1 : 3
zawiszaZawisza Bydgoszcz
1. połowa1 : 2
94'

Chwilę później sędzia kończy mecz! Zawisza Bydgoszcz wygrywa z Pogonią Szczecin 1:3!

93'

Ależ teraz pech Wójcickiego! Zawodnik Zawiszy mógł podwyższyć na 1:4, jednak piłka po jego strzale trafia w słupek!

92'

Pogoń walczy jeszcze o kontaktowe trafienie, jednak dobrze bronią się bydgoszczanie.

90'

Sędzia dolicza 3 minuty.

90'

Z prawej strony Lewczuk dośrodkowuje do Masłowskiego, a ten podwyższa na 1:3!

89'

Krótko rozegrany rzut rożny Zawiszy i ponad bramką strzela Ciechanowski.

88'

Nie brakuje emocji w końcówce meczu! Obie drużyny stwarzają sobie okazje na strzelenie bramki.

87'

Szansa Pogoni i bardzo dobrze broni Kaczmarek.

87'

Dudek kapitalnie zagrywa do Ciechanowskiego, a ten stanął przed kolejną szansą na strzelenie gola. Dobrze jednak zachował się obrońca Pogoni i Zawisza wywalczył rzut rożny.

85'

Ależ okazja Zaiwszy! Z lewej strony Masłowski do Goulona, a ten odgrywa do Ciechanowskiego, który źle trafia w piłkę i marnuje kapitalną okazję na podwyższenie prowadzenia!

82'

Frączczak do Robaka, a ten marnuje świetną okazję do zdobycia bramki! Futbolówka minimalnie minęła słupek bramki Kaczmarka.

81'

Nieporozumienie teraz w formacji obronnej Zawiszy i mało brakowało, a przed świetną okazją na wyrównanie stanęli Portowcy. Swój błąd naprawili jednak w porę defensorzy Zawiszy.

80'

Akcję Portowców z wielkim spokojem przerywa Goulon.

79'

Z prawej strony okazje miał Ciechanowski i zawodnik Zawiszy wywalczył rzut rożny. Z narożnika wznawiał Petasz i pewną interwencją popisał się Janukiewicz.

78'

Petasz próbował zagrywać prostopadle do Wójcickiego, jednak dobrze odczytane zostały zamiary bydgoszczan i akcje przerywają gospodarze.

76'

Zmiana w drużynie bydgoskiego Zawiszy. Igor Lewczuk zmienia Vasconcelosa.

74'

Akcja Petasza i Vasco. Piotr Petasz wbiegł w pole karne Pogoni, minął obrońcę i wycofał do Vasco. Ten oddał strzał, który blokowali gospodarze i rzut rożny mieli Bydgoszczanie, jednak futbolówkę pewnie łapie Janukiewicz.

71'

Okazja gospodarzy i piłkę przechwycił Goulon. Francuz minął dwóch rywali i odegrął na prawo, gdzie prze szansą stanął Wójcicki. Zawodnik Zawiszy odgrywał jednak do Vasco, a ten nie przyjął piłki. Chwilę później obrońcy niebiesko-czarnych blokują strzał zawodnika Pogoni.

70'

Coraz cieplej robi się pod bramką Zawiszy...

70'

Dwukrotnie rzut rożny mieli Portowcy, jednak nikt nie oddał celnego strzału na bramkę Kaczmarka.

68'

Bardzo złe wznowienie gry przez Kaczmarka - piłka opuściła linię boczną boiska.

67'

Kolejna zmiana w ekipie gospodarzy. Edi Andradina w miejsce Maksymiliana Rogalskiego.

67'

Próba Pogoni. Dośrodkowanie z lewej strony Tchamiego i w piłkę nie trafia Robak.

65'

Ciechanowski faulował Tchamiego i za to zagranie został ukarany żółtą kartką.

64'

Kolejna zmiana w ekipie Zawiszy. Sebastian Dudek w miejsce Hermesa.

62'

Arbiter spotkania wyrzucił na trybuny trenera Pogoni - Dariusza Wdowczyka, który protestował przeciwko żółtej kartce dla jego zawodnika.

59'

Masłowski odebrał piłkę Frączczaka i uciekał lewą stroną boiska. Zawodnik Pogoni faulował Masłowskiego i został za ten faul taktyczny ukarany żółtą kartką.

59'

Zmiana w zespole z Bydgoszczy. Na boisku pojawia się Michał Masłowski, a zastąpi on Piotra Kuklisa.

57'

W środku pola Hernani faulował Piotra Kuklisa.

55'

Tchami z lewej strony mija Ciechanowskiego i wycofuje do Robaka. Ten jednak traci piłkę.

54'

Ręką przed polem karnym zagrywał Ciechanowski i Pogoń miała rzut rożny. Akahoshi zagrał do Ławy, jednak dobrze zachowali się defensorzy Zawiszy.

53'

Coraz śmielej atakują Portowcy.

52'

Żółtą kartką za faul w środku pola ukarany został Vasco.

51'

Świetne odegranie w polu karnym Zawiszy Tchamiego do Robaka. napastnik Pogoni nie zorientował się w intencjach partnera i stracił piłkę.

48'

Ależ okazja Portowców! Z lewej strony boiska piłkę otrzymał Lewandowski, ten dograł do Robaka, który oddał strzał minimalnie niecelny!

47'

Jakub Wójciki próbował dośrodkowywać, jednak piłką zagrana została zbyt głęboko i ląduje w rękach Jankiewicza.

46'

Boisko opuszcza także Michał Koj, a w jego miejscu pojawia się Mateusz Lewandowski.

46'

Mamy pierwszą zmianę w zespole Pogoni. Tchami w miejsce Murayamy.

46'

Zabrzmiał gwizdek sędziego Radkiewicza, a to oznacza, że rozpoczynamy drugą połowę meczu!

46'

Tomasz Radkiewicz zakończył pierwszą połowę meczu. Do przerwy Pogoń przegrywa z Zawiszą 1:2!

44'

Po rzucie rożnym piłkę z własnej szesnastki wykopał Herold Goulon.

44'

Rzut wolny dla Pogoni i na rzut rożny wybijają obrońcy niebiesko-czarnych.

44'

Akcja prawą stroną piłkarzy Dariusza Wdowczyka i kolejny strzał ponad bramką oddał Marayama.

41'

Pogoń z rzutu rożnego i piłkę z własnego pola karnego wybija Jakub Wójcicki. Chwilę później próba strzału Portowców, jednak problemów z obroną tego strzał nie miał Kaczmarek.

41'

Piłkę na prawym skrzydle od Goulona otrzymał Wójcicki. Kuba zszedł do środka pola i próbował prostopadle zagrywać do Vasco. Przytomnie jednak zamiary Wójcickiego odczytał obrońca Pogoni.

39'

Chwilę później przed szansą Murayama, jednak strzał zawodnika Pogoni minimalnie minął słupek bramki Kaczmarka.

38'

Zawisza miał rzut rożny, jednak bydgoszczanom zabrakło szczęścia przy wykończeniu akcji.

35'

Bardzo brzydko zawodnika gospodarzy faulował teraz Hermes. Sędzia mógł pokazać Brazylijczykowi kartkę, jednak tylko upomniał zawodnika Zawiszy.

35'

Dośrodkowanie w pole karne Robaka, jednak na spalonym znajdował się inny zawodnik Pogoni.

32'

Pogoń miała rzut rożny, a po dośrodkowaniu strzał ponad bramką Zawiszy oddał Michał Koj.

31'

Kolejna szansa Portowców. Ładne prostopadłe zagranie w pole karne, jednak bez zarzutu zachował się Wojciech Kaczmarek.

29'

Bramka dla Portowców zdecydowanie doda wiatru w żagle piłkarzom Dariusza Wdowczyka. Fakt ten jest gwarantem wielkich emocji!

28'

Akcja gospodarzy! Akahoshi zagrywa do Marcina Robaka, a ten ładnym strzałem pokonuje Wojciecha Kaczmarka. Mamy 1:2!

26'

Próba zespołowej akcji Zawiszy zakończona zejściem Wójcickiego do środka pola, gdzie stracił piłkę. Chwilę później kontratak gospodarzy. Piłkę przed szesnastką Zawiszy dostał Robak, jednak na posterunku był Wojciech Kaczmarek.

24'

Próba prostopadłego zagrania do wychodzącego na pozycję Robaka została przecięta przez Łukasza Skrzyńskiego.

24'

Portowcy próbują przedostać się pod pole karne Zawiszy, jednak to zadanie jest dzisiaj trudne.

23'

Lewą stroną przedzierał się Robak, jednak powstrzymał go Paweł Strąk.

22'

Na trzydziestym metrze Bartosz Ława faulował Hermesa. Z rzutu wolnego próbował uderzać Piotr Petasz - jednak obrońcy Zawiszy nie udało się to zagranie.

20'

Kontra gospodarzy i Murayama przegrywa pojedynek z Goulonem.

20'

Z rzutu wolnego próbowali bydgoszczanie. Piotr Kuklis wrzucał w pole karne, jednak pewnie wybija Frączczak.

18'

Akcja Portowców z łatwością zatrzymana przez defensywę Zawiszy.

17'

Hernani w środku pola fauluje Vasconcelosa.

15'

Ława uruchomił Jakuba Bąka, jednak podanie przeciął Wojciech Kaczmarek.

14'

Eksperyment Dariusz Wdowczyka jak na razie okazuje się wielkim nie wypadłem.

12'

Kapitalna akcja gości! Kuklis prostopadłym podaniem obsłużył Wójcickiego, ten przytomnie mając przed sobą tylko Janukiewicza wycofał piłkę jeszcze do Petasza, który dopełnił formalności i zdobył drugiego gola dla Zawiszy!

12'

GOOOOOL! PETASZ!!

11'

Częściej przy piłce dotychczas Portowcy.

10'

Janukiewicz faulowany przy dośrodkowaniu z rzutu wolnego przez Pawła Strąka.

9'

Ładną akcję Sebastiana Ziajki, Golla zatrzymuję ręką. Rzut wolny dla niebiesko-czarnych.

8'

Gra toczy się głównie w środku pola.

6'

Na pozycji spalonej Piotr Kuklis.

5'

Ława po raz kolejny uderza z dystansu, jednak został zablokowany.

4'

Bartosz Ława uderza z dystansu niecelnie, jednak piłka za nim opuściła boisko odbiła się od jednego z defensorów Zawiszy.

2'

Hermes wrzucił piłkę w pole karne, Vasconcelos wybiegł za pleców obrońców i główką po krótkim rogu pokonał Janukiewicza.

2'

GOOOOOL! VASCO!

2'

Pierwszy atak Zawiszy, Wójcicki do Petasza ten jednak zatrzymany.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego! Pogoń rozpoczyna spotkanie.

19:30

Za kilka chwil pierwszy gwizdek sędziego!

19:29

Pod nieobecność Łukasza Skrzyńskiego, kapitanem zespołu gości jest Paweł Strąk.

19:29

Zawodnicy są wyprowadzani przez arbitrów dzisiejszego spotkania na murawę Stadionu Miejskiego w Szczecinie. Za kilka minut początek spotkania!

19:28

Ławka rezerwowych Zawiszy Bydgoszcz:Andrzej Witan, Łukasz Skrzyński, Igor Lewczuk, Michał Masłowski, Sebastian Dudek, Vahan Gevorgyan, Paweł Abbott.

19:27

Ławka Pogoni Szczecin:Dawid Kudła, Edi Andradina, Mateusz Lewandowski, Herve Tchami, Wojciech Lisowski, Abdul Ouedraogeo, Donald Djousse.

19:26

Obie drużyny w tym sezonie już zagrały przeciwko sobie miało to miejsce w Bydgoszcz 15 dni temu. Po bramkach Akahoshiego i Goulona zespoły podzieliły się punktami.

19:17

Pogoń Szczecin dziś w bardzo eksperymentalnym ustawieniu 3-6-1. Dariusz Wdowczyk postawił na tzw. "włoski styl".

19:14

Od pierwszej minuty w miejsce Lewczuka dziś młody Damian Ciechanowski oraz w miejsce Gevorgyana Piotr Petasz, który ostatnio dał dobrą zmianę w spotkaniu z Piastem Gliwice.

19:12

W składach obu zespołów są debiutanci! Dariusz Wdowczyk desygnował do gry w ataku Marcina Robaka, natomiast Ryszard Tarasiewicz dał od pierwszej minuty zagrać Andre Micaelowi.

19:06

Witamy serdecznie! Zapraszamy na relację ze spotkania 1/16 Pucharu Polski, gdzie w Szczecinie miejscowa Pogoń zmierzy się z Zawiszą Bydgoszcz!