Juventus TurynJuventus Turyn
19:55

Za wspólne spędzony czas dziękuje Państwu Tomasz Górski i zapraszam na kolejne relacje LIVE w Ekstraklasa.net!

19:54

To spotkanie było bardzo dobrą reklamą Serie A. Pierwsze starcie mediolańsko-turyńskie na remis. Drugie już niedługo: AC Milan zagra z Torino, którego barwy reprezentuje Kamil Glik. Jednak to spotkanie przyciągnie (ponowny) debiut w barwach rossoneri Brazylijczyka Kaki.

92'

Giorgio Chiellini przerwał atak rywala przecinając podanie do Mauro Icardiego. Po chwili Daniele Orsato kończy mecz! Inter dzieli się punktami z Juventusem. Bramki strzelili wcześniej wspomniany Mauro Icardi, a dla gości Arturo Vidal.

90'

Dwie minuty dłużej potrwa druga połowa Derby d'Italia.

90'

Arturo Vidal zagrywa z rzutu wolnego w pole karne Interu. W piłkę nie trafił żaden z zawodników Juventusu i z ulgą łapie ją Samir Handanović.

88'

Ale szczęście sprzyja Interowi! Najpierw Samir Handanović sparował strzał głową Carlosa Teveza, a dobitka Mauricio Isli była fatalna – nieczysto trafił w piłkę! A do bramki miał 5 metrów! To była piłka meczowa!

87'

Ostatnia zmiana w Juventusie. Za zmęczonego i żegnanego gwizdami Andreę Pirlo wchodzi Simone Padoin.

85'

Arturo Vidal ma na koncie trzy trafienia. Przerwał serię Interu, który w trzech ostatnich spotkaniach zachował czyste konto.

83'

Wyróżnił się Fabio Quagliarella od momentu wejścia na boisko. Tylko szkoda, że dał się złapać na spalonym. Piąty spalony zawodników Juve w tym meczu.

82'

Giorgio Chellini uprzedza Mauro Icardiego i wślizgiem zagrywa piłkę do bramkarza. Gdyby nie jego interwencja, to byłoby bardzo groźnie.

80'

Mateo Kovacić melduje się na boisku. Zastępuje dobrze grającego Ricardo Alvareza.

79'

W roli głównej ponownie Francuz. Tym razem negatywnie. Fauluje przeciwnika.

78'

Kąśliwe uderzenie z dystansu Paula Pogby. Z problemami broni bramkarz Interu.

76'

Juve idzie za ciosem! Piłka po uderzeniu Carlosa Teveza nieznacznie mija bramkę Interu!

74'

Ale odpowiedź mistrza Włoch! Lewą stroną przedarł się Kwadwo Asamoah i zagrywa na 11. metr do Arturo Vidala! Ten poprawił sobie piłkę i strzałem przy prawym słupku doprowadza do remisu! Samir Handanović bez szans!

74'

REMIS, ARTURO VIDAL!

72'

Przechwyt w okolicach środka boiska Ricardo Alvareza i podaje na wolne pole do Mauro Icardiego! Rezerwowy Interu z zimną krwią wykorzystał sytuację sam na sam z Gianluigim Buffonem!

72'

GOL, MAURO ICARDI

71'

Za Mirko Vucinicia pojawia się Fabio Quagliarella.

71'

Nie od razu, ale po kilkunastu sekundach centruje z lewej strony Ricardo Alvarez. Radza sobie obrońcy Juve.

70'

Zamieszanie w polu karnym Juventusu. Zaznacza się powoli przewaga gospodarzy. Rzut wolny dla Interu ok. 30 metrów od bramki Gianluigi Buffona.

69'

Leonardo Bonucci wślizgiem wybił piłkę spod nóg Ricardo Palacio.

68'

Mauro Icardi wchodzi za Saphira Taidera.

67'

Jeszcze raz Algierczyk: strzela z dystansu obok słupka.

66'

Ostre wstrzelenie piłki przez Freddy'ego Guarina w pole karne. Usain Bolt nie dobiegłby do tego podania, a tym bardziej Saphir Taider.

64'

Carlos Tevez za mocno wypuścił sobie piłkę i nie miał szans by do niej dobiec przed Samiren Handanoviciem.

62'

I Andrea Ranocchia też pojawia się w protokole sędziego w dziale "żółta kartka".

61'

Arturo Vidal musiał faulem przerwać kontrę Interu za co został upomniany żółtą kartką. Zaczęło się od straty... Andrei Pirlo.

60'

Gianluigi Buffon czekał aż "świeca" w wykonaniu Jonathana wpadnie w jego rękawice. Doczekał się.

58'

Arturo Vidal strzela z narożnika pola bramkowego w stronę dalszego słupka bramki Interu. Pomysł dobry, wykonanie już nie. Samir Handanović wznawia grę z "piątki".

57'

Za głębokie dośrodkowanie Saphira Taidera w pole karne Juve. Piłkę łapie Gianluigi Buffon.

55'

Komu jak komu, ale Andrei Pirlo strzały 5 metrów nad poprzeczką nie powinny się zdarzać.

55'

Wściekli są kibice Interu! Freddy Guarin został ostro potraktowany przez Paula Pogbę. Sędzia nakazał grać dalej!

53'

Mirko Vucinić na dwumetrowym spalonym. Boczny dopiero po kilkunastu sekundach podniósł chorągiewkę.

52'

Inter - Juventus

52'

W odpowiedzi znowu Inter: strzelał Rodrigo Palacio głową z 13 metrów w sam środek bramki.

51'

Płaskie uderzenie zza pola karnego Giorgio Chelliniego nie sprawiło problemów Samirowi Handanoviciowi.

50'

Rozpędził się Saphir Taider w polu karnym Juve. Zyskał tylko rzut rożny... Piłkarze Waltera Mazzaniego mają nad czym popracować na treningach.

47'

Kontra Interu i podanie Rodrigo Palacio w pole karne do Saphira Taidera, lecz szybszy od Algierczyka był Gianluigi Buffon.

46'

Na drugie trzy kwadranse wyszedł Mauricio Isla w miejsce Stephana Lichtsteinera.

46'

Druga połowa rozpoczęta!

18:55

Inter - JuventusInter - Juventus

18:51

Dobry, szybki mecz na Giuseppe Meazza w wieloma okazjami. Obu drużynom zależy na wygranej i nie odstępują rywalom ani na krok. Największe zagrożenie Inter stwarzał po... stratach Andrei Pirlo. Jeszcze Gianluigi Buffon z trudem i efektownie sparował strzał Yuto Nagatomo. Wracamy za kilkanaście minut!

45'

Daniele Orsato nie doliczył nawet jednej minuty i kończy pierwszą odsłonę Derby d'Italia. Inter bezbramkowo remisuje z Juventusem.

43'

Druga strata Andrei Pirlo i kontra zapoczątkowana przez Ricardo Alvareza. Podaje na lewą stronę pola karnego do Saphira Taidera, ten strzela i Gianluigi Buffon nogami paruje uderzenie na korner!

40'

Mirko Vucinić na minimalnym spalonym.

39'

Prostopadłe podanie Ricardo Palacio do Estebana Cambiasso. Szybszy od Argentyńczyka był Gianluigi Buffon.

38'

Arturo Vidal zdeptany przez szarżującego Jonathana. Jednak to gospodarze mają rzut wolny.

37'

Inter przeważa tylko zdobywają rzuty rożne. Stałe fragmenty gry mogą być atutem w tym meczu mając wysokich zawodników w składzie. Niemniej najpierw trzeba dobrze dośrodkować...

35'

Arturo Vidal zagrywa do Carlosa Teveza, ale wmieszał się w to Hugo Armando Campagnaro przecinając podanie.

34'

Inter próbuje się odgryźć rywalowi. Na "zakąskę" mają korner.

33'

Stephan Lichtsteiner fauluje przeciwnika. Za ten faul powinien zostać upomniany przez sędziego, a nie w 17. minucie.

32'

Inter zachował czyste konto w 3 meczach z rzędu.

31'

Paul Pogba dostaje piłkę w pole karne i strzela z narożnika pola bramkowego z powietrza. Strzelał to za dużo powiedziane – musnął piłkę, która wpada do koszyczka Samira Handanovicia.

30'

Strata Andrei Pirlo w pobliżu środka pola! Poszła kontra, ale gościom udało się zastopować.

29'

Paul Pogba minął jak tyczki czterech zawodników Interu. Spodobało się to... fanom niebiesko-czarnych.

27'

Złe zagranie do Ricardo "Ricky" Alvareza w "16" Juve. Od bramki Gianluigi Buffon.

26'

Andrea Barzagli zagrywa piłkę w pole karne gospodarzy. Żaden z jego partnerów nie sięgnął doszedł do podania.

25'

Jonathan chciał się przedrzeć w pole karne Juve, ale było tak gęsto, że stracił piłkę.

24'

Andrea Pirlo trafia w mur i dzięki temu Samir Handanović nie musiał wyjmować piłki z siatki. Tylko rzut rożny.

23'

Paul Pogba faulowany ok. 23 metrów od bramki Samira Handanovicia. Może być groźnie!

22'

Andrea Pirlo nie miał komu podać i dał się sfaulować Freddy'emu Guarinowi. To pierwsze przewinienie Interu.

21'

Yuto Nagatomo strzela z dystansu bardzo niecelnie, wysoko nad poprzeczką. Bramkarz Juve wznawia grę z "piątki".

20'

Gianluigi Buffon spokojnie łapie piłkę. Nie milkną chóralne śpiewy kibiców.

18'

Arturo Vidal pada w polu karnym po chwycie rodem z zapasów przez Saphira Taidera. Nie ma rzutu karnego! Kapitalnym podaniem popisał się nie kto inny jak Andrea Pirlo.

17'

Stephan Lichtseiner również ukarany kartką za faul. Przesadził arbiter. Była walka bark w bark.

15'

Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Ukarany za nieprzepisowe zagranie Hugo Armando Campagnaro.

13'

I jeszcze jeden rzut rożny dla Interu. Zagubił się w dryblingach Paul Pogba i piłka wyszła poza linię końcową. Jednak nie było zagrożenia pod bramką gości.

12'

Wykonanie rzutu rożnego poprzedził gwizdek sędziego, który musiał uspokajać Paula Pogbę i Estebana Cambiasso. Po nim z woleja strzela Yuto Nagatomo i Gianluigi Buffon paruje strzał!

11'

Akcja Interu lewą stroną przynosi korner.

10'

Samir Taider w dziecinny sposób traci futbolówkę na 30. metrze od bramki Gianluigi Buffona. Kontra gości, ale w porę przerwana.

8'

Esteban Cambiasso powstrzymał przed własnym polem karnym Mirko Vucinicia.

7'

Dalekie podanie Andrei Pirlo spod własnej połowy do Mirko Vucinicia, lecz ten został uprzedzony. Juve powoli narzuca swój styl gry.

4'

Początek spotkania i ostro walczą o piłkę obie drużyny. Cios za cios, akcja za akcję. Miękka centra Paula Pogby i piłka wpada w rękawice Samira Handanovicia.

2'

Najpierw Carlos Tevez najpierw zaatakował lewą stroną, a teraz prawą. Znowu jednak niecelnie zagrał do czarnogórskiego partnera.

1'

Od razu zaczęli gospodarze. Rzut wolny w wykonaniu Ricardo Alvareza niedokładny i kontra Juve. Podanie do Carlosa Teveza, lecz ten źle podaje w pole karne do Mirko Vucinicia.

1'

Daniele Orsato gwizdkiem daje znać gwizdkiem i pierwsza połowa rozpoczęta!

18:01

18:00

Oprawa meczu wyśmienita. Piłkarze obu drużyn już wychodzą na boisko!

17:54

Przed pierwszym gwizdkiem sędziego polecamy też zapoznanie się z zapowiedzią: Inter - Juventus LIVE! Kolejne Derby d'Italia

17:51

Tak wyglądało ostatnie bezpośrednie starcie między tymi zespołami. Warto zwrócić uwagę na pięknego gola Quagliarelli.

17:45

Podczas ostatnich 45 spotkań, Inter wygrał 9 razy, mieliśmy 18 remisów, a Juventus wygrał 18 razy.

17:41

Juventus jest czwarty i też ma sześć "oczek". Na inaugurację sezonu okazał się lepszy od Sampdorii wygrywając w Genui 1:0 (Paweł Wszołek i Bartosz Salamon nie zagrali w tym meczu), a później rozbili rywala Legii Warszawa w fazie grupowej LE, Lazio Rzym, 4:1.

17:38

Obie drużyny pewnie zaczęły zmagania w nowym sezonie: Inter z kompletem punktów po dwóch kolejkach jest trzeci. Wygrał u siebie z Genoą 2:0 i na wyjeździe z Catanią 3:0.

17:34

Rezerwowi Juventusu Turyn: 30. Storari, 50. Citti, 5. Ogbonna, 11. De Ceglie, 13. Peluso, 16. Motta, 20. Padoin, 33. Isla, 12. Giovinco, 14. Llorente, 27. Quagliarella.

17:33

Rezerwowi Interu Mediolan: 12. Castellazzi, 30. Carrizo, 6. Andreoli, 18. Wallace, 24. Samuel, 31. Alvaro Pereira, 35. Rolando, 7. Beflodil, 10. Kovacić, 17. Kuzmanović, 9. Icardi, 22. D. Milito

17:32

Na relację NA ŻYWO zaprasza Państwa Tomasz Górski!

17:30

W Ekstraklasa.net rzadko relacjonujemy spotkania Serie A, ale w tym przypadku grzechem by było odpuszczenie tego meczu. Za pół godziny na Stadio Giuseppe Meazza rozpocznie się hit 3. kolejki – Inter zmierzy się Juventusem Turyn!