Niedziela, 27 października 2013, godz. 15:00
Udinese CalcioUdinese Calcio
0 : 1
AS RomaAS Roma
16:57

Rzymianie ustanowili nowy rekord wygrywając dziewiąty raz z rzędu od początku sezonu. Co prawda nie było to zwycięstwo w pełni zasłużone, ale trzy punkty idą na konto Giallorossich. Za uwagę dziękuje Szymon Janczyk!

93'

Koniec! Roma znów wygrywa!

93'

Oberwało się jeszcze Marquinho.

93'

Strasznie dużo kartek pokazał dziś arbiter. Tym razem ukarany Pinzi.

92'

Uderzał Basta, ale De Sanctis był na posterunku.

90'

Ranagie ostatnią nadzieją Udinese. Zastępuje Muriela, a sędzia dolicza trzy minuty.

86'

Roberto Pereyra ukarany żółtą kartką.

85'

Udinese jeszcze powalczy. Maicosuel zastępuje Lazzariego.

81'

Bradley zalicza wejście smoka!!! Mamy bramkę dla Romy, czy goście zdołają wywieźć trzy punkty z Udine?

80'

Bradley zastępuje Borriello

77'

Heurteaux zmieniony przez Dusana Bastę.

75'

Chyba nie zobaczymy dziś na boisku Piotra Zielińskiego, chociaż jest jeszcze 15 minut. Trener Guidolin nie przeprowadził jeszcze żadnej zmiany.

70'

Strzał niecelny - Di Natale.

70'

Rzymianie szybko reagują. Torosidis zmienia Pjanica.

68'

Strzał niecelny - Udinese.

67'

Roma w dziesiątkę! Z boiska za drugą żółtą kartkę wyleciał Maicon!

64'

Tym razem korner dla Udinese. Może wpadnie...?

63'

Trener Rudi Garcia zorientował się, że nie ma już wiele czasu. Marquinho zmienia Florenziego.

62'

Strootman przegrywa "główkę" i wciąż mamy remis.

60'

Roma ma rzut rożny, może być groźnie.

59'

Jeśli Roma chce podtrzymać passę musi ruszyć do ataku. Niestety teraz gra wygląda nieciekawie, obydwa zespoły wymieniają piłkę między sobą.

54'

Znów po jednej sytuacji dla obydwu drużyn. Najpierw fatalnie strzelał Maicon a później Castan zablokował uderzenie Di Natale.

50'

Gra wciąż toczy się powoli. Widać, że Romie brakuje dziś Tottiego.

48'

Na spalonym Di Natale.

47'

Kelava może zostać bohaterem spotkania. Kolejna świetna interwencja golkipera Udinese.

46'

Zaczynamy drugą część spotkania!

45'

Do przerwy 0:0. Rozczarowujący mecz w Udinese.

43'

Znów świetna parada Kelavy! Tym razem broni uderzenie z dystansu Miralema Pjanica.

41'

Thomas Heurtax to drugi zawodnik Udinese z żółtą kartką na koncie.

39'

Trzecia kara indywidualna dla piłkarza Romy. Florenzi ukarany żółtą kartką za faul.

36'

KELAVA! Golkiper Udinese efektowną paradą broni uderzenie Boriello!

36'

Wciąż bez bramek na Stadio Friuli. Gra nieco się wyrównała, ale żaden z zespołów nie potrafi się przełamać.

33'

Niecelny strzał Adama Ljajica!

32'

Pjanić marnuje dobrą okazję. Szarżuje w pole karne ale strzela obok bramki!

29'

Najpierw uderzał Di Natale a później swoją okazję miała Roma. Obydwa strzały zostały jednak zablokowane.

27'

Spotkanie jak na razie nie zachwyca. Sporo rozgrywania piłki, przeważają gospodarze ale gra nie jest porywająca.

25'

Trzecia żółta kartka w dzisiejszym spotkaniu. Tym razem ukarany został Daniele De Rossi.

22'

Ponownie uderzał Di Natale, jednak niecelnie.

20'

Luis Muriel ukarany żółtą kartką przez arbitra dzisiejszego spotkania.

19'

Morgan De Sanctis dwukrotnie pewnie interweniuje. Najpierw po rzucie rożnym przechwycił piłkę na szóstym metrze a potem znakomicie obronił groźne uderzenie Di Natale!

16'

Tym razem korner z drugiej strony boiska - szansa dla Udinese.

14'

Mamy również pierwszy strzał Giallorossich. Niecelnie uderzał Marco Boriello.

13'

Maicon ogląda żółty kartonik za faul na Murielu.

12'

Pierwszy rzut rożny dla gości.

11'

Gospodarze konstruują kolejną akcję.

10'

Danilo skutecznie blokuje strzał gracza Udinese. Gospodarze zdecydowanie przeważają i częściej są przy piłce.

8'

Udinese wciąż w natarciu, tym razem niecelnie strzelał Lazzari.

6'

Antonio Di Natale zostaje złapany na spalonym. Zacznie Roma.

6'

Muriel uderza na bramkę, ale piłka odbija się od poprzeczki!

5'

Muriel skutecznie powstrzymany przez obrońców Udinese.

5'

Gra toczy się spokojnie, brakuje groźnych ataków. Obydwa zespoły "wyczuwają się" nawzajem.

1'

Piłka w grze!

14:59

Niestety obydwaj Polacy - Piotr Zieliński z Udinese i Łukasz Skorupski z Romy, zaczną spotkanie na ławce rezerwowych. Ten pierwszy ma jednak duże szanse na wejście na boisko w drugiej części spotkania.

14:58

Udinese zajmuje jedenaste miejsce w tabeli. Do dzisiejszego rywala tracą aż 14 punktów, ale nie przegrali jeszcze meczu u siebie. Golkiper Udinese nie daje się pokonać na Stadio Friuli od 200 minut! Warto też dodać, że legenda klubu - Antonio Di Natale ma patent na Romę. Dotychczas strzelił jej już 14 bramek!

14:54

Rzymianie w ośmiu meczach stracili zaledwie jedną bramkę. Czy Piotr Zieliński i jego koledzy będą w stanie pokonać Morgana De Sanctisa? Roma zajmuje pierwsze miejsce w tabeli ligowej i nie przegrała jeszcze żadnego spotkania od początku rozgrywek.

14:51

Już za chwilę zaczynamy relację! Do Udinese przyjechał dziś lider Serie A - AS Roma. Szykuje się emocjonujące spotkanie, zwłaszcza że gospodarze będą chcieli wykorzystać nieobecność asów Giallorossich, czyli Tottiego i Gervinho.