4 : 2
Inter MediolanInter Mediolan
1. połowa3 : 2
97'

I koniec ! Hokejowy wynik na Stadio San Paolo. Napoli wygrywa w ważnym meczu z Interem 4:2.

93'

Pandev dopiero wszedł, a już wywalczył karnego ! Sam poszkodowany podchodzi do piłki, jednak fantastycznie broni Handanović.

90'

Ostatnia zmiana w Napoli. Anthony Réveillère schodzi, wchodzi Pandev

88'

Emocje opadły. Napoli długo trzyma piłkę, aby nie narazić się na stratę bramki, a Inter nie ma pomysłu co z tym faktem zorbić

86'

Owacjami na stojąco żegnany Mertens. Za niego Pablo Armero.

81'

W międzyczasie zmiana. Icardi, za Campagnaro.

82'

Indywidualna akcja Insigne, który strzela z narożnika pola karnego, jednak z tego strzału wyszło dobre dośrodkowanie, a Jose Maria Callejon, pakuję piłkę do pustej bramki.

81'

4:2 ! Chyba mamy już po meczu ! Callejon strzelcem bramki

78'

Zmiana w ekipie Napoli. Higuaina zmienia Behrami.

72'

Ależ pech Interu ! Ręką zagrywa Alvarez i otrzymuje drugą żółtą kartkę ! Goście będą kończyć w dziesiątkę.

70'

Do wejścia gotowy był Pepe Reina, jednak bramkarz gospodarzy podnosi się i będzie w stanie kontynuować grę.

70'

Długo na boisku leży Rafael po starciu z Guarinem. Co będzie z bramkarzem Napoli ?

67'

Ponownie Inter ! Sam na sam z Rafaelem Guarin. Ten ostatni przenosi jednak pilkę nad poprzeczką.

66'

Inter w natarciu, Nagatomo ładnie ograł obrońców Napoli wyłożył piłkę na piąty metr, ale obrońcy w porę naprawili swoj błąd !

61'

Pierwsza zmiana w tym meczu. Kovacić zmienia Taidera.

60'

Potężny strzał Callejona. Bramkarz gości zasłonięty, nawet nie drgnął. Gdyby to leciało w światło bramki, to mielibyśmy piękną bramkę.

54'

Ładny strzał z dystansu Insigne ! Z problemami broni Handanović

52'

Dobre dośrodkowanie Palacio, wybijają obrońcy na rzut rożny,

49'

Strzał Alvareza w polu karnym zablokowany, a za chwile już w akcji Napoli. Higuaina w ostatniej chwili powstrzymał Rolando.

47'

Żółta kartka dla Alvareza za faul na Mertensie.

46'

Druga połowa meczu Napoli - Inter właśnie się rozpoczęła.

21:50

Zawodnicy pojawiają się powoli na boisku, za chwilę zaczniemy drugą połowę.

21:36

Dobre widowisko na Stadio San Paolo, emocji jak i bramek nie brakuje.

47'

Malutki Japończyk zamyka akcje Alvareza i pakuję piłkę do pustej bramki. I tym akcentem arbiter kończy pierwszą połowę.

47'

Bramka kontaktowa dla Interu ! Nagatomo zdobywcą gola.

45'

Dwie minuty dłużej potrwa ta połowa

43'

Insigne w polu karnym pokręcił Campagnaro, ale ostatecznie został wygoniony za linie szesnastu metrów.

42'

Przed chwilą asystował, teraz sam strzela bramkę. Strzał Mertensa odbija Handanović, jednak przy dobitce Szwajcara nie miał żadnych szans

42'

Kolejny cios ! 3:1 ! Dzemaili !

39'

Kolejny zabójczy kontratak Napoli. Prostopadłe podanie przejmuje Dzemaili, wykłada piłkę Mertensowi, a Belg kieruję piłkę wprost pod poprzeczkę !

39'

Co za mecz ! 2:1 !!! Mertens strzelcem bramki !

36'

Indywidualna akcja prawą stroną Guarina, który podaje płasko w pole karne do Palacio, a ten przepuszcza piłkę między nogami, wiedząc, że z tyłu wbiega już Cambiasso. Argentyńczyk z najbliższej odległości pakuje piłkę do siatki.

35'

I mamy wyrównanie ! Esteban Cambiasso !

29'

32'

Żółta kartka dla Inlera

29'

Taider ładnie miękko dośrodkowuje w pole karne ze stałego fragmentu gry, do piłki dochodzi Palacio ale jego uderzenie ląduje na trybunach.

26'

Teraz groźnie pod drugą bramką Interu. Ładna akcja Ricky Alvareza, jednak nikt nie zamknął jego dośrodkowania.

26'

Poprzeczka ! Mogło być 2:0, jednak strzał Higuaina z prawej strony boiska obija poprzeczkę !

24'

Wydaje się, że gospodarze postanowili poczekać na rywali, na własnej połowie. Od kilku minut, Inter przy piłce.

22'

Strzał z dystansu Guraina spokojnie mija poprzeczkę, bez większego zagrożenia.

19'

Kontratak Napoli, ale pospieszył się z tym podaniem Maggio i przejął piłkę Handanović. Higuain niepocieszony.

17'

Ładna akcja Interu Mediolan. Piłka jak po sznurku krążyła między zawodnikami gości, jednak wszyscy zaprzepaszczone przez spalonego. A na nim Alvarez.

15'

Znowu krótko rozegrany rzut rożny przez Inter. Nagatomo strzela z dystansu, jednak prosto w ręce Rafaela.

14'

Po tej bramce Inter został zamknięty na własnej połowie.

11'

Strzelec bramki leży na murawie, mamy przerwę w grze.

9'

Długie wrzucenie piłki w pole karne Handanovicia przez Inlera, Nagatomo źle wybił piłkę, a ta wpadła wprost pod nogę Higuaina, który pewnym strzałem w długi róg pokonał bramkarza gości.

9'

Gooooooool !!! 1:0 Gonzalo Higuain !

7'

Krótko rozegrany rzut rożny przez Mediolańczyków, wyłożenie piłki na nogę Cambiasso ale pomocnik pomylił się o kilka dobrych metrów.

7'

Bliski bramki Palacio ! Dobre dośrodkowanie Cambiasso, ale na spalonym napastnik gości

4'

Wysoki pressing Napoli nie pozwala na rozegranie piłki Interowi.

1'

Pierwszy gwizdek arbitra i zaczynamy !

20:46

Walter Mazzarri przywitany na Satdio San Paolo gwizdami

20:45

Obie ekipy wychodzą już na murawę. Za chwile zaczynamy ostatni mecz niedzielnej serii spotkań w Serie A.

20:44

Dziś spotykają się dwie, ofensywnie grające drużyny. Możemy być pewni dużych emocji i kilku bramek.

20:41

Rezerwowi piłkarze Interu: Castellazzi, Carrizo, Zanetti, Juan, Andreolli, Wallace, Pereira, Belfodil, Kovacic, Mudingayi, Kuzmanovic, Icardi

20:40

Rezerwowi piłkarze Napoli: Reina, Colomb, Uvini, Britos, Armero, Bariti, Pandev, Radosevic, Cannavaro, Behrami, Zapata

20:40

W tej chwili gospodarze mają na swoim koncie 32 punkty i plasują się na trzeciej pozycji w tabeli. Z kolei Inter z 28 "oczkami" zajmuję piątą pozycję.

20:39

Serdecznie witamy w relacji LIVE z ostatniego, niedzielnego meczu 16. kolejki Serie A, w którym Napoli zmierzy się na Stadio San Paolo z Interem Mediolan.