Milan po bardzo słabym spotkaniu zasłużenie przegrywa z Fiorentiną.

Milan jest dziś bezradny. Piłkarze Allegrego nie potrafią nawet zawiązać dobrej akcji.

Sędzia dolicza 3 minuty.

89'

Kolejna zmiana w ekipie gości. Olivera zastępuje Matosa.

84'

Ładna indywidualna akcja Matosa. Przebiegł z piłką kilkanaście metrów i uderzył z ok. 16. metrów. Jego strzał powędrował jednak obok bramki.

78'

Milan długo budował swój atak, aż w końcu Kaka dośrodkował, ale jego wrzutkę wybił jeden o defensorów drużyny gości.

75'

Rzut rożny dla gości źle wykonany ale piłkę przejął Joaquin. Hiszpan ładnie minął rywala i dośrodkował w pole karne. Piłkę jeszcze strącił Gabriel, ale tak niefortunnie, że spadła pod nogi Borjy Valero, który tylko dołożył nogę i powiększył prowadzenie gości.

75'

GOOOOOOL!!!!!!!! 2:0 FIORENTINA

73'

Fiorentina w ataku. Pasqual wywalczył rzut rożny.

70'

Zmiana także w Milanie. Za Muntariego wchodzi Sapunara.

69'

Zmiana w Fiorentinie. Joaquin zastępuje Rossiego.

67'

Za głębokie dośrodkowanie Muntariego, wybija piłkę Neto, przejął ją Kaka, ale jego strzał zablokowany.

64'

Milan próbuje naciskać, ale dobrze goście radzą sobie z grą obronną i podopieczni Allegrego są bezradni.

60'

Żółta kartka dla Balotellego i Włoch będzie musiał pauzować w następnej kolejce.

58'

Strzelał Montolivo, ale rykoszet i rożny dla Milanu.

57'

Pierwsza zmiana w Milanie. Birsę zastępuje Niang.

55'

Faul taktyczny Aquilaniego na środku boiska. Faulowany Balotelli.

53'

Próbował Kaka, ale otoczyło go kilku piłkarzy Fiorentiny i nic nie wyszło z akcji Brazylijczyka.

50'

Na razie obie drużyny grają otwarty futbol, ale są dobrze zorganizowane w obronie i dlatego brakuje dobrych sytuacji.

46'

Rozpoczyna się druga połowa

21:34

Zapraszam za kwadrans.

21:33

Milan przeważa, ale nie ma szczęścia. Gospodarzom brakuje dobrego wykończenia. Fiorentina, z kolei szuka swoich szans po kontrach i stałych fragmentach. Jeden z takich elementów im wyszedł i dzięki temu prowadzą.

48'

Koniec pierwszej połowy.

45'

2 minuty doliczył sędzia, a Balotelli próbował wymusić rzut karny ale sędzia okazał się dla Włocha pobłażliwy i nie ukarał go kartką.

45'

Dobrze odzyskał Kaka i podał na skrzydło do Muntariego. Ten dośrodkował, a w polu karnym przewrotką próbował uderzać Birsa, ale nieczysto trafił w piłkę i nic nie wyszło z tej akcji.

44'

Szansa na dobrą akcję gości zmarnowana. Matos dotyka piłki ręką.

42'

Wrócił już na boisko Balotelli.

40'

Leży na boisku Balotelli po starciu z jednym z rywali.

35'

Jakiś uraz Ambrosiniego i musi on opuścić boisko. Zastępuje go Matias Vecino.

33'

Borja Valero dośrodkował, ale niecelnie i prosto w ręce Gabriela.

32'

Indywidualna akcja Rossiego. Fauluje go de Jong. Rzut wolny w podobnej odległości, z której Milan wcześniej stracił bramkę.

28'

Uderzył po ziemi, z wolnego Vargas. Piłka odbiła się od muru zmyliła Gabriela i wpadła idealnie przy prawym słupku jego bramki.

27'

GOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! FIORENTINA

27'

Faulował Muntari ok. 25 metrów od własnej bramki. Wolny dla Fiorentiny.

25'

Milan cały czas naciska, ale Fiorentina dobrze się broni. Mimo tego goście nie mogą przeprowadzić skutecznej kontry.

17'

Dobrze wbiegał Zapata w pole karne, do dośrodkowania z rogu od Kaki. Kolumbijczyk uderzył jednak głową nad bramką Neto.

14'

Strzelał po ziemi matos z ostrego kąta, ale Gabriel nie dał się pokonać.

12'

Balotelli mocno wstrzelił piłkę w pole karne, ale Aquilani wybija na rzut rożny.

11'

Akcja Balotellego z lewej strony. Wślizgiem sfaulował go Ambrosini i wolny dla gospodarzy.

9'

Zamknięta Fiorentina po kolejnym rogu Milanu. Goście zdążyli jednak wyjść z opresji.

5'

Kontra Fiorentiny po rożnym Milanu szybko powstrzymana przez Kakę.

3'

Próbuje Milan od początku, ale na razie zbyt anemicznie.

1'

Rozpoczyna Milan

20:35

Gospodarze bardzo słabo rozpoczęli ten sezon. Zajmują dopiero 10. miejsce w tabeli z 12. punktami. Z kolei Fiorentina gra konsekwentnie, na swoim poziomie. Do tej pory zgromadziła 18 oczek i jest 6.