Zagłębie SosnowiecZagłębie Sosnowiec
4 : 1
wartaWarta Poznań
93'

Sędzia kończy spotkanie. Zagłębie wygrywa zasłużenie z Wartą Poznań 4:1 po znakomitej drugiej części spotkania i czeka na kolejnego rywala w Pucharze Polski. Za uwagę dziękuje Łukasz Zub. Zapraszam na kolejne relacje w serwisie Ekstraklasa.net!

90'

Sędzia przedłuża spotkanie o trzy minuty.

88'

Kibiców na stadionie Ludowym w Sosnowcu jest ok. 2500.

86'

Boisko opuszcza Cyganek, a w jego miejsce Kazimierczyk.

84'

Świetna kontra Zagłębia i bramkę zdobywa Ninkovic!

84'

GOOOOOOOOOOOL! 4:1 Ninkovic!

80'

Dawno nie było takiej atmosfery na Ludowym w Sosnowcu! Kibice spisują się znakomicie podobnie jak piłkarze.

77'

Świetne dośrodkowanie Tylca na głowę Czarneckiego, który podwyższa prowadzenie. 3:1!

77'

GOOOOOOOOL! Bartłomiej Czarnecki!

77'

Potężny strzał z dystansu Bartkowiaka trafia w poprzeczkę. Duże szczęście Zagłębia!

74'

Świetną sytuację na doprowadzenie do remisu miał Ciarkowski, ale strzelił obok bramki.

72'

Dośrodkowanie w pole karne, ale dzisiaj pewny w bramce jest Wieczorek.

71'

Gregorek za Piceluka.

69'

Volodymyr Ostroushko ukarany żółtą kartką.

67'

Znów zagranie w pole karne w stronę Rasiaka, ale piłkę pewnie łapie Wieczorek.

64'

Rzut wolny dla Warty. Dośrodkowanie w pole karne pewnie łapie Wieczorek.

62'

Goliński zmienia Marciniaka

60'

Marciniak ukarany żółtą kartką.

56'

Przy karnym ukarany żółtą kartką został Lis.

57'

Sadowskiego zmienia Domański.

56'

GOOOOOOOOL! ŁUKASZ GRUBE!

56'

Rzut Karny dla Zagłębia!

50'

Zagłębie otrzymało cios na początku drugiej połowy, ale próbuje znów wyjść na prowadzenie.

48'

Dośrodkowanie z prawego skrzydła celnym strzałem na bramkę wykończył Rasiak! 1:1

48'

GOOOOOOOOL! GRZEGORZ RASIAK!

46'

Piłkarze już na murawie. Sędzia rozpoczyna drugą część spotkania.

45'

Sędzia kończy pierwszą część spotkania. Zagłębie sosnowiec po bramce Cyganka prowadzi z Wartą Poznań 1:0. Zapraszamy za kilkanaście minut na drugą połowę spotkania.

45'

Sędzia przedłuża pierwszą część spotkania o jedną minutę.

41'

Z urazem boisko opuszcza Szatan, a w jego miejsce Czarnecki.

40'

Rzut rożny dla Zagłębia. Sadowski dośrodkowuje w pole karne, Ninkovic zgrywa w stronę Szatana, ale jego strzał przewrotką mija bramkę.

37'

Żółta kartka dla Szatana.

34'

Dośrodkowanie w pole karne w stronę Rasiaka, ale ten poślizgnął się przy próbie oddania strzału.

33'

Gra toczy się w środku boiska i żadna z drużyn nie może przedrzeć się pod bramkę przeciwnika.

30'

Dośrodkowanie ze skrzydła Sierczyńskiego, ale piłkę na aut wybija obrońca.

28'

Zagłębie podbudowane strzeleniem gola chce pójść za ciosem i pogrążyć zespół gości.

25'

Świetna kontra Zagłębia. Szatan prostopadle zagrał do Cyganka, który z zimną krwią wykorzystał sytuację i trafił do bramki. 1:0!

25'

GOOOOOOOOL! CYGANEK!

23'

Dobra kontra w wykonaniu Zagłębia. Tylec wyłożył piłkę przed pole karne do Szatana, który minimalnie przestrzelił.

19'

Ależ w znakomitej okazji znalazł się Piceluk. Oko w oko z Wieczorkiem i przeniósł piłkę nad poprzeczką

17'

Tym razem ze skrzydła zagrywał Ciarkowski i tym razem Rasiaka ubiegł jeden z obrońców.

14'

Do świetnej okazji doszedł Piceluk, ale był na spalonym.

12'

Przewagę mają zawodnicy gości, ale nie mogą udokumentować jej bramką.

10'

Mecz na razie nie jest porywającym widowiskiem. Drużynę gospodarzy dopinguje liczna grupa zgromadzona w "młynie".

7'

Groźna akcja Warty Cierakowski zagrywał w pole karne, ale dobrze ustawiony był Sierczyński.

4'

Na razie dużo niedokładności w poczynaniu zawodników gospodarzy. Lekką przewagę osiągnęła Warta.

2'

Złe podanie Jarczyka do Wieczorka mogło zakończyć się bramką samobójczą, ale piłka minęła słupek bramki.

18:57

Sędzia Muszyński zagwizdał po raz pierwszy.

18:55

Piłkarze wraz z sędzią głównym spotkania Marcinem Muszyńskim zameldowali się na murawie.

18:54

Piłkarze opuścili już murawę i za ok. 5 minut początek zmagań na Stadionie Ludowym w Sosnowcu.

18:52

Rezerwowi Zagłębia Sosnowiec: Struski, Kazimierczyk, Marek, Malara, Grzesik, Domański, Czarnecki

Rezerwowi Warty Poznań: Beser, Onsorge, Grzesiek, Maruniak, Wróblewski, Goliński, Gregorek.

18:49

Grzegorz Rasiak to były reprezentant naszego kraju, który w 37 meczach zdobył dla kadry osiem bramek.

18:44

Witam w relacji LIVE z meczu I rundy Pucharu Polski pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec, a Wartą Poznań. W składzie zespołu gości od pierwszej minuty wystąpi Grzegorz Rasiak.