Poniedziałek, 14 kwietnia 2014, godz. 20:45
1. połowa0 : 2
22:37

Dziękuję za uwagę. Zapraszam na kolejne relacje na Ekstraklasa.net. Dobranoc.

22:36

Juventus pewnie zwycięża. Nie był to pasjonujący mecz. Goście przez cały czas kontrolowali boiskowe wydarzenia i bez większego wysiłku wygrali to spotkanie.

93'

Koniec meczu.

92'

Dobra akcja Udinese. Ładnie w długi róg strzelał Muriel, ale trafił w słupek, dobijał jeszcze jeden z jego kolegów, jednak piłka odbita od obrońcy.

88'

Świetne prostopadłe podanie do Osvaldo. Ten mógł wyjść sam na sam z bramkarzem, ale źle przyjął piłkę i szybko ją stracił.

87'

Teraz w końcu akcja Udinese, ale niecelne dośrodkowanie z lewej strony.

85'

Ostatnia zmiana w drużynie gości. Osvaldo pojawia się w miejsce Llorente.

82'

Jakieś skurcze dopadły Giovinco i opuszcza kończy on swój dobry występ. Zastępuje go Vucinić.

80'

Pogba z prawej strony podał przed pole karne do Llorente. Ten chciał przerzucić linię obrony, ale posłał piłkę prosto w ręce Scuffeta.

78'

Niespodziewana zmiana w Udinese. Schodzi Di Natale, a w jego miejsce pojawia się Lopez.

75'

Na pierwszą roszadę decyduje się także Antonio Conte. Isla zastępuje Lichsteinera.

71'

Pierwsza zmiana w Udinese. Wchodzi Muriel, a schodzi Yebda.

70'

Giovinco popisał się ładnym dryblingiem na piątym metrze i oddał strzał. Trafił jednak w słupek.

68'

Giovinco dobiegł do linii końcowej, miał na plecach obrońcę, ale zdołał dośrodkować. Ta wrzutka jednak za wysoka.

66'

Juventus spokojnie rozgrywa piłkę w środku pola, a Udinese nie potrafi zabrać im piłki. Z murawy momentami wieje nudą.

61'

Rożny dla Juventusu, ale w przepychance w polu karnym faulował Pogba.

56'

Sam poszkodowany uderzył z wolnego, ale trafił w mur.

55'

Basta przedarł się środkiem, podał do Di Natale, a ten był faulowany, przed polem karnym, przez Ogbonnę, który dostał żółtą kartkę.

52'

Dobre podanie do Llorente na prawej stronie, ale Hiszpan był na spalonym.

46'

Oba zespoły pojawiły się na boisku bez zmian.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę.

21:33

Juventus pewnie prowadzi. Lider Serie A bez zbytniego forsowania tempa zaaplikował rywalom 2 gole i pewnie zmierza do zwycięstwa. Zapraszam za kwadrans.

45'

Nic nie dolicza arbiter. Koniec pierwszej połowy.

45'

Z daleka strzelał Heurtaux, ale daleko od bramki.

43'

Allan z lewej strony złamał do środka i strzelał z 16. metrów. Jego uderzenie odbiło się jednak od któregoś z obrońców.

38'

Na środku boiska świetnie odzyskał piłkę Pirlo i popędził z kontrą. Podał do Giovinco ten wbiegł w pole karne i oddał strzał, ale jego uderzenie, skutecznym wślizgiem, zablokował Heurtaux.

37'

Asamoah z lewej strony, po ziemi w pole karne. Piłkę jednak wybijają obrońcy.

35'

Di Natale próbował dryblować w polu karnym. Chciał jeszcze wrzucić, ale zrobił to za mocno i piłka opuszcza boisko.

31'

Z daleka, lewą nogą, próbował strzelać Lichsteiner, ale uderzył obok bramki.

29'

Ładna klepka Di Natale z Fernandesem. Portugalczyk odbił się jednak od jednego z obrońców w polu karnym i stracił piłkę.

26'

Drugi rzut rożny dla gości. Po dośrodkowaniu, piłka przedłużona na długi słupek. Tam strzelał Ogbonna, ale trafił w bramkarza. Uderzenie swojego kolegi do pustej bramki dobił jednak Llorente.

26'

GOOOOOL!!!!!!! 2:0 DLA JUVE

25'

Krótko rozegrany róg. W polu karnym ładnym dryblingiem popisał się Giovinco i oddał groźny strzał po ziemi, ale na wysokości zadania stanął Scuffet.

23'

Yebda dośrodkował w pole karne, ale za głęboko i piłkę łapie Buffon.

21'

Llorente próbował przedżeć się prawą stroną, ale czysto odebrali mu piłkę obrońcy gospodarzy, choć Hiszpan domagał się odgwizdania przewinienia.

17'

Giovinco dostał piłkę na prawej stronie. Ładnie się obrócił z piłką, wbiegł w szesnastkę i ładnie strzelił wewnętrzną częścią lewej stopy.

17'

GOOOOOL!!!!!!!! GIOVINCO NA 1:0

16'

Kontra Udinese. Fernandes szukał podania w uliczkę do Di Natale, ale niecelnie zagrał.

14'

Llorente do Lichsteinera na prawą stronę pola karnego. Szwajcar próbował jeszcze dośrodkować, ale jego wrzutka była za wysoka.

11'

Niewiele się dzieje w ostatnich minutach. Niemrawe ataki obu zespołów są szybko przerywane.

7'

Ogbonna ostro wchodzi w Yebdę i głową wybija zmierzającą do Algierczyka piłkę.

5'

Do wolnego podszedł Di Natale, ale uderzył nad bramką.

4'

Fauluje Ogbonna blisko pola karnego i będzie dobra okazja dla Udinese z rzutu wolnego.

4'

Próbuje Juventus. Giovinco szukał Llorente, ale podanie przerwane.

1'

Rozpoczynają goście.

20:42

Udinese natomiast lepiej prezentuje się u siebie niż na wyjazdach. W delegacjach przegrali bowiem aż 11 spotkań, 3 razy wygrali i 3 zremisowali. Z kolei na Stadio Friuli odnieśli 8 zwycięstw, 2 remisy i 5 porażek.

20:37

Jeśli turyńczycy dziś wygrają, to powiększą swoją przewagę nad goniącą ich Romą do 8. punktów i będą już na ostatniej prostej po scudetto.

20:35

Zdecydowanym faworytem dzisiejszego spotkania jest oczywiście Juventus. Udinese nadzieję na dobry wynik upatruje w tym, że jeśli "Stara Dama" traci punkty, to robi to na wyjeździe. Właśnie w delegacjach "Juve", poza 11. zwycięstwami, 3 razy zremisowało i poniosło 2 porażki. Na swoim stadionie podopieczni Antonio Conte nie stracili nawet punktu, zaliczając komplet 16. wygranych meczów.

20:32

Udinese zajmuje 14. miejsce w tabeli z dorobkiem 38. punktów. Juventus zgromadził natomiast do tej pory 84 oczka i jest liderem Serie A.

20:29

Rezerwowi Juventusu: Storari, Bonucci, Padoin, Peluso, Rubinho, Isla, Vidal, Vucinić, Tevez, Osvaldo, Quagliarella

20:23

Rezerwowi Udinese: Brkić, Naldo, Bubnjić, Muriel, Mlinar, Lopez, Widmer, Pinzi, Maicosuel, Zieliński