Inter MediolanInter Mediolan
22:41

Ja już dziękuję za uwagę. Zapraszam na kolejne relacje na Ekstraklasa.net i życzę dobrej nocy.

22:40

Twierdza jaką jest stadion Juventusu nadal niezdobyta."Stara Dama" jak dotychczas wygrała wszystkie 11 spotkań na swoim stadionie nie tracąc nawet punktu. Dziś gospodarze powiększają swoją przewagę w tabeli nad wiceliderem, Romą do 9. oczek. Jednak Rzymianie mają jeden mecz rozegrany mniej, bowiem ich wczorajsze spotkanie z Parmą zostało przerwane po ośmiu minutach z powodu ulewnego deszczu. Nie wiadomo jeszcze kiedy mecz zostanie dokończony.

93'

Koniec spotkania.

91'

Jeszcze staje przed dobrą sytuacją Vucinić. Dobrze przyjął długą piłkę i ograł obrońcę. Jego strzał jednak na słupek sparował Handanović.

90'

Mecz przedłużony o 3 minuty.

86'

Ostatnia zmiana w Juventusie. Vucinić za Llorente.

85'

Milito walczył o górną piłkę w polu karnym, ale przegrał starcie z obrońcą. Defensor gospodarzy jednak tak nieporadnie wybił piłkę, że ta spadła na głowę Palacio, który musiał tylko przystawić odpowiednio głowę. Niestety i tym razem przestrzelił.

82'

Schodzi zdobywca pierwszego gola dla "Juve", Lichsteiner. Zastępuje go Mauricio Isla.

81'

Dobrze wypuszczony Lichsteiner przez Pirlo. Szwajcar z 16. metrów strzela nad bramką.

75'

Dobre dośrodkowanie Alvareza, wybija na róg Bonucci. Niewiele zabrakło, aby obrońca Juventusu trafił do własnej bramki.

74'

Żółta kartka dla Alvareza, za faul taktyczny. Zatrzymał dobrą kontrę "Starej Damy".

72'

Po wrzutce z rogu piłka gdzieś plątała się między nogami zawodników jednej i drugiej drużyny. W końcu trafiła do Rolando, który ładnie przymierzył w długi róg i nie dał szans Storariemu.

72'

GOOOOOL!!!!!!!!! HONOROWE TRAFIENIE INTERU

68'

W ostatnich minutach Inter w ataku. Gospodarze spuścili z tonu, jednak kontrolują sytuację w obronie.

62'

Pierwszą zmianę przeprowadza Antonio Conte. Caceres wchodzi za Barzgliego.

59'

Żółta kartka dla Pogby za brutalny faul na Kovaciciu.

55'

Z autu podanie do Pogby, który dobrze uderzył. Piłkę odbił Handanović, rzucili się tam jeszcze obrońcy by futbolówkę wybić, ale nie zdołali powstrzymać Vidala, który czubkiem buta dziubnął ją i umieścił w bramce.

55'

GOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! VIDAL 3:0!!!!!!!!!!!!

54'

Pierwsza zmiana w tym spotkaniu. Milito za Kuzmanovicia.

50'

Dobra akcja Interu, ale Palacio znowu fatalnie pudłuje.

48'

Duże zamieszanie w polu karnym po wrzutce z rożnego. W tej sytuacji najlepiej odnajduje się Chiellini, który zdobywa bramkę.

48'

GOOOOL!!!!!!!!! 2:0 JUVE

46'

Druga połowa już się rozpoczęła.

21:33

To pierwsze 45 minut zdecydowanie pod dyktando gospodarzy. Inter stworzył tylko jedną sytuację z kontry, ale fatalnie pomylił się Palacio. Mimo dominacji Juventusu wynik cały czas otwarty i po przerwie na pewno będzie ciekawie. Zapraszam za kwadrans.

47'

Koniec pierwszej części.

45'

Pierwsza połowa potrwa o 2 minuty dłużej.

42'

Strzela Asamoah z daleka, Handanović sparował piłkę, ale Ghańczyk jeszcze do niej dobiegł i wywalczył róg.

41'

Świetna kontra Interu, 3 na 2. Strzelał Palacio jednak chciał umieścić piłkę pod poprzeczką i nieznacznie źle przymierzył.

39'

Pogba z prawej strony podaje przed szesnastkę do Teveza. Ten po przyjęciu strzela, ale prosto w ręce Handanovicia.

36'

Nieporozumienie teraz w szeregach ofensywnych gospodarzy, w efekcie Pogba podaje do bramkarza.

31'

Pirlo z rożnego dośrodkował na krótki słupek. Tam tyłem głowy strzelał Lichsteiner, ale piłka przelatuje nad spojeniem słupka z poprzeczką bramki Handanovicia.

27'

Pogba podaje do Teveza, ten z linii końcowej wycofał na 11. metr, ale zabrakło tam partnerów Argentyńczyka i piłkę wybijają obrońcy.

25'

Trochę z przypadku piłka trafia do Pogby w okolicach szesnastki. Strzelił on jednak podobnie jak wcześniej.

22'

Długie podanie Pirlo na prawą stronę do Asamoaha. Ten podaje przed pole karne do Pogby. Francuz zdecydował się na strzał z daleka, ale fatalnie przestrzelił.

16'

Świetne długie podanie Pirlo wylądowało idealnie na głowie Lichsteinera, który urwał się obrońcy. Szwajcar odpowiednio ułozył tylko głowę i spokojnie skierował piłkę do siatki.

16'

GOOOOOOOLLLLLLL!!!!!!! LICHSTEINER NA 1:0

14'

Kontrę gospodarzy przerywa Kuzmanowić. Ostrym wślizgiem wchodzi w Vidala i dostaje żółtą kartkę.

12'

Pogba dośrodkował. W polu karnym głową strzelał Llorente, jednak nie dość, że uderzył obok bramki to jeszcze nieprzepisowo się przepychał.

8'

Przewracany w polu karnym Llorente, ale starcie bark w bark z Juanem i nie ma mowy o faulu

5'

Próbka klepki w Juventusie, ale za mocne podanie Llorente do Teveza za mocne i przejęli obrońcy.

3'

Świetna akcja gospodarzy. Pirlo dośrodkował z rzutu rożnego, piłkę wybijają obrońcy, ale głową w pole karne kieruje ją Asamoah. Tam przyjął Tevez i strzelił bez zastanowienia, ale trafił w wychodzącego Handanovicia. Dobijał jeszcze Chiellini, ale uderzył nad bramką.