Niedziela, 13 kwietnia 2014, godz. 19:00
Getafe CFWikimedia
0 : 2
Atletico MadrytAtletico Madryt
94'

Sędzia kończy spotkanie. Atletico wygrywa derby Madrytu, ale traci również Diego Costę. Za uwagę dziękuje Maciej Akimow.

94'

91'

Sędzia dolicza 4 minuty

90'

Diego przedarł się w pole karne Atletico i oddał strzał, ale zbyt lekki by zaskoczyć Codinę

89'

Konieczna była zmiana. Wchodzi "Cebula" Rodriguez

86'

Diego Costa przy dobijaniu piłki do siatki nabawił się fatalnej kontuzji.

86'

GOOOL DIEGO COSTA! Mamy 2:0!

85'

Pedro Leon przestrzelił nad bramką w dogodnej sytuacji

82'

Ostatnia zmiana w drużynie Getafe

80'

Ciprian pada w polu karnym Atletico, ale gwizdek sędziego milczy

79'

Dośrodkowanie Atletico z rzutu rożnego, ale bez żadnego zagrożenia

78'

Diego Costa ukarany kartką za odepchnięcie rywala!

74'

Diego zmiania Raula Garcię

70'

Zmiana w Getafe. Lacen za Mosquere.

67'

Costa zmarnował karnego! Broni Codina!

67'

Alexis ukarany czerwoną kartką i karny!

65'

Mario Suarez wpadł w pole karne i wywalczył rzut rożny

64'

Adrian zmienia Ville

63'

Inicjatywa po stronie Getafe

60'

Colunga już przy pierwszym kontakcie z piłką mógł wpisać się na listę strzelców, ale uderzał ze zbyt ostrego kąta i Courtois łapie piłkę

59'

Zmiana w Getafe. Colunga za Diego Castro.

58'

Z kontrą pobiegł Diego Costa, pokonał całą długość boiska, ale nie wywalczył nawet rzutu rożnego. Od bramki Codina.

56'

Najlepsza okazja Getafe w tym meczu! Centra w polu karnym, ale uderzenie głową świetnie obronił Courtois

54'

Kolejna centra Garcii, ale piłka po raz kolejny spada na głowy obrońców Getafe

53'

Lafita dostaje kartkę. Zabraknie go w kolejnym ligowym meczu

52'

Rajd Diego Costy lewą stroną boiska, ale napastnik nie zdołał nawinąć rywala i Codina łapie piłkę

52'

Raul Garcia niezłe dośrodkowanie w pole karne, ale piłkę znowu wybijają obrońcy

46'

Czas na drugą połowę!

45'

Koniec pierwszej połowy. Atletico prowadzi 1:0 po golu Godina.

44'

Villa ukarany za faul na Robercie Lago

42'

Świetne uderzenie głową Godina i piłka bez problemu wpadła do siatki. Codina nie zachował się najlepiej w tej sytuacji.

39'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Diego Godin wyprowadza Atletico na prowadzenie!

38'

Arroyo zatrzymał Ville przy linii końcowej boiska

35'

Z kontrą wychodził Lafita, ale zatrzymał go Godin

32'

Costa wpadł w pole karne i padł na murawę, ale sędzia puścił grę. Do piłki dopadł jeszcze Filipe Luis, który zdołał jedynie uderzyć piłkę wzdłuż bramki, ale został zablokowany.

27'

Rafa faulował Costę. Kolejna szansa na wrzutkę.

26'

Najlepsza sytuacja w tym meczu! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka spadła na głowę piłkarza Atletico, który idealnie się złożył do uderzenia. Świetnie obronił jednak Codina.

24'

Alexis ukarany za faul na Koke

23'

Błąd techniczny belgijskiego bramkarza i rzut rożny dla Getafe

21'

Pedro Mosquera ukarany za faul na Coście

19'

Piłka w siatce Getafe po uderzeniu z dystansu, ale sędzia liniowy podnosi chorągiewkę w górę - spalony.