Sobota, 9 listopada 2013, godz. 20:45
Inter MediolanInter Mediolan
2 : 0
94'

I koniec! Inter wygrywa z Livorno 2:0! Dziękuję za uwagę i życzę przyjemnej nocy!

93'

Jeszcze żółta kartka dla Rolando.

92'

Znakomity drybling w środku pola Zanettiego. Piłka po chwili trafiła do Kovacevicia, ten również popisał się dobrym dryblingiem i znakomicie wysunął piłkę do Nagatomo. Ten nie miał problemów z wykończeniem i mamy 2:0!

91'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! NAGATOMO!

87'

Ostatnia zmiana u gości. Wchodzi Borja a boisko opuszcza Gemiti.

86'

Jonathan wybił piłkę na aut i położył się na boisku. Nie może grać, próbował wstać, ale sam nie dał rady.

85'

Zanetti przy piłce i stadion od razu odżywa!

85'

Znów nudno na boisku...

82'

Piłkarz Livorno - Pasquale Schiattarella - ukarany żółtą kartką

81'

Ostatnia zmiana w Interze. Zanetti za Teidera!

79'

Aktualne posiadanie piłki - 62%/38%

75'

Strzał Paulinho głową, ale niecelny. Livorno... wciąż bez celnego strzału w tym meczu.

74'

Warto dodać, że ta kartka eliminuje Paulinho z najbliższego meczu z Juve.

73'

Żółtko dla Paulinho za dotknięcie piłki ręką.

71'

Zmiana w Interze. Belfodil za Guarina.

70'

Bardzo spokojne ostatnie 5 minut, bez żadnych ciekawych akcji.

65'

Świetna akcja Interu zakończona strzałem, ale tez obrona na najwyższym poziomie! W końcu coś ciekawego w tym meczu!

66'

Zmiana w Livorno. Emeghara za Siligardiego.

63'

Livorno coraz częściej dochodzi do głosu, ale nadal są bez celnego strzału. Ogółem mają 4 próby i wszystkie niecelne.

60'

Słabe dośrodkowanie Palacio i rywale szybko przejmują piłkę.

58'

Pierwsza zmiana w Interze. Kovacić za Alvareza.

55'

Strzał Emersona z rzutu wolnego, ale piłka przelatuje z prawej strony bramki.

52'

Strzał z rzutu wolnego, ale prosto w mur.

51'

Inter będzie miał rzut wolny w groźnym miejscu bo faulowany był Guarin.

47'

Dośrodkowuje Taider, ale Livorno bez problemu oddala zagrożenie.

45'

Wracamy na Giuseppe Meazza. Jeżeli obraz z pierwszej połowy się utrzyma to Livorno musi się modlić, żeby Inter utrzymał słabą skuteczność.

45'

2 Żółte kartki 1

47'

I koniec pierwszej połowy! Druga część meczu za kwadrans!

47'

Alvarez strzela, ale bramkarz świetnie broni i wybija piłkę na rzut rożny.

45'

Dwie minuty doliczone.

43'

Inter jeżeli chodzi o samą grę o zmiażdżył w pierwszej połowie Livorno. Piłkarze gości nie mają za wiele do powiedzenia i chyba niestety, dla dobra widowiska, trzeba się spodziewać, że taki stan rzeczy utrzyma się do samego końca.

41'

Posiadanie piłki:
  • Inter / Livorno
  • 72% / 28%
39'

Na bramkę Handanovicia strzelał Luci i piłka była bardzo groźna, ale jednak niecelna. To pierwszy strzał Livorno w tym meczu, w dodatku niecelny, Wciąż czekamy na celne uderzenie.

36'

Jonathan wykonuje rzut rożny dla Interu i... obrońcy Livorno górą.

34'

Livorno cały czas nie oddało ani jednego strzału w stronę bramki Handanovicia. I wliczam w to też niecelne uderzenia.

33'

Kolejna żółta kartka. Tym razem ukaranym jest Walter Samuel.

32'

Pierwsza żółta kartka dla piłkarza Interu w tym meczu. Ukarany za faul na Duncanie jest Ranocchia.

30'

GOL SAMOBÓJCZY BRAMKARZA! BŁĄD PRZY INTERWENCJI DAJE PROWADZENIE INTEROWI!

26'

Palacio uderza głową, ale piłka poleciała tuż obok lewego słupka!

24'

Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Duncan fauluje Guarina.

22'

Inter miał szansę na dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale obrońcy Livorno stanęli na wysokości zadania.

19'

Gra była wznowiona bez poszkodowanego, który jednak po chwili wrócił na murawę.

17'

Cambiasso potrzebuje pomocy medycznej. Gra znów przerwana.

15'

Dobra akcja Interu Mediolan, ale jednak Rodrigo Palacio był na spalonym.

14'

Schiattarella wraca na murawę.

12'

Pasquale Schiattarella jest poszkodowany. Personel medyczny spróbuje umożliwić mu kontynuowanie gry.

11'

Posiadanie piłki z pierwszych minut:
  • 64% / 36%

8'

To Inter jest stroną dominującą w tych pierwszych minutach ale nie dość, że nie ma to potwierdzenia w bramkach to jeszcze nawet w groźnych akcjach. Jak na razie nie widzieliśmy żadnego strzału na bramkę.

4'

Bardzo spokojny początek. Inter wymienia podania i szuka luki w obronie gości.

1'

I zaczynamy! Czy Livorno da radę zagrozić Interowi? Czy będą w tym meczu jakieś emocje? Bardzo na to liczymy!

20:46

Piłkarze są już na murawie stadionu Giuseppe Meazza!

20:33

Inter jest w tabeli czwarty i do trzeciego Juventusu piłkarze Waltera Mazzarriego tracą sześć punktów. Warto przypomnieć, że jest to miejsce dające start w Lidze Mistrzów. Livorno natomiast po 11 spotkaniach ma 12 punktów na koncie. Czyli tyle ile AC Milan. Do dzisiejszego rywala traci równo dziesięć punktów.

20:28

Witam w relacji LIVE ze spotkania Interu Mediolan z beniaminkiem Serie A - Livorno. Inter jest zdecydowanym faworytem tego spotkania, co nie jest niczym nadzwyczajnym. Pamiętajmy jednak, że w futbolu nie tacy faworyci przegrywali. Liczymy na wyrównany mecz z dużą ilością ciekawych akcji.