Niedziela, 24 listopada 2013, godz. 15:00
Lazio RzymLazio Rzym
96'

Koniec -- Daniele Orsato kończy mecz.

94'

G o o o o l l l l l l ! ! ! ! ! ! Dramat gospodarzy !!!! Na kilka sekund przed końcem meczu Cana wpada w pole karne i strzałem przy słupku pokonuje bramkarza

93'

Maresca zmienia Palombo

91'

Petagna za zagranie piłki ręką

90'

4 minuty dolicza sędzia do regulaminowych 90

87'

Ostatnie szanse w tym meczu Lazio jednak goście są niedokładni.

84'

Ostatnie minuty tego spotkania przed nami. Lazio przed meczem z Legią gra bardzo, bardzo przeciętnie.

83'

Lazio na swojej połowie rozpoczyna znów kolejną akcję. Jednak to wszystko jest bardzo czytelne i łatwe do rozszyfrowania

80'

Petagna zmienia Pozziego

79'

Mihajlović za moment wykorzysta kolejną zmianę w swoim zespole

77'

Ederson w ostatniej chwili powstrzymany przez obrońców z Genui

75'

Kwadrans do zakończenia meczu. Jak w ostatnim fragmencie meczu zaprezentuje się Lazio?

73'

Lazio rzuca wszystko na jedną kartę. Sampdoria jednak kapitalnie się broni

72'

Hermanes fauluje Pozziego

70'

Ederson zmienia Candreve

70'

Trener Petković za chwilę wykorzysta komplet zmian

68'

Hermanes zmienia Ladesme

67'

G o o o o o l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! ! Po ogromnym zamieszaniu w polu karnym Lazio Roberto Soriano wpycha głową piłkę do siatki!!! Niespodzianka w Genui!!

66'

Na innych boiskach gole padają - czy takowych doczekamy się także w Genui?

65'

Lulić otrzymuje kartkę. Nerwowo w Genui

62'

Sampdoria jednak się nie poddaje. Pozzi wywalczył po podaniu od Soriano korner

61'

Perea trafia w słupek z 7 metrów!!

60'

Uderzenie z bardzo daleka Soriano spokojnie łapie bramkarz

59'

Reaguje także trener gospodarzy - Soriano zmienia Wszołka

56'

Perea zmienia Balde Keite

56'

Lazio próbuje wykorzystać to, że ma przewagę. Piłkarze ze stolicy rozgrywają piłkę na połowie Sampdorii ale do bramki gospodarzy jeszcze daleko

53'

Dobrze radzą sobie gospodarze w pierwszych minutach po stracie zawodnika. Nie widać do tej pory tego, że jedna z drużyn ma przewagę jednego gracza

51'

Od rzutu z autu rozpoczną gospodarze po akcji Obianga

49'

To prawdziwy dramat gospodarzy, którzy całą drugą połowę będą musieli grać w osłabieniu.

47'

Krsticic ukarany czerwoną kartką za faul na jednym z rywali. Można mieć jednak wątpliwości czy ten faul był aż tak groźny

46'

Zaczynamy!!

45'

Sędzia kończy pierwszą część meczu. Zapraszam po przerwie

45'

Minutę doliczył sędzia do pierwszej części spotkania

43'

Konko wpadł w pole karne ale źle trafił w piłkę i ta poleciała wysookooo nad poprzeczką

41'

Gołębie chyba znudziły się oglądaniem ostatnich minut bo przeniosły się w inne miejsce.

39'

Floccari wpadł w pole karne ale został doskonale zablokowany. Gospodarze w końcówce pierwszej połowy osiągają zdecydowaną przewagę.

37'

W ostatnich minutach uaktywnił się Paweł Wszołek ale brakuje mu dokładności.

36'

Nicola Pozzi jakby czytał co przed chwilą napisałem i po ładnej akcji mocno strzelił z 10 metrów. Obrońcy jednak to uderzenie zablokowali

35'

Nieśmiałe gwizdy rozlegają się na stadionie a to nieodzowny znak, że na murawie nie dzieje się wiele ciekawego

32'

Nenad Krsticić to trzeci zawodnik w tym meczu ukarany kartką

32'

Bardzo wysoki pressing stosują zawodnicy gospodarzy co kończy się szybkim odbiorem piłki od graczy gości

30'

Angelo Palombo ładnie przeszedł z obrony do ataku ale w ostatniej fazie akcji dało o sobie znać to, że zawodnik nie jest napastnikiem i stracił łatwo piłkę

28'

Kolejny rzut wolny dla Sampdorii jednak poza zamieszaniem w polu karnym Lazio nic z niego ciekawego dla gospodarzy nie wynikło.

25'

Nenad Krsticić potyka się prowadząc pikę blisko pola karnego gości i traci futbolówkę. Oczywiście arbiter słusznie nie odgwizduje faulu.

23'

Jak do tej pory najciekawszymi wydarzeniami tego meczu są przeloty ptaków, które od czasu do czasu lądują na murawie.

23'

Uspokoiło nam się na boisku w Genui. Arbiter musi często przerywać mecz gwiżdżąc faule. Przed chwilą kartkę zobaczył Obiang.

19'

Słabe dośrodkowanie Costy w pole karne Lazio kończy się stratą piłki

16'

Cana ogląda pierwszą kartkę w tym meczu za brzydki faul

16'

Pierwszy kwadrans meczu za nami. Szybkie tempo, dużo walki i jak do tej pory najmniej sytuacji pod bramkami

12'

Mocne uderzenie z dystansu Pedro Obianga, który na 16 metrze dostał piłkę od Wszołka. Futbolówka jednak przelatuje obok bramki

11'

Abdoulay Konko faulowany pod własnym polem karnym przez rywala i od rzutu wolnego goście

11'

W pierwszych minutach oglądamy dużo walki w środku boiska i próby kontrolowania meczu

9'

Lazio przez kilka ostatnich chwil pod bramką Sampdorii ale gospodarze dwukrotnie dobrze i daleko od własnej bramki wybijają piłkę

8'

Sergio Floccari uprzedzony przez obrońców i piłka w rękach bramkarza gospodarzy

7'

Sampdoria na swojej połowie próbuje wciągnąć rywali aby przeprowadzić szybką i skuteczną kontrę

5'

Od początku meczu widzimy szybkie tempo gry

3'

Po akcji Sergio Floccariego mamy pierwszy korner w tym meczu

1'

Pierwsza szansa gospodarzy ale Manolo Gabbiadini zablokowany przez obrońców

1'

Daniele Orsato rozpoczyna spotkanie

14:57

Witamy na boisku oba zespoły. Przypomnijmy, że już w czwartek Lazio zawita do Warszawy na mecz z Legią

14:45

Rezerwowi Sampdorii: Renan, M. Rodríguez, V. Regini, R. Soriano, B. Bjarnason, V. Fiorillo, S. Gentsoglou, S. Poulsen, A. Petagna, M. Fornasier, D. Gavazzi, E. Maresca

14:40

Rezerwowi gości: E. Berisha, L. Biglia, Felipe Anderson, Hernanes, Ederson, Á. González, Bruno Pereirinha, Vinícius Freitas, B. Perea, L. Cavanda, D. Novaretti, T. Strakosha

14:23

W spotkaniu, które rozpocznie się o 15 spotkają się 8 z 18 drużyną w ligowej tabeli włoskiej Serie A. Czy gospodarze, którzy nie są faworytami będą potrafili wygrać z faworyzowanymi zawodnikami Lazio?

14:17

Zaczynamy relację NA ŻYWO z meczu ligi włoskiej w którym Sampdoria Genua zagra z Lazio Rzym. W barwach gospodarzy od pierwszej minuty ma wystąpić Paweł Wszołek