Niedziela, 15 września 2013, godz. 15:00
3 : 0
chievoChievo Werona
1. połowa3 : 0
94'

Sędzia kończy spotkanie w Rzymie. Ciężko powiedzieć cokolwiek o formie LAzio przed meczem z Legią bo co prawda gospodarze pewnie wygrali ale po bardzo przeciętnej grze.

94'

Hetemaj za wymuszanie faulu

92'

Ostatnia zmiana. Keita na boisku

90'

3 minuty doliczone

90'

za dyskusje z sędzią Sardo ogląda kartkę

88'

Zaczyna się popularna "gra w dziada"

85'

Ostatnie minuty meczu przed nami. W tym spotkaniu już nic się nie zmieni.

82'

Boukary Drame wpada w pole karne ale po przejściu 3 rywali źle uderza piłkę

79'

Antonio Candreva technicznie uderza z 19 metrów minimalnie nad bramką Christian Puggioniego

78'

Gonzalez zmienia Edersona

77'

Acosty ogląda kartkę

76'

Znów doskonale zagrywa Klose do Edersona. Zawodnik Lazio jednak świetnie zastopowany został przez bramkarza z Werony

74'

Kwadrans do zakończenia meczu. Wydaje się, że oba zespoły już pogodzone z wynikiem.

71'

Acosty zmienia Thereau

71'

Christian Puggioni w sobie tylko wiadomy sposób obronił uderzenie głową Klose z 2 metrów!!!

70'

Kolejny raz kapitalnie podaje w tym meczu Klose do strzelca 3 bramki, którego uderzenie świetnie broni bramkarz

67'

Będzie 3 zmiana w zespole gości

66'

Honorato Ederson na 3 metrze od bramki nie trafił w piłkę

66'

Cristian Ledesma uderza bardzo mocno z 30 metrów obok bramki

63'

Dużo niedokładności na boisku w Rzymie. Goście sprawiają wrażenie, że są pogodzeni z wynikiem a Lazio gra "tak żeby grać"

62'

Kolejny słaby stały fragment gry w wykonaniu Werony

60'

Pellissier zmienia Radovanovica

59'

Pół godziny do końca meczu. Chievo nie ma argumentów aby coś w Rzymie zdziałać

56'

Bardzo pewnie i odważnie gra w drugiej połowie Lazio. Widać, że wynik sprawił, że gospodarze mając już spokojną głowę potrafią rozgrywać ładne akcje

55'

Honorato Ederson uderza z 20 metrów tuż obok prawego słupka gości

54'

Klose w ekwilibrystyczny sposób oddaje strzał na bramkę Werony. Piłka jednak przelatuje nad bramką

53'

Faul na Cavandzie w środku boiska. Lazio zaczyna konstruować kolejną ofensywną akcję

51'

Paul Papp za brzydki faul blisko swojego pola karnego na strzelcu 3 bramki

51'

Na boisku leży opatrywany jeden z zawodników z Werony ale chyba wszystko będzie ok i zawodnik wróci do gry

48'

Senny początek drugiej części meczu

46'

Lazio rozpoczyna drugą część meczu

46'

Sestu nie wyszedł na drugą połowę. Zastapi go Estigarriba

45'

Arbiter kończy pierwszą połowę. Lazio nie gra rewelacyjnie ale pewnie prowadzi z Weroną. Zapraszamy za 15 minut

45'

3 minuty doliczył arbiter do pierwszej polowy

43'

Rigoni ogląda żółtą kartkę za faul taktyczny

42'

G o o o o o o o l l l l l l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! ! Indywidualna akcja Lulića po zagraniu Onaziego kończy się trzecią bramką dla Lazio.!!!! Werona na łopatkach!

39'

G o o o o o l l l l l ! ! ! ! ! Luis Pedro Cavanda przytomnie zamknął dośrodkowanie z prawej strony podwyższając wynik meczu!!

36'

Chyba 10 korner dla gości....i po raz 10 to samo

35'

Wreszcie! Kapitalna indywidualna akcja Alberto Paloschiego zakończona uderzeniem na bramkę Lazio. Kapitalnie jednak zachował się bramkarz Lazio wybijając piłkę!!

32'

Onazi brzydko zahaczył rywala. Arbiter tylko jednak upomina zawodnika Lazio

31'

W ostatnich minutach najczęściej gramy w środku boiska bez ciekawych akcji ofensywnych. Cały czas poziom spotkania nie może zadowalać.

29'

Pół godziny meczu za nami. Forma Lazio z pewnością nie rzuca na kolana. Gospodarze grają bardzo nerwowo i niedokładnie. Poziom widowiska także nie powala na kolana.

26'

W rzutach rożnych ogromna przewaga gości ale bez kompletnie żadnego zagrożenia bramki Lazio. Najwyższa pora chyba coś zmienić w sposobie wykonywania tego stałego fragmentu gry

24'

Deszczowo dziś w Rzymie co z pewnością nie pomaga zawodnikom obu zespołów w grze.

23'

Groźna akcja pod bramką gości. Tym razem strzelec bramki dośrodkowuje ale piłkę spokojnie łapie bramkarz z Werony

20'

Kolejny korner dla Chievo ale te stałe fragmenty gry nie przynoszą żadnego zagrożenia pod bramką Rzymian

18'

Szybko do protokołu zapisał się Ciani. Kartka za faul na Drame

15'

Kontuzjowany Biava schodzi w jego miejsce Ciani

15'

Prawie kwadrans meczu za nami. Lazio zasłużenie prowadzi choć poziom meczu nie powala

12'

Cyril Thereau próbował przedostać się pod bramkę Marchettiego ale został zatrzymany

10'

Lazio idzie za ciosem. Goście zamknięci na swojej połowie. Kończy się to faulem i kartką dla Sestu

7'

G o o o o o o o l l l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! Strata piłki na własnej połowie przez gości była tragiczna w skutkach. Candreva wpadł w pole karne i z ostrego kąta pewnie trafił do siatki. To druga bramka w tym sezonie tego gracza!!

6'

Pierwsza akcja pod bramką gości. Ledesma wrzuca w pole karne piłkę, którą jednak wybijają obrońcy

5'

Kolejna akcja Chievo zostaje zatrzymana na linii pola karnego

3'

Pierwsze dośrodkowanie gości pada łupem bramkarza Lazio

2'

A na boisku na razie nie dzieje się nic ciekawego

2'

Od pierwszych minut słychać wybuchające na trybunach petardy - to efekt konfliktu na linii kibice-klub

1'

Goście rozpoczynają spotkanie!!

14:59

Goście dziś na zielono, gospodarze w swoich tradycyjnych zestawach trykotów

14:58

Witamy na Stadio Olimpico w Rzymie obie jedynastki

14:57

Na trybunach doskonała atmosfera, wszyscy czekają już na zawodników obu zespołów

14:55

Znamy składy, czekamy na rozpoczęcie meczu

14:35

Po dwóch kolejkach gospodarze zajmują bardzo niską bo 11. pozycję w tabeli Serie A.. Goście są jeszcze niżej w tabeli - 15.

14:33

Za moment postaramy się przedstawić składy w jakich w niedzielne popołudnie zagrają oba zespoły

14:28

Kibice w naszym kraju szczególnie będą chcieli zobaczyć w jakiej formie są gospodarze, którzy już w czwartek o 21:05 rozpoczną swoje spotkanie z Legią Warszawa

14:27

Już za dwa kwadranse początek spotkania w Rzymie. Przygotowujące się do meczu z Legią Lazio podejmie Chievo Weronę