Granada CFGranada CF
1 : 0
FC BarcelonaFC Barcelona
94'

Koniec spotkania! Barcelona przegrywa 0:1. Dla Dumy Katalonii mistrzostwo się oddala. Na czystą pozycję wychodzi Atletico. Za uwagę dziękuje Maciej Akimow

92'

Sędzia doliczył 4 minuty

92'

Mascherano faulowany przez Iturrę. Dobra okazja z rzutu wolnego dla Barcelony

90'

Uderzenie Pedro pewnie broni Karnezis

88'

Zmiana Mainza za Murillo

88'

Powinno być 2:0! Po błędzie Songa na czystą pozycję wyszedł El Arabi. Pinto obronił jego uderzenie.

86'

Kolejna wrzutka w pole karne i do uderzenia doszedł Messi. Niesamowite, że zawodnik przy takim wzroście może konkurować z zawodnikami Granady

86'

Barcelona potrzebuje prawdziwego cudu

85'

Alexis wzdłuż linii do Montoi, ale piłka wyszła za linię końcową

83'

Kolejna piłka do Messiego pomiędzy dwóch obrońców. Piłka wyszła jakimś cudem na rzut rożny.

82'

El Arabi walczył z Albą pod polem karnym Barcelony. Górą obrońca gości.

81'

Iniesta nawinął jednego, drugiego obrońcę i uderzył na bramkę, ale wykończenie było słabiutkie

80'

Kolejna centra w pole karne Granady. Nyom wybija na rzut rożny.

79'

Neymar uderzał na bramkę, ale piłkę praktycznie z bramki wybił jeden z obrońców!

77'

Song cofnie się do obrony. Trio ofensywne będzie tworzył Alexis, Neymar i Pedro. Messi zagra za ich plecami. Tak to powinno wyglądać.

76'

Ofensywna zmiana w Barcelonie. Sanchez za Busquetsa

74'

El Arabi uderzał na bramkę Barcelony, ale postraszył jedynie gołębie siedzące na dachu

72'

Zmiana w Granadzie. Coeff za Pitiego.

67'

Zmiana również w Barcelonie. Za Adriano wchodzi Alba

66'

Busquets również został ukarany za faul na zawodniku Granady

65'

Schodzi zdobywa bramki. W jego miejsce Christian Bravo.

65'

Messi ukarany za dyskusję!

62'

MESSI! Kapitalne uderzenie z rzutu wolnego. Piłka leciała w okienko, ale fantastycznie poleciał Karnezis!

60'

El Arabi powalił na ziemię Neymara. Szansa na bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego

58'

Oblężenie bramki Granady trwa w najlepsze

55'

Messi wpadł w pole karne i uderzył na bramkę, ale znowu został zablokowany. Rzut rożny.

53'

Kolejny raz Fabregas. Tym razem z trudem broni Karnezis

52'

Fabregas uderzał z dystansu, ale został zablokowany

51'

W pole karne wpadł Messi i zagrał piłkę wzdłuż bramki Nyom wybija na rzut rożny

50'

Prostopadła piłka do Pedro, ale pewnie wychodzi Karnezis

48'

Barcelona cały czas utrzymuje się przy piłce, ale nic z tego nie wynika

46'

Zaczynamy drugą odsłonę spotkania

45'

Koniec pierwszej połowy. Granada prowadzi 1:0

45'

Neymar zobaczył żółty kartonik.

43'

Granada od momentu zdobycia bramki ogranicza się jedynie do obrony.

42'

Iniesta wrzucał piłkę do Montoi, a ten uderzał z powietrza. Wyszło z tego podanie do którego nikt nie doszedł

42'

Messi dryblował między obrońcami Granady, ale za każdym razem przegrywa z nimi w walce bark w bark

39'

Iniesta uderzał z dystansu, ale bardzo niecelnie

38'

Spore zamieszanie w polu karnym Barcelony. Z dystansu uderzał Piti, a później El Arabi próbował dobijać, ale był na pozycji spalonej. Pinto miał furę szczęścia, bo piłka wypadała mu z rąk

33'

Na boisku z bólu zwija się Neymar

31'

Pedro wrzucał piłkę, ale został zablokowany. Kolejny rzut rożny.

31'

Na bramkę z dystansu uderzał Neymar, a bramkarz z ogromnym trudem sparuje futbolówkę do boku.

29'

Montoya kapitalnie przeszedł Foulquiera i wystawił piłkę Fabregasowi na 11 metrze, ale Cesc trafił w plecy rywala

27'

Fabregas wywalczył kolejny rzut rożny

25'

Pedro doszedł w polu karnym do uderzenia, ale wykonanie zostawia wiele do życzenia. Bramkarz Granady łapie piłkę jak na rozgrzewce

24'

Nyom ostro faulował Fabregasa przy linii bocznej. Bez kartki, ale sędzia dał ostrzeżenie czarnoskóremu zawodnikowi

23'

Neymar uderzał na bramkę głową, ale piłka przeleciała nad poprzeczką.

23'

Pierwsza kontrowersyjna sytuacja. El Arabi dostał prostopadłe podanie i ścigał się z Mascherano, a ten pociągał go za koszulkę. Zawodnik Granady padł w polu karnym, ale sędzia nakazał grę od bramki.

19'

Tym razem Fabregas szukał wchodzącego Adriano, ale ten z ostrego kąta uderzył nad bramką

19'

To mogła być szybka odpowiedź Barcelony! Neymar wrzucał piłkę do Messiego, a ten doszedł do uderzenia głową, ale Argentyńczyk przestrzelił obok prawego słupka.

17'

Zawodnik Granady dostał prostopadłe podanie między dwóch środkowych obrońców i pewnym strzałem pokonał Pinto.

16'

GOOOL! Granada wychodzi na prowadzenie. Strzelcem gola Brahimi!

16'

Pedro wbiegał w pole karne, ale piłkę wybił Nyom

14'

Mascherano fauluje El Arabiego w środku pola. Wejście dosyć ostre, sędzia mógł pokazać kartonik

12'

Długa wrzutka do Montoi, ale Karnezis pewnie łapie piłkę

11'

Stałe fragmenty gry będą dziś mocną stroną gospodarzy

9'

Brahimi wywalczył rzut rożny

7'

Messi uderzał z rzutu wolnego, ale trafił prosto w mur.

3'

Przez problemy techniczne na stronie, relacja z meczu Granada - Barcelona może być utrudniona.

1'

Zaczynamy spotkanie!

19:53

Ławka rezerwowych Granady: Roberto; Mainz, Coeff, Fatau, Success, Christian Bravo, Ighalo

19:53

Ławka rezerwowych Barcelony: Oier, Dani Alves, Jordi Alba, Xavi, Sergi Roberto, Alexis, Tello

19:52

Poznaliśmy już składy obu drużyn. Za kilka minut zaczynamy mecz Granada - Barcelona.