4 : 1
Lazio RzymLazio Rzym
1. połowa2 : 1
22:41

Bramki dla Juve zdobywali: Tevez, Vucinić i dwie Vidal, dla Lazio - Miro Klose. Juventus nie odstępuje na krok Napoli. Pierwsza połowa mogła się podobać, druga wyglądała już nieco gorzej. Za wspólnie spędzony czas dziękuję Państwo - Mateusz Warianka.

Juventus 4:1 Lazio

92'

Koniec ! Sędzia gwiżdże po raz ostatni i Juventus Turyn pokonuje po raz drugi w przeciągu dwóch tygodni Lazio. Tym razem 4:1.

90'

Arbiter dolicza 2 minuty.

89'

Goście najchętniej opuściliby już boisko. Kompletnie rozbici podopieczni Vladimira Petkovcia

86'

Juventus ma ochotę na więcej ! Bramka wisi w powietrzu. Lazio kompletnie pogubione.

82'

Vucinicia zmienia Fabio Quagliarella

82'

W szeregach Lazio schodzi Klose, a zastępuje go Ederson.

80'

PIęknie Tevez ! Przełożył jak juniora Cane na 16 metrze i technicznie, płasko po ziemi uderzył w prawy róg bramki Marchettiego. Bramkarz bez najmniejszych szans.

78'

Wybija Buffon a tymczasem mamy zmianę. Conte daje pograć rezerwowemu Isli. Schodzi zmęczony już Stephan Lichtsteiner

78'

Faul VIdala. Do piłki podchodzi Ledesma, będzie dośrodkowanie w pole karne Buffona

73'

Wszysto na jedną kartę stawia Petković. Floccari za Cavandę.

73'

Ale teraz szczęście ma Lazio ! Ladne zgranie piłki przez Vidala na 16 metr, tam był Tevez, uderzył ładnie technicznie jednak tylko w poprzeczkę.

71'

I ponownie Candreva ! No niesamowicie celne są te strzały z dystansu zawodników Lazio. Buffon już jednak wystarczająco rozgrzany.

69'

Strzał Candrevy w środek bramki. Statystyki strzałów zdecydowanie po stronie Lazio, jednak wszystko z dystansu.

66'

Zmiana w szeregach Lazio. Niewidocznego Lucasa Biglię, zmienia Cristian Ledesma

63'

Głupie zachowanie Hernanesa. Po dośrodkowaniu Radu celowo uderzył piłkę ręką i otrzymuje drugą żółtą kartkę. Lazio kończyć ten mecz będzie w osłabieniu. Brazylijczyk żegnany gwizdami.

61'

Trochę szarpane widowisko nam się zrobiło. Dużo przerw w grze i fauli.

60'

Na boisku za chwilę pojawi się Ledesma. Zmieni prawdopodobnie niewidocznego Lucasa Biglie.

59'

Bardzo dobrze w pole karne, Walczył o piłkę Tevez ale przejął ją Cana.

55'

Petković szykuje zmiany, w rozgrzewce między innymi Floccari.

54'

Alvaro Gonzalez zameldował się. Spróbował uderzenia z dystansu, jednak niecelnie.

52'

Bonucci dzisiaj tymi dwoma asystami zawstydził Andreę Pirlo, który jest kompletnie niewidoczny dzisiaj.

49'

Gooooooooooooooool ! Mirko Vucinić podwyższa na 3:1 !! Długie podanie w pole karne, ponownie od Bonucciego, Czarnogórzec uciekł Canie i pokonuje Marchettiego.

49'

Spokojnie rozgrywa Juventus, a Lazio mądrze się przesuwa i wyczekuje na to co zrobią gospodarze.

47'

Bez zmian obie drużyny. Na boisku wciąż Ci sami zawodnicy.

46'

Obie ekipy już na boisku, wszystko w porządku, więc zaczynamy drugą połowę. Oby równie ciekawą i emocjonującą.

46'

Koniec pierwszej połowy. Lazio zaczęło sennie, ale z biegiem czasu się rozkręcało. Mnóstwo strzałów z dystansu i Buffon miał mnóstwo pracy. Do przerwy 2:1.

46'

Ponownie Hernanes z dystansu ! Prosto w środek bramki Buffona ale Włoch nie łapał tylko wybijał piłkę przed siebie.

46'

Kolejne uderzenie z rzutu wolnego Candrevy ! Piłka jednak obok bramki i rozpocznie Buffon z linii piątego metra

44'

Teraz dużo chaosu. Straty po jednej i drugiej stronie. Tempo meczu zdecydowanie opadło.

41'

Groźny strzał Candrevy ale ponownie dobrze wybija Buffon. Lazio strzela częściej, Lazio atakuje, Lazio robi wszystko by wyrównać.

41'

I druga żółta kartka. Bonucci wściekły na arbitra, bo uważa, że wślizg był czysty. Nie ma jednak racji. Będzie okazja dla Lazio, rzut wolny na 20 metrze.

39'

Pierwsza żółta kartka. Hernanes agresywnie zaatakował Asamoaha. Brzydki faul, zupełnie niepotrzebny.

38'

Lichtsteiner wpadł w pole karne i dośrodkował do Vucinicia, ten potężnie strzela, jednak ponad bramką.

36'

Mocny strzał Radu z 30 metrów, piłka niebezpiecznie kozłowała i z trudem Buffon wybija na rzut rożny !

36'

Tevez wykazuje dzisiaj sporą chęć do grania. Defensywa Lazio nie może sobie z nim na razie poradzić.

34'

Goście nabrali wiatr w żagle i coraz śmielej próbują atakować bramkę Buffona. Jak na razie bez większego zagrożenia.

32'

Zrobił nam się fajny mecz. Gdy wydawało się, że wszystko jest już jasne, niespodziewana bramka dla Lazio i wszystko tu się jeszcze może zdarzyć.

30'

Szybka odpowiedź Lazio ! Strzał w środek bramki Hernanesa, Buffon wypluł piłkę przed siebie, a czujny Klose był tam gdzie być powinien.

26'

Vidal po raz drugi ! Długie podanie w pole karne od Bonucciego, Vidal zupełnie bez krycia, odpuścił Hernanes i Marchetti bez szans.

25'

Dynamiczny rajd Carlosa Teveza. Ograny jak dziecko Cana. Na szczęście dla niego Argentyńczyk za mocno dośrodkował i nic z tej akcji już nie będzie.

22'

Groźny strzał Hernanesa z dystansu ! Broni Buffon i mamy rzut rożny.

22'

Cavanda chciał wziąć sprawy w swoje ręce. Przeszedł Asamoaha ale Chieliniego już nie dał rady ograć

20'

Długo i cierpliwie Juve wyprowadza swoje ataki. Teraz nieudane dośrodkowanie Asamoaha i zaczyna bramkarz Lazio.

18'

Lepiej ten mecz dla gospodarzy nie mógł się ułożyć. Lazio w szoku. Nie mają chyba goście pomysłu na to jak zagrozić bramce Buffona. Długie piłki i dośrodkowania na Miro Klose nie zdają egzaminu.

14'

I mamy 1:0 ! Arturo Vidal strzelcem bramki. Znakomite zagranie Pogby, do Chilijczyka, ten znalazł się na 5 metrze mając jedynie bramkarza przed sobą. Pozostało dopełnić formalności.

13'

W końcu się udało ! Znowu z prawej strony pokazał się Candreva, poszukał w polu karnym Klose, ten zablokowany i jest rzut rożny. Chwila oddechu dla Marchettiego i kolegów z obrony.

12'

Rzymianie w opałach. Nie mogą nawet na chwile przejąć piłki. Źle to wygląda.

11'

Lazio zamknięte na własnej połowie

9'

Kapitalna dwójkowa akcja Vucinicia i Teveza, ten drugi pada na murawe w polu karnym, jednak nie ma mowy o faulu.

7'

Dobre dośrodkowanie na 5 metr, ale wybija Radu. Przy piłce ponownie Juventus.

6'

Teraz akcja Lichtsteinera, ten faulowany na 20-25 metrze i Pirlo już zabiera się do wykonania tego stałego fragmentu gry.

5'

Znowu Candreva i znowu wybija Chielini. Jest w gazie dzisiaj pomocnik Lazio.

3'

Lazio blisko zdobycia bramki !! Indywidualna akcja Candrevy, dośrodkowanie w pole karne Chielini wybił wprost pod nogi Lulicia no i Buffon w tarapatach. Rzut rożny.

2'

I pierwsza okazja dla Juventusu prostopadłe podanie Vucinicia do Teveza, ale ten na spalonym.

1'

Paolo Tagliavento gwiżdże po raz pierwszy i zaczynają gospodarze.

20:46

Piłkarze wychodzą już na boisko, za chwilę piłka pójdzie w ruch.

20:44

Na Juventus Stadium zabrzmiał hymn Juventusu! Świetna atmosfera, komplet na trybunach.

20:33

Sędzią głównym będzie Pan Paolo Tagliavento.

20:31

Znamy już składy w jakim obie ekipy rozpoczną mecz. Ławki rezerwowych obu drużyn prezentują się natomiast następująco:

Juventus: Storari, Pepe, Caceres, Ogbonna, Peluso, De Ceglie, Motta, Isla, Padoin, Giovinco, Llorente, Quagliarella

Lazio: Bizzarri, Strakosha, Biava, Dias, Vinicius, Pereirinha, Ledesma, Onazi, Ederson, Floccari, Keita, Rozzi

19:57

2. kolejka Serie A rozpoczęła się meczem Chievo Verona - Napoli, który niedawno się zakończył. Goście wygrali 2:4 i umocnili się na pozycji lidera.

19:55

Dobry wieczór ! Przed nami wielkie widowisko, którego aktorami będą piłkarze Juventusu Turyn i Lazio Rzym. Dodatkowej pikanterii całemu spotkaniu dodaje fakt, że dokładnie przed dwoma tygodniami w ramach Superpucharu Włoch "Stara Dama" pokonała Rzymian aż 4:0 ! Jak będzie tym razem ? Za niespełna 50 minut zaczynamy !