Górnik ZabrzeGórnik Zabrze
101'

Dziękuję za uwagę i zapraszam na następne relacje LIVE :)

99'

Sędzia gwiżdże dzisiaj po raz ostatni. Górnik wygrywa 2:0 i awansuje do kolejnej fazy Pucharu Polski.

97'

Górnik miał szansę by podwyższyć prowadzenie. Dobrym strzałem popisał się Łuczak.

94'

Strata Skrzypczaka w środku pola, ale Michał Maka ponownie nie potrafi wykorzystać swojej szansy.

92'

Mieliśmy sporo przerw w 2 połowie, w związku z czym sędzia dolicza minimum 7 minut do regulaminowego czasu gry.

91'

Świetna akcja Górnika. Tylko piękna interwencja Malarza uchroniła Bełchatów od straty kolejnego gola. Strzelał Mateusz Zachara.

90'

GKS próbuje, Wroński pokazuje swoją determinacje, ale nie ma odpowiedniego wsparcia.

88'

Przenosimy się pod bramkę GKS-u. Niezbyt pewna interwencja Malarza, ale cała sytuacja kończy się bez przykrych konsekwencji dla bełchatowian.

87'

Świetną akcję wypracował Wroński, ale Michał Mak nie wykończył tej akcji golem.

86'

Zmiana w zespole Górnika. Z boiska schodzi Małkowski, a zastępuje go Mateusz Zachara.

84'

Żółta kartka dla zawodnika Górnika - Wojciecha Łuczaka.

82'

Górnik znowu zyskuje trochę czasu "klepiąc" od nogi do nogi.

80'

Rzut rożny dla GKS-u. Łukasz Wroński zagrywa piłkę w pole karne. Górnik radzi sobie bez problemu.

79'

Wracamy do gry. Piłka dla Bełchatowa.

78'

Mamy przerwę, aby piłkarze mogli chwilę odetchnąć i napić się wody.

77'

Druga bramka dla Górnika. Po pięknej akcji zabrzan piłkę do siatki Malarza skierował Szymon Skrzypczak.

76'

Nowy zawodnik na placu - Łukasz Wroński dał znak do ataku, ale nie zrozumiał się z Prokiciem i nic z akcji Bełchatowa nie wyszło.

75'

Kolejna zmiana w drużynie z Bełchatowa. Za Kamila Poźniaka na murawie melduje się Damian Szymański.

73'

Świetnym strzałem popisuje się Prokić. Zabrakło naprawdę niewiele...

72'

W GKS-ie również mamy zmianę. Za Renusza na boisku pojawił się Łukasz Wroński.

71'

Zmiana w Górniku. Za Gancarczyka na polu gry pojawił się były GKS-iak Rafał Kosznik.

69'

Atakuje Górnik. Bełchatów nie może wyjść ze swojej połowy. Czasami oddala grę od swojego pola karnego, ale wtedy piłka szybko wraca pod nogi Górnika.

67'

Zmiana w Górniku. Za strzelca bramki Radosława Sobolewskiego wchodzi Sergej Mosznikow.

66'

Strzał Przybylskiego dobrze przyblokował Baranowski. Malarz zaczyna od własnej bramki.

63'

Po faulu Barana Górnik miał rzut wolny. Nic groźnego nie wynikło z tej akcji.

62'

Druga żółta i w efekcie czerwona kartka dla Grzegorza Barana. GKS od tej chwili będzie grał w 10.

61'

Ostre wejście Grzegorza Barana.

61'

Zmiana w GKS-ie. Za Gonzaleza na placu gry pojawił się Marcin Flis.

59'

Strzał z dalszej odległości oddał Prokić. Uderzenie przeszło obok słupka gości.

58'

GKS rzucił się do odrabiania start, ale jak na razie dobrze spisują się obrońcy.

57'

Bełchatów ma stały fragment gry !! Renusz zagrywał piłkę w pole karne, a Grzegorz Baran był bliski strzelenia gola. Piękną interwencją popisał się Steinbors.

56'

Bramka dla Górnika !!! Po rzucie rożnym piłkę do bramki GKS-u skierował Radosław Sobolewski !!!

53'

Gramy. GKS wprowadza piłkę do gry. Kibice już się uspokoili.

52'

Ponownie gra zostaje przerwana przez burdy kibiców. Piłkarze w tym czasie uzupełniają płyny.

50'

Wracamy do gry. Górnik przy piłce.

49'

Sędzia przerywa spotkanie. Kibice przyjezdnych wdali się w bójkę z kibicami GKS-u.

47'

Kibice Górnika wydostali się ze swojego sektora i "bawią się w ganianego" ze służbami porządkowymi.

46'

Pierwsza akcja Górnika dobrze asekurowana przez Wilusza. Piłkę wybija Arkadiusz Malarz.

64'

Zaczynamy ! Piłkę do gry wprowadzają bełchatowianie.

15:33

Piłkarze wrócili już na boisko. Zaraz rozpoczniemy drugie 45 minut meczu.

48'

Ostatni gwizdek w pierwszej połowie. GKS bezbramkowo remisuje z Górnikiem Zabrze. Czekamy na drugą odsłonę spotkania.

46'

Sędzia do regulaminowego czasu gry doliczył 2 minuty.

46'

Prokić popisał się indywidualną akcją. Jego strzał był jednak za słaby by mógł zaskoczyć bramkarza gości.

44'

Poważna strata Michała Maka, po której Górnik stworzył sobie groźną akcję. Adrian Basta wyjaśnił sytuację w polu karnym.

43'

Tym razem akcję Górnika skutecznie przerwał Szymon Sawala.

40'

Prokić podał do Michała Maka, który oddał strzał na bramkę Górnika. Bramkarze ratują swoje drużyny przez utratą bramki.

38'

Olkowski popisał się dobrym dośrodkowaniem , ale bezbłędny jest Arkadiusz Malarz. Piłka wylądowała w jego rękawicach.

38'

Żółta karta dla Gonzaleza za uderzenie Olkowskiego.

37'

Pierwsza 100 % akcja Górnika. Strzelał Łuczak, ale piękną paradą popisuje się Malarz.

34'

Głupia żółta kartka dla Grzegorza Barana za odkopnięcie piłki po odgwizdaniu faulu.

32'

Dużo strat, niecelnych podań... ale obrońcy prezentują dobrą dyspozycje naprawiając błędy kolegów ze środka pola.

29'

Groźna akcja Górnika. Szybkiego Małkowskiego pewnie ubiegł równie szybki Adrian Basta.

28'

Z dalszej odległości uderzał Grzegorz Baran, ale piłka przeleciała obok słupka Steinborsa.

28'

Stały fragment zmarnowany. Nadal bezbramkowy remis w Bełchatowie.

27'

Mamy rzut rożny dla Górnika. Do narożnika udaje się Gancarczyk.

24'

Sędzia kończy przerwę. Wracamy na boisku. Przy piłce są goście.

24'

Mamy przerwę na uzupełnienie płynów. Może po krótkiej pauzie mecz nabierze rumieńców.

23'

Ostatnie minuty to niezbyt porywające widowisko. Już nawet ofensywny Olkowski podaje piłkę do swojego bramkarza w sytuacji kiedy nie jest atakowany przez rywala.

21'

Dużo gry w środku boiska. Obu drużynom brakuje podania torującego drogę do bramki przeciwnika.

18'

Olkowski jak na razie ma godnego rywala w postaci Gonzaleza. Każda próba wejścia w pole karne jest niweczona przez obrońcę GKS-u.

18'

Kolejna dobra interwencja Malarza, który obronił strzał Przybylskiego.

15'

Olkowski groźnie wchodził prawą stroną w pole karne GKS-u, ale znowu bardzo dobrze interweniował Wilusz.

13'

Pierwsza żółta kartka dla gracza Górnika. Za brutalny faul na Grzegorzu Baranie ukarany został Szymon Skrzypczak.

13'

Adam Nawałka już od pierwszych minut bardzo aktywny przy ławce Górnika :)

11'

Górnik próbuje przedrzeć się pod bramkę GKS-u, ale jak na razie dobrze spisują się obrońcy Bełchatowa.

10'

Akcja przenosi się na drugą stronę. Górnik wywalczył rzut rożny. Piłka krótko rozegrana przy narożniku, dośrodkowanie i piłka ląduje w rękach Malarza.

8'

Bardzo aktywny jest Gonzalez. Kolejne dośrodkowanie w pole karne Górnika. Michał Mak był bardzo bliski przejęcia futbolówki.

7'

W środku pola faulowany Mączyński. Górnik szybko wprowadził piłkę do gry, która została zagrana na mocno do Macieja Małkowskiego.

5'

Znowu Gonzalez na lewej stronie. Zdecydował się na strzał, który po rykoszecie wychodzi poza pole gry. Rzut rożny ponownie grany prosto w bramkę - Steinbors nie chce się pomylić :)

3'

składna akcja GKS-u, na wysokości pola karnego Górnika faulowany został Raul Gonzalez. Rzut wolny grany prosto w bramkę pewnie wyłapał Steinbors.

1'

Pierwsza akcja Górnika została pewnie obroniona przez Arkadiusza Malarza.

14:31

Wracamy i zaczynamy !! Sędzia rozpoczyna spotkanie. Przy piłce są goście.

14:21

Piłkarze udali się do szatni i zaraz ponownie pojawią się na boisku.

14:05

Oba zespoły są już na murawie i przygotowują się do meczu.

13:46

Obsada sędziowska prezentuje się następująco :

Sędzia Główny : Jarosław Rynkiewicz ( Lubuski ZPN ) Asystent I : Kamil Wójcik ( Mazowiecki ZPN ) Asystent II : Filip Sierant ( Mazowiecki ZPN ) Sędzia Techniczny : Szymon Lizak ( Wielkopolski ZPN ) Delegat / Obserwator : Zbigniew Przesmycki ( PZPN )

13:43

Poznaliśmy już wyjściowe składy obu drużyn. Czas zobaczyć kogo w odwecie mają trenerzy. Oto ławki rezerwowych : Goście: Mateusz Kuchta, Rafał Kosznik, Sergej Mosnikov, Maciej Mańka, Łukasz Madej, Mateusz Zachara, Kamil Cupriak Gospodarze: Wiktor Baranowski, Piotr Witasik, Marcin Flis, Damian Szymański, Łukasz Wroński, Bartłomiej Bartosiak.

13:40

Witam ze stadionu przy ul. Sportowej 3. Miejscowy GKS za niespełna godzinę podejmie lidera polskiej ekstraklasy - drużynę Górnika Zabrze. Zapraszam na relację live z meczu 1/16 Pucharu Polski.