1. połowa3 : 1
22:39

Dziękuję za uwagę. Zapraszam na kolejne relacje na Ekstraklasa,net. Dobranoc.

22:39

To było bardzo dobre widowisko na Juventus Stadium. Gospodarze wygrali pewnie, ale momentami Sampodria potrafiła ich postraszyć i pomimo porażki zagrała bardzo dobre zawody. Juventus jednak jest w tym sezonie rewelacyjny na krajowym podwórku i nie dał sobie zrobić wielkiej krzywdy.

93'

Koniec spotkania

90'

To spotkanie potrwa o 3 minuty dłużej.

86'

Boisko opuszcza także Fernando Llorente. W jego miejsce wchodzi Fabio Quagliarella.

85'

Antonio Conte zdecydował się na podwójną zmianę. Najpierw Giovinco za Teveza.

80'

Pierwsza zmiana w Juventusie. Peluso za Asamoaha.

78'

Dużo miejsca przed polem karnym miał Pogba. Francuz świetnie przymierzył i uderzył precyzyjnie po rogu, da Costa bez szans.

78'

GOOOOOOOOOL!!!!!!! JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!

76'

Gastaldello fauluje Llorente i kapitan Sampdorii ukarany za to zagranie żółtą kartką.

74'

Odpowiadają goście. Gabbiadini z daleka w poprzeczkę.

73'

Krótkie rozegranie wolnego, z daleka huknął Pogba, ale prosto w ręce da Costy, który spokojnie łapie piłkę.

70'

Ostatnia zmiana w ekipie gości. Po 70. minutach kończy swój udział w dzisiejszym spotkaniu Paweł Wszołek. Polaka zastępuje Sansone.

70'

Po rzucie rożnym głową strzelał Palombo. Buffon odbił piłkę przed siebie prosto pod nogi Gabbiadiniego i w efekcie Włoch zdobył gola kontaktowego.

70'

GOOOOOOOOL!!!!!!!! SAMPDORIA!!!!!!!!!!!!!!

63'

Dobra kontra Juventusu. Długie podanie do Llorente, ten wyprzedził obrońców, wyszedł sam na sam z da Costą, ale uderzył obok bramki.

61'

Z rutu rożnego dla Samdorii strzelał De Silvestri. Włoch wbiegł w wolną przestrzeń, dobrze strzelił głową. Piłka odbiła sie kozłem i prześlizgnęła się jeszcze po nodze Buffona.

58'

W ostatnich minutach spotkanie trochę siadło. Juventus spokojnie kontroluje boiksowe wydarzenia, nie dopuszcza Sampdorii pod swoją bramkę. Z tego powodu gra się zaostrzyła i toczy się głównie w środku boiska.

54'

Druga zmiana w Sampdorii. Costa zastępuje Mustafiego.

50'

Żółtą kartkąza faul ukarany Pawł Wszołek.

46'

Od początku drugiej części w miejsce Bjarnsona pojawia się Renan.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę.

21:35

Na drugie 45 minut zapraszam za kwadrans.

21:34

Pierwsza część spotkania bardzo ciekawa. Zdecydowana dominacja Juventusu, który pewnie prowadzi. Co prawda lider Serie A, na chwilę stracił koncentrację i sam sobie strzelił bramkę, ale szybko odpowiedział i zasłużenie wygrywa.

47'

Po minucie doliczonego czasu, arbiter zakończył pierwszą połowę.

42'

Arturo Vidal był faulowany w polu karnym i sędzia wskazał na wapno. Sam poszkodowany podszedł do jedenastki i pewnie trafił.

42'

GOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!! SZYBKA ODPOWIEDŹ JUVENTUSU

39'

Paweł Wszołek próbował zagrania do środka pola karnego. Piłkę, wślizgiem chciał wybić Barzagli, ale zrobił to tak nieszczęśliwie, że skierował ją do własnej bramki.

39'

GOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! JUVENTUS PROWADZI JUŻ TYLKO 2:1

33'

Dobre zagranie do Lichsteinera, ale Szwajcar uderza wysoko nad bramką.

30'

Rzut wolny wykonywał sam poszkodowany. Jego strzał odbił się od muru i powędrował na róg. Fatalnie jednak rozegrany rożny przez gości, zero zagrożenia.

29'

Żółta kartka dla Chielliniego. Faulował on Gabbiadiniego w pobliżu pola karnego.

25'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, Llorente wygrał pojedynek główkowy z obrońcami i strzelił ładną bramkę.

25'

GOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! JUVE 2:0

22'

Odpowiada Sampdoria. Po dośrodkowaniu na długi słupek głową strzelał Gastaldello. Włoch był jednak pod piłką, dodatkowo skrócił mu kąt Buffon i strzał nad bramką.

18'

Po prawie 20. minutach gry Juventus w końcu udokumentował swoją przewagę. Pogba podał prostopadle, z drugiej linii wbiegało dwóch zawodników, a jednym z nich był Vidal. Chilijczyk trącił piłkę obok bramkarza i wyprowadził gospodarzy na prowadzenie.

18'

GOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!! JUVENTUS PROWADZI

16'

Pogba z wolnego uderza centymetry nad bramką.

15'

Tevez zdołał oddać strzał, mimo asysty dwóch obrońców. Argentyńczyk trafił jednak w zewnętrzną stronę słupka.

14'

Pogba zagrał przed pole karne. Tam z woleja strzelał Chiellini, piłka odbiła się od obrońcy, obrońca Juventusu próbował jeszcze drugi raz, ale uderzył niecelnie.

12'

Faulowany Tevez ok. 30. metrów od bramki Sampdorii. Dośrodkowanie samego poszkodowanego z rzutu wolnego wybijają obrońcy.

9'

Próbował Lichsteiner z prawej strony boiska, ale jego zagranie zablokował jeden z obrońców gości.

5'

Juventus naciska, ale nie potrafi oddać strzału. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego źle w piłkę trafił Vidal i nie stworzył większego zagrożenia.

3'

Długie podanie podanie w pole karne do Asamoaha, ten szukał jeszcze dogrania w poprzek bramki, ale piłkę złapał da Costa.