Niedziela, 27 października 2013, godz. 12:30
SSC Napolinapoli
2 : 0
Torino F.C.Torino FC
14:25

To nie był trudny mecz dla graczy Napoli. Wygrali pewnie i zasłużenie. Niestety cień na ten mecz kładą skandaliczne decyzje sędziego o przyznaniu obu rzutów karnych dla gospodarzy. Mimo tych błędów nie możemy mówić, że gracze Torino zostali skrzywdzeni. Nie zasłużyli choćby na punkt. grali wolno i bez pomysłu, aby zaskoczyć gospodarzy. Na tle swoich kolegów, a co ważniejsze w starciu z mocnymi napastnikami Napoli, całkiem nieźle zagrał Kamil Glik. Za uwagę dziękuje Michał Jackowski. Zapraszamy na inne relacje do naszego portalu ekstraklasa.net.

14:23

Gonzalo Higuain zdobył dzisiaj oba gole i zapewnił Napoli zwycięstwo! Napoli - Torino

92'

KONIEC MECZU !!! NAPOLI WYGRYWA 2-0.

91'

Na trybunach trwa fiesta !

90'

Dwie minuty do końca.

89'

Meggiorini silnym strzałem próbował zaskoczyć Hiszpana w bramce Napoli. Reina potwierdza formę.

87'

Pandev minął Bashę i został powalony na ziemię, a że Basha był ostatnim obrońcą, to zasłużył na czerwień.

85'

Gracze Torino dość niemrawo szukają honorowego gola.

81'

Ostatnia zmiana w dzisiejszym spotkaniu. Hamsik zmieniony przez Duvana Zapatę.

80'

Callejon był sam na sam z Pandellim, ale spartaczył tę sytuacją wzorowo ! Piękne podanie od Hamsika !

79'

Meggiorini ładnie główkował, ale Reina jest dziś bardzo czujny !

77'

Napoli gra bardzo rozważnie, nie śpieszą się, oszczędzają siły.

76'

Świetny dziś Mertens schodzi, a na boisku pojawia się Pandev.

73'

Widzę, że doceniacie grę Gilka. Prowadzi w naszym plebiscycie. Czy jednak nie za bardzo go rozpieszczacie ? ;)

70'

Mertens ! teraz on popisał się indywidualną akcją. Schodził do środka boiska i ładnie uderzył po długim słupku, ale bramkarz gości końcówkami palców wybronił ten strzał.

69'

Callejon za Higuaina !

67'

Insigne połasił się na bramkę i uderzył z 18 metrów zamiast dograć do lepiej ustawionych kolegów. Strzał fatalny.

64'

Szybka kontra Torino. Baretto jednak nie potrafił celnie uderzyć z 16 metrów.

62'

Ostatnia zmiana u gości. D'Ambrosio zmieniony przez Maksimovicia.

60'

Insigne zabawił się w slalom. Poruszał się między piłkarzami Torino, jak Alberto Tomba na stoku narciarskim mijał tyczki.

57'

Bardzo wolna gra w środkowej strefie boiska.

54'

Niesamowite Maggio pada w polu karnym i...nie ma jedenastki. Oczywiście nie było mowy o faulu, ale z tym panem sędzią nic nie wiadomo.

51'

Atak pozycyjny Byków nieskuteczny.

49'

Oj fatalnie Glik stracił piłkę i Mertens zagrał do Hamsika. Jednak Słowak spudłował.

48'

Początek tej części gry jest bardzo spokojny.

46'

... a na boisku meldują się Basha i Meggiorini.

46'

Mamy dwie zmiany u gości. Schodzą Cerci i Gazzi...

46'

Startujemy z II połową meczu !

63'

W przerwie oglądaliśmy jak Giampiero Ventura bardzo plastycznie tłumaczył sędziemu jakie wielkie błędy popełnił.

13:22

Napoli zdecydowanie przeważało w tej połowie, ale bramki padły po karnych,których sędzia nie miał prawa odgwizdać. Szkoda, bo pozostaje wielki niesmak. W ostatnim kwadransie goście nieco odważniej zaatakowali, co może dawać nadzieję, że jeszcze się nie poddali.

46'

Koniec pierwszej części gry !

45'

Fernandez bardzo brzydko zaatakował Bellomo.

43'

Nasz reprezentant dobrze gra też w obronie. Teraz ładnie zatrzymał Higuaina.

43'

KAMIL GLIK ! Kapitalnie złożył się do strzału z półobrotu, po rozegraniu rogu. Niestety tuż nad poprzeczką !

42'

Dwie stracone bramki po kontrowersyjnych karnych, pobudziło graczy Toro ! Podrażniony Byk rozpędza się do ataku !

40'

Cerci !!! Piękny strzał z 30 metrów po rzucie wolnym ! Reina z wielkim trudem przenosi piłkę nad poprzeczką !

36'

JEZUS MARIA !!! INSIGNE !!! Cóż za spektakularne pudło !! Padelli minął się z piłką poza polem karnym i gdy już nie było bramkarza na posterunku i wystarczyło skierować futbolówkę między słupki, to Włoch po prostu się skompromitował!

32'

Sędzia zrobił wszystko, żeby zepsuć nam meczu. Karny podyktowany za rękę Kamila Glika, który został po prostu potocznie mówiąc "nabity". Nie miał szans uciec od kontaktu piłki z ręką. Decyzję podjął sędzia za bramkowy, po bardzo długim okresie od zdarzenia. Piłka była już wtedy na połowie Napoli !

31'

2-0 Higuain !!! Znowu pewny strzał, tym razem w prawy róg bramki !

29'

KOLEJNA JEDENASTKA DLA NAPOLI !!! Decyzja sędziego bardzo skandaliczna !!!

25'

Ostatnie kilka minut to spokojna gra Napoli i bardzo nerwowe zagrywki gości.

22'

Higuain- mocny strzał z 18 metrów tuż obok słupka !

20'

Torino spróbowało ataku pozycyjnego. Bez komentarza !

18'

Napoli nie chce ryzykować i dążą do strzelenia drugiego gola.

15'

Napoli zasłużyło na gola już w pierwszym fragmencie gry, ale na pewno nie potrzebowali do tego pomocy sędziego..

13'

Higuain 1-0 !!! Pewny strzał pod poprzeczkę !

12'

Rzut Karny ! Faulowany Mertens, który kapitalnie zatańczył z obrońcami Torino....jednak to było zwykłe padolino...

10'

Gracze Torino mają problem z przejściem środkowej strefy boiska.

8'

Mertens dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale wszystko się skończyło faulem Albiola.

6'

Maggio kapitalnie dorzucił piłkę do Insigne, ale ten zbyt długo zwlekał ze strzałem i zmarnował tym samym tę sytuację.

4'

Gracze Napoli od początku narzucają swój sposób na rozegranie tego meczu.

2'

Ajj mecz nam się zaczął od uderzenie w głowę Gazziego. Nie było to zagranie celowe, ale gracz gości musi na chwilę opuścić boisko.

1'

Sędzia Andrea De Marco gwiżdże dziś po raz pierwszy ! Zaczynamy !

12:29

Piłkarze są już na murawie Stadio San Paolo.

12:27

W składzie gości z Turynu, po jednym meczu pauzy, jest Kamil Glik.

12:24

Warto wspomnieć, że ostatni mecz między tymi drużynami był szalonym spektaklem i zakończył się wynikiem 5-3 dla Napoli !

12:23

Jeśli macie jakieś wątpliwości, czy warto zostać z nami na relację z meczu Serie A przypominamy, że w poprzedniej kolejce mieliśmy kilka świetnych spotkań. Fiorentina - Juventus 4-2, Roma-Napoli 2-0, czy Torino-Inter 3-3- to były mecze,które pamięta się długo.

12:21

Torino zajmuje 10 miejsce w tabeli i wydaję się, że jest to miejsce, które jest adekwatne do siły tej ekipy.

12:21

12:20

Napoli nie dość, że musi patrzeć za swoje plecy i na atakujący Juventus, to i niespodziewanie muszą się martwić tym, że Roma w tym sezonie jest na razie niepokonana !

12:15

Torino potrafiło urwać punkty w tym sezonie Milanowi i Interowi, czy dziś goście będą w stanie coś ugrać z innym wielkim klubem ?

12:14

Napoli w lidze wygrało trzy mecze u siebie: 3:0 z Bologną, 2:0 z Atalantą i 4:0 z Livorno. Przegrało jednak na własnym terenie z Sassuolo.

12:09

Witamy wszystkich!! Ochłonęliście już po wczorajszych hitowych meczach w ligach zagranicznych ? Jeśli tak, to już teraz mamy dla Was coś co pobudzi was w to leniwe, niedzielne popołudnie. Mecz Napoli - Torino, to piękną przygrywka przed emocjami, które będą na nas czekać w trakcie całego dzisiejszego dnia !