Real MadrytReal Madryt
4 : 0
Osasuna PampelunaOsasuna Pampeluna
93'

Koniec! Spektakularne ale też spodziewane zwycięstwo Realu. Królewscy wysyłają sygnał do Monachium, Bawarczycy mimo słabej postawy ograli dziś Werder 5-2. Żegnamy się z Państwem, do zobaczenia !

92'

Piłkarze czekają już jedynie na zakończenie spotkania. Realizator zamiast meczu pokazuje Ronaldo i w sumie jest to dużo ciekawsze.

89'

Ostatnie minuty spotkania, Real szuka piątej bramki i... strzela ją! Niestety, Morata faulował defensora Osasuny.

87'

Kolejna odsłona pojedynku Aribasa z Moratą. W ataku Osasuna, ale piłka szybko znalazła się w rękawicach Lopeza.

84'

Piękne dośrodkowanie Isco a Carvajal wykańcza je idealnym uderzeniem głową! To drugi gol tego zawodnika w sezonie.

84'

GOL ! Carvajal !!!

84'

@Basutaminaru

Nie wyglądało to groźnie w obydwu przypadkach, obaj zeszli z boiska o własnych siłach więc nie sądzę żeby było to coś poważnego. Nie mogę jednak tego potwierdzić bo nie mam odpowiednich informacji, należy poczekać na wieści z Hiszpanii.

82'

Piłka przerzucona do Marcelo, ten wpada w pole karne i upada na ziemię, ale po chwili wstaje. Nie była to próba symulacji, Brazylijczyk potknął się.

80'

Rzut rożny dla gości, dobry strzał gości i pokaz refleksu Diego Lopeza.

80'

Kontuzjowany Armenteros schodzi z boiska. Za niego na boisku melduje się Lobato.

78'

Korner dla Realu nie przyniósł zagrożenia, piłkę szybko wybyli goście. Przez chwilę grają oni w 10 bo poza boiskiem znalazł się jeden z piłkarzy Osasuny.

77'

@basutaminaru

Santiago Bernabeu to jeden z tych stadionów, które są zawsze zapełnione. Dzisiaj również nie widzę większych luk na trybunach więc podejrzewam że liczba oscyluje w granicach pojemności tego stadionu :)

75'

Di Maria schodzi z boiska, na placu gry melduje się Daniel Carvajal.

74'

Lekki strzał Isco ląduje w rękawicach Fernandeza.

73'

Galacticos zwolnili grę i nie przemęczają się na boisku.

72'

Bez zagrożenia. Znów przeważa Real, ale nie możemy doczekać się czwartej bramki dla gospodarzy.

70'

I wraca. Korner dla Pampeluny.

70'

Strata Osasuny pod ich polem karnym, rusza Real.

68'

Alonso zmienia Modricia, którego żegnają gromkie brawa.

67'

Królewscy dominują, ale Osasuna postawiła zasieki nie do przejścia. Futbolówka krąży w okolicach pola karnego gości.

64'

Riera out, Acuna in. Kolejna zmiana trenera Garcii.

63'

Owacje na stojąco dla schodzącego Ronaldo. Portugalczyk musi odpocząć przed meczem z Bayernem, a zastępuje go Casemiro. Dla tego chłopaka to pewnie wiekopomna chwila.

62'

Kapitalne dośrodkowanie di Marii i jeszcze lepsza główka Ramosa!

60'

RAMOS ! TRZY !

59'

Zmiana w ekipie przyjezdnych. Kontuzjowany Loe schodzi, wchodzi Oier Sanjurjo.

59'

Ronaldo zdenerwowany po tym jak poślizgnął się przy próbie oddania strzału.

59'

Ronaldo chciał szybko zagrać klepką z partnerem z zespołu ale dobrze na przedpolu ustawili się piłkarze w czerwonych trykotach i nie ma sposobności by piłka przeszła tą ścianę.

57'

@TheCorre

Za to teraz nie było spalonego :-)

55'

Portugalczyk próbował tego samego zagrania ale tym razem obrońcy Osasuny pilnowali go podwójnie, więc odegrał do kolegi.

54'

Zszedł z piłką w kierunku środka boiska i huknął z okolic dwudziestego metra wprost w okienko! Fantastyczna bramka!

54'

ROOOOOOOOOOOOONAAAAAAAAALDOOOOOOOOOO !!!

52'

Cejudo efektownie drybluje i mija czterech rywali, zatrzymuje go czwarty zawodnik Królewskich - Ramos.

51'

Piękny strzał Modricia mija bramkę Fernandeza o centymetry...!

50'

Przypadkowo kopnięty w twarz zawodnik gości, grę wybiciem wznawia Fernandez.

48'

Osasuna w szybszym ataku, efektowny strzał przewrotką Armenterosa mija bramkę Lopeza.

21:03

Przed momentem zaczęła się druga część spotkania na Santiago Bernabeu!

20:54

45'

Ronaldo próbował strzelać szczupakiem, ale to mu sie nie udało. Koniec pierwszej części meczu, do zobaczenia za 15 minut !

45'

Minuta doliczona do pierwszej części gry.

43'

Piłka nadal pod polem karnym Osasuny, Real wciąż gra dośrodkowaniami. Kolejny korner dla Królewskich.

41'

Morata zderzył się z zawodnikiem gości i obydwaj leżą na murawie. Piłkarz Osasuny opatrywany przez lekarza.

39'

Znów świetna interwencja Fernandeza po tym jak Ronaldo uderzał z ostrego kąta.

38'

Marcelo strzela, broni Fernandez!

37'

Świetnie Ronaldo podciął piłkę w pole karne do Ramosa myląc całą linię obrony Osasuny! Niestety Ramos nie potrafił tego wykorzystać.

36'

Osasuna przy piłce, jednak szybko gubią piłkę pod własnym polem karnym. Równie szybko Morata został powalony na ziemię i mamy rzut wolny z dobrej pozycji.

33'

Z autu grę wznawia Nacho, piłkę szybko wybijają gracze Osasuny.

31'

Diego Lopez wznawia grę od bramki, Real znów w posiadaniu.

31'

Na minimalnym spalonym Ronaldo po crossowym podaniu od Marcelo.

30'

Świetnie uderzał Ronaldo prawą nogą a niewiele zabrakło również Moracie do wbicia piłki szczupakiem do bramki!

28'

Faulowany Ronaldo, mamy rzut wolny z boku pola karnego. Będzie groźnie.

27'

Galacticos rozgrywają piłkę na połowie rywala szukając luki w obronie, w której gra... dziewięciu zawodników Osasuny.

26'

Jeszcze jeden korner. Miażdżąca przewaga Realu.

25'

Ronaldo rozgrywa z Modriciem, akcję próbował zakończyć Di Maria i mamy korner dla gospodarzy.

24'

Di Maria zagrywał do Ronaldo, ale ten uprzedzony przez obrońcę Osasuny nie dochodzi do podania.

23'

Wciąż w ataku Królewscy, Real konstruuje atak pozycyjny.

22'

Ronaldo dośrodkowuje w pole karne a tam niecelnie główkuje zawodnik Realu.

20'

Cristiano Ronaldo pokazywał Marcelo, że jest niekryty i może strzelac, Brazylijczyk chciał zatem posłac do niego piłkę, ale całą sytuację przerwał jeden z defensorów Osasuny.

19'

Joan Oriol próbował teraz postraszyc Diego Lopeza, ale umiejętności strzeleckie nie są najmocniejszą stroną tego zawodnika.

18'

Rzut rożny dla gospodarzy, ale na razie więcej tych stałych fragmentów gry po stronie Osasuny, która wykonywała już cztery kornery przy dwóch Realu.

17'

Damia pędził prawym skrzydłem, ale był w tej sytuacji zupełnie osamotniony i w momencie dośrodkowania w pole karne piłkę przechwycił Sergio Ramos.

15'

Przy piłce Osasuna, ale każdy atak przyjezdnych kończy się wymianą kilku podań zakończonych strzałem, który nawet nie wędruje w światło bramki.

14'

Cristiano Ronaldo próbował zagrywac w kierunku Marcelo, ale uderzył zbyt mocno.

12'

Absolutna dominacja Realu na placu gry. Podopieczni Carlo Ancelottiego ciągle utrzymują się przy piłce i co chwila atakują bramkę Fernandeza. Nawet jeśli Osasuna wchodzi w posiadanie futbolówki po kilkudziesięciu minutach traci ją na rzecz gospodarzy.

9'

Emiliano Daniel Armenteros oddał bardzo niegroźny, płaski strzał na bramkę Lopeza, po którym piłka powędrowała obok lewego słupka.

8'

Niewiele potrzebowali gospodarzy by objąc prowadzenie. Jeśli tak dalej pójdzie na Santiago Bernabeu zapowiada się popis umiejętności strzeleckich w wykonaniu "Królewskich".

7'

Fantastyczna bramka Portugalczyka! CR7 zszedł do środka w swoim stylu i posłał kapitalną bombę z okolicy dwudziestego piątego metra na bramkę bezradnego w tej sytuacji Andresa Fernandeza.

6'

GOOOLL!!!!!! CRISTIANO RONALDO!!!

6'

Akcja Osasuny! Cejudo pędził prawym skrzydłem i zdecydował się na dośrodkowanie, które zagroziło Diego Lopezowi.

4'

Luka Modric uderzał piłkę z rzutu rożnego, do piłki doskoczył Raphael Varane, ale ostatecznie francuskiemu defensorowi nie udało się pokonac golkipera Osasuny.

2'

Ładne zagranie Isco do Alvaro Moraty, ale Hiszpanowi nie udało się przedostac pod pole karne Osasuny.

20:03

Rozpoczynamy pierwszą połowę meczu na Santiago Bernabeu!

20:01

Zanim zabrzmi pierwszy gwizdek sędziego minutą ciszy zostanie uczczona pamięc zmarłego Tito Vilanovy.

20:00

Piłkarze obu drużyn już pojawili się na murawie.

19:51

Real w tym sezonie dwukrotnie mierzył się z Osasuną w Pucharze Króla i oba te spotkania zakończyły się zwycięstwem madrytczyków 2:0

19:50

Z kolei "Królewscy" w przededniu rewanżowego meczu półfinałowego Ligi Mistrzów z Bayernem muszą na moment wrócić na krajowe podwórko, gdzie gra o zdobycie mistrzostwa Hiszpanii wciąż się toczy. Real plasuję się obecnie na trzecim miejscu, a do lokalnego rywala - Atletico, które przewodzi tabeli traci sześć punktów.

19:48

Sytuacja gości dzisiejszego spotkania nie jest zbyt wesoła. Piłkarze z Pampeluny muszą walczyć o utrzymanie, a po 34 kolejkach na swoim koncie mają 35 oczek, co gwarantuje im 16 pozycję. Od strefy spadkowej dzielą ich zaledwie trzy punkty.

19:47

Rezerwowi piłkarze Osasuny: Riesgo, Bertran, Acuna, Oier, Lobato, Manuel, Loties.

19:46

Rezerwowi piłkarze Realu Madryt: Casillas, Pepe, Coentrao, Benzema, Xabi Alonso, Carvajal, Casemiro.

19:41

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację LIVE z meczu 35. kolejki Primera Division. Dziś na Santiago Bernabeu trzeci w tabeli Real Madryt podejmie Osasunę.