Niedziela, 27 października 2013, godz. 15:00
Genoa C.F.C.Genoa CFC
94'

Koniec meczu. Juve po dobrej pierwszej połowie pewnie wygrywa 2:0.

90'

3 minuty dolicza sędzia do regulaminowych 90 minut.

87'

Ostatnia zmiana w tym meczu. Vidal ustępuje miejsca Padoinowi.

85'

Znów Tevez na spalonym

83'

Dwójkową akcję Pirlo-Tevez odważnym wyjście przerywa bramkarz gości

81'

Ostatnie 10 minut drugiej nudnej połowy przed nami

79'

Centurion na boisku zmienia Bertolacciego

79'

Tevez w ciągu ostatnich minut dwukrotnie złapany na pozycji spalonej

77'

Kucka niespodziewanie znalazł się pod polem karnym gospodarzy ale za dużo "kółeczek" sprawiło, że obrońcy gospodarzy zatrzymali zawodnika Genoa

74'

Giovinco zmienia Llorente

72'

De Ceglie zmienia Asamoaha

70'

Okazja dla Juve po zagraniu Pirlo. Tevez znalazł się niespodziewanie przed bramką Genoy ale został zablokowany

68'

Starcie Barzagliego z Konate - sędzia jednak wszystko szybko wyjaśnia.

65'

Vidal wpada w pole karne ale będąc naciskany przez obrońców uderza za lekko aby pokonać Perina.

63'

Bardzo monotonne spotkanie w Turynie w ostatnich minutach. Goście nie potrafią nic zrobić aby zaatakować bramkę Buffona a Juventus nie forsuje tempa. Zawodnicy Starej Damy na swojej połowie spokojnie rozgrywają piłke.

60'

Wrzuca Tevez piłkę w pole karne ale obrońcy Genoa sobie poradzili

59'

Godzina meczu za nami i niewiele się zmienia w obrazie gry.

58'

Juventus zwalnia grę nie angażując się jakoś bardzo w grę

56'

Fetfatzidis ukarany żółtą kartką za wymuszenie rzutu karnego

55'

Juventus w drugiej połowie śrubuje rekord w posiadaniu piłki. Genoa nie potrafi przerwać akcji Juventusu ani odebrać gospodarzom piłki

52'

Mattia Perin dwukrotnie kapitalnie wręcz broni uderzenia zawodników gospodarzy!!!!!

50'

Genoa rozpoczyna kolejną akcję ofensywną. Jednak zdecydowanie atakuje rywala Vidal i znów zaczynają gospodarze

49'

Oj ale Pirlo trafia wprost w mur!

48'

Juraj Kucka tuż przed polem karnym fauluje rywala i będzie bardzo groźnie pod bramką gości

46'

Zaczynamy!!

46'

Antonelli nie wyszedł na drugą połowę

46'

Konate na boisku

45'

Arbiter zaprasza zawodników na przerwę.

45'

Minutę dolicza sędzia

44'

Końcówka pierwszej połowy przed nami.

41'

Kolejna okazja dla Juventusu. Kwadwo Asamoah dośrodkowuje w pole karne ale nikt z napastników gospodarzy nie doszedł do piłki.

39'

Andrea Bertolacci na chwilę musi opuścić boisko z powodu kontuzji

37'

W końcu udało się zawodnikom gości dojść do uderzenia. Strzały jednak jak do tej pory są skutecznie blokowane.

36'

G o o o o l l l l l ! ! ! ! Tevez show ! Argentyńczyk kapitalnie minął w polu karnym dwóch rywali i pewnie kopnął obok bezradnego bramkarza do siatki!! To jego 5. bramka na boiskach Serie A.

34'

Pirlo faulowany w środku boiska. I znów akcję ofensywną organizują gospodarze

33'

Goście próbują zorganizować jakąś akcję ofensywną ale obrona Starej Damy jest jak na razie jak skała.

31'

Uderzenie Pogby z boku pola karnego mija słupek bramki gości

29'

Lllorente nie doszedł do piłki podanej w pole karne gości przez Pogbe

27'

Już prawie dwa kwadranse spotkania za nami. Obraz gry nie zmienia się zupełnie. W Turynie niepodzielnie rządzą gospodarze.

25'

Ale piękna obrona bramkarza gości po uderzeniu z pięciu metrów Andrea Pirlo !!!!

24'

Przewaga Juventusu jest ogromna. Genoa dobrze radzi sobie do 40 metra - potem jest coraz gorzej.

21'

G o o o o o l l l l l l l ! ! ! ! ! ! Arturo Vidal pewnie z rzutu karnego !!!

21'

Karny dla Juventusu !!!

19'

Przewagę Juventusu niech zobrazuje przewaga strzałów: 7 - 0 na korzyść Starej Damy

18'

Przewaga Juventusu jest ogromna. CFC Genoa zamknięta na swojej połowie. Teraz mamy festiwal rzutów rożnych

16'

Strzela Tevez bramkarz wybija na korner

13'

Przed szansą Pogba - zabrakło jednak zawodnikowi gospodarzy zdecydowania

10'

Juventus długo buduje swoje akcje, ale na razie niewiele z tego wynika.

7'

Carlos Tevez ukarany żółtą kartką za próbę wymuszenia odgwizdania faulu.

5'

Strzelał głową Llorente, ale nawet nie musiał interweniować Perin.

3'

Pierwsze minuty dla Juventusu, ale na razie bez dogodnych okazji.

1'

Początek pierwszej połowy!

14:50

Rezerwowi CFC Genoa: M. Sampirisi, S. De Maio, A. Gamberini, A. Stoian, F. Lodi, I. Cofie, I. Fetfatzidis, R. Centurión, A. Donnarumma, A. Bizzarri, S. Sturaro, M. Konaté

14:48

Rezerwowi gospodarzy: M. Cáceres, A. Ogbonna, C. Marchisio, P. De Ceglie, S. Giovinco, F. Peluso, M. Motta, S. Padoin, M. Storari, Rubinho

14:45

Już za kwadrans początek meczu Juventusu z Genoą. Zapraszamy na relację NA ŻYWO z tego meczu.