Dziękujemy za uwagę!

93'

Koniec meczu! Napoli wygrywa zasłużenie 2:0!

92'

Mogła paść trzecia bramka. Z piłką w pole karne wpadł Higuain, ale skuteczność nie jest dzisiaj jego dobrą stroną.

90'

Sędzia doliczył trzy minuty.

88'

Żółta kartka dla Higuaina za komentowanie decyzji sędziowskiej.

85'

Kolejna akcja gospodarzy. Tym razem zablokowany został strzał Calaio.

83'

Stoian kolejny raz dośrodkowuje w pole karne, a piłkę na rzut rożny wybił Cannavaro. Do główki ze stałego fragmentu gry wyskoczył Calaio, ale minimalnie spudłował.

81'

Ostatnia zmiana w Napoli. Pandev opiszcza boisko, a zastąpił go Džemaili.

79'

Fetfatzidis uderza, ale Reina piąstkuję piłkę na bok.

76'

Insigne uderzył nad bramką gospodarzy.

74'

Znowu szybka kontra Napoli. Higuain uderzał, ale został zablokowany przez obrońcę.

72'

Santana dośrodkował w pole karne, ale zbyt głęboko.

71'

Akcja dwójkowa Callejona i Higuaina, ten pierwszy uderza, ale piłka po rykoszecie wychodzi poza boisko.

69'

Stoian do Gilardino, a ten ponownie upada w polu karnym, ale sędzia ponownie uznał że faulu nie było.

68'

Gilardino wychodzi przed obrońcę i zbierał się do uderzenia, ale sędzia liniowy uznał iż napastnik gospodarzy był na pozycji spalonej.

65'

Gilardino upada w polu karnym, ale sędzia nie zdecydował się na przyznanie rzutu karnego.

64'

Kucka otrzymuje żółtą kartkę za sfaulowanie Inlera.

62'

Z szybkim kontratakiem wyszli piłkarze Napoli. Powinna paść bramka, ale w sytuacji dwóch na jednego obrońcę Higuaín podał niedokładnie do Callejona.

60'

Ostatnią zmianę przeprowadził natomiast Luigi Delneri. Boisko opuścił Matuzalém, a zastąpił go Fetfatzidis.

59'

W drużynie Napoli boisko opuścił Zapata, a zastąpił go Higuaín.

58'

Stoian zewnętrzną częścią stopy dośrodkował piłkę w pole karne do Gilardino, ale piłkę przejęli piłkarze Napoli.

57'

Ładnie zabrał się z piłką Zapata, mógł szybciej uderzać, ale się pogubił i piłkę przejęli piłkarze gospodarzy.

56'

Na bramkę Napoli uderzał Santana, ale piłka powędrowała wysoko nad poprzeczką.

54'

Dobrą zmianę zrobił Stoian. Tym razem został sfaulowany na dwudziestym piątym metrze. Do rzutu wolnego podszedł Kucka, ale uderzył wprost w mur.

52'

Niebezpiecznie pod bramką Napoli. Kucka dostał prezent od obrońców gości, ale jego uderzenie powędrowało nad poprzeczką.

50'

Do rzutu wolnego podszedł Callejon, uderzył w lewe okienko bramki, ale na posterunku stał Perin.

49'

Rajd Zapaty został powstrzymany faulem przez Matuzalém.

48'

Zmiana także w Napoli. Boisko opuścił Albiol, a zastąpił go Cannavaro.

47'

Zmiany w przerwie. W drużynie gospodarzy boisko opuścił Antonini, a zastąpił go Santana.

46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania!

45'

Koniec pierwszej części spotkania! Do przerwy prowadzi Napoli, które było skuteczniejsze i jest na najlepszej drodze do zdobycia trzech punktów.

45'

Insigne uderza z daleka, ale zabrakło skuteczności.

44'

Zapata po raz kolejny faulowany w lewej strefie boiska. Piłkę w pole karne dośrodkowywał Insigna, ale pojedynek główkowy wygrał zawodnik gospodarzy Kucka.

43'

Stoian po raz drugi poprowadził atak gospodarzy, ale tym razem jego dośrodkowanie nie sprawiło kłopotów obrońcom Napoli.

40'

Dobra akcja Zunigi, którego faulem musiał powstrzymać Portanova.

38'

Pierwsza zmiana w tym meczu . W drużynie gospodarzy z boiska schodzi obrońca - Gamberini, a zamiast niego pojawi się napastnik - Stoian.

36'

Dobra akcja gospodarzy, ale na spalonym znalazł się Calaiò.

32'

Matuzalem ostro wszedł w nogi Insigne i mamy zasłużoną żółtą kartkę.

30'

Rzut rożny dla gospodarzy. Za krótka jednak centra i swój kontratak rozpoczęło Napoli.

29'

Żółta kartka za Mesto za faul.

28'

Tymczasem okazja dla gospodarzy. Z rzutu rożnego dośrodkowywał Matuzalém, blisko wbicia piłki do bramki był Gamberini, ale nie powiodła mu się ta sztuka.

25'

Pandev po raz drugi! Prostopadła piłka od Insigne trafiła do Macedończyka,a on precyzyjnie piłkę skierował do bramki. Brawa także dla Zapaty, który wziął na siebie dwójkę obrońców!

24'

Świetnie grę czyta Pepe Reina, który naprawił błąd swoich obrońców, uprzedzając Gilardino.

21'

Długie akcje rozgrywają w tym spotkaniu piłkarze Napoli. Piłkę przejęli gospodarze i sfaulowany został Kucka.

19'

Zuniga z prawej strony dośrodkowywał w pole karne, ale nieskutecznie.

17'

Długa akcja rozgrywana przez Napoli. W końcu na uderzenie zdecydował Behrami, ale powędrowało obok bramki.

14'

Golll! Pandev! Fatalna pomyłka obrońców gospodarzy, piłkę przejął Pandev i wyszedł sam na sam z bramkarzem, umieszczając precyzyjnie piłkę w bramce!

13'

Szybki kontratak Napoli. Dobre rozpoczęcia gry przez Reine, który zagrał piłkę do Pandeva. Było już nawet dwóch na dwóch, ale napastnik gości niedokładnie podał do Callejona i przejął piłkę De Maio.

9'

Przewagę w spotkaniu przejęli piłkarze Genoi, Dobry mecz rozgrywa Gilardino.

7'

Kolejna akcja gospodarzy. Tym razem piłka trafiła do Gilardino, ale z jego uderzeniem bez problemów poradził sobie Pepe Reina.

5'

Ostro piłkę w pole karne wrzucał Vrsaljko, ale żaden z jego partnerów nie doszedł do podania.

2'

Do uderzenia składał się Zapata, ale w ostatniej chwili piłkę spod nóg wybił mu stoper gospodarzy.

1'

Rozpoczynamy spotkanie!

17:55

Ławka rezerwowych Napoli: Rafael, Higuaín, Mertens, Colombo, Džemaili, Fernández, Radošević, Armero, Hamšík, Cannavaro

17:53

Ławka rezerwowych Genoa FC: Sampirisi, Stoian, Lodi, Cofie, Santana, Fetfatzidis, Centurión, Donnarumma, Sokoli, Bizzarri, Sturaro, Konaté

17:47

Po remisie nad Sassuolo piłkarze Napoli będą mieli okazję do zrehabilitowania się swoim kibicom za nieoczekiwaną stratę punktów z beniaminkiem.

17:45

W poprzednim sezonie mecz rozgrywany na Luigi Ferraris zakończył się wygraną neapolitańczyków 4:2.

17:44

Gospodarze w spotkaniu przeciwko wicemistrzom Włoch wystąpią bez Antonellego i Manfrediniego. Z kolei w drużynie z Neapolu zabraknie Maggio.