1. połowa2 : 1
93'

Koniec. Gospodarze awansują dalej. Idealny debiut dla nowego trenera.

91'

Goście nie są w stanie zagrozić Sandecji. Piłkarze Floty wyraźnie opadli z sił w drugiej części spotkania.

90'

Sędzia dolicza przynajmniej 3 minuty.

89'

Fałowski zastąpił Giela.

88'

Sandecja rusza 3 na 2 Bębenek zagrywa na lewo do Giela, ten przymierza się i strzela z 16 metra piłka po odbiciu od poprzeczki ląduje za bramką Konrada Forenca.

87'

Bodziony dośrodkowuje z rzutu wolnego. Wysokie dogranie zamyka Nwaogu, uderza głową po koźle jednak obok bramki.

86'

Obrońca Sandecji Przemysław Szarek ukarany żółtą kartką.

86'

Szarek fauluje Opałacza który dynamicznym wejściem chciał zabrać się z piłka w pole karne.

83'

Makuch posyła dobre dośrodkowanie wprost na głowę Giela, ale ten nie potrafi oddać celnego strzału piłka spada po drugiej stronie pola karnego.

81'

Certik za Zawiślana w drużynie Sandecji.

78'

Rewelacyjny strzał Mójty lewą nogą. Piłka ustawiona na 17 metrze powędrowała nad murem idealnie przy prawym słupku Forenca.

77'

Gooooolllllll 4-2 Mójta zawodnikiem meczu!!!

75'

Szałek zastępuje Niewiade, to ostatnia zmiana w drużynie Floty.

76'

Bębenek faulowany na 17 metrze zółtą kartką ukarany Opałacz.

74'

Do bezpańskiej piłki przed polem karnym gospodarzy dopada Bodziony, oddaje strzał który o metr mija lewy słupek bramki Cabaja.

73'

Długa piłka w pole karne mija obrońców gospodarzy, Arifovicia uprzedza jednak Cabaj zgarniając mu piłkę znad głowy.

72'

Na pierwszą zmianę decyduje się trener Kuźma. Szczepańskiego zastępuje Słaby.

69'

Po faulu na Makuchu żółty kartonik obejrzał Bodziony.

67'

Zdaniem sędziego Bębenek symulował, i zostaje ukarany kartką.

67'

Zawiślan przetrzymuje piłkę w narożniku boiska nagle sprytnym zagraniem oszukuje 2 zawodników gości i zagrywa do Bębenka ten rusza w stronę pola karnego i upada tuż przed jego linia sędzia gwiżdże. Faul?

64'

Bodziony wrzuca w pole karne, śpiączka składa się do strzału nożycami, nie trafia jednak czysto w piłkę i ta wychodzi po za linie końcową w bezpiecznej od bramki odległości.

61'

Z prawej strony Kieruzel mija obrońce rywali dogrywa w pole karne po ziemi, zaspali obrońcy Sandecji, Arifovic sprytnie robi krok w tył i gdy piłka ląduje na jego bucie pewnym strzałem pod poprzeczkę pokonuje Cabaja. Doświadczenie zaprocentowało.

60'

2-3 goolllll dla Floty!!!!

57'

Za faul żółtą kartkę otrzymuje Szczepański.

57'

Trener Floty nie czeka stawia wszystko na ofensywę Nnamaniego zastępuje Nwaogu.

56'

Bogusław Baniak szykuje kolejna zmianę. Wejdzie Nwaogu.

54'

Dorzucenie piłki przez Mójtę z rzutu wolnego, piłka odbija się od murawy w polu karnym rywali, z woleja przedłuża to Szarek, piłka ląduje w siatce Fornca.

53'

3-1 dla gospodarzy!!!!!!!!!!!

48'

Giel zagrywa w pole karne do Zawiślana ten ma trudności żeby zabrać się z piłką, pada w polu karnym, sędzia nie dopatrzył się faulu.

47'

Grzelak chciał wpuścić w uliczkę napastnika gości ale szybszy okazał się czujny Cabaj który czekał już na piłkę na 15 metrze.

46'

Trener Floty wzmacnia ofensywę. Mysiaka zastępuje Bodziony.

46'

Gospodarze rozpoczęli drugą połowę.

19:01

Mójta ze swoimi wspaniałymi dośrodkowaniami przechodzi dziś samego siebie.

18:55

Kibice w Nowym Sączu są bardzo zadowoleni z poziomu spotkania. Boiskowych wrażeń nie brakuje. Mamy już 3 bramki, kilka groźnych strzałów, i prowadzenie gospodarzy do przerwy co dawno się tu nie zdarzało.

46'

Na razie to koniec emocji. Zawodnicy schodzą do szatani na zasłużoną przerwę.

46'

Kolejny długi dorzut piłki z autu w pole karne Sandecji. Wrzuca ponownie Jasiński tym razem najwyżej wyskakuje Mysiak piłka jednak ląduje za linia końcową i 2 metry od słupka bramki.

45'

Sędzia dolicza minutę do regulaminowego czasu gry.

43'

Bardzo długi wrzut piłki z autu przez Jasińskiego, do piłki w polu karnym gospodarzy znów najwyżej wyskakuje Zalepa. Tym razem jego strzał bym bardzo precyzyjny ale Cabaj też jest dzisiaj w formie i piłka zamiast tuż pod poprzeczka przelatuje tuz nad nią.

40'

Po błędzie obrońcy Sandecji z 7 metra strzela Śpiączka jednak wprost Cabaja.

39'

Po kolejnym świetnym dośrodkowaniu tym razem z rzutu rożnego zamieszanie w polu karnym Floty do piłki dopada Czarnecki i mocnym strzałem pakuje piłkę w siatce.

38'

Gol dla gospodarzy!!!!!!

37'

Niesamowity strzał Mójty z lewej nogi. Po strzale z około 30 m. w stylu Juninho Pernambucano opadająca piłka trafia w prawy słupek bramki Forenca następnie odbija się od jego pleców, ponownie uderza w słupek i ląduje za linia końcową. Rzut rożny dla gospodarzy.

33'

Mójta posyła bardzo ładne dośrodkowanie na piątym metrze piłkę skontrować do bramki stara się Szarek, uprzedza go Forenc, piłka wybita na rzut rożny Szarek pada na murawę i łapie się za twarz, karnego jednak nie będzie.

32'

Z prawej strony na wysokości pola karnego gości Giel podaje do Zawiślana który jest faulowany. Może być groźne dośrodkowanie.

31'

Z autu wyrzuca Bębenek do Zawiślana ten zagrywa wzdłuż pola bramkowego gości ale żaden z kolegów z drużyny nie zdołał skierować piłki do bramki.

30'

Długi przerzut Grzelaka z lewej strony do Nnamaniego ale Cabaj znów czujny, łapie piłkę tuz przy linii 16 metra.

28'

Głęboka centra Jasińskiego z prawej strony boiska, z łatwością wychwytuje ją Cabaj na 12 metrze.

26'

Kibiców drażni że arbiter sędziuje "po aptekarsku".

25'

"Załóżcie pressing na nich" krzyczy do swoich piłkarzy Bogusław Baniak.

22'

Zawiślan z piłka przy nodze nagle się obrócił i groźnie strzela na bramkę. Fałowski odbija na rzut rożny.

20'

Z rzutu wolnego z lewej strony dośrodkowuje Grzelak na 5 metrze najwyżej wyskakuje wysoki Zalepa i oddaje strzał, ale nie nadał piłce kierunku i ta przelatuje wysoko nad poprzeczką.

16'

Niespodziewanym, szybkim i mocnym strzałem z co najmniej 30 metrów bezradnego Cabaja pokonał Ensar Arifović.

14'

Gooollllll dla gości!!!

13'

Szarek uruchamia akcję gospodarzy z własnej połowy, po krótkim rajdzie z piłką strzał z ponad 20 metrów oddaje Makuch. Piłkę wzrokiem po odprowadza Forenc, ta o metr mija prawy słupek jego bramki.

11'

Makuch rusza z rajdem przy prawej linii na połowie przeciwnika ale szybko przerywa to wślizgiem obrońca gości, piłka wychodzi na aut.

9'

Flota gra zbyt wolno, zawodnicy Sandecji są rdzo czujni i nastawieni na szybki kontratak.

7'

Rzut rożny wykonywała Flota, po kiepskim wykonaniu, szybkim dograniem Grzeszczyk wypuszcza Bębenka, który mógł być na minimalnym spalonym. Rusza z linii środkowej boiska i po długim rajdzie z piką uderza przy słupku bramkarz sięgnął jeszcze piłki ale po jego rękawicy wpada do bramki.

6'

Bębenek!!!!!!!!! I jeden zero dla Sandecji!

4'

Flota stara się rozgrywać, Sandecja na razie nastawiona na kontratak.

3'

Piękny strzał Bębenka z 18 metrów bramkarz wybija na rzut rożny.

1'

I ruszamy! Rozpoczęła drużyna gości...

17:55

Czekamy na pierwszy gwizdek sędziego Sebastiana Jarzębaka...

17:53

Dla Ryszarda Kuźmy będzie to pierwszy mecz w roli trenera Sandecji a jednocześnie dobre przetarcie przed ligowym spotkaniem z Górnikiem Łęczna.

17:47

Zobaczymy dziś komu bardziej zależy na awansie do 1/8 finału PP.

17:41

Zwycięzca dzisiejszej konfrontacji spotka się z Ursusem Warszawa lub Widzewem Łódź.

17:39

Natomiast Flota pewnie pokonała KS Polkowice strzelając 3 bramki nie tracąc przy tym żadnej.

17:36

W poprzedniej rundzie Pucharu Polski drużyna Sandecji wyeliminowała Polonie Bytom po bramkach Nowaka i Petrana, Tego pierwszego w dzisiejszym spotkaniu na pewno nie zobaczymy.

17:30

Zawodnicy gości wyszli na rozgrzewkę.

17:28

Rezerwowi Floty: Gąsiński, Szałek, Siedlarz, Nwaogu, Bodziony, Wrzesień

17:22

Zespół gospodarzy pojawił się już na przedmeczowej rozgrzewce.

17:20

Drużyna z Świnoujścia przyjechała zaledwie na godzinę przed meczem, z powodu tego opóźnienia wciąż czekamy na skład gości.

17:17

Rezerwowi Sandecji: Świerad, Fałowski, Szeliga, Tokarz, Słaby, Certik

17:16

Witam serdecznie ze stadionu w Nowym Sączu przy Kilińskiego 47 gdzie miejscowa Sandecja podejmuje Flotę Świnoujście w meczu 1/16 Pucharu Polski.