Siarka TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg
0 : 2
lechiaLechia Gdańsk
90'

Koniec meczu! Lechia pewnie awansuje do 1/8 Pucharu Polski! Czeka na nią Wisła Kraków!

90'

Grzelczak trafia w poprzeczkę, próbując lobować Melona!

90'

Doliczone trzy minuty.

90'

Nie spieszy się z atakami Lechia. Piłkarze gości spokojnie rozgrywają piłkę.

87'

Baran w ostatniej chwili zablokował Tuszyńskiego. Po chwili uderzał Matsui, ale Melon popisał się świetną interwencją!

85'

Jeszcze atak Siarki. Po wrzutce Persona z rzutu rożnego było groźnie pod polem karnym Małkowskiego, ale nie ma bramki.

81'

Zmiana w Lechii. Na boisku pojawia się Krzysztof Bąk.

80'

Przerwa na uzupełnienie płynów.

79'

I ponownie Kowalski, tym razem uderzył minimalnie obok bramki!

78'

Kowalski na lewym skrzydle wyprzedził dwóch piłkarzy Lechii i dograł w pole karne do Ciećki, ale ten nie zdołał oddać strzału.

76'

Minuty mijają, a na boisku wiele się nie dzieje. Obie ekipy czekają już na końcowy gwizdek?

73'

Pazio w miejsce Pietrowskiego

70'

Wydaje się, że w Tarnobrzegu jest już po meczu. Dwubramkowe prowadzenie Lechii i grający w osłabieniu rywale. Wydaje się, że niespodzianka jest już dzisiaj niemożliwa.

69'

Wiśniewski dograł w pole karne do Matsuiego, Japończyka ubiegł jednak Melon.

68'

Atak Lechii, sporo chaosu w ich poczynaniach i po dośrodkowaniu Piątkowskiego piłka opuściła boisko.

65'

Koczon w miejsce Truszkowskiego.

63'

Zmiana w Lechii. Za Machaja wszedł Matsui.

61'

Czerwoną kartką ukarany jeszcze za faul w polu karnym Makowski.

61'

Rzut karny pewnie wykonał Wiśniewski, który uderzył po delikatnie po rogu.

60'

Rzut karny dla Lechii!

56'

Wrzutka z rzutu wolnego w pole karne Lechii. Nie sięgnął piłki Małkowski, ale ta minęła bramkę.

50'

W odpowiedzi atak Siarki i słupek uratował Lechię przed stratą bramki.

50'

Sułkowski wszedł za Stępnia.

49'

Rzut wolny dla Lechii. Wrzutka w pole karne i goooooooool! Bieniuk pokonuje bramkarza!

47'

Dobra okazja Lechii. Strzał Grzelczaka po podaniu Tuszyńskiego wybronił jednak Melon.

46'

Wróbel zszedł, w jego miesjce Ciećko,

46'

Początek drugiej połowy spotkania.

16:40

Zespoły rozpoczną zaraz drugą połowę.

46'

Koniec pierwszej połowy. Na razie w Tarnobrzegu 0:0

46'

Jeszcze wrzutka w pole karne Siarki, ale obrońcy znowu wybijają piłkę.

45'

Pierwsza połowa przedłużona tylko o minutę.

45'

Gra już wznowiona. Siarka oddała piłkę.

44'

Leży na boisku Oualembo. Lechiści wybili piłkę, interweniuje sztab medyczny. A piłkarze obu zespołów wykorzystują przerwę na uzupełnienie płynów.

43'

Lechia stara się atakować w końcówce, ale wszelkie próby przerywają obrońcy Siarki.

41'

Machaj wypuścił sobie piłkę w polu karnym i atakowany upadł. Sędzia nie odgwizdał faulu, o rzucie karnym nie było mowy.

40'

Znowu nudniejszy okres gry. Od kilku minut niewiele się dzieje. Próby ataków są szybko rozbijane.

39'

Dobre prostopadłe podanie do Pietrowskiego, ale ten próbował wypuszczać prawym skrzydłem Deleu, który jednak nie podążył za jego akcją.

36'

Machaj zdecydował się na uderzenie z dużej odległości, ale piłka minęła bramkę w sporej odległości.

35'

Deleu zdołał dośrodkować z prawej strony w pole karne, ale piłkę wybili obrońcy.

34'

Na bramkę Siarki uderzał Tuszyński, ale niecelnie.

34'

Bardzo dobrze na lewym skrzydle prezentuje się dzisiaj waleczny Jan Kowalski.

33'

Siarka wywalczyła kolejny rzut rożny. Wrzucał Persona, uderzał jeden z piłkarzy Siarki, ale dobra interwencja Małkowskiego uratowała Lechię od straty bramki!

32'

Wiśniewski rozegrał rzut wolny z Machajem, ten uderzył sprzed pola karnego, ale w gąszcz nóg w polu karnym.

30'

Długo budowała atak Siarka. Ostatecznie nic z niego nie wyszło i od bramki Małkowski.

27'

Po kolejnym rzucie rożnym ponownie uderzył Madera, tym razem jednak nad poprzeczką bramki Melona.

27'

Rzut rożny dla Lechii. Po wrzutce uderzył Madera, ale Melon przeniósł piłkę nad poprzeczką.

24'

Persona wrzucił piłkę z kornera i ależ zamieszanie! Na linii wybił piłkę jeden z obrońców, ta jeszcze uderzyła w poprzeczkę, a dobitka poszybowała nad bramką!

23'

Dośrodkowanie w pole karne Lechii z lewej strony. Piłka wybita na rzut rożny. Krotko rozegrany, i Deleu ponownie wybija piłkę na rzut rożny.

22'

Za nami pierwsze 20 minut spotkania. Na razie lepsze okazje miała Lechia, ale wynik ciągle bezbramkowy.

20'

Dynamiczny atak Siarki. Kowalski pognał lewą stroną i dośrodkował w pole karne, ale tam Bieniuk zdołał wybić piłkę na aut.

19'

Piotr Wiśniewski uderzył z dystansu. Złożył się do strzału ładnie, ale posłał piłkę obok bramki Siarki.

18'

Sporo gry środku pola. Lechia ma optyczną przewagę, ale niewiele z niej wynika.

16'

Próba ataku Lechii, ale tylko wywalczony aut.

14'

"Siareczka gol, Siareczka gol, Siareczka gol gol gol" śpiewają kibice miejscowych.

12'

Niecelnie uderzał na bramkę Siarki Grzelczak.

11'

Okres spokojniejszej gry, a na trybunach donośny doping.

9'

Kontra Siarki po stracie Pietrowskiego. Po wrzutce z prawej strony do piłki w polu karnym doszedł Truszkowski i z woleja uderzył tuż nad poprzeczką!

8'

Grzelczak wyszedł na dobrą pozycję i uderzył z linii pola karnego. Piłka przeszła jednak obok słupka.

7'

Z prawej strony próbował wrzucać Wiśniewski, ale został zablokowany i rzut rożny. Ponownie Wiśniewski, ale piłkę wybili obrońcy.

6'

Po wrzutce główkował Piątkowski. Było blisko, ale piłka przeszła obok słupka.

5'

Lewym skrzydłem atakował Kowalski, ale Deleu wybił piłkę na rzut rożny. Pierwszy korner w spotkaniu.

4'

Siarka stara się atakować, ale wysokim pressingiem gra Lechia.

3'

Mecz rozpoczął się z ponad 5-minutowym opóźnieniem, a teraz pierwsza połowa na pewno potrwa o dwie minuty dłużej.

2'

Służby porządkowe sprzątają już serpentyny i za moment gra będzie wznowiona. Z rzutu wolnego zacznie Lechia.

1'

I od razu może być potrzebna przerwa, bo na murawę rzucone serpentyny.

1'

Od środka rozpoczęli piłkarze Siarki. Gramy!

15:34

Siarka dzisiaj w zielonych strojach, Lechia na biało.

15:33

Mecz zacznie się z kilkuminutowym opóźnieniem, ale piłkarze wychodzą już na boisko.

15:25

Na meczu pojawiło się około 500 kibiców Lechii, którzy zajmują trybunę północną. Młyn Siarki liczy około 800 fanów, a cała południowa trybuna jest zajęta. Łącznie na trybunach około 3100 kibiców obu zespołów.

15:20

Lechia musi pamiętać, żeby nie zlekceważyć rywala. Tak się stało dwa lata temu i wówczas biało-zieloni najedli się wstydu, bo zostali wyeliminowani przez jeszcze niżej notowaną od Siarki drużynę Limanovii.

15:20

Siarka nie zaczęła dobrze tego sezonu. Po trzech kolejkach grupy wschodniej II ligi ma na koncie 3 punkty. Najbardziej znanymi piłkarzami tego zespołu są Jarosław Piątkowski, Daniel Koczon i Marcin Truszkowski, którzy mają za sobą występy w ekstraklasie.

15:15

W ostatnich meczach ligowych gdańszczanie prezentowali wysoką formę i chcą ją podtrzymać w kolejnych spotkaniach. Trenerzy i zawodnicy zdają sobie sprawę z tego, że Puchar Polski to może być najkrótsza droga do europejskich pucharów.

15:10

Co ciekawe, w bezpośrednich oficjalnych spotkaniach lepszy bilans ma... Siarka. Zespoły mierzyły się do tej pory osiem razy, trzy razy wygrywali dzisiejsi gospodarze, tyle samo razy był remis, a gdańszczanie wygrali do tej pory dwukrotnie. Dzisiaj spróbują wyrównać bilans.

15:05

Rezerwowymi Lechii są dzisiaj natomiast: Kacper Rosa, Rafał Janicki, Krzysztof Bąk, Łukasz Kacprzycki, Daisuke Matsui, Adam Duda i Adam Pazio.

15:05

Na rezerwie w zespole Siarki dzisiaj sześciu piłkarzy: Oskar Pogorzelec,Tomasz Ciećko, Michał Motyl, Daniel Koczon, Patryk Szewc i Bartosz Sulkowski.

15:02

Poznaliśmy już wyjściowe składy obu zespołów. W drużynie Lechii sporo zmian w wyjściowym składzie w porównaniu z meczami ligowymi. Michał Probierz daje pograć kilku piłkarzom, którzy normalnie nie mieszczą się w wyjściowym składzie.

15:00

Witamy w relacji na żywo ze spotkania 1/16 finału Pucharu Polski, w którym Siarka Tarnobrzeg podejmie Lechię Gdańsk.