napoliSSC Napoli
22:42

Ja już dziękuję za uwagę. Zapraszam na kolejne relacje na Ekstraklasa.net. Dobranoc.

22:41

Mecz był wyrównany. Obie drużyny chciały grać ofensywnie, ale były bardzo nieporadne w swoich atakach i sprawiedliwy bezbramkowy remis.

95'

Żadna z drużyn nie potrafiła stowrzyć już jednak dobrej sytuacji i sędzia zakończył spotkanie.

90'

5 minut doliczone do regulaminowego czasu gry.

87'

No i opuszcza boisko na noszach Higuain. Zastępuje go Pandev.

86'

Higuain miał trochę miejsca i popędził na bramkę. Na linii pola karnego, czystym wślizgiem powstrzymał go jednak Andreolli. W konsekwencji jakiś uraz Argentyńczyka.

84'

Szybka odpowiedź Napoli. Dobra akcja Inlera. Ograł jednego z obrońców i wbiegł w pole karne. Uderzył jednak w słupek.

83'

Dobra indywidualna akcja Kovacicia, który podał prostopadle do wbiegającego z lewej strony Nagatomo, ale Japończyk trafił w bramkarza.

82'

Schodzi Icardi z urazem. Zastępuje go Kuzmanović.

80'

Długo budowało swoją akcję Napoli, w końcu na strzał z daleka zdecydował sie Jorginho, ale uderzył niecelnie.

76'

Druga zmiana w Interze. Guarin za Hernanesa.

75'

Dobra akcja Napoli. Higuain w polu karnym strzelał, ale uderzył wysoko nad bramką.

70'

Zmiana także w ekipie gości. Hamsik po raz 300. zagra dziś w barwach Napoli. Zastąpi on Mertensa.

68'

Pierwsza zmiana w Interze. Zanetti zastępuje utykającego D'Ambrosio.

64'

Główką strzelał Icardi po rzucie rożnym, ale niecelnie.

62'

Teraz faul taktyczny Hernanesa w środku pola i żółta kartka dla Brazylijczyka.

59'

Callejon dośrodkował w pole karne, ale za głęboko i złapał piłkę Handanović.

57'

Albiol przez chwilę był opatrywany poza boiskiem, ale już na nie powrócił.

55'

Podobne dośrodkowanie Nagatomo jak wcześniej. Tym razem jednak piłkę wypiąstkował Reina, ale przy interwencji zderzył się z Albiolem, który leży na boisku.

53'

Dośrodkowanie z lewej strony Nagatomo. Palacio dobrze strzelał głową, ale uderzył obok bramki.

50'

Świetna sytuacja Napoli. Mertens w pole karne, wyskoczyl zza plecow obrońcy i oddał strzał ale zablokowany. Potem drugi raz próbował Mertens, ale zamiast strzelać, podawał i okazja zmarnowana.

46'

Oba zespoły w drugiej części bez zmian

46'

Drugą połowę rozpoczynają goście.

21:35

Pierwsza połowa wyrównana. Obie drużyny starają się grać ofensywnie, ale nie potrafią stworzyć sobie stuprocentowych okazji. Największe zagrożenie stwarzają po strzałach z daleka. Na razie jednak nic nie wylądowało w siatce i mamy bezbramkowy remis. Druga połowa już za kilkanaście minut.

45'

Nawet sekundy nie doliczył arbiter do czasu pierwszej połowy i zaprosił piłkarzy do szatni. Przerwa.

44'

Spokojne te ostatnie minuty pierwszej połowy w wykonaniu obu drużyn, Strzelał jeszcze Palacio, ale niecelnie.

39'

Kontra Interu. Pędził na bramkę rywali Palacio, ale w okolicach środka boiska sfaulował go Henrique i dostał żółtą kartkę.

35'

Strzelał Inler z daleka, ale nad bramką.

32'

Teraz akcja Palacio, który wbiegł w pole karne, ale jego strzał zablokowany.

27'

Z wolnego strzelał Palacio, ale złapał łatwo piłkę Reina.

26'

Teraz Britos faulował wychodzącego na czystą pozycję Palacio. Urugwajczyk ukarany tylko żółtą kartką.

25'

Dobry strzał Kovacicia, pod skaczącym murem. Łapie jednak piłkę Reina.

23'

Hernanes otrzymał piłkę przed polem karnym, ale sfaulował go wracający Jorginho i będzie dobra okazja z wolnego dla gospodarzy.

19'

Dobra okazja teraz Palacio, ale strzał niecelny.

17'

Próbował Cambiasso długą piłką uruchomić Icardiego, ale podał za mocno i piłka w rękach Reiny.

14'

Świetnie Mertens górą w pole karne. W szesnastkę świetnie wbiegał Callejon, piłka spadła mu idealnie na wewnętrzną część stopy. Hiszpan potrafił jednak zmarnować nawet tak znakomitą sytuację.

12'

Teraz przed polem karnym ładnie odwrócił się z piłką Kovacić, ograł rywala i oddał strzał. Dobrze jednak po raz kolejny Reina.

10'

Kontra Interu. Palacio podaje do Hernanesa, ten lewą nogą uderza z daleka, ale dobrze broni Reina.

7'

Kovacić próbował uruchomić D'Ambrosio prostopadłym podaniem, ale zbyt mocne zagranie i Włoch nie dobiegł do piłki.

4'

Akcja Interu, przewrócił się Kovacić w polu karnym, ale nie ma mowy o przewinieniu.

3'

Strzelał teraz Hernanes, ale broni Reina.

2'

Już pierwsza akcja Napoli, ale marnuje ją Callejon.

1'

Rozpoczynamy spotkanie.

20:42

Z 10 ostatnich spotkań z Napoli, na San Siro, Inter wygrał 9. Gospodarze przegrali tylko raz, w sezonie 2011/12. Napoli wygrało wtedy 3:0. Wtedy bramki dla drużyny z Neapolu zdobywali Campagnaro, który dziś gra w Interze oraz Maggio i Hamsik.

20:35

Rezerwowi Napoli: Doblas, Reveillere, Colombo, Mesto, Hamsik, Zuniga, Pandev, Dzemaili, Radosević, Behrami, Zapata

20:32

Rezerwowi Interu: Carizzo, Zanetti, Castellazzi, Guarin, Kuzmanović, Botta, Taider, Milito