53'

Jęk zawodu w Turynie, ponieważ po zagraniu Pogby Quagliarella nie oddał celnego strzału na bramkę Consiglego.

52'

German Denis dał się złapac w pułapkę ofsajdową.

51'

Maximiliano Moralez wykonywał rzut rożny, ale bez zagrożenia pod bramką Storariego.

50'

Ze stałego fragmentu gry uderzał Davide Brivio, ale piłka odbiła się od piłkarzy Juve i mamy rzut rożny dla gości.

49'

Faul Ogbonny, sędzia odgwizduje faul i dyktuje rzut wolny dla Atalanty.

48'

Świetna akcja rezerwowego Quagliarelli, ładnie przyjął sobie piłkę i oddał strzał zza linii pola karnego, ale futbolówka powędrowała ponad poprzeczkę.

47'

Zmiana także w Atalancie. Benalouane za Lucchiniego.

46'

Mamy pierwszą zmianę w drużynie Juventusu. Za Giovinco pojawił się Fabio Quagliarella.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

21:52

Tak trybuny świętują trzecie z rzędu scudetto Juventusu Juventus - AtalantaJuventus - AtalantaJuventus - Atalanta

45'

Koniec pierwszej połowy. Sędzia ani o minutę nie przedłuża pierwszej części meczu. Do przerwy Juventus bezbramkowo remisuje z Atalantą.

43'

Ładne, prostopadłe podanie Daniele Basellego, ale obrońcy "Starej Damy" nie pozawalają na wiele we własnym polu karnym rywalom.

42'

Obie ekipy myślami są już chyba w szatni, od kilku minut bezrobotni między słupkami są Storari i Consigli.

41'

Tempo spotkania nieco spadło, gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

40'

Do końca spotkania pozostał nieco ponad pięc minut, a na Juventus Stadium wciąż nie padła żadna bramka. Czy wynik ulegnie zmianie przed przerwą?

38'

Giacomo Bonaventura wycofał piłkę, chciał rozegrac tę akcję z lepiej ustawionymi kolegami, ale pojawił się na jego drodze Chiellini i odebrał futbolówkę.

37'

Mocno niecelny strzał lewą nogą Claudio Marchisio, Włoch nie popisał się w tej sytuacji.

36'

Giovinco wypatrzył w polu karnym Pogbę, Francuz mógł pokusic się o strzał, ale całą akcję przerywa faul Osvaldo.

35'

To mogła byc dobra akcja Atalanty, ale Cristian Raimondi nie opanował piłki po podaniu Carlosa Carmony.

34'

Chociaż Juventus pewny jest zdobycia trzeciego scudetto, oficjalna mistrzowska feta odbędzie się dopiero po meczu 38. kolejki z Cagliari.

33'

Poniosła teraz fantazja Pogbe. Francuz zdecydował się na oddanie strzału z dystansu, ale piłka po jego uderzeniu nie trafiła nawet w światło bramki.

31'

Akcja Atalanty, Daniele Baselli przyjął ładnie podanie przed polem karnym gosdpoarzy i płaskim strzałem po ziemi chciał zaskoczyc Storariego. Golkiper Juventusu poradzil sobie jednak z tym strzałem.

30'

29'

Giovinco przebiegł z piłką przy nodze kilka metrów, zbiegł na prawą stronę, ale jego strzał odbił się od jednego z graczy Atalanty.

28'

Dośrodkowanie Peluso wybijają poza plac gry piłkarze gości, od autu zacznie Juventus.

27'

Giovinco uderza z rzutu rożnego, do piłki najwyżej doskakuje Pogba, ale po jego strzale futbolówka wędruje tylko obok słupka.

26'

Juve znów ww natarciu. Pablo Osvaldo przyjął podanie od Stephana Lichtsteinera i strzałem głową posyła piłkę na bramkę Atalanty. Świetną interwencją popisał się jednak Andrea Consigli.

25'

Nieśmiała próba przyjezdnych, dośrodkowanie Giacomo Bonaventury zablokowali czujni defensorzy Juventusu. Piłkarz Atalanty padł jeszcze na murawę licząc na rzut karny, ale gwizdek sędziego milczy.

24'

Marchisio wypatrzył wychodzącego na pozycję strzelecką wychodzi Giovinco, ale "mały" Włoch nie zdołał opanowac piłki i stracił ją na rzecz Atalanty.

23'

I jeszcze Pogba chciał stworzyc jakąś składną akcję, ale powstrzymywał go Cristian Raimondi.

22'

Błąd Mario Yepesa we własnym polu karnym, ale nie zdołał go wykorzystac Pablo Osvaldo i piłkę pewnie łapie Andrea Consigli.

21'

Ostre wejście Marchisio w nogi rywala, ale sędzia spotkania jest niezwykle pobłażliwy i nie pokazuje Włochowi żółtego kartonika.

19'

Niebezpieczne zagranie Pogby i sędzia odgwizduje faul. Obyło się jednak bez kartki dla Francuza.

17'

Był w polu karnym Atalanty Marchisio, Peluso i Pogba, ale żaden z nich nie zagroził bramce rywali.

16'

Atalanta przy piłce, Giacomo Bonaventura zgrał ją do środka, był w tym wszystkim jeszcze Bellini, ale akcja gości skończyła się tak samo jak wszystkie poprzednie, stratą.

15'

Bardzo dobrze spisuję się dziś Juventus, a coraz częstsze ataki gospodarzy zapowiadają niebawem jakąś bramkę.

14'

Pablo Osvaldo znalazł się w świetnej pozycji do oddania strzału, na co też się zdecydował i popisał dobrze wyglądającą główką. Piłka przeleciała jednak nad poprzeczką.

13'

Faul na piłkarzu z Bergamo i mamy rzut wolny dla Atalanty. Maximiliano Moralez uderza ze stałego fragmentu gry, próbuje dośrodkowywać, ale na wysokości zadania staje Storari i pewnie łapie futbolówkę.

12'

Przy piłce goście spotkania, ale po wymianie kilku podań Atalanta traci piłkę na rzecz Juventusu i nie potrafi oddac nawet celnego strzału na bramkę Storariego.

11'

Giovinco! Napastnik Juventusu świetnie przyjął piłkę i oddał strzał tuż zza linii pola karnego, ale futbolówka przelatuje minimalnie obok lewego słupka. To mógł byc gol!

10'

Dziesięc minut gry za nami, a Juventus dominuje na placu gry. Chociaż gospodarze grają dziś drugim garniturem co chwila stwarzają sobie zagrożenie pod bramką Atalanty.

9'

Fantastyczny doping kibiców "Starej Damy" na Juventus Stadium. Tysiące gardeł nieustannie od początku meczu intonuje przeróżne klubowe przyśpiewki mistrza Włoch.

8'

German Denis oddał strzał, ale w porę został powstrzymany przez Ogbonnę.

7'

Biegł na bramkę Atalanty Giovinco, ale sędzia odgwizdał spalonego.

6'

Kolejna akcja gospodarzy, Pogba posłał piłkę do Peluso, ale ten zmarnował jego wysiłek i oddał zbyt słaby strzał.

5'

Sebastian Giovinco uderzał piłkę z okolic dwudziestego drugiego metra, ale futbolówka po jego strzale przelatuje obok lewego słupka.

4'

W zespole gospodarzy w porównaniu do półfinałowego meczu z Benficą mamy aż osiem zmian w składzie Juventusu. Na boisku nie ma obecnie takich piłkarzy jak Tevez, Pirlo, Llorente czy Chiellini.

3'

Pogba ładnie zeszedł do środka, ale w polu karnym nie było żadnego piłkarza Juventusu, który mógłby wykończyc tę akcję.

2'

Pierwsza akcja Juventusu, Giovinco przyjął piłkę z głębi pola i w mig zagrał ją do Osvaldo, który został jednak zablokowany przez jednego z defensorów Atalanty.

1'

Gospodarze grają dziś w swoich tradycyjnych, biało-czarnych strojach, z kolei goście w niebiesko-czarnych.

21:00

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

20:59

Piłkarze obu drużyn właśnie pojawili się piłkarze obu drużyn.

20:57

Na stadionie rozbrzmiewa właśnie hymn Juventusu, posłuchajcie i Wy.

20:49

Rezerwowi Atalanty: Scaloni, Migliaccio, Del Grosso, Kone, De Luca, Benalouane, Giorgi, Morales, Sportiello, Estigarribia, Brienza.

20:46

Rezerwowi Juventusu: Buffon, Caceres, Pepe, Tevez, Llorente, Pirlo, Bonucci, Asamoah, Quagliarella, Vidal, Isla, Rubinho.

20:32

Ciekawostką może być fakt, że Juventus nie przegrał na własnym stadionie z Atalantą od 2001 roku, dziewięć razy wygrywając i tylko dwa razy remisując.

20:20

Pierwsze w tym sezonie starcie obu drużyn zakończyło się zwycięstwem Juventusu 4:1. Wówczas gole dla gospodarzy dzisiejszego spotkania zdobywali kolejno Tevez, Pogba, Llorente i Vidal.

20:18

Mistrzowie Włoch zagrają dziś z pewną utrzymania się w Serie A Atalantą, która obecnie zajmuje jedenaste miejsce w tabeli. Piłkarze Stefano Colantuono nie mają zamiaru poddać się dziś bez walki i są żądni zwycięstwa, którego po raz ostatni zaznali w marcu. Wówczas ekipa z Lombardii pokonała Bolognę, a od tego czasu nie zanotowała wygranej.

20:13

Tak piłkarzeJuve świętowali wczoraj, kiedy dowiedzieli się o porażce rzymian :)

20:10

Jedno jest pewne. W Turynie z pewnością nikt nie będzie dziś smucił się z powodu przegranego dwumeczu z Benfiką o odpadnięcia z Ligi Europy. Dzięki wczorajszej porażce Romy z Catanią aż 1:4 piłkarze Antonio Conte już wczoraj oficjalnie zostali mistrzami Italii,

20:09

Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy Was do zapoznania się z jego ZAPOWIEDZIĄ.

20:06

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację LIVE z meczu Juventus - Atalanta. Dzisiejszego wieczoru, niezależnie od wyniku spotkania "Stara Dama" przed własną publicznością będzie świętowała zdobycie trzeciego z rzędu mistrzostwa Włoch.