AC MilanAC Milan
22:44

Dziękuję już serdecznie za uwagę podczas śledzenie tej relacji. Dobranoc!

22:44

Inter dzięki temu zwycięstwu awansuje na 5. miejsce w tabeli. Milan natomiast kończy ten rok dopiero na 13. pozycji.

96'

KONIEC SPOTKANIA! Inter po bramce Rodrigo Palacio górą w derbach Mediolanu!

94'

Bójka w końcówce spotkania. Winowajcą Sulley Muntari który otrzymuje zasłużoną czerwoną kartkę za faul bez piłki.

94'

Mogła być znakomita okazja Interu na skończenie tego spotkania, ale Icardi nie utrzymał linii spalonego i sędzia musiał użyć gwizdka.

92'

Sędzia doliczył cztery minuty do drugiej połowy tego spotkania. Powoli upływa już druga z nich.

91'

Inter po zdobyciu bramki wycofał się i czeka na ataki rywali, którzy nie potrafią się przedrzeć w pole karne Interu.

87'

GOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ależ niesamowita bramka Rodrigo Palacio! Po zagraniu piłki z prawej strony boiska Palacio strzałem piętą umieszcza piłkę w bramce Milanu!

86'

Końcówka meczu bardzo żywa. Kontra goni kontrę, ale wciąż mamy wynik bezbramkowy, bo brakuje ostatniego podania.

83'

Ostatnia zmiana w drużynie Interu. Mauro Icardi zastępuje Estebana Cambiasso.

82'

Kolejna znakomita szansa Interu, teraz Kovacić groźnie uderza na bramkę Abbiatiego, a ten niepewnie wybija piłkę przed siebie. Nie było jednak nikogo na dobitkę.

82'

Ależ znakomita szansa za Interu! Rodrigo Palacio dwukrotnie nie wykorzystał znakomitej okazji i wciąż may 0-0.

79'

Inter coraz bardziej naciska, teraz uderzenie zza pola karnego Kovacić'a ale wysoko nad bramką.

78'

Inter przeprowadził szybką kontrę, ale w decydującym momencie piłka nie trafiła do gracza Interu i akcja pali na panewce.

77'

Druga zmiana w zespole Milanu, Riccardo Saponare zmienia Alessandro Matri.

73'

Mario Balotelli zdecydował się na uderzenie z rzutu wolnego, piłka mija bramkę Handanović'a.

72'

No i mamy remis w żółtych kartkach. Tym razem ukarany nią Rolando.

71'

Wiek jednak robi swoje, Javier Zanetti opuszcza boisko, a w jego miejsce melduje się Zdravko Kuzmanović.

71'

Druga żółta kartka dla gracza Interu, tym razem ukarany nią Juan Jesus.

69'

Ponownie zrobiło się gorąco w polu karnym Interu! Po wrzutce piłki w pole karne Mario Balotelli doszedł do pozycji strzałowej ale źle złożył się do strzału i na dodatek faulował więc nadal mamy bezbramkowy remis.

68'

Nagatomo wziął teraz sprawy w swoje ręce i po indywidualnej akcji chciał pokonać Abbiatiego, jednak strzał Japończyka pewnie wybronił bramkarz Milanu.

65'

Zrobiło się groźnie w polu karnym Interu, po dośrodkowaniu Kaki piłkę odbił jeden z graczy Interu i był bliski zdobycia bramki samobójczej, jednak ostatecznie futbolówka minęła słupek bramki Handanović'a.

63'

Mamy kolejną żółtą kartkę w tym spotkaniu. Tym razem Nigel De Jong ukarany za powalenie Kovacić'a.

61'

Fredy Guarin został pierwszym zawodnikiem w drużynie Interu ukaranym żółtą kartką. Jest to nagroda za dużą nadpobudliwość w tym spotkaniu.

46'

Przepraszamy, ale przeoczyliśmy zmianę w przerwie w drużynie Milanu. Na drugą część meczu nie wyszedł już Kevin Constant, zastąpił go Urby Emanuelson.

59'

Pierwsza zmiana w drużynie Interu, zmęczonego Taidera zmienia Kovacić.

54'

Balotelli wpadł w pole karne Interu, postanowił sam skończyć akcję i uderzył na bramkę Handanović'a, bramkarz Interu z problemami interweniuje.

52'

Teraz Campagnaro stanął przed znakomitą szansą! Po wrzutce z prawej strony boiska zawodnik Interu strzałem głową skierował piłkę w stronę bramki rywali, tam jednak skutecznie interweniował Abbiati.

50'

Umowni gospodarze tego spotkania, czyli Inter podobnie jak pierwszą, tak samo mocno rozpoczyna drugą część meczu, na razie jednak nie stworzyli sobie jeszcze żadnej znakomitej okazji do zdobycia bramki.

48'

Inter mocno zaczął drugą połowę meczu, Cambiasso uderzył na bramkę Abbiatiego, ten jednak pewnie interweniował.

45'

Właśnie sędzia rozpoczyna drugą część meczu, liczymy na większe emocje niż przez pierwsze 45 minut.

21:50

Piłkarze obu zespołów powoli wychodzą już na plac gry, za moment początek drugiej płowy meczu.

47'

W końcówce pierwszej połowy umknęła nam jeszcze żółta kartka dla gracza Milanu. Kevin Constant za przewinienie otrzymał "żółtko".

49'

Koniec pierwszej połowy spotkania na San Siro. Mimo ciekawego spotkania jak na razie nie obserwowaliśmy bramek, ale miejmy nadzieje że to się zmieni w drugiej części meczu, na którą serdecznie zapraszamy już za parę minut.

49'

Znakomita szansa Interu na koniec pierwszej połowy! Po wrzutce Taidera w pole karne Milanu do strzału głową doszedł Cambiasso, ale minimalnie przestrzelił.

47'

Sędzia do pierwszej połowy meczu doliczył dwie minuty, ten czas za moment upłynie.

45'

W końcówce pierwszej połowy meczu Inter ponownie przejął inicjatywę, ale niewiele z tego wychodzi i nadal mamy wynik bezbramkowy.

41'

Zapata bardzo ryzykownie interweniuje we własnym polu karnym powalając Guarina, sędzia jednak nie zdecydował się sięgnąć po gwizdek.

39'

Kaka ostro dośrodkowuje w pole karne Interu, tym razem Handanović zdołał wybić piłkę poza własne pole karne.

37'

Świetna, szybka akcja Milanu, aż nagle piłka trafiła do De Sciglio i ten próbując dośrodkować posłał piłkę poza plac gry.

33'

Teraz Sulley Muntali oddaje strzał z dalszej odległości, ale futbolówka powędrowała daleko od bramki.

30'

Powinno być 1-0 dla Milanu! Po złej interwencji Handanović'a piłka trafiła do Poli'ego ale ten uderzył piłkę wysoko nad bramką.

27'

Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Za faul w środku pola zostaje ukarany Mattia De Sciglio.

26'

Balotelli z wolnego trafia wprost w mur, jego dobitka także dostaje zablokowana.

25'

Rzut wolny dla Milanu pod polem karnym Interu po faulu Cambiasso na Balotellim. Może być grożnie.

24'

Ależ było teraz groźnie w polu karnym Milanu, po dośrodkowaniu w pole karne Nagatomo doszedł do strzału głową, ale nie zdołał skierować piłki do bramki.

23'

Sulley Muntali zdecydował się na strzał po ziemi z dystansu, jednak futbolówka powędrowała obok bramki Handanović'a.

22'

Teraz próbował zaatakować Milan, ale akcja prawą stroną boiska nie przyniosła nawet rzutu rożnego.

20'

Kaka faulowany przez Guarina w środku boiska i sędzia zdecydował się użyć gwizdka.

18'

Kevin Constant minął z lewej strony boiska jednego z rywali po czym zdecydował się na dośrodkowanie w pole karne Interu. Piłka jednak powędrowała daleko w trybuny.

17'

Fredy Guarin zaskakująco uderza zza pola karnego, piłka powędrowała obok bramki, ale mimo to Abbiati zdecydował się rzucić na piłkę.

16'

Obrona Interu wreszcie ma chwilę oddechu od huraganowych ataków Milanu, piłkę na połowie rywala chciał utrzymać Nagatomo, ale ostatecznie nawet nie wywalczył autu.

14'

De Sciglio zagrał piłkę z prawej strony pola karnego do Kaki, Brazylijczyk zdecydował się na strzał zza pola karnego, ale piłka została zablokowana.

13'

Inter świetnie wyszedł spod pressingu graczy rywala, ale Fredy Guarin zepsuł wysiłek kolegów źle podając piłkę.

12'

Milan coraz bardziej naciska i teraz był chyba najbliżej objęcia prowadzenia. Balotelli niepilnowany otrzymał piłkę w środku pola karnego, jednak niezbyt umiejętnie złożył się do strzału z woleja i futbolówka powędrowała nad poprzeczką bramki Handanović'a.

10'

Ze stałego fragmentu gry "nic się nie urodziło", ale po chwili piłka ponownie powędrowała w pole karne Interu, gdzie Balotelli nie zdołał opanować piłki.

9'

Milan także nie pozostaje dłużny. Szybka kontra, po której przed szansą stanął Mario Balotelli, jego strzał został jednak zablokowany przez gracza Interu i mamy tylko rzut rożny.

8'

Pierwsze uderzenie w tym spotkaniu. Rodrigo Palacio zdecydował się na uderzenie z lewej strony boiska, ale Abbiati złapał piłkę bez problemu.

7'

Na razie Milan spokojnie próbuje konstruować swoją pierwszą ofensywną akcję w tym meczu na połowie rywala. Wszystko kończy się jednak łatwą stratą.

6'

Piłka z środka pola została zagrana do Rodrigo Palacio, jednak na tyle mocno, że ten nie miał żadnych szans do niej dojść.

5'

Inter traci w łatwy sposób piłkę po niedokładnym zagraniu do Nagatomo i Milan może wreszcie na moment utrzymać się przy piłce.

3'

Już na samym początku meczu to Inter próbuje szybko narzucić swój styl gry i atakuje rywala zza miedzy. Jak na razie Milan nie potrafi utrzymać piłki ani na moment.

2'

Pierwsza kontra Interu po której zawrzało na San Siro! Ostatecznie Guarin został sfaulowany przez Muntariego i sędzia przerwał akcję gwizdkiem.

1'

Piłkę jako pierwsi w tym meczu do gry wprowadzili gracze w niebiesko-czarnych kostiumach.

20:48

Rozpoczynamy mecz kończący 17. kolejkę Serie A! Ale to nie tylko mecz, czekają Nas bowiem niesamowite emocje i wielka walka na boisku, którą zafundują nam zapewne piłkarze obu zespołów.

20:44

Piłkarze obu zespołów wychodzą już na perfekcyjnie przygotowaną murawę w Mediolanie gorąco przygotowani przez włoską publiczność!

20:43

Ławka rezerwowych Milanu: Coppola, Cristante, Emanuelson, Gabriel, Matri, Mexes, Nocerino, Pazzini, Zaccardo.

20:42

Ławka rezerwowych Interu: Andreolli, Belfodil, Carrizo, Castellazzi, Icardi, Kovacić, Kuzmanović, Mudingayi, Pereira, Panocchia, Samuel i Wallace.

20:41

Milan natomiast zajmuje dopiero 13. pozycję w ligowej tabeli z dorobkiem 19. punktów. Jednak w przypadku dzisiejszego zwycięstwa podopiecznych Massimiliano Allegri'ego mogą wskoczyć aż na 8. pozycję.

20:40

W ligowej tabeli jak na razie znacznie lepiej prezentuje się jednak Inter, który zajmuje obecnie 6. pozycję w tabeli Serie A i w przypadku dzisiejszego zwycięstwa awansuje "oczko" wyżej.

20:38

Także w liczbie strzelonych bramek Milan wyprzedza swojego rywala zza miedzy. Gracz Milanu zdobyli 430 goli w pojedynkach między tymi zespołami, Inter natomiast zanotował o 30 trafień mniej.

20:37

Dzisiejszy mecz będzie już 271. konfrontacją obu ekip. Jak do tej pory aż 105. razy zwycięsko z tego pojedynku wychodzili piłkarze Milanu, a 93. krotnie gracze Interu. 72 mecze zakończyły się remisem.