Betis SevillaReal Betis Sewilla
19:52

Ja już dziękuję za uwagę. Zapraszam na kolejne relacje na Ekstraklasa.net. Dobranoc.

19:51

Barcelona trochę szczęśliwie wygrywa to spotkanie. Zwyciężyła głównie dzięki doświadczeniu i lepszym umiejętnościom poszczególnych piłkarzy. Katalończycy nadal tracą tylko punkt do Atletico.

93'

Koniec spotkania.

92'

Strzelał Fabregas. Mierzył po długim rogu, ale minimalnie się pomylił.

90'

3 minuty doliczone do podstawowego czasu gry.

88'

Jako ostatni w drużynie Barcelony schodzi Xavi, a zastępuje go Alex Song.

86'

Messi uderzył z karnego w prawy róg. Wyczuł go Adan i obronił jego strzał. Jednak przy dobitce Argentyńczyka bramkarz Betisu był już bezradny.

86'

GOOOOOOOL!!!!!!!! MAMY 3:1

85'

Neymar próbował dośrodkowania z lewej strony, ale piłka trafia w rękę Antonio Amayę i rzut karny dla Barcelony.

84'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Barcelony. Ostatecznie po dużym zamieszaniu sytuację wyjaśnianią obrońcy.

82'

Ostatnia zmiana w Betisie. Leo Baptistao zastąpiony przez Braiana Rodrigueza.

80'

Na boisko wchodzi także Fabregas. Murawę opuszcza natomiast Iniesta.

80'

Podwójna zmiana także w Barcelonie. Neymar zastępuje Pedro.

78'

Pedro mógł znaleźć się w dobrej sytuacji, ale był na spalonym.

77'

Żółta kartka dla Amayi.

76'

Messi prostopadle do Alexisa. Ten był już w polu karnym, ale w dobrej sytuacji uderzył nad bramką.

75'

Nono z wolnego w pole karne, ale wybija piłkę jeden z obrońców Barcelony i rzut rożny dla Betisu.

73'

Dani Alves do Messiego w pole karne, ale Argentyńczyka powstrzymuje Lorenzo Reyes.

70'

Adriano z lewej strony podał do Messiego, ale ten nieczysto trafił w piłkę i uderzył obok bramki.

66'

Ładna indywidualna akcja Rubena Castro. Wbiegł w pole karne, minął kilku zawodników i pewnie pokonał Pinto.

66'

GOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! SZYBKA ODPOWIEDŹ BETISU.

65'

Adriano szukał prostopadłym podaniem wychodzącego na pozycję Pedro. Dogranie chciał przerwać Jordi, ale zrobił to tak niefortunnie, że skierował piłkę do własnej bramki.

65'

GOOOOL!!!!!!!!! BARCELONA PROWADZI JUŻ 2:0

63'

Alexis stanął oko w oko z bramkarzem, ale zamiast strzelać niecelnie podał do Iniesty.

62'

Zamieszanie w polu karnym Barcelony. Z bliskiej odległości nie zdołał oddać strzału N'Diaye.

61'

Barcelona - Real Betis SevillaBarcelona - Real Betis Sevilla

60'

Na boisku pojawia się także Jorge Molina, który zmienia Alvaro Vadillo.

60'

Na podwójną zmianę decyduje się Gabriel Calderon. Najpierw Cedricka zastępuje Ruben Castro.

60'

PIerwszą żółtą kartką w dzisiejszym meczu ukarany Reyes.

57'

Szukał Vadillo, Cedricka, ale dośrodkował niecelnie.

55'

Dośrodkował z prawej strony Cedrick do N'Diaye, ale piłkę głową wybija Bartra.

54'

Messi na spalonym.

50'

Xavi z wolnego uderza tuż nad poprzeczką.

49'

Faulowany przed szesnastką Dani Alves.

46'

Rozpoczyna się druga połowa.

18:47

Barcelona zdecydowanie przeważa. Co prawda stwarza sobie mało dobrych sytuacji, bo pod polem karnym niedokładnie rozgywa piłkę. Betis z kolei próbował kilka razy wyprowadzić kontry, ale były one szybko kasowane. Druga połowa już za kwadrans.

45'

Koniec pierwszej połowy.

41'

Messi podciągnął kilkanaście metrów, minął jednego z obrońców i strzelał z ok. 18 metrów, ale uderzył tuż obok słupka.

38'

Leo Baptistao wychodził z kontrą, Przeszedł na środku boiska Mascherano, ale z tyłu wślizgiem piłkę odebrał mu Busquets, jednak sędzia nie dopatrzył się przewinienia.

34'

Messi wbiegł w pole karne z prawej strony, i podawał na 5. metr z linii końcowej, ale byli tam obrońcy gości i wybili piłkę.

33'

Długie podanie do Alexisa, ten wykłada piłkę przed szesnastkę do Xaviego, ale strzał Hiszpana blokuje jeden z defensorów Betisu.

30'

Pedro dośrodkowywał z prawej strony na 16. metr, do Iniesty. Akcję jednak świetnie kasuje Juanfran.

27'

Barcelona próbuje ale nie może zawiązać dobrej, ofensywnej akcji. Dużo niedokładności w poczynaniach podopiecznych Gerardo Martino.

22'

Znakomita szansa "Barcy" Włączył się lewą stroną Adriano, wbiegł w pole karne i podał w poprzek bramki. Dani Alves jednak fatalnie spudłował z najbliższej odległości.

20'

Prostopadłe podanie do Cedricka. Ten wbiegł w pole karne, ale cały czas miał przy sobie obrońcę i słabo strzelił. Pinto pewnie łapie piłkę.

18'

Barcelona - Real Betis Sevilla

17'

Strzelał Cedrick z daleka, ale trafił w gracza gospodarzy.

16'

Messi pewnie trafia z karnego, strzałem w lewy róg, a Adan wędruje w prawo. Argentyńczyk zdobywa swoją 24. ligową bramkę i daje prowadzenie Barcelonie.

16'

GOOOOOOL!!!!!!!!!! MESSI

15'

Alexis przedryblował kilku rywali w polu karnym i był podcinany. Jedenastka dla Barcelony.

13'

Grała po obwodzie pola karnego gospodarze i Pedro wychodzi z piłką za boisko.

11'

Strzelał z daleka Xavi, ale dobrze broni Adan.

9'

Dobre długie podanie od Xaviego do Alexisa, jednak Chilijczyk źle przyjmuje i zdołał wywalczyć tylko rzut rożny.

6'

Teraz Alexis na spalonym.

3'

Dobra akcja Betisu. Baptistao na lewej stronie zapoczątkował tą akcję. Piłka przerzucona nad linią obrony Barcelony i strzelał z powietrza Juanfran, ale trafił w obrońcę.