Lazio RzymLazio Rzym
1 : 1
AC MilanAC Milan
95'

KONIEC! Na Stadio Olimpico Lazio remisuje z Milanem 1:1. Pierwszy wyniki spotkania otworzył Kaka, a do wyrównania doprowadził Alvaro González. Mecz, podobnie jak postawa obu drużyn nie zachwycał, a wynik jaki padł dziś w Rzymie jest jak najbardziej sprawiedliwy.

95'

Candreva posyła piłkę obok bramki. Na nic zdały się jego protesty do sędziego, że mur złożony z graczy Milanu ustawił się zbyt blisko.

95'

Piłka meczowa dla Lazio. Rzut wolny, a do piłki ustawia się Candreva.

92'

Ogenyi Onazi w pełnym biegu wystawił nogę do przypadkowego podania, ale źle ułożył się do tej piłki i ta minęła lewy słupek.

90'

Sędzia Gianluca Rocchi aż o pięc minut przedłużył mecz.

89'

Ostatnie minuty meczu, wynik nie ulega zmianie. Niewiele wskazuje na to, że coś może ulec zmianie, obie strony są już bardzo zmęczone.

87'

Za strzelca wyrównującego gola, Alvaro Gonzaleza wchodzi Stefano Mauri.

86'

Muntari nie wykorzystał prostopadłego podania, ale wywalczył cenny rzut wolny.

85'

Nieco ponad piec minut pozostało nam do zakończenia spotkania. Na Stadio Olimpico wciąż utrzymuje się remis 1:1.

84'

Szybka kontra Lazio. Antonio Candreva ładnie zamknął dobre podanie, ale oddał strzał, który przelatuje wysoko ponad poprzeczką.

83'

Ostatnia zmiana Milanu, tym razem w defensywie. Za Mattie De Ssciglio pojawił się Daniele Bonera.

82'

Ależ okazja Balotellego! Włoch dokładne wykorzystał dośrodkowanie w pole karne i od razu oddał strzał na bramkę. Piłka niefortunnie odbiła się od lewego słupka, to byłby piękny gol!

81'

Wyróżniającym się piłkarzem Milanu jest dzisiejszego wieczoru Ricardo Kaka, który jak na razie zapewnia swojej drużynie jeden punkt. Niestety po grze Rossonerich możemy wywnioskowac, że remis na Stadio Olimpico w zupełności ich zadowala, a ambicja Brazylijczyka nie wystarczy do tego, by wygrac.

80'

Senad Lulić ukarany żółtym kartonikiem.

78'

Zmiana w zespole Lazio. Ogenyi Onazi zastąpi Lucasa Biglie.

77'

Cristian Ledesma faulował Kake, ale sędzia nie zareagował. Faul ten mógł skończyc się dla Brazylijczyka jakąś kontuzją, więc tym bardziej dziwi decyzja arbitra.

75'

Andrea Poli decyzją Seeddorfa opuszcza plac gry, zastąpi go Sulley Muntari.

74'

Świetne podanie do Balotelliego, ten wchodził niemal na czystą pozycję strzelecką, ale arbiter odgwizdał spalonego.

73'

Cristian Ledesma zatańczył z piłką na jedenastym metrze i zagrał do Gonzaleza, który koniec końców nie opanował futbolówki i stracił ją na rzecz Rossonerich.

72'

Alvaro Gonzalez posłał długie podanie, ale w miejsce gdzie trafiła piłka nie było żadnego piłkarz Lazio.

71'

Giuseppe Biava doznał jakiegoś urazu, ale nie jest on na tyle poważny, by piłkarz opuścił boisko.

70'

Andrea Poli ukarany żółtą kartką.

68'

Mario Balotelli faulowany, wywalczył rzut wolny. Od bramki Berishy dzieliło go trzydzieści metrów, ale piłka po jego strzale trafiła prosto w mur graczy w błękitnych koszulkach.

66'

Lazio - Milan

65'

Prosty błąd Mexesa wykorzystał Candreva, który dzielnie przedarł się pod bramkę Rossonerich i po raz kolejny chciał dośrodkowywac, niestety jego koledzy znów nie skorzystali z jego podania.

64'

Teraz to gospodarze dyktują warunki gry. Bramka podziałała na Lazio niezwykle motywująco i widac, że na jednej nie poprzestaną.

63'

Kevin Constant - najgorszy z obrońców Milanu uratował teraz swój zespół wybijając piłkę z okolic własnego pola karnego.

62'

Alvaro Gonzalez dobiegł do świetnego podania z głębi pola i umieścił piłkę w siatce głową tuż przy lewym słupku. Bezradny Amelia nawet nie drgnął.

61'

GOOOL!!!! ALVARO GONZALEZ!!!!! MAMY REMIS!!!!

59'

Przyjemny obrazek widzieliśmy na boisku, Mario Balotelli, niczym doświadczony senior tłumaczył ochoczo Ramiemu i Essienowi, no właśnie co? Stawiamy na zawiłości taktyczne zaproponowane przez Seedorfa.

58'

Żółta kartka dla Michaela Essiena.

57'

Balotelli starł się z Novarettim i chwilowo musi przerwac grę.Sztab medyczny Milanu znów w akcji.

55'

Świetna akcja Lazio! Lucas Biglia z linii pola karnego strzela na bramkę Amelii, ale piłkę ofiarnie broni własnym ciałem Nigel de Jong.

54'

Zmiana także w szeregach Lazio. Plac gry puści Perea, a w jego miejsce pojawia się Senad Lulic.

53'

Seedorf dokonuje pierwszej zmiany. Bezbarwny dziś Keisuke Honda zostanie zastąpiony przez Mario Balotellego.

52'

Groźny strzał z prawej strony sparował Almeia, a po chwili w sam środek bramki piłkę skierował Candreva, jednak znów golkiper Milanu nie zawiódł między słupkami.

51'

Kolejny atak Lazio prawą flanką, Biava i Candreva sprawili wiele kłopotów defensorom Milanu, ale ci na moment oddalili grę od własnej bramki. Przy piłce wciąż rzymianie.

49'

Mario Balotelli ruszył na rozgrzewkę. Wszystko wskazuje na to, że niebawem pojawi się na placu gry.

48'

Pazzini wygrał pojedynek z Biavą, zagrał piłkę do Kaki, ten oddał ją Essienowi. Były gracz Chelsea trochę przyciśnięty przez rywali oddał strzał, ale mocno niecelny.

47'

Szybka odpowiedź Lazio, Candreva dośrodkowywał z prawej strony, ale bardzo dobrze zagranej piłki nie opanował żaden z piłkarzy Lazio.

46'

Znacznie lepiej drugą połowę rozpoczęli gracze Milanu. Przed momentem kilka ładny podań wymieniali między sobą Honda, Kaka i Poli, Brazylijczyk próbował nawet strzelac, ale tym razem się nie udało.

45'

Rozpoczynamy drugą połowę!

21:50

Ten pan, Mario Balotelli wciąż na ławce rezerwowych. Czy Seedrof da mu dziś szansę?Balotelli

21:47

W pierwszej połowie sędzia skrzywdził Lazio nie uznając prawidłowo zdobytej bramki przez Diego Novarettiego. Na nieszczęście gospodarzy chwilę później trochę przypadkowo do bramki Berishy trafił Kaka. W pierwszej połowie to właśnie rzymianie sprawiali lepsze wrażenie, a goście dopiero pod koniec zaczynali dorównywac im kroku.

45'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy po szczęśliwym golu Kaki Milan prowadzi na Stadio Olimpico z Lazio 1:0.

45'

Ledesma ukarany żółtą kartką za faul na Kevinie Constancie.

44'

Cóż za kuriozalna sytuacja, najpierw do bramki trafił Novaretti, ale sędzia odgwizdał spalonego i Lazio nie objęło prowadzenia. Raptem kilkanaście sekund później jedną z nielicznych dobrych akcji wykorzystał Kaka i zdobył bramkę dla Milanu.

43'

ALEŻ AKCJA MILANU!!!!! KAKA ZDOBYWA GOLA!!!!!!!

41'

Novaretti zdobywa gola!!!! Niestety sędzia odgwizduje spalonego!!

39'

Kaka ofiarnie przedarł się przez szczelną rzymską defensywę, ale nie zdołał już oddac dobrego strzału, bowiem z tym poradził sobie jeden z graczy gospodarzy.

38'

Na ławce rezerwowych Mario Balotelli wyczekuje na moment, kiedy dostanie szansę na wystąpienie w tym meczu.

37'

Tym razem do akcji ofensywnej włączył się Philippe Mexes, ale obrońcy Lazio powstrzymali jego strzeleckie zapędy.

34'

Bilia podręcznikowo ograł Hondę i Polego, zagrał do Balde Keity, ale koniec końców pogubili się w tej akcji gospodarze i teraz swój atak buduje Milan.

33'

Alvaro González zagrywał z narożnika boiska, ale po raz kolejny w tym meczu Mexes oddalił zagrożenie od własnej bramki.

31'

Kaka prawą nogą uderzał na bramkę Berishy, ale piłka trafiła w plecy jednego z obrońców rzymskiej drużyny. Błyskawicznie piłkę przejęli gospodarze i ruszyli z groźną kontrą.

30'

Biava sfaulował Kake, ale gwizdek sędziego milczy.

29'

Goście biją głową w mur, chcą coś zrobic, ale nie wiedzą jak. Gracze Lazio spokojnie rozgrywają piłkę, kiedy trzeba bronią się całym zespołem, ale ich mądra gra przynosi efekty, gdyż wciąż mają nad rywalami przewagę.

28'

Balde Keita wpadł w pole karne Milanu i podawał do Perey, ale uprzedzili go defensorzy w czerwono-czarnych trykotach, którzy rozbili tę akcję i oddali grę od własnej bramki.

26'

Pierwszy strzał Milanu na bramkę Berishy, ale Hondę ewidentnie poniosła fantazja, bowiem jego próba z dystansu zakończyła się kompletnym fiaskiem, a piłka powędrowała wysoko ponad poprzeczkę.

25'

Zbyt mocne podanie do Brayana Perey i Lazio traci piłkę na rzecz Rossonerich.

24'

Swoich sił probówał De Sciglio pędząc prawym skrzydłem, ale jego podanie jakie otrzymał od Essiena wołało o pomstę do nieba.

22'

Milan próbuje wybudzic się z letargu, ale na razie nie ma pomysłu w jaki sposób można pokonac dobrze spisującą się dziś drużynę Lazio.

21'

Sztab medyczny Milanu zajął się Adilem Ramim. Po kilku chwilach Francuz doszedł do siebie i wrócił do gry.

20'

Bezmyślny i brutalny faul Brayana Perey wchodząc w nogi Ramiego z tyłu. Obyło się bez czerwonej kartki, która w tej sytuacji była jak najbardziej zasłużona.

18'

Wywołaliśmy do tablicy graczy Rossonerich, Kaka popisał się ładną akcją z młodszym od siebie Polim, ale w tym wszystkich zabrakło skuteczności i celności.

17'

Gracze Milanu nie stworzyli sobie jeszcze żadnej dobrej akcji ofensywnej. Sprawiają wrażenie, jakby zostali jeszcze w szatni i nie wyszli na boisko.

43'

Kaka wbiegł w szesnastkę, ograł rywali i chciał dośrodkowywać, ale piłka niefortunnie po rykoszecie wpadła do bramki, zaskoczony Berisha był bez szans na obronę!

16'

Brayan Perea szarżował pod bramkę Amelii, ale sędzia odgwizdał spalonego.

15'

Ledesma próbował podać do jednego ze swoich kolegów z rzutu wolnego, ale obrona Milanu wybija piłkę z okolic własnego pola karnego.

14'

Rzut wolny dla Lazio, przy piłce ustawia się Candreva, Trzyosobowy mur Milanu powstrzymał strzał gracza Romy, a piłkę wybijał Essien.

12'

Pazzini zgrał na prawe skrzydło do Hondy, ten uderzał jednak z pierwszej piłki i zaprzepaścił wysiłki swoich kolegów z drużyny nieudanym strzałem. Teraz znów atakuje Lazio.

10'

Lekką przewagę optyczną zaczynają miec gospodarze, ale jak na razie żadna z nich nie jest na tyle groźna, by Marco Amelia musiał interweniowac.

9'

Clarence Seedorf żywo udziela przy linii uwag i wskazówek swoim piłkarzom. Włoska prasa donosi, że walczy o posadę, bowiem kolejna porażka może sprawic, że cierpliwośc względem Holendra skończy się.

8'

Alvaro González powielił wyczyn Candrevy - nieudana wrzutka w pole karne poskutkowała kontratakiem gości.

7'

Wściekły teraz Antonio Candreva, ponieważ jego dośrodkowanie nie dotarło do adresata i zostało przechwycone przez czujnych defensorów Milanu.

6'

Spokojny początek meczu w Rzymie. Żadna ze stron nie stworzyła sobie jeszcze groźnej sytuacji, gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska. Zarówno goście, jak i gospodarze powoli badają wzajemnie swoje możliwości, miejmy nadzieje, że niebawem spotkanie nabierze tempa.

5'

Pazzini mocno utyka i zmierza do linii bocznej boiska, gdzie już zajęli się nim medycy Milanu. Goście przez moment będą grali w dziesiątkę.

4'

Giampaolo Pazzini wszedł ostro w przeciwnika próbując odebrać mu piłkę i powalił go na ziemię. Tym razem obyło się bez żółtej kartki.

3'

Honda dostał dobre podanie z lewej strony w pole karne, ale nie opanował piłki i już z kontratakiem ruszyli gospodarze.

2'

Jeden z graczy Lazio biegł prawą flanką, ale czujny na posterunku Mexes przechwycił futbolówkę i po chwili razem ze swoimi kolegami zaczął konstruowac pierwszą akcję Milanu.

1'

Pierwsza próba oddania strzału Ledesmy, ale źle zagrał piłkę, którą pewnie chwycił Marco Amelia.

20:45

Pierwszy gwizdek sędziego i od środka piłkarze Lazio!

20:43

Zawodnicy witają się na murawie. Za chwile powitanie kapitanów i losowanie stron.

20:40

Piłkarze obu drużyn powoli pojawiają się na murawie. Za kilkanaście sekund zaczynamy!

20:24

Rezerwowi piłkarze Milanu: Muntari, Robinho, Saponara, Birsa, Zapata, Taarabt, Bonera, Emanuelson, Coppola, Balotelli, Gabriel, Zaccardo.

20:23

Rezerwowi piłkarze Lazio: Mauri, Anderson, Lulić, Kakuta, Onazi, Cana, Cavanda, Guerrieri, Strakosha, Postiga.

20:13

W poprzedniej rundzie Lazio rozprawiło się na wyjeździe z Cagliari 2:0, zaś Milan po szalonym meczu przegrał z Parmą na San Siro 2:4.

20:06

Trener Milanu, Clarence Seedorf nie będzie mógł z kolei skorzystać z usług zawieszonego za czerwoną kartkę w meczu z Parmą Abbiatiego oraz kontuzjowanych Abate, El Shaarawy'ego i Petagni.

20:05

Na Stadio Olimpico Lazio będzie musiało radzić sobie bez kilku kontuzjowanych piłkarzy. W tym gronie znajdują się przede wszystkim Federico Marchetti, a także Ederson i Ciani. W pełni sił są za to Candreva i Klose, którzy strzelają bramki jak na zawołanie. Włoch zdobył ich w tym sezonie już osiem, z kolei urodzony w Opolu reprezentant Niemiec sześć.

20:04

W nieco bardziej ponurych nastrojach do meczu przystąpią gracze Milanu. Po dwudziestu ośmiu ligowych kolejach piłkarze ze stolicy Lombardii zajmują dopiero jedenaste miejsce z dorobkiem trzydziestu pięciu punktów. Do lidera z Turynu tracą z kolei już czterdzieści "oczek".

20:02

Lazio, faworyt dzisiejszego spotkania zajmuje obecnie siódmą pozycję z dorobkiem czterdziestu jeden punktów na swoim koncie. W ostatnim czasie gospodarze dzisiejszego spotkania notują tendencję wzwyżkową, bowiem w trzech z czterech rozegranych meczów odnosili zwycięstwo

19:59

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację LIVE z meczu Lazio Rzym - AC Milan. Mamy nadzieje, że mecz ten wprawdzie nie tak emocjonujący jak dzisiejsze Gran Derbi zgromadzi kibiców calcio, którzy nade wszystko kochają włoski futbol.