Inter MediolanInter Mediolan
94'

Koniec mecz. Inter zasłużenie wygrywa 2:1.

90'

4 minuty doliczył arbiter do regulaminowych 90

86'

Ostatnia zmiana w tym meczu za nami

84'

Inter cofnięty na własne przedpole spokojnie oczekuje na kontry gospodarzy.

81'

Josip Ilicic kopnięty w głowę przez Hernanesa ale arbiter nie reaguje. Zaznaczmy tylko, że sytuacja miała miejsce w polu karnym

79'

Matri - zawodnik wypożyczony z Milany zmienia kontuzjowanego Cuadrado

77'

Palacio w polu karnym zespołu z Florencji próbował zagrywać do Taidera ale we wszystko wmieszał się bramkarz, który złapał piłkę.

75'

Ostatni kwadrans spotkania przed nami.

74'

Palacio ogląda kartkę

70'

Taider zmienia Guarina

69'

Zapowiadana zmiana już własnie nastąpiła

67'

Za chwilę na boisku pojawi się Mario Gomez

66'

G o o o o o l l l l l ! ! ! !! Icardi, który nie tak dawno wszedł na boisko z bliska pokonał bramkarza gospodarzy!!!

63'

Zawodnik Fiorentiny także ukarany kartką

62'

Tomović zmienia Rodrigueza

61'

Guarin żółta kartka

59'

Godzina meczu za nami. Spotkanie może się podobać - oby ostatnie 30 minut obfitowało jedynie w więcej sytuacji podbramkowych

57'

Znów podobnie jak to było w pierwszej połowie gra przeniosła się do środka boiska.

55'

Incardi zmienia Milito

52'

Fiorentina przez dłuższą chwilę próbowała skonstruować akcję pod bramką Interu ale ostatecznie nic z tego nie wyszło bo strzelec bramki wyrównującej dla gospodarzy podał do partnera niedokładnie.

50'

Diego Milito zablokowany w polu karnym Fiorentiny - to mogła a nawet powinna być skuteczna odpowiedź Interu

48'

Ajć...jak było blisko aby gospodarze poszli za ciosem ale po ostrej wrzutce w pole karne z piłką minęli się wszyscy i ta wyleciała poza linię końcową

47'

G o o o o o l l l l l l l ! ! ! ! ! Co za początek drugiej połowy !!!! Cuadrado przepięknie uderza z 20 metrów i piłka pod ręką bramkarza wpada do siatki !!!

46'

Rozpoczęcie drugiej połowy za nami!

45'

Arbiter kończy pierwszą połowę zapraszam za kwadrans.

44'

Rolando za faul ogląda kartkę

42'

Yuto Nagatomo uderza na bramkę ale Neto spokojnie łapie piłkę.

40'

Ostatnie minuty pierwszej połowy przed nami. Czy coś jeszcze ciekawego się w tym fragmencie wydarzy?

38'

Diakite po indywidualnej akcji wywalczył korner dla Fiorentiny ale bramkarz gości świetnie piąstkuje piłkę

36'

Wydawałoby się, że to gospodarze pokuszą się o pierwszą bramkę w tym meczu a tutaj jednak nie. Inter wykorzystał dogodną sytuację i na 8 minut przed końcem pierwszej połowy prowadzi.

33'

G o o o o o o o o o l l l l l l ! ! ! ! ! Palacio świetnie wykorzystuje podanie z głębi pola i wyprowadza Inter na prowadzenie !!!!

29'

Po półgodziny gry na uderzenie zdecydował się Marvin Compper piłkę na raty łapie Samir Handanović

28'

Fredy Guarin dośrodkowuje wprost w ręce bramkarza

26'

Znów świetną piłkę dostał Diego Milito ale tym razem po jego uderzeniu piłka trafiła w boczną siatkę.

24'

Wydawało się, że Inter za sprawą Jonathana spróbuje skonstruować jakąś groźniejszą akcję ale niestety - zawodnik gości stracił piłkę i wszystko trzeba było zaczynać od nowa.

22'

Spadło tempo tego spotkania. Drużyny skupiły się na grze w środku pola

20'

Kolejna seria rzutów rożnych dla gości z Mediolanu ale bez konkretnego zagrożenia bramki

18'

Inter naciska i znów gospodarze muszą ratować się wybiciem piłki na korner po którym jednak większego zagrożenia nie ma

17'

Jonathan ogląda żółtą kartkę za faul taktyczny w środku pola

16'

Diego Milito w sytuacji sam na sam strzela w Neto

14'

Kwadrans meczu za nami. Oglądamy dobre i szybkie widowisko. Gospodarze mają co prawda przewagę optyczną ale Inter potrafi się groźnie odgryźć.

13'

Ajććććc.....co za kontra Interu po któej Palacio obija słupek bramki gospodarzy!!

11'

Josip Ilicic z wolnego ale wprost w bramkarza

10'

Juan Cuadrado zatrzymany przez Hermanesa blisko pola karnego Interu

8'

Po początkowym naporze gospodarzy Inter próbuje zawiązać akcję ofensywną ale jak do tej pory obrona Fiorentiny gra bezbłędnie.

7'

Zamieszanie w polu karnym Interu ale ostatecznie Samir Handanović piąstkuje piłkę poza pole karne

4'

Fiorentina zaczyna osiągać przewagę optyczną. Przed chwilą faulowany Juan Cuadrado i będzie groźna okazja dla gospodarzy.

3'

Niewiele brakowało a Palacio wykorzystałby błąd bramkarza Fiorentiny przy wprowadzaniu piłki do gry

3'

Pierwsza dobra akcja prawą stroną gospodarzy ale obrona zażegnała niebezpieczeństwo

2'

Spokojny początek tego spotkania w wykonaniu obu zespołów. Gra głównie w środku pola

1'

Arbiter rozpoczyna spotkanie

20:46

Na boisku witamy oba zespoły a my śpieszymy donieść, że Kamil Stoch podwójnym mistrzem olimpijskim :)

20:40

Rezerwa gości: L. Castellazzi, E. Cambiasso, R. Botta, S. Taïder, A. Ranocchia, D. D'Ambrosio, J. Zanetti, M. Andreolli, M. Icardi, H. Campagnaro, G. Mudingayi, J. Carrizo

20:39

Rezerwowi gospodarzy: F. Roncaglia, M. Bakić, C. Lupatelli, M. Pasqual, A. Rosati, R. Wolski, Ryder Matos, A. Matri, M. Gómez, N. Tomović, Anderson

20:38

Znamy już składy obu zespołów. Za moment przedstawimy rezerwowych obu drużyn.

20:28

W Soczi już za moment Kamil Stoch będzie walczył o drugi złoty medal. My natomiast zapraszamy na spotkanie włoskiej Serie A pomiędzy Fiorentiną a Interem. Oczywiście o wyniku Kamila Was poinformujemy