sampdoriaSampdoria Genua
22:39

Dziękuję za uwagę. Zapraszam na kolejne relacje na Ekstraklasa.net. Dobranoc.

22:38

Gospodarze dziś nie zachwycili, ale mimo to potrafili wygrać spotkanie. Milan miał optyczną przewagę przez większość meczu, ale ich akcje były często nieskuteczne i szybko przerywane przez obrońców rywali. Mimo to udało się Milanowi zdobyć zwycięską bramkę.

93'

Mamy koniec spotkania. Milan odnosi dopiero drugie ligowe zwycięstwo.

90'

Trzy minuty dolicza arbiter do regulaminowego czasu gry.

90'

Ładnie odzyskał piłkę Niang i po indywidualnej akcji oddał groźny strzał. Piłkę musnął jeszcze końcami palców da Costa, i mamy rzut rożny.

90'

Naciska dalej Sampdoria. Dośrodkowywał Costa, ale piłkę na piątym metrze łapie Abbiati.

86'

Milan w ostatnich minutach cofnięty, jakby zadowolony z jednobramkowego prowadzenia. Sampdoria przeważa, ale żaden z podpiecznych Ciro Ferrary nie potrafi uderzyć celnie na bramkę Abbiatiego.

83'

Błąd Constanta, który minął się z piłką. Z woleja strzelał Sansone, ale uderzył nad bramką.

76'

Ostatnią zmianę przeprowadza Massimiliano Allegri. Schodzi Poli, a zastępuje go Nocerino.

74'

Żółtą kartką ukarany Krsticić.

72'

Strzelał teraz Niang po ziemii. Uderzył jednak w sam środek bramki i piłkę pewnie złapał da Costa.

70'

Ostatnia zmiana w Sampdorii. Za Gabbiadiniego wchodzi Petagna.

70'

Dobrze teraz Niang z linii końcowej boiska podał na 11. metr do Matriego. Jego strzał blokuje jednak Mustafi.

68'

Druga zmiana w Milanie. Schodzi najlepszy na placu Birsa, którego trener oszczędza przed wtorkowym meczem Ligi Mistrzów. Słoweńca zastępuje Niang.

66'

Z rzutu wolnego nieźle strzelał Sansone, ale piłka przelatuje tuż nad poprzeczką bramki Abbiatiego.

64'

Błąd Obianga. Piłkę przejął Matri i popędził na bramkę. Strzelił jednak w krótki róg i jego uderzenie nogami obronił da Costa.

62'

Kolejna zmiana w drużynie gości. Za Palombo wchodzi Krsticić.

59'

Dobra akcja Sampdorii, ale piłkarze z Genui nie potrafili dojść do czystej sytuacji strzeleckiej.

56'

Teraz Birsa prostopadle do Matriego, ale obrońcy Sampdorii szybsi od Włocha.

53'

Pierwsza zmiana w Sampdorii. Schodzi bezbarwny dziś Wszołek, a w jego miejsce pojawia się Soriano.

49'

Milan nie zwalnia tempa. Znowu z daleka strzelał Birsa. Piłkę odbił da Costa, ale przejął ją Matri i zagrał w poprzek do Robinho. Ten musiał tylko dołożyć nogę, ale źle trafił w piłkę i jego uderzenie pewnie złapał bramkarz Sampdorii.

47'

Już w pierwszej akcji drugiej połowy Milan zdobywa bramkę. Na linii szesnastego metra, ładnie piłkę Birsie wystawił Robinho.Słoweniec ładnie nabiegał i precyzyjnie po ziemii, strzelił nie do obrony. Ataki Milanu w końcu przyniosły skutek

47'

GOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! MILAN 1:0

46'

Rozpoczyna się druga połowa.

46'

Od początku drugiej połowy na boisku, w ekipie gospodarzy pojawia się Emanuelson, który zastępuje Muntariego.

21:35

W pierwszej połowie nie oglądaliśmy bramek. Przeważał Milan, ale nie potrafił stworzyć dobrej sytuacji. Goście momentami byli groźni po strzałach z daleka.

46'

Koniec pierwszej połowy.

46'

Teraz kontra Sampdorii. Jednak daleko od bramki Milanu strzelał Gavazzi.

44'

Birsa z wolnego prostopadle do Robinho. Słoweniec podał jednak za mocno i Brazylijczyk dośrodkował już zza boiska.

43'

Sansone dobrze odebrał piłkę, ale za długo ją holował i w efekcie stracił na rzecz de Jonga.

42'

Gabbiadini z daleka wysoko nad bramką.

39'

Robinho próbował z daleka, ale jego strzał zablokował wślizgiem jeden z defensorów gości.

36'

Birsa dośrodkował z wolnego. Piłka jeszcze strącona przez któregoś z jego kolegów. Wślizgiem, na długim słupku próbował jeszcze zamknąć akcję Mexes, ale uderzył obok bramki.

34'

Constant założył siatkę Gavazziemu, który zmuszony był do faulu. W efekcie został ukarany żółtą kartką.

31'

Próbował teraz strzelać z daleka Wszołek, ale trafił w Mexesa.

31'

Dośrodkowywał Birsa. Piłka odbiła się od jednego z gości, i trafiła do Matriego. Jego strzał z pierwszej piłki zablokował jeden z obrońców Sampdorii.

29'

Gabbiadini z ok. 30. metrów uderza tuż nad bramką Abbiatiego.

27'

Po stałym fragmencie Costa dobrze uderzał głową. Jego strzał o kilkadziesiąt centymetrów minął jednak bramkę Abbiatiego.

26'

Źle Milan wyprowadził atak i Sampdoria wyprowadziła kontrę. De Silvestri strzelał z daleka i wywalczył rzut rożny.

24'

Birsa z wolnego tuż nad bramką.

23'

Milan cały czas ma przewagę. Teraz blisko pola karnego faulowany Robinho.

19'

Dobra akcja Sampdorii. Faulowany Sansone przez Constanta. Goście nie stworzyli jednak zagrożenia z rzutu wolnego.

16'

Dobra wrzutka Birsy. Ładnie zza obrońców wychodził Robinho, ale nie sięgnął piłki.

16'

Milan jednak źle rozegrał rzut wolny i wywalczył tylko aut.

15'

Żółtą kartką ukarany Costa, za faul z boku boiska na Matrim, który pędził z kontrą.

14'

Dobre przejęcie Milanu. Piłkę stracił Palombo, jednak gospodarze nie potrafią udokumentować swojej przewagi dobrą sytuacją, czy nawet strzałem.

10'

Milan cały czas na połowie Sampdorii, buduje spokojnie atak pozycyjny. Gospodarze szukają swoich okazji po akcjach skrzydłami, albo po prostopadłych podaniach. Brakuje jednak ostatniego podania i jak na razie Milan nie miał jeszcze dobrej sytuacji.

6'

Dośrodkowanie Muntariego na 5. metr, łapie da Costa.

5'

Próbował Constant z daleka, ale uderzył nad bramką.

5'

Pierwsza akcja należy do gości. Piłkę pewnie łapie Abbiati.

3'

Milan źle zaczął sezon. Zajmuje dopiero 12. miejsce w tabeli, z zaledwie pięcioma punktami na koncie. Jeszcze niżej jest Sampdoria. Znajduje się ona w strefie spadkowej bowiem zgromadziła tylko 2 oczka.

1'

Rozpoczynamy spotkanie.

20:45

Rezerwowi Sampdorii: Renan, Rodriguez, Castellini, Pozzi, Krsticić, Berardi, Soriano, Eramo, Fiorillo, Petagna, Gentsoglou, Gastadello

20:41

Rezerwowi Milanu: Amelia, Abate, Nocerino, Cristante, Emanuelson, Vergara, Gabriel, Niang

20:37

Dobry wieczór. Zapraszam na mecz 6. kolejki Serie A pomiędzy Milanem i Sampdorią.