Parolo chciał ładnie, piętką oszukać Barzagliego, ale obrońca Juventusu nie dał się zaskoczyć.

Ostatnia zmiana w Parmie. Marchionni opuszcza boisko, a pojawia się na nim Joel Obi.

Dośrodkowanie Pirlo zamykał Quagliarella. Uderzył jednak głową, obok bramki.

81'

Druga zmiana w ekipie gospodarzy. Za Gargano wchodzi Sansone.

76'

Już w pierwszej akcji po wejściu Quagliarella huknął z daleka w poprzeczkę. Piłka spadła na 11. metr, tam dobiegł do niej Pogba i skutecznie dobił strzał Włocha.

76'

GOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! JUVE 1:0

75'

Schodzi także drugi napastnik Juventusu. Za Teveza pojawia się Quagliarella.

75'

Kolejna zmiana w drużynie gości. Na murawie pojawia się Llorente, a zastępuje Sebastiana Giovinco.

72'

Parolo z daleka, ale obok bramki.

70'

Pierwsza zmiana także w ekipie gości. Pedro Mendesa zastępuje Felipe.

68'

Cassano miękko dośrodkował do Amauriego. Wrzutka jednak za wysoka i napastnik Parmy nie dał rady doskoczyć do piłki.

65'

Teraz Parma zamknęła gośći w okolicach ich pola karnego. Rożny dla gospodarzy, ale źle rozegrany.

64'

Parolo próbował uruchomić Cassano, ale podał niecelnie.

61'

Pierwszą zmianę dokonuje Antonio Conte. Pirlo w miejsce Marchisio.

54'

Żółta kartka dla Giovinco.

52'

Z bliskiej odległości źle strzelił Amauri.

52'

Tevez spod linii końcowej wycofał piłkę do Giovinco, ale ten uderzył po ziemi bardzo lekko.

50'

Żółta kartka dla Padoina za faul taktyczny.

46'

Rozpoczyna się druga połowa

18:50

Pierwsza część spotkania nieciekawa. Niemrawe ataki z obu stron, na razie nie zanosi się na jakiekolwiek gole w tym spotkaniu.

45'

Koniec pierwszej połowy

44'

Żółta kartka dla Marchisio, za faul na Biabianym.

39'

W końcu szybsza akcja Parmy, ale Cassano przegrał drybling z Ogbonną, na lewej stronie.

35'

Wieje nudą z murawy. Próbowali Vidal i Gobbi z daleka, ale brakowało im precyzji.

30'

Pierwsze pół godziny spotkania toczone w dość ospałym tempie. Brakuje szybkich akcji, obie ekipy długo budują swoje akcje, ale nie potrafią sobie stworzyć dobrych sytuacji.

29'

Dośrodkowywał Giovinco, ale nikt nie zamknął akcji i piłka wychodzi za boisko.

27'

Strzelał z daleka Vidal, ale uderzył prosto w środek bramki i piłkę łapie Miranda.

25'

Próbował Juventus, ale nie przejął piłki Asamoah i aut dla gospodarzy.

17'

Ładna dwójkowa akcja Teveza i Giovinco. Argentyńczyk nie zdołał oddać jednak czystego strzału i po raz kolejny piłkę złapał bramkarz Parmy.

14'

Za głębokie dośrodkowanie Pogby, prosto do rąk Mirandy.

12'

Ładne podanie za linię obrony, do Padoina. Z bramki dobrze jednak wychodzi Mirante i łapie piłkę bez najmniejszego wysiłku.

9'

Dobrze, po ziemi dośrodkował Asamoah,ale piłkę wślizgiem wybił Lucarelli.

5'

Ogbonna wycofał do Buffona, ale tak niefortunnie, że bramkarz Juventusu ledwo zdołał wybić piłkę na aut. Bardzo blisko niego był już Amauri.

3'

Żadna z drużyn nie potrafi na razie zawiązać dobrej akcji. Obie ekipy długo budują swój atak pozycyjny.

1'

Rozpoczynamy spotkanie

17:47

Po dziesięciu spotkaniach Parma jest, w tabeli 11. z dorobkiem 12. punktów. Z kolei Juventus plasuje się na 3. miejscu i zgromadził do tej pory 25 oczek. Tyle samo co drugie Napoli i o 5 mniej od lidera, Romy.

17:44

Dobry wieczór. Rozpoczynamy relację z meczu 11. kolejki Serie A pomiędzy Parmą i Juventusem.