Niedziela, 20 października 2013, godz. 15:00
4 : 2
Juventus TurynJuventus Turyn
1. połowa0 : 2
17:00

Jeśli ktoś zrezygnował z oglądania meczu po pierwszej połowie myśląc, że Juve już wygra ten mecz, wyszedł na głupca ! Niesamowite 25 minut w wykonaniu Fiorentiny. Wypunktowali Starą Damę jak wytrawny bokser. Bohaterem meczu Rossi, który na początku meczu odniósł dziwną kontuzję. Interwencja medyków sprawiła cud !

93'

Koniec !!! To był niesamowity dreszczowiec. Sposób w jaki ten mecz zmienił swoje oblicze był niespotykany!

89'

Gracze Juve nie wytrzymują nerwowo. Tym razem kartka dla Bonucciego.

90'

Fiora co rusz kontruję Juve. Gdyby byli bardziej skuteczni to mogłoby być więcej niż 4 gole.

86'

Ledwo wszedł i już kartka dla Motty.

88'

Gracze Juve są pogodzeni z porażką. Tu nic nie ma prawa już się zmienić.

85'

Schodzi bohater Florencji ! Rossi, strzelec hat-tricka żegnany owacją na stojąco.

83'

Motta za padoina.

84'

Juve jest na kolanach. Wszyscy są w szoku ! Florencja świętuje !

82'

Co za kontra !!! Quadrado odkupił swój błąd i wyłożył piłkę Rossiemu, który z 16 metrów ładnym strzałem zdobywa gola.

81'

4-2 ! Rossi !!

79'

Giovinco za Pogbę.

79'

Valero znalazł niepilnowanego Joaquina i ten bez problemu pokonał Buffona.

79'

3-2 !!Nieprawdopodobne !!! Joaquin !

78'

Kartka dla Pirolo

77'

Vidal jednak na boisku ! Zastąpił Marchisio.

77'

Piękna akcja Rossiego. Minął Pogbę i uderzył zza pola karnego, a piłka odchodząca od Buffona, zatrzepotała w siatce.

76'

2-2 !! Rossi !!!

71'

Pirlo miał trzecią szansę z wolnego. Trzeci raz słabo.

69'

Będziemy mieli 20 minut emocji ! Gospodarze na pewno rzucą się graczom Juve do gardeł !

67'

Sytuacja też była kontrowersyjna. Matias co prawda był szybszy od Asamoah i ten drugi lekko pchnął swojego rywala, ale gracz Fiory nie miał szans dojść już do piłki. W błędach 1-1. Kompromitacja sędziego.

66'

Mamy bramkę kontaktową !!! 2-1 ! Rossi !

66'

Asamoah za swój "faul" w polu karnym otrzymał żółć.

65'

Jedenastka dla Fiorentiny !!!

62'

Asamoah zagrał z gracją slalomisty alpejskiego. Pięknym balansem ciała mijał przeciwników, jednak strzał nie był tak udany.

58'

Kara za ten faul mogła być jeszcze większa, gdyż Pirlo z wolnego szukał okienki bramki Fiory. Neto jednak zdążył wybić piłkę.

57'

Savić może cieszyć się, że za swój faul nie otrzymał czerwonej kartki !

56'

Joaquin na boisku. Zmienił Aguilaniego, który wyróżnił sie tylko żółtą kartką.

55'

Pirlo idealnie zagrał piłkę do Chielliniego. Powinno być 3-0, ale obrońca Juve głowa wprost w bramkarza.

54'

Kontra Juve ! Tym razem nie Llorente świetnie obsłużył podaniem Marchisio, ale ten nie potrafił pokonać Neto, a próbował dwa razy !

52'

Gospodarze chcą udowodnić kibicom, że nie zasługują na porażkę. W pierwszych minutach tej części są stroną przeważającą.

49'

Llorente do swojej słabej gry na boisku, dodał żenującą grę aktorską. Najpierw faulował obrońcę Ffiory, a potem padł na murawę po lekkim dotknięciu...

48'

Obie ekipy bez zmian !

16'

Zaczynamy drugie 45 minut, czy Fiorentina jeszcze się podniesie ?

15:55

Wynik 2-0 kompletnie nie odzwierciedla tego co się działo na boisku. Remis- taki powinien być wynik na tablicy. Najpierw błąd sędziego i karny dla Juve, a chwilę później kuriozalny błąd Cuadado i gracze Fiory leżą na plecach. Montella będzie musiał dokonać małego cudu w szatni, aby były jeszcze dziś emocje.

49'

Koniec 1 połowy. Wynik jest dość zdumiewający.

47'

Cuadrado poślizgnął się na piłce. Dziś już nic dobrego z jego gry nie będzie.

44'

Rossi mocny strzał, ale równie niecelny.

43'

Fiora jeszcze nie otrząsnęła się po rzucie karnym, a już dostała drugi, chyba śmiertelny cios. Cuadrado lepiej już niech nie wychodzi na drugą połowę. Jest zdruzgotany.

41'

Kuriozalna sytuacja! Asamoah zagrał prostopadłą piłkę, jednak bardzo niecelnie. Cuadrado nie atakowany zagrał jednak wślizgiem w kierunku środka pola karnego, a tam Pogba czekał na taki błąd.

40'

2-0 !!! Pogba !! Co tam się stało ?!

37'

Cuadrado ukarany za protesty. Cóż, czasami prawda kosztuje słono.

37'

Tevez spokojnie w środek bramki. Jednak wcześniej był on negatywnym bohaterem. Po lekkim dotknięciu obrońcy gospodarzy, padł jak rażony piorunem. Sędzia wskazał na 11 metr. Czy kogoś jeszcze takie karne dla Juve dziwią ?

37'

1-0 dla Juventusu !

36'

Karny dla Juve !

33'

Gracze Montelli muszą poćwiczyć dośrodkowania ze stojącej piłki. Kolejny raz kompletnie nie udane zagranie w takiej sytuacji.

30'

Zarysowuje się przewaga gości. Teraz Pirlo z wolnego dorzucał w pole karne. W zamieszaniu podbramkowym najsprytniejszy okazał się jednak bramkarz Fiory.

28'

W końcu jakiś dobry strzał Starej Damy.Marchisio z daleka i Neto broni z trudem.

25'

W między czasie Fiora miała trzy stałe fragmenty gry. Bez ciekawego efektu.

24'

Szybka zmiana u gospodarzy. Gdy wszyscy spodziewali się, że zejdzie Rossi, okazało się, iż kontuzjowany jest jednak Ambrosini. Wszedł Matias.

23'

Barzagli chciał zupełnie wybić z głowy futbol Rossiemu.

22'

Warto pamiętać, że gracze Juve gdzieś z tyłu głowy, muszą mieć środowy mecz w Lidze Mistrzów. Ich rywalem będzie Real Madryt.

18'

Piłka rozgrywana jest w środkowej strefie boiska. Niestety w tym momencie dużo za wolno, aby przyniosło to ciekawy efekt.

15'

Brzydki faul Aquilaniego. Bonucci leży na boisku. Cóż, wiele razy to on był autorem takich zagrań, dziś wie jak czują się rywale, tak bezpardonowo atakowani.

14'

I to była tylko rozgrzewka. Słaby strzał Włocha, ale możemy być pewni, że jeszcze spróbuje zaskoczyć Neto.

13'

Pierwsza szansa dla Pirlo. Wolny z 30 metrów.

10'

Nieporozumienie pomiędzy Buffonem a Chiellinim, ale legendarny już bramkarz reprezentacji Włoch, wybija ostatecznie piłkę na aut.

8'

Rossi jest już na boisku. Wydaję się, że wszystko jest w porządku. Przedziwna sytuacja.

6'

Mecz jest bardzo szybki od pierwszych minut, jednak jeszcze nie mieliśmy dobrych sytuacji do zdobycia gola.

3'

Dramatyczne sceny dzieją się poza boiskiem. Rossi leży i bardzo cierpi poza linią bramkową. Dziwnie to wszystko wygląda, jakby stracił władanie w nogach...

2'

Na ławce gospodarzy zasiada oczywiście Rafał Wolski. Może "Wolak" wejdzie w czasie trwania gry, odmieni jej oblicze i tym samym swoją pozycję w klubie ? Ładna to by była historia.

1'

Jeden z najlepszych włoskich sędziów- Nicola Rizzoli- gwiżdże po raz pierwszy.

14:59

W Juve nie zagra w pierwszym składzie też Vidal, gdyż spóźnił się ze zgrupowania kadry. W ramach kary zasiądzie dziś na ławie i srogo dostanie po kieszeni.

14:57

Fiorentina zagra bez Hegaziego, Gomeza, Rebica oraz Pizarro. Juventusbędzie musiał radzić sobie bez Quagliarelli, Vucinica, Pepe i Caceresa.

14:54

Fioletowi nie przegrali jeszcze w tym sezonie na własnym boisku, a gracze Starej Damy zrobią wszystko, aby ich licznik zwycięstw osiągnął liczbę 7. Goście zaledwie raz stracili punkty w tym sezonie- remisując jedną potyczkę.

14:49

Faworyta tego spotkania wskazać jest bardzo trudno. Obie ekipy są w czołówce ligi, ale też obie grają trochę poniżej oczekiwać. Juve miał być hegemonem ligi, a musi ustępować na razie pola Romie. Fiora miała mocno walczyć o Ligę Mistrzów, ale już na początku sezonu odnotowała straty do ścisłego czuba tabeli.

14:46

Dzień dobry ! Już niedługo zacznie się bardzo ciekawie zapowiadający się mecz. Spotkania pomiędzy Fiorentiną a Juventusem, to klasyk Serie A, który odzyskuje nieco zatracony blask.